המחזור ה-13 בסרייה A - דרבי דלה מדונינה במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏19/11/16.

?

מי תנצח בדרבי המילאנזי?

1. מילאן

40.0%
  2. אינטר

40.0%
  3. תיקו

20.0%
  1. Roma מנהלים

איזה שער מדהים של סוסו. הגנה מביכה של מירנדה באחד על אחד וסוסו עם שער שמזכיר שחקן גדול שהיה פעם במילאן, קאקה שמו.

אחלה דרבי עד כה.

2. SerieA Il Capitano

ההגנה שלנו כל כך גרועה שזה מביך.

אי אפשר עם זה כבר.

3. VAR Member

שיחק אותה סוסו, ושיחק אותה מונטלה שהאמין בו. אני לא האמנתי.

עריכה: אבאטה מקדיש את המשחק היום לדייגו מיליטו שפרש השבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/16
  4. SerieA Il Capitano

כפי שהיה ברור, עם דה בור נראינו טוב יותר והיינו נראים טוב יותר היום. העונה גמורה, וזה מדכא. נמשיך לנסות עם כל מה שיש, אבל העונה גמורה.

ואולי זה עוד מוקדם, אבל קונדוגביה הוא פלופ בסדר גודל של ריקארדו קווארסמה.

Mamadu ו-EO11 אוהבים את זה.
  5. VAR Member

אני לעולם לא אבין את הקבוצות האלה שבמקום לנסות להחזיק בכדור ביתרון של שער מעיפות אותו קדימה ומזמינות התקפות. אז הם גרועים ולא מזיקים, זה עדיין לא אומר שלא יכול לקרות כלום ממצב נייח או מדיפלקשן, או משניהם ביחד.

הזמנו את זה וקיבלנו בדיוק את מה שהגיע לנו.

SerieA אוהב/ת את זה.
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אשמח לראות אותו עף כבר בינואר, איזה שחקן סתמי, אני לא מאמין ששילמנו עליו 45 מיליון יורו.
    המסקנות מהמשחק הזה הן:
    1. אינטר חייבת שני מגנים טובים, אני אשמח אם דארמיאן יצטרף, אבל הוא לבדו לא יספיק. צריך עוד מגן נורמלי עם רגל שמאל.
    2. אינטר צריכה גם להביא בלם שישחק ליד מיראנדה. אני לא מוכן לסבול את מורייו עוד.
    3. בעיניי, קונדוגביה צריך לפנות את מקומו לבאנגה, השלישייה של באנגה-מאריו-ברוזיץ' היא שלישיית הקישור הכי טובה שיש לנו.
    4. יש לאינטר בעייה בהתקפה, לא יכול להיות שאיקרדי לא נוגע בכדור משחק שלם, ויותר מזהף, לא יכול להיות שרוב ההתקפות שלנו מסתיימות בהגבהות סתמיות בתקווה שאיקרדי יוציא מזה משהו. אין לי באמת מושג מה הפיתרון, אבל יש בעיה בחלק הזה.
    5.מדל היה סבבה לגמרי בתור בלם, ואשמח לראותו משחק במקום מורייו עד שנביא בלם חדש.
    6. מחמאות לפיולי על ניהול משחק טוב, בעיקר בקישור. הוא שיתק את הקישור של מילאן ואין לי ספק שאם הייתה יותר יצירתיות בהתקפה היינו מנצחים את המשחק הזה.

אין לי יותר מדי תלונות, התוצאה היא בסדר גמור גם אם היינו יותר ראויים לניצחון.
    ולסיום, זה ללא ספק אחד ממשחקי הדרבי הכי מהנים שראינו בשנים האחרונות!

7. Carlo Ancelotti Member

פשוט מבאס ומעצבן שכל פעם כשמובילים מפסיקים לשחק. המחצית השניה היתה שלנו לקחת.

אני חושב שמו נטלה צריך לשקול העברה של ג׳אק שמאלה והכנסה של סוסה/פסאליץ׳/מטי לאמצע עד ינואר. אין לנו קישור, בטח לא לסגנון המשחק שהוא שואף אליו. אם נגיע לינואר במקום השלישי עם חיזוק נכון אפשר להגיע לאלופות.

ואינטר... צריך לתת לפיולי זמן אבל המיצוי של הסגל שם ברמה ביזיונית.

SerieA ו-VAR אוהבים את זה.
  8. Alta Tensione Member

אז כנראה שיש לך בעיה עם רוב הקבוצות בעולם. מדובר באפקט פסיכולוגי פשוט שקורה בתדירות כל כך גבוהה שקשה להבין איך מישהו שצופה בכדורגל ככ הרבה זמן לא מבין את זה: 10 דקות אחרונות. הקבוצה בפיגור מהמרת על כל הקופה ושולחת כל דבר שאפשר קדימה. הקבוצה שמוליכה נאלצת להתרכז יותר בהגנה. ברוב המקרים זה מסתיים בכך שהקבוצה שמוליכה שומרת על הייתרון כי בכל זאת, קל יותר להגן מאשר להתקיף. חוץ מזה, כל המשחק לא שלטנו בכדור, מה גורם לך לחשוב שדווקא בדקות האלה נצליח?

מה שאקח מהדרבי הזה:

* דוד סילבה על סטרואידים.
    * גומז שרשמית נכנס לעניינים.
    * תצוגת אוהדים הכי מרגשת שלנו אבר.
    * אכזבה עצומה מהתוצאה.

פורצה.

9. עודד (אוהד הצלחות) Member

בעשר דקות האחרונות השחקנים פשוט מסרו כדורים לשחקני אינטר שיתחילו התקפות. לגמרי הזמנו את השויון הזה.

10. Carlo Ancelotti Member

העניין הוא לא ההחזקה בכדור. לגיטימי ללכת אחורה, לא לגיטימי לוותר על ההתקפה לגמרי מדקה 60.

11. VAR Member

לא צריך לשלוט ולחפש לבנות התקפות. אפילו מתפרצות לא צריך. כל מה שצריך זה למסור כדור לרגליים אדומות ולא כחולות. אם הם מחפשים שער אז שילחצו ויחטפו, אבל לא להגיש להם את הכל בצורה כל כך קלה.
    ומילא אם מדובר פה בברצלונה או בקבוצה אחרת שהפכה את משחק הלחץ לאומנות ומספיקה שנייה של חוסר ריכוז נגדה כדי לחטוף. זו קבוצה שבדקות שלפני השער אימנה את שחקני ההגנה שלנו עם כל ההגבהות הסתמיות והכנסות הכדור מעוררות הרחמים האלה, זה ממש לא פלא שגוסטבו גומז פתאום נתן משחק לפנתאון. אני מצפה מבלמים הרבה פחות טובים למשחק נקי מטעויות מול משחק התקפה מרושל כזה.

אוף טופיק: רק אני לא מבין את רוטצית הקפטנים הזו? במה אבאטה מנהיג ומודל לחיקוי יותר מקוצ'קה? כי הוא שחקן בית? אז למה מונטוליבו הקפטן הראשון? כי הוא איטלקי? אז למה טיאגו סילבה ענד את הסרט בעבר?

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הייתי מסתדר עם שיוויון מוקדם יותר, לא ככה...זה פשוט לשבור את הלב לאוהדים. הדקות האחרונות היו ביזיוניות, לא ניסו בכלל לתקוף, פשוט מסרו לאינטר כל פעם מחדש את הכדור וחבל, לא הברקנו היום ...לא בכלל אבל דרבי זה דרבי.

הקישור היה די חושך היום, לוקאטלי נסגר היטב ולמעט סוסו...ההתקפה הייתה בגדול וואחד בלאי.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיקרן אותי לראות את גוסטאבו גומז לאחר שקיבל קטילות מכל כיוון אפשרי אחרי שער או שניים שנרשמו על ראשו.
    על סמך היום בלבד - הוא הבלם הטוב מבין ה4 שהיו על הדשא.
    מילאן כבר השקיעה בו סכום לא קטן. הוא צעיר ודי ברור שחייב זמן התאקלמות בליגה חדשה. לדעתי שווה מאוד להריץ אותו. גם אם הסינים מתכננים להביא בלם בכיר לעונה הבאה.

14. SerieA Il Capitano

כמה נקודות לגבי הדרבי של אתמול, ואתחיל מהקבוצה שלי:

זה המשחק הראשון של סטפאנו פיולי ודווקא קל יותר להתחיל מול יריבה חזקה במשחק טעון כדי שהשחקנים יהיו מלאי מוטיבציה. זה מה שאני חושב לפחות.

ניכר שלא הייתה הכנה יתרה בחלק ההתקפי מכיוון שזה היה ניסיון חיקוי גרוע מאד של אינטר של פרנק דה בור. בתחילת דרכו של דה בור ההתקפה נראתה בסדר גמור, ובעיני הגיעה לשיאה במשחק מול רומא, דווקא זה שבו הבקענו רק שער אחד.

אני חושב שניתן היה לעשות הרבה יותר בחלק ההתקפי מול המגנים של מילאן. ההתקפה שלנו באופן תאורטי יכלה להיות במקרים רבים במצב של 2 מול 1 נגד המגן היריב, כי הקישור של מילאן לא תמיד סייע בהגנה. מה שקרה בפועל, אלו הרמות טיפשיות של קאנדרבה ופריסיץ' ללא הרף.

בסך הכל, אינטר שיחקה בצורה טיפשית ולא ניצלה את החלקים החלשים של יריבתה.

אם ספסולו של באנגה נובע מחזרתו המאוחרת מפגרת הנבחרות, אז אני יכול להבין מדוע ברוזוביץ' שיחק לפניו. אבל נגד פיורנטינה זה חייב להיפסק.

הטוב ביותר אצלנו:
    ז'ואאו מאריו - פשוט יהלום. שחקן שחושב. רץ. יודע לעשות את המהלך הנכון בזמן הנכון.

שווים אזכור:

ד'אמברוזיו - לא מאמין אך מאד שמח שאני אומר זאת אבל הוא היה בכלל לא רע וכמעט בישל לאיקארדי.

קאנדרבה - אני לא שם אותו בקטגוריית הטובים למרות השער הנפלא, כי ההרמות המפגרות האלה פנימה לא עובדות כמעט אף פעם. עדיף שינסה לבעוט יותר לשער או למסור עוד כדור על הארץ. למרות הכל, השחקן הפעיל ביותר שלנו במגרש. טוב עשרות מונים מהחלופות האפורות שלנו.

פריסיץ'
    - נמצא תמיד במקום הנכון. לוקה במחלת ההגבהות. מחלה כרונית.

הרעים אצלנו:

איקארדי - כאילו שלא היה על המגרש אתמול. הגיע להזדמנות ובעט בצורה לא טובה. לא השתתף במשחק הקבוצתי. לא היווה כתובת למסירה. היה פסיבי. חבל מאד.

אנסאלדי
    - היה צריך למנוע את שני השערים בעיני, מבלי לקחת דבר מהגאונות של סוסו. מצפה ממנו להרבה יותר בחלק ההתקפי. עד כה לא ראיתי ממנו דבר, אבל אני תכף אסייג זאת כי לדעתי בעיית המגנים אינה פרסונלית אלא בעיה מערכתית, שקשורה לארגון ההגנה באופן כללי.

קונדוגביה - אני מיום ליום חושב שקנו אותו כי היה צריך להביא איזה תכשיט לאוהדים. הוא חסר תועלת ברמה ההתקפית כי הבעיטות שלו לא מספיק טובות, מאבד המון כדורים במרכז המגרש, מסירותיו לא טובות והוא עוד לא יודע להשתמש ברגל ימין. זה 40 מיליון זה? אני מוכרח לומר שכן יש שיפור בסיוע שלו לבלמים.

מיראנדה - סוסו עשה ממנו צחוק. רע.

לגבי מילאן:
    הטוב ביותר:
    סוסו - לא זו בלבד שכבש צמד נפלא, כל פעם שהוא נגע בכדור הוא עשה משהו מעניין. פעיל מאד. חכם, לא עושה שגיאות טיפשיות.

שווים אזכור:
    צמד הבלמים - שיחקו היטב אבל חייבים להגיד שההתקפה של אינטר טיפשה בצורה מחרידה.

דונארומה - באמת לא להאמין שהוא בן 17. בוודאי שיש מה לשפר, אבל מדובר ביהלום.

הרעים:
    קרלוס באקה - העתק מושלם של איקארדי, רק מהצד השני. לא השתתף במשחק ההתקפי ובאופן כללי שכחתי ברגעים רבים שהוא על המגרש. איני בטוח שהוא מתאים לכדורגל של מונטלה.

נחזור רגע למגנים של אינטר:

איני חושב שד'אמברוזיו ואנסאלדי כאלה גרועים, אבל אנחנו מאד לא מאורגנים בהגנה והעזרה שנותנים להם לא ממש קיימת באופן כללי. הם לא ברמה עולמית וזו הבעיה. אני פחות מכיר את דרמיאן, אבל גם ד'אמברוזיו נראה מצוין בטורינו.

תחושה כללית - היה משחק מעניין, אבל אף אחת מן הקבוצות אינה ברמה מספיק טובה. לטעמי שתיהן רחוקות שנות אור מהדרבי של 2010/2011 שהכריע את האליפות. אני מקווה שבשנה הבאה זה יהיה אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/16
    Die Werkself, VAR, Don Joan Roman ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

הליגה נראית גמורה לצערי, רומא לא פקטור, נאפולי גם כן די חלשה, אבל לפחות הדרבי היה חוויה לצפייה, יותר ממה שחשבתי.
    קצב טוב, ארבעה שערים ורובם יפים - אין תלונות. אני חושב שעבור אינטר במשחק בכורה של המאמן החדש על הקווים וכשהיריבה קבוצה עדיפה ומובילה פעמיים - תיקו זה המקסימום. וכל זה כשאיקארדי מחמיץ שם מצב קורץ ולא מביא שום ערך מוסף במשחק הזה זאת בניגוד לפרישיץ' או קאנדרבה עם הגולאסו. מילאן כבר הריחה את הניצחון וחבל עבורה, הייתה טובה מאינטר, אבל היא עושה עונה יפה מאוד ולדעתי גם קצב צבירת הנקודות מזכיר קצת את מילאן של אנצ'לוטי בימי קדם. מבחינתי היא מועמדת רצינית לסיים שנייה כי אין לה את אירופה על הראש והיא מאוד-מאוד רעבה. סוסו אגב(איך הוא 'העלים' את מיראנדה) הוא הספרדי הראשון בהיסטוריה שכובש צמד בדרבי של מילאנו.