המחזור ה-13 בליגת העל: ת"א אדומה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏9/12/05.

1. Melixon 15 Member

דריקס לדעתי מנסה לצאת לדרך חדשה עם הקבוצה וברקוביץ השחקן שהכי מייצג את האכזבה ואת פתיחת העונה הכושלת, בואו נגיד שהיתרונות עולים על החסרונות בעניין הזה.

2. Riki Member

איזה גול יפה..... איזה קצב מדהים יש במשחק, דרבי מדהים !!

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כואב. פשוט כואב.
    הפסדנו גם בדרבי, 2-0.

4. נדב מיכאלי Member

דרבי מצויין עם הרבה אירועים היה בבלומפילד .
    אלימלך היה ענק ,ציון 9 !
    עומר פרץ וורמוט היו מצויינים.
    הפועל לא מפסיקה לכבוש שערים,כרגע היא הקבוצה הכי אטרקטיבית בליגה בכושר המשחק הכי טוב .
    אני שמח שבית"ר פוגשת את הפועל אחרי חיזוק ולא עכשיו .

5. ReL Member

הפועל ת"א פשוט נראית מצויין , והכי יפה לראות את הצעירים משתלבים בה, במיוחד עומר פרץ , איזה שחקן , איזה כישרון .

6. EL Capitan Member

חחח אני רואה שהדיון ירד מהנעוץ מוקדם מבדר"כ. וגם התגובה שלי עם סמל הפועל נמחקה (כי הייתה תגובת ספאם, מודה).

ועכשיו לתגובה על הדרבי- היה אחלה משחק מבחינת רמה ביחסית לליגה שלנו. במחצית הראשונה מכבי הפתיעו אותי ושיחקו נכון מאד. ארז מסיקה נותן למכבי אפקט מיוחד למשחק שלה. אבל למרות זאת, במחצית הראשונה היה המשחק שקול, שכבר בתחילת המשחק הפועל יכלו לעשות 1-0, וגם מכבי הגיע להזדמנויות מצידה.

במחצית השנייה סיפור שונה לגמרי. הפועל פתחו את המשחק בסערה, ועשה רושם שמכבי לא באה לשחק כדורגל בכלל במחצית השנייה. לא ברור איך היא נתנה להפועל את הניצחון במתנה כביכול. הפועל לקחו את זה בשתי ידיים, כמו שצריך, וניצחו 2-0, שהיתרון היה צריך להיות גדול יותר, גם בגלל החמצות וגם בגלל שער חוקי שפסלו להפועל.

בהפועל שביט היה במשחק מצוין וזה מזכיר את הימים הגדולים באמת. ורמוט ופרץ הם הצעירים בדמותם של אפק, טועמה, בלילי ואודי, ואלימלך נותן הצגה (אמנם חד פעמית) שמזכירים את הימים ההם שלו במסע החלומי בגביע אופ"א. הפועל חוגגת ותמשיך לחגוג. אבל קשטן יידע להעמיד את השחקנים שלו על הקרקע, ולהגיד להם שיש עוד הרבה מה לעשות. בשבוע הבא חיפה נגד בית"ר, ואם בית"ר תצליח לצאת מהבלאגן ולנצח והפועל תעשה את שלה, בעוד שבועיים יכול להיות משחק שיביא תפנית לליגה בבלומפילד- הפועל ת"א נגד מכבי חיפה. ואחרי זה בעוד שבועיים עוד משחק ענק בבלומפילד נגד בית"ר. ואני יכול לקוות שהתקופה הזאת של הפועל תמשך כמה שיותר.

7. Raulito Madridista

סוף סוף אנחנו רואים דרבי ששתי הקבוצות אטרקטיביות בו ויש הרבה מצבים. לאורך כל העונה שעברה, ראינו דרבים שפעמיים הפועל ת"א שלטה לחלוטין, ובדרבי הראשון של העונה שעברה מכבי הייתה הרבה יותר טובה.
    היו יכולים להיות הרבה יותר שערים, אבל 2 זה גם טוב(אני מתכוון שגם מכבי יכלה להבקיע).

שביט אלימלך הזכיר לי את הימים הגדולים שלו באופ"א כמו שקים רשם פה. כל העונה שעברה הוא היה לא משהו, והפסדנו הרבה נקודות בגללו. העונה חוץ מהגול נגד מכבי חיפה הוא נותן עונה טובה יחסית, ואני מקווה שהוא ייספוג הכי פחות שערים בליגה.

מכבי דווקא הגיעו ליותר מדי מצבים לדעתי, ומזל שאלימלך תפס יום.

כבר הרבה זמן לא היו בהפועל כאלה שחקנים. ורמוט יהפוך ליוסי בניון הבא.

בקשר לפרץ, אני מקווה שהוא יישאר בהפועל גם בעונה הבאה כי בקצב הזה קבוצות ייתנפלו עליו.

בקשר למה שאמרת על ההתקפה, חבל שקשטן לא קיבל את הנבחרת בתחילת השנה חחח, וחבל שאי אפשר להתחיל מחדש את הליגה. רואים שקשטן משחק התקפי מאז שהוא קיבל את הנבחרת, ויש תוצאות. הפועל ת"א לא כבשה 1.92 שערים במשחק כבר הרבה זמן.

אני מקווה שגם נגד מכבי חיפה במחזור ה15, הפועל תבוא לשחק כדורגל ולא לנסות להתבנקר כמו בסיבוב הקודם. בוא נראה את הפועל נגד חיפה.

אין מאמן שיודע לעשות זאת יותר מקשטן. שהוא שותק בהפסקה זה יותר מפחיד מזה שהוא צועק. אני מקווה שמה שאמרת אכן יהיה, ושנגד חיפה הפועל תשחק התקפי.

אני כלכך שמח מהדרבי הזה!!! אדום עולה! מקום שני!

8. EL Capitan Member

דור (ראוליטו), תיקון קטן- פרץ ישחק בהפועל גם בשנתיים הבאות, בגלל שהוא מושאל להפועל משטרסבורג הצרפתית עד שיסיים את שירותו הצבאי. כבר עכשיו הפועל מנסים לקנות אותו מהצרפתים.

ועלית על נקודה מעניינת- מאז שקשטן נפגש עם לוזון ומנחם במסעדה הזאת ומונה באופן לא רשמי למאמן הבא של הנבחרת, הפועל משחקת התקפי. אולי זה בגלל שהיו כאלה שאמרו שאם לא הולכים על גרנט, זה בגלל שהוא שיחק בונקרים כל הזמן וקשטן לא שונה ממנו, ולכן לא ראו במינוי למהלך חכם. אבל לדעתי זה יצא במקרה, שאחרי מינויו של קשטן למאמן הנבחרת, ורמוט ופרץ התחילו להשתלב בהפועל ולתפוס מקום של קבע בהרכב וזה מה שהוביל לשינוי בהפועל.

9. ReL Member

ההנהלה הכי שקטה השנה היא הקבוצת ניהול בהפועל ת"א , עשו רכש בשקט בשקט בתחילת העונה, לא דיברו אחרי הפסדים , והנה התוצאה .

10. EL Capitan Member

לא, לא, לא. השקט התעשייתי שיש בהפועל זה רק בזכות קשטן. הוא שגורם לכך שלא יהיה בלאגנים ויהיה אפשר לעבוד בשקט. ההנהלה של הפועל עשתה לא מעט שטויות עד עכשיו. באופן יחסי לליגה שלנו, היא עוד בסדר.

11. נדב מיכאלי Member

צר לי לומר את זה ,הפועל כרגע הקבוצה בכושר הכי טוב בליגה .
    אני שונא את זה אבל אין מה לעשות ,זאת עובדה.
    לגבי אלימלך ,באמת יום גדול הוא תפס ,אבל אתם יודעים איך זה אצל שוערים מבוגרים :
    יום אחד ציון 8 -יום אחר ציון 3 .
    לגבי ורמוט -הסבלנות משתלמת,הרי בתחילת העונה הוא לא שיחק כמעט ועכשיו הוא קונה את עולמו מדי שבוע .
    שחקן נפלא,אני שמתי לב ליכולות שלו גם בהפועל חיפה.
    שמתם לב איזה שחקנים ירדו ליגה עם הפועל חיפה שנה שעברה ?
    אלירן אלקיים -מצויין בנצרת עילית
    סאלח חסארמה -שחקן מצויין בסכנין (לדעתי לפחות)
    טוטואנה ואנסומבו -בעיקר אנסומבו שחקן מצויין ,מטוטואנה ראינו קצת אבל לא מספיק
    גילי ורמוט -רואים ניצוצות של כדורגלן אדיר .
    כל השחקנים האלה שיחקו בהפועל חיפה.
    שאפו להפועל חיפה על השחקנים האלה .
    למכבי יש שבועיים קשים מאד ,ביום ראשון בית"ר וביום ראשון אחר כך הפועל תל אביב בלומפילד מספיק שחיפה מוציאה בין 1-3 נק' ב-2 המשחקים האלה הכל פתוח .

12. M_T_A Member

אלימלך 9?!? תן לי טעות אחת שהיתה לו בכל המשחק שאמורה להוריד את הציון שלו מ10 ל9...
    המניאק תפס את משחק חייו בדרבי, ועוד משהו שהורג אותי זה שאם חלוץ נורמלי היה פותח במקום רועי דיין הגמל(למה אופיר חיים לא פתח?!?) גם אלימלך כנראה לא היה עוזר והיינו מבקיעים לפני הפועל וכל התמונה היתה משתנה... 7 נקודות מהקו האדום סעמק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

13. אלי מתחן Member

הוא עשה טעות ביציאה לדוארטה שבמזל נגמרה בבעיטה של רועי דיין עליו. אבל זה לא משנה, הוא נתן משחק מצויין אבל שום בעיטה שנבעטה לשער של הפועל לא הצריכה ממנו זינוק הכל הלך עליו.

14. burning soil Member

אני לא אגרע מיכולתו של אלימלך בדרבי,באמת משחק טוב והצלות יפות,אבל אני חושב
    שכל ההחמצות האלה ממצאות את העונה של מכבי עד כה,בסך הכל 12 שערי ליגה(פחות
    משער למשחק) מתוכם 7 של נמני ואחד עצמי. בקיצור,זה יותר החמצות מאשר הצלות..

15. M_T_A Member

הבעיטה החופשית של נימני?