המחזור ה-13 בליגת העל: ת"א אדומה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏9/12/05.

1. ReL Member

Nה אתם לא מבינים , צריך לחלוף 10 ימים מאז הצהוב החמישי ובמשחק גביע הטוטו עברו רק 9 ימים , בגלל זה דירסאו וזנברג לא יכולים לשחק

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז למה הם משחקים היום?

3. ReL Member

מישהו יודע את החוק המדוייק של ה5 צהובים? בין המשחק ביום ראשון מול בני יהודה שנערך ב27.11 ועד למשחק גביע הטוטו מולם ב6.12 עברו 9 ימים , ולכן אנסומבו לא היה צריך לשחק היום , גם בוואלה היה רשום אותו במורחקים מהמשחק היום .
    אבל אני מאמין שביתר לא טיפשים , והם לא היו משתפים אותו .

4. EL Capitan Member

גל, אולי אתה צודק- במחזור השני עם הגלאקטיקוס עדיין היה אשליה לתחרות על האליפות ומכבי חיפשה נקמה. ועם קשטן, אף פעם הפועל לא יכולה לספק כותרות בכל מיני ציטוטים עסיסיים שיחממו את האווירה. אבל זה עדיין לא מצדיק את מס' התגובות המועט יחסית למה שאמור להיות בסופר קלאסיקו של ישראל, הדרבי התל האביבי, הפועל נגד מכבי. וכן, בארץ שלנו זה גם "אם כל הדרבים" (איזה דרבי יותר גדול מזה?).

5. נדב מיכאלי Member

סליחה שאני מצטט את עצמי,אבל זה מה שאמרתי אתמול.
    ידעתי על מה אני מדבר כניראה .
    עטר הבטיח ועטר קיים : הוא אמר שהוא לא יפסיד בטדי והוא אכן לא הפסיד בטדי,יותר מזה ,הגיע לו לנצח.
    בית"ר שיחקו בזילזול וחבל מאד שבית"ר מאבדת נק' מול קבוצה כמו נתניה .
    קאנן מפיל את עצמו בפח עם משחקים כאלה ,זה רק פוגע בו

6. אלי מתחן Member

הוא לא שיחק באשדוד, במחזור ה9, לא עברו מאז 5 משחקים שבהם הוא יכל לקבל 5 צהובים.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהדרבי התל אביבי הוא הדרבי הכי חם בארץ, אבל את הכותרת של ידיעות אני פירשתי במובן של הדרבי הכי חם שהיה בשנים האחרונות. אבל בלי קשר ידיעות אחרונות פשוט מטומטמים, כותרות מפוצצות על כל דבר מסכן, ואם הם לא היו מביאים תמונות גדולות של רותם סלע בטריבונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx ומדי פעם דברים משעשעים ב"לוזר" זה לא שווה בכלל.
    דבר נוסף, אין מצב שבסופר קלאסיקו הישראלי מכבי חיפה לא מעורבת. זה יהיה מכבי חיפה והקבוצה התורנית ששואפת לקחת לה את הכתר.

הלאה, לגבי המשחק של מכבי חיפה היום- לא צריך לחפש תירוצים. משחק לא טוב, ובכלל אין זכר בשלושת השבועות האחרונים למשחק הלחץ המדהים של הקישור, שהביא לניצחונות כל כך סוחפים במהלך הסיבוב הראשון. אני מקווה שנגד בית"ר נחזור לעצמנו מבחינת היכולת. מה שכן, אי אפשר לשאוף לניצול מצבים טוב יותר, וכל טעות של הקבוצה היריבה נגדנו שווה בדיוק שער אחד. היום חיפה כבשה שלושה שערים מהזדמנות ועוד שני חצאי הזדמנויות, הפרחים לאוהד כהן. רק אני חושב שנסחפו עם הכניסה של אולארה במחצית הראשונה? סה"כ הוא לקח את הכדור, אבל נשרק נגדו פאול בגלל כניסה מסוכנת. במחצית השניה הוא נכנס במישהו ברגל וקיבל צהוב שהגיע לו. הפנדל שנשרק נגדנו היה, איך נאמר, קצת לא מחויב המציאות...

יאללה חיפה בשבוע הבא שורפים את המנורה. זין על חנוכה :aaa021:

8. בית"רי מלידה Member

9. הרצליה Member

ע"פ וואן הצהוב החמישי שלו היה נגד בני יהודה.

10. ReL Member

כנראה וואן טועים כי הוא באמת לא שיחק מול אשדוד בגלל 5 צהובים

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר חשד לשחקנים מורחקים - טל בנין קיבל צהוב חמישי מול מכבי חיפה ויתכן שהוא היה צריך להיות מורחק מהמשחק בטדי (יחד עם עידן מליחי, אסון מהלך).

12. אלי מתחן Member

לא היה גביע הטוטו באמצע?

13. John Barnes Member

לקראת הדרבי, דריקס והצוות המקצועי מתכננים הרכב די מהפכני שכולל 2 חלוצים וקשר אחורי אחד בלבד . רוסו וטריקה בכנפיים,כאשר נמני ומישאלוב באמצע (מערך יהלום?). מה שבטוח, יהיה שמח הערב בבלומפילד, יאללה מכבי!.

14. city Member

עד שמשחקים עם שני חלוצים לא שמים את ברקוביץ' בהרכב.. מאמנים פה לא מבינים שאם ברקוביץ משחק מאחורי שני חלוצים הוא יכול לנצל את יכולת המסירה שלו בצורה אופטימלית. שיתנו לו עוד צ'אנס אחד לשחק מאחרוי שני חלוצים ואני מבטיח שהוא נותן לפחות בישול אחד.

עד שמשחקים עם שני חלוצים דוחפים את טריקה להרכב.. נמני בשמאל וברקוביץ מאחורי החלוצים, ככה זה אמור להיראות.

15. EL Capitan Member

את ברקוביץ' קברו פה כבר מזמן העונה. הוא לא היה הכי גרוע במכבי העונה, רוסו, למשל, היה פחות טוב ממנו לדעתי. הסיבה שקברו את ברקו, שהוא זה שהתחיל את כל הרעש התקשורתי, שגרם בסופו של דבר ללחץ הגדול בו הייתה כל המערכת של מכבי ת"א, שהוביל לכשלון עד עכשיו.

חיים רביבו כנראה צדק בדבר אחד שאמר לברקוביץ'- כאן לא מכבדים אף שחקן שעשה קריירה מפוארת ובא לגמור אותה בצורה יפה בארץ שלו (כמובן שהוא גם הוסיף את הדוגמא שלו עם עקיצה אופיינית לברקו, בכך שהוא אמר שהוא השחקן הכי טוב בכל הזמנים מבחינת הישגים). בכל מדינה נורמאלית עם מסורת של כדורגל, שחקן עבר גדול שחוזר משהות באירופה, שרוצה לחזור לקבוצת נעוריו, נותנים ול, מכבדים אותו ומהללים אותו. בארץ שלנו אתה מגיע לגיל 30 כבר אומרים שאתה לפני פרישה ושאתה מתחיל להיות עגלה.

אבל ברקוביץ' הביא את זה על עצמו. אני מקווה שהוא לא יפרוש ויעזוב את מכבי לקבוצה אחרת (לי לא יהיה אכפת לראות אותו בהפועל), כי חבל שככה הוא יסיים את הקריירה שלו. לדעתי, הוא גם יכול לסחוב עוד עונה שבה הוא בהחלט יכול לתרום לקבוצה בה ישחק.