המחזור ה-13 בליגת העל: ת"א אדומה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏9/12/05.

1. בית"רי מלידה Member

בלאגאן יש רק בתקשורת - בבית"ר הכל בסדר!

2. בית"רי מלידה Member

במשפט קצר:

" העם עם החרמון " ..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. EL Capitan Member

היה בעוד איך בלאגן בבית"ר. קשה לי להאמין שהתקשורת המציאה את כל זה. ובכלל, אני כמעט תמיד טוען שמאחורי כל שמועה יש בסיס. ומאחורי כל הדברים האלה חייבת להיות חלק שהוא אמת. אם זה לא היה כך, מישהו מבית"ר היה קם ומכחיש את כל השמועות שהיו על תקרית בין קאנן למאמן הכושר, כעס של פרננדז על שקלאר בגלל מחלוקת כספית עם לרואה וכו'.

ומה קורה לכולם? המצב של הפורום לא מספיק טוב. מחר הדרבי וזה כל התגובות שיש על המחזור? מנהלים, אני פונה בעיקר אליכם- תנסו להרים כמה שיותר את הפורום.

4. בית"רי מלידה Member

המצב של הפורום בסדר:

אוהדי מכה-בי בדיכאון אז הם לא נכנסים לכתוב...

אוהדי חיפה כבר מזמן בחוף דדו בחגיגות האליפות....

אוהדי בית"ר בדרך לטדי....

אוהדי בני יהודה עדיין לא הובאו לפני שופט המעצרים....

שבוע טוב.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/12/05
  5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי בניגוד ל"ידיעות אחרונות", קפיטן, אני בכלל לא מבין מה ההגזמות של "אם כל הדרבים". הדרבי הראשון של העונה היה הרבה יותר חם. אפילו הדרבי בגביע הטוטו שבו הפועל ניצחה 0-3 היה הרבה יותר גדול מהמשחק הצפוי לנו מחר, וזאת כמובן בהתייחס להתרגשות שלקראת המשחק. הקריסה של הגלקטיקוס מצד אחד, ומהצד השני הפועל ת"א לא ממש מספקת כותרות שיוצרות אווירה.
    בגביע הטוטו זה היה דרבי בין ההתלהבות האדירה של הצהובים עם 10,000 מינויים, שחשבו לתומם שהם הולכים לראות דאבל העונה, לבין האדומים שרצו מאוד להרגיע את ההתלהבות של היריבה, כשגם להם היה שיא מינויים ומחשבות על אליפות כשהגיעו דגו, ורמוט, פרץ, באדיר וברדה. בעיקר היה גם את דגו שרצה להוכיח את עצמו. בדרבי הראשון של הליגה אוהדי הפועל היו עם האף בעננים ומכבי רצו להרגיע אותם והצליחו.
    ועכשיו? שום דבר... מכבי ת"א במקום השישי, גמרה את העונה, בלי מאמן, בלי כלום. הפועל ת"א עוד איכשהו בפורמה טובה, וזה בסך הכל נותן לה להיות 10 נקודות מאחורי מכבי חיפה.
    אם כל הדרבים עאלק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ושוב, אני לא אומר שלא יהיה משחק טוב. כמובן שאני מקווה למשחק טוב אבל לפחות מבחינת החשיבות של המשחק, האווירה והיצרים שלפני, שתלויים בתקשורת ובקהל- אין זכר לדרבים קודמים. כל הליגה כבר פונה לכיוון קריית אליעזר בשבוע הבא, אולי משם תבוא הישועה (לא, היא לא).

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/05
  6. Raulito Madridista

טוב הנה התגובה שלי לקראת הדרבי הגדול.

הפועל ת"א לא צריכה לנצח אלא חייבת. ראינו שמול רוב הקבוצות היא יצאה עם תוצאות מצויינות. בוא נראה את קשטן נגד מכבי בליגה, אחרי שבמחזור השני הפסדנו 2-0. קשטן חייב למנוע מהפועל ת"א להיות שאננית, וחייב לספסל את חליס.

אני מצפה מדרור לנצל את החוסר יכולת של מכבי, ולהמשיך בהרכב התקפי. אם הפועל לא תנצח, אז כמו לפני חודש יחזיקו ממנה קבוצה בינונית ולא יותר. הרבה זמן שקשטן לא ניצח את מכבי חיפה, או את מכבי בליגה. ב04\2003 כל הדרבים הוא הפסיד לקלינגר וזה היה שערוריה. תמיד הפועל נכשלת נגד מכבי אחרי תקופה טובה.

אני מקווה שהפעם זה יהיה שונה. הקישור של הפועל הרבה יותר מהיר משל מכבי. דגו וורמוט באגפים- קישור פנטסטי, ותוסיפו לזה את באדיר ואבוקסיס מאחורה. הדאגה שלי היא הפציעה של יבוריאן, ושאוגבונה לא ייפתח. עומר פרץ לבד לא מספיק, ואני מקווה שברדה ייפתח במקום יבוריאן וייתן משחק טוב.

ההגנה של הפועל היא ההגנה הטובה בליגה, ואני חושב שאם הפועל תבקיע שני שערים זה יספיק לה.

אם אני מודאג ממכבי, זה מנמני שתמיד עושה בעיות ויכול להכריע את המשחק עם בעיטה חופשית או בעיטה חזקה מ25 מטר, ומרוסו, שתמיד שהוא מול אנטבי- הולך לו.

אז בהצלחה להפועל, אני אקווה לראות דרבי חד צדדי לטובתינו. הדרבי הזכור לי ביותר הוא של 03\2002 עם הבננה של טועמה בדקה הרביעית, הפצצה של בלילי מהחצי והבעיטה הפנטסטית של לוז. 3-1 גדול!

7. הרצליה Member

כפר סבא פשוט חייבת לעבור זעזוע!
    לא יכול להיות שהם יגיעו למשחקים כאילו לא קורה כלום.

ראובן עובד 1-0 לבני יהודה.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפר סבא באמת ביזיוניים. רצו לעצור את הנדנדה....

לגבי הדרבי עצמו, בהחלט נראה שהפועל ת"א פייבוריטית בגדול, אבל לדרבי חוקים משלו, וכמו שאמרת, ראול, גם לנימני חוקים משלו. אני מייחל לניצחון גדול של הפועל ת"א.

9. הרצליה Member

לא יאומן, אורן ניסים שכבר נמצא עם שתי רגליים מחוץ לקבוצה משווה ל1-1.

10. burning soil Member

גם בית"ר חוגגת על נתניה כבר אחרי דקה,שוב ברק יצחקי.
    ראובן עטר הביתה?

11. ReL Member

יש מצב שמגיע לנתניה ניצחון טכני ? אנסומבו משחק ויש לו 5 צהובים ,הוא עוד לא ריצה עונש הרחקה

12. הרצליה Member

הוא לא שיחק בגביע הטוטו ביום שלישי

13. city Member

סכנין ממשיכה ביכולת הטובה שלה וניצחה 2-1 את אשדוד. שער עצמי של אטצ'י ושער דקה לסיום של קאסום הביאו לסכנין את הניצחון.
    אטצ'י הזה ממש בושה, הוא שחקן של ליגה ארצית. אני לא מבין למה מביאים כאלה זרים חלשים לארץ, שיעיפו אותו מהר, עדיף לתת לשחקן ישראלי צעיר לשחק.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קימוטו משווה בטדי, תוך כדי כך תוך 5 דקות שלושה שערים באורווה- חיפה הובילה 0-2 (קייסי וקולאוטי) אבל פ"ת מצמקת.

לגבי הצהובים אני לא מבין- אנסומבו צבר 5 צהובים ולא משחק בגביע הטוטו, דירסאו וזנדברג גם אבל הם לא משחקים שבועיים אחר כך נגד בית"ר, למרות שבאמצע יש משחק טוטו ומשחק ליגה....

15. city Member

אל תנסה למצוא היגיון בחוקים של ההתאחדות הישראלית.. יותר קל למצוא שחקן כדורגל עם בגרות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בני יהודה ממש איכזבה אותי במחזור הזה. לא לנצח את הקבוצה הכי גרועה בליגה זה פשוט כישלון מקצועי. כנראה שההפסד ב"משחק העונה" מול מכבי חיפה גרר את הקבוצה למומנטום שלילי ולניצן שירזי יש הרבה עבודה מנטלית לעשות כדי להוציא את הקבוצה שלו מהמצב הזה.