המחזור ה-13 בבונדסליגה: וולפסבורג מול גלאדבך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏27/11/14.

1. bvb_fan Kevin Großkreutz

http://mediadb.kicker.de/2012/fussball/ligen/l/1_2011126105541182.Xxx מחזור 13 בבונדסליגהhttp://mediadb.kicker.de/2012/fussball/ligen/l/1_2011126105541182.Xxx
    יום ראשון 30.11.2014, 18:30
    שופט: פיטר גגלמן
    שידור בארץ: אין
    קומרצבנק ארינה, פרנקפורט

http://www.bundesliga.de/media/images/misc/montagen/Top-Teaser_FFM-BVB.variant628x353.Xxx

http://www.transfermarkt.co.uk/images/wappen/smallquad/24.Xxx

החבורה של שאף מגיעה לאחר ניצחון מכובד על גלדבאך החזקה, שקטע רצף של ארבעה הפסדים, פרנקפורט שפתחה את העונה נהדר פתאום איבדה את המומנטום והשתקעה באמצע הטבלה יודעת שניצחון יעזור לה לברוח מהתחתית.
    פרנקפורט, קבוצת אמצע טבלה טיפוסית רוצה לקטוע את הרצף השלילי שלהם שבו הם לא ניצחו את השוורצגלבן ובהתחשב בזה
    שהיריבה שלהם הערב באה מהמקום האחרון הם מרגישים שהם יכולים לעשות את זה, או כמו שאומר מאמן הנשרים: " זה הכל
    עניין של כריזמה, אנחנו נבוא לעבוד ולהנות" ניכר ששאף בטוח שקבוצתו תנצח הערב.

http://bilder.bild.de/fotos/frankfurt-dortmund-42195170-qf-38750986/Bild/3.bild.Xxx

למרות הכל החבורה של שאף באה חבולה ופצועה, השוער הנהדר טראפ, דיאפקה, גרזיגר, הבלם זמבראנו, רוזנטל, ואלדז וולדשמיט.

הרכב משוער(4-2-2-2): ויידוואלד; צ'נדלר, רוס, אנדרסון, אוצ'יפקה; האסבה, סטנדרה, אייגנר, אינוי; ספרוביץ', מאייר

http://mediadb.kicker.de/2009/fussball/vereine/l/17.Xxx
    לא ייאמן לאיזה בור דורטמונד הכניסה את עצמה, מקום אחרון, הפסד באלופות, תיקו מול פדרבורן בשבוע שעבר, פציעות.
    זהו שילוב של חוסר מזל ויש שאומרים רכישות לא מוצלחות בקיץ, אימובילה לא מספק את הסחורה, קגאווה לא מזכיר כלום מפעם\ ראמוס עדיין לא נכנס לכושר לגמרי והפציעות עוד לא עזבו את דורטמונד, כל אלו גרמו לכך שהקבוצה של קלופ נמצאת במקום האחרון, תפוקה כל כך גרועה לא נראיתה 26 שנה במועדון ושום דבר מלבד ניצחון לא יוציא אותם משם.

קלופ לפני המשחק מחמיא ליריבה וגם בא דרוך: "פרנקפורט קבוצה חזקה ומצויינת שתבוא עם ביטחון אחרי הניצחון על גלדבאך, אנחנו צריכים לבוא עם יותר ביטחון ולנצח.

http://images.performgroup.com/di/library/GOAL_INTERNATIONAL/8d/a0/yaya-sanogo-arsenal-borussia-dortmund-champions-league-26112014_s6t1gxx1jjs0121i7rvxhzd8z.Xxx?t=-309052495&

שאהין, הומלס וקירש (כמו שכתב ראלף-לורן מעלי) חוזרים להרכב (חלק) ולסגל (חלק) ורויס, קובה, סוקרטס וצ'י עדיין פצועים.

הרכב משוער(4-2-3-1): ווידנפלר; פישצ'ק, הומלס, גינטר, שמלצר; קל, בנדר; מיקיטריאן, קגאווה, גרוסקרויץ; אובאמיינג

kämpfen und siegen!!!

Der Kaiser אוהב/ת את זה.
  2. bvb_fan Kevin Großkreutz

זה לא אמיתי.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יודע איך להסביר את מה שהולך בדורטמונד העונה, אולי ביזארי.
    זה חוסר מזל מזוכיסטי כבר

4. bvb_fan Kevin Großkreutz

זה כואב כל כך לראות את זה שבוע אחרי שבוע.
    מדכא לראות איך אנחנו כל פעם באים עייפים ולא מרוכזים ואז מפסידים, ככה שוב ושוב ושוב.
    גינטר מפחד מכדורים, סובוטיץ' גרוע, קל זקן וקגאווה מאבד כדורים בכל מצב אפשרי.
    פרנקפורט לא הייתה טובה מדי אך עשתה כל העולה על רוחה במגרש, היא עשתה לדורטמונד בית ספר להגנה והכישה אותה עם הארס הקטלני שלה שנקרא התקפות מתפרצות.
    אנחנו עם ראש מורם ונשאר עם ראש מורם כי אנחנו BVB.

Und was auch immer geschieht

wir steh´n dir bei

bis in den Tod

und sing´ für dich

für dich Borussia

Borussia BVB

המילים האלה נשארות בראש שלי כל הזמן ולא נראה שהם ייצאו בזמן הקרוב, אנחנו נשאר שחורים-צהובים גם אם נהיה עם דורטמונד II באותה ליגה.

Danke Borussia :sm_crybaby2:

5. פול סקולס Member

אם אתם יורדים ליגה, דורטמונד II אמורה גם כן לרדת ליגה באופן אוטומטי.. לא ככה?

6. bvb_fan Kevin Großkreutz

אני צריך לבדוק את זה ;)

7. aloneli Member

אפשר להגיד שהיא חסרת מזל אבל היום היא באמת לא הייתה מספיק טובה.אמנם היא ישבה על פרנקפורט משחק שלם אך לא הגיעה ליותר מידי מצבים.דורטמונד מאוד מתקשה כאשר היא סופגת ראשונה ואז גם נאלצת להתמודד מול הגנות צפופות.
    אם מסתכלים על כמות המצבים שיש לה ועל מצבה בטבלה זה באמת נראה חוסר מזל אבל הקבוצה נראית מאוד לחוצה ופה קלופ חייב להיכנס ולהשתלט על הקבוצה שלו.לא יכול להיות ששחקנים בועטים מכל מצב ורק רצים קדימה מבלי לחשוב.אפשר גם לספוג ולהמשיך לשחק.בטח שזה לא כזה קל,אבל מאמן טוב וקבוצה טובה צריכים לדעת להתמודד עם הלחץ הזה.כרגע זה נראה שהיא פשוט לא מצליחה להתמודד איתו וזה רק מקשה עליה יותר ויותר.

אגב לא אהבתי את התגובה של אוהדי דורטמונד בסיום המשחק.בדרך כלל הקהל שלה מאוד תומך אבל כנראה שהוא גם איבד סבלנות.

8. aloneli Member

כן דורטמונד 2 תרד ליגה.

9. bvb_fan Kevin Großkreutz

אני חושב שפרנקפורט שיחקה התקפה טוב וסגרה טוב אבל השוער שלה הציל אותה מ-4 מצבים של 100 אחוזים כך שאני לא חושב שאפשר להגיד שדורטמונד לא הגיעה ליותר מדי מצבים (1 על 1 מול מיקי אובה וראמוס, בעיטה של אובה לחיבור בחופשית).

אני סגרתי את הסטרים מיד אחרי המשחק, מה הייתה התגובה המדוברת?

10. aloneli Member

לא היה איזה משהו חמור אבל ששחקני דורטמונד באו לקהל בסיום המשחק לא מעט אוהדים הגיבו בקללות לשחקנים.בוא נגיד שכפיים לא היה שם.

11. bvb_fan Kevin Großkreutz

אני לא יודע אם אני יכול להבין את זה אבל החלק מהשחקנים, בעיקר אלו שנרכשו השנה, במשחק של אותם שחקנים אין טיפת נשמה, הקבוצה איבדה מהתלכיד, האוהדים האלה מתוסכלים כי הם יודעים שהם רוצים את הקבוצה שלהם קבוצתית ולא מלאת כוכבים.
    איבדנו משהו, אולי זה לבנדובסקי.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

התגובה הייתה שארגון האוהדים THE UNITY ו-JUBOS הורידו את הדגלים מוקדם מהרגיל והיו שריקות בוז וקללות.

13. golding מנהלים

אני אף פעם לא תומך בשריקות בוז אבל הסגל הזה, ואולי אפילו קלופ, זקוק לאיזה זעזוע. יכול להיות שזה מה שיעשה את העבודה, אבל הבעיות של דורטמונד כל כך עמוקות העונה שקשה לי לראות אותם יוצאים לאיזו ריצה מטורפת.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא מדויק.
    דורטמונד 2 משחקת בליגה השלישית, ככה שהיא לא תפגע אם הקבוצה הראשונה תרד לליגה השניה.
    הקבוצה השניה של כל מועדון יכולה להעפיל אך ורק עד לליגה השלישית ובמקרה שהקבוצה הראשונה יורדת ליגה ושתי הקבוצות משחקות באותה ליגה תאלץ הקבוצה השניה לרדת אוטומטית ליגה כך שתמיד יהיה פער של ליגה אחת בין שתי הקבוצות.
    מעניין כמה זמן קלופ יחכה לפני שירים את הדגל הלבן...

aloneli אוהב/ת את זה.
  15. golding מנהלים

כמעט שכחתי, אבל משהו על גלדבאך ופאברה. נכון, הפסד הראשון אחרי רצף די מטורף הוא תמיד קשה וטבעי לגמרי שנדרש זמן להתאושש. גם קשה לבוא בטענות לפאברה, הוא בנה שם יופי של סגל ולאורך השנים הוא עשה דברים יפים, אבל ההתעקשות שלו על אותו הרכב בכל פעם מחדש מתחילה להעיד על בעייתיות מסוימת בגישה שלו. אני בעד לסמוך על שחקנים ולאפשר להם לשחק גם כשהכושר שלהם לא כל כך טוב, אבל בחייך, יש לך אחלה שחקנים על הספסל שרק מחכים להזדמנויות - לא הגיע הזמן לשנות קצת?

מקווה שהקבוצה תחזור לעצמה בקרוב. בגדול, ההופעות שלה לא רעות בכלל ועם קצת יותר מזל היא גם הייתה מוציאה נקודה (או נקודות) אתמול.

Die Werkself אוהב/ת את זה.