המחזור ה-12 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: מחזור אמצע שבוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏14/12/20.

1. yonmu Member

ואת זה אתה כותב אחרי שמילאן נתקעת פעמיים עם תיקו במשחקים שהיא אמורה לנצח בדיוק כשזלטאן פצוע?
    במילאן יש תהליך חיובי, אבל זלטאן הוא חלק עצום ממנו.

עם כל שחקן אחר במקום רונאלדו (מלבד מסי) הייתי אומר שאינטר פייבוריטית, אבל רונאלדו זה סיפור אחר.
    ליובה יש את הסגל הכי יקר ולא רואים את זה על הדשא, אבל רונאלדו (גם אחרי החטאת פנדל אחת) הוא שחקן שלבדו מנצח משחקים גם כשהקבוצה לא נראית טוב, ולכן יובנטוס יכולה כביכול לקחת אליפות בשני דרכים - או שהשיטה של פירלו תתחבר וכדורגל טוב יביא נצחונות, או שהשיטה לא תעבוד וישחקו בינוני אבל הסקורריות של רונאלדו תביא נצחונות.
    אצלי בראש זה בערך: 50% יובנטוס, 30% אינטר, 10% מילאן, 10% כל השאר. וזה כשאני מאוד אופטימי.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק כשקייר פצוע!

מהרגע שהכדורגל חזר לאחר הפסקת הקורונה:
    20 משחקים עם קייר בהרכב מילאן ספגה 18, 0.9 שערים למשחק.
    4 משחקים הוא החמיץ מילאן ספגה בהם 7, כלומר 1.7 למשחק (וזה עוד מול ספאל, סמפדוריה, ג׳נואה ופארמה).
    עם קייר בהרכב מילאן משיגה 2.6 נקודות למשחק, בלעדיו 1.5 בלבד.
    עם זלאטאן אגב, מילאן השיגה 2.37 נקודות למשחק, בלעדיו... 2.5!

- לצערה של מילאן קייר צפוי לחזור רק אחרי פגרת חג המולד.

3. טל. Member

למה מה חשבת תסיימו עונה עם 114 נקודות?

לא תסיימו.
    וזה גם לא נדרש לסקודטו.

בעיניי זלטאן שווה ערך לרונאלדו.

אם אתה אוהב מטאפורות, אז אומר זאת כך:

במקום לקפוץ לגובה של 3 מטר, הוא פשוט שולח לשם רגל.

itzik.miro ו-yonmu אוהבים את זה.
  4. itzik.miro Member

זלטאן מעל רונאלדו כרגע. העובדה שזלטאן לא בנבחרת ונח יותר מרונאלדו היא קריטית בנושא הזה. מילאן גם יכלה לתת לאיברה מנוחה בליגת אירופה, מה שיובה לא יכלה ולא תוכל גם בליגת האלופות.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

5. itzik.miro Member

האמת שקייאר התחבר שם ממש טוב והפתיע אותי מאוד אבל אני בכלל רוצה לקחת רגע את הקרדיט מהשחקנים ולתת אותו למאמן פיולי שמנחיל במילאן שיטה שמצליחה להביא את האיכות שיש בסגל לידי ביטוי, לפעמים אפילו מעבר למה שסך החלקים שווה.

הקבוצה של פיולי לא מוותרת לעולם ואפשר לשייך את זה לזלטאן אבל אני רואה את פיולי על הקווים והוא משדר עוצמה ורוגע גם כשהקבוצה שלו בפיגור, כאילו הוא יודע ומאמין בשחקנים ובשיטה. אני מתרשם כיצד הוא מצליח להבליט בענק את האיכויות של תיאו הרננדז ולהעלים את חולשותיו כמעט לגמריי ואת השדרוג שעשה קלאבריה תחתיו.

כרגע מבחינתי במילאן זה קודם כל המאמן, אחר כך כל השאר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/20
    uri אוהב/ת את זה.
  6. itzik.miro Member

אם תשאל באנגליה, אף אחד שם לא חושב שטוטנהאם מסוגלת לקחת אליפות ובאיטליה גם יש סקפטים. אני לא יודע מה יהיה בסוף העונה אבל כרגע כל הליגות צמודות בצמרת וזה לא סתם.

7. Roma מנהלים

כל הליגות צמודות ועדיין ההימור הכי בטוח שהאלופות אשתקד בליגות הגדולות ישחזרו את ההישג. אני מוכן לחתום על 5\3 בקלות.

8. itzik.miro Member

בהחלט פסז, ליברפול ובאיירן הן הפייבוריטיות המובהקות בליגה שלהן ובוודאי שליובנטוס וריאל יש את היכולות וההזדמנות לעשות עוד אליפות אבל בוא נגיד שזה יותר פתוח משנה שעברה למשל.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הנחיתות הברורה של אינטר מול מילאן ויובה זה לוקאקו מול שני הענקים. שניהם הוכיחו עצמם במאני טיים (זלאטן במסגרת הליגה יותר, רונאלדו לא צריך לפרט) בעוד שלוקאקו פשוט קורס ברוב המשחקים שיש לחץ והזרקורים עליו. נגיד נאפולי, יפה שהוא כבש בפנדל, אבל זה היה עוד משחק שהוא עומד כמו גולם במגרש וכאילו הראש שלו במקום אחר.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעון שלאינטר יש אזשהי נחיתות מול קבוצה אחרת בליגה(כקבוצה לא כבודד יחיד) זה קצת בדיחה. היא ממש צריכה לבעוט בדלי כדי לא לזכות השנה.. בנתיים היא עשתה את זה לא רע, אבל יש לה עוד זמן

11. itzik.miro Member

הוא דיבר על נחיתות ספציפית ומוצדקת. כקבוצה לאינטר יש את הסגל הטוב ביותר בליגה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. VAR Member

הסיבה לזה היא כנראה מתמטית, חישובי זמן תגובה וכאלה.
    מה נלמד מהפסד של טורינו בבית לבולוניה שלא למדנו מהפסד ביתי לאודינזה?

אני שואל ברצינות, לא עוקב אחריהם. האם הנעת הכדור משתפרת? משחק הלחץ? משחק ההגנה? חוסן מנטלי? שחקנים מתקדמים תחתיו?

כי אלה הדברים שמאמן צריך להישפט עליהם, לא אם שופט הוידאו המציא פנדל לטובתם בתוספת הזמן שהביא להם 3 נקודות.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

מהכמה משחקים שראיתי של טורינו ג'אמפאולו דווקא מכין טוב את הקבוצה למשחקים. הבעיה שהקבוצה מעורערת מנטלית וביותר מדי משחקים היא מפסידה יתרון על שטויות. צריך להאשים בזה קודם כל את השחקנים שלא מגלים מנהיגות(וכן זה כולל גם את הקפטן) אבל גם את המאמן שלא משרה שקט וביטחון, אולי כי הוא בעצמו לא שקט לאור מעמדו ההולך ומתערער.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חד משמעית חושב שיש לנו את הסגל הטוב והשלם ביותר. היה נחמד אם מדי פעם קונטה היה עובר למערך יהלום שבאסטוני בשמאל ואני חושב שזה היה משפר את הקבוצה, אבל אפשר להסתדר עם המגבלות של המאמן.

במאץ' אפים מול מילאן ויובה החיסרון שלנו יהיה לוקאקו. בכל שאר הפרמטרים יהיה פייט בין שני הצדדים. אגב, רק כדי שלא יובן לא נכון, לוקאקו החליף קילר רציני ואין יום שאני לא שמח שוונדה סכסכה בין מאורו לחצי מחדר ההלבשה. אם היה לו את הקילר אינסטיקנט של איקארדי, הוא היה הטוב בעולם בעמדתו.

15. DRORIKO Member

לדעתי לוקאקו חלוץ טוב יותר מאיקרדי. היתרון היחיד של השני זה במפגשים נגדינו(ואני מקווה שזה ישאר כך)