המחזור ה-12 ב-SerieA - ראש חץ בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏3/11/17.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לשחקנים על המאמץ ולפיולי על הכנה טובה. אבל לצערי מבחינת הפרסונל, איכות השחקנים, אין לנו מה להציע מול קבוצות ברמה של רומא. אנחנו נצטרך לאסוף את הנקודות שלנו מול קבוצות האמצע והתחתית. פורצה ויולה!

Roma ו-EO11 אוהבים את זה.
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני כחודשיים, כשנודע לי שהמשחק של פיורנטינה מול רומא נופל לי בדיוק על היום ההולדת עלתה בי מחשבה לטוס. האישה היתה בעד, אבל אמרתי לה שעם האיצטדיונים העתיקים באיטליה, בחודש נובמבר לא הייתי עושה זאת איתך, אז בטח לא עם הבת הקטנה שלנו. האוהדים בפירנצה היום בצהרים ובברגמו עכשיו פשוט מסכנים. הם קופאים מקור, רטובים עד לשד עצמותיהם מהגשם ובקושי מצליחים לראות את המחשחק.

ולמי שתהה למה בוטל המשחק בין לאציו לאודינזה היום...
    http://cdn.corrieredellosport.it/images/2017/11/05/160544764-af8bf111-187d-4602-b2bf-7851fa76c06b.Xxx

3. yonmu Member

מילאן:
    דונארומה, זפאטה-בונוצ'י-רומניולי, קלבריה-קסייה-מונטוליבו-בוריני, סוסו-קליניץ'-הקאן

-בחלק מהמקומות נראה שהקאן ישחק במרכז השדה וסוסו יצטרף לקליניץ' בחוד.
    -זפאטה, מונטוליבו וקליניץ' מועדפים הערב על מוסאקיו, לוקאטלי (ביגליה פצוע) וסילבה.
    -ג'אק עדיין לא בסגל, וגם רודריגז בחוץ (כנראה פציעה קלה).

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/17
  4. עודד (אוהד הצלחות) Member

מה אומרים,השער של רומאניולי חוקי?

5. VAR Member

עוד תוצאה של חוקה לא ברורה. לפי החוק היבש צריך לפסול כי היה מגע של רומאניולי עם קונסילי בתוך התיבה. לפי החוק הרטוב, מי שורק על דבר כזה?

שיחליטו פעם ולתמיד מה עושים במקרים כאלה ושיחול תמיד ועל כולם.

----------

כל מי שאומר שקסי מאכזב העונה לא מבין כלום מהחיים שלו. אם היו לנו 11 קסים בהרכב היינו במקום אחר לגמרי היום.

(גבוה יותר, לפני שיבוא החכמולוג התורן).

6. yonmu Member

לא נראה לי חוקי.

משחק קצת מגעיל מהרגיל מבחינת עבירות. אנחנו עומדים לא רע, אבל קצת חסרי רעיונות בהתקפה (זה מתחיל כבר בקישור).
    בונוצ'י עם תיקול נהדר בסוף המחצית. אולי באמת ההשעיה הזאת עשתה לו ריסטרט.

7. עודד (אוהד הצלחות) Member

נראה לי מטופש לפסול גול על מגע שלא שקרה אחרי הנגיחה כשהכדור עבר את השוער ואין למגע שום השפעה על היכולת של השוער לעצור את הכדור. מצד שני, כמו שאמרת, זה החוק.

קסייה טוב היום, אבל אכזב מאד בכמה משחקים הקודמים.

8. VAR Member

הוא השחקן היחיד בקבוצה הזאת מהקישור ומעלה עם כושר גופני מספק לרמות של מאבקי צמרת. זה שהוא לא מדויק מידי פעם - דה, הוא בן 20.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בכל עונה נורמלית כמות הנקודות של כלל הקבוצות כאן הייתה מספיקה למקום ראשון ולפער די רציני ממקום 3 או 4, אבל בעונה שיש כל כך הרבה קבוצות חזקות זה פשוט מטורף כמה אסור לאבד אף נקודה וחייבים לשמור על קצב גבוה. זה נובע מכמה סיבות, ביניהן הקבוצות הבאמת חלשות של התחתית, אבל בעיקר מדובר בקבוצות חזקות שהוכיחו זאת גם בזירה האירופאית (לא ראיתי אף קבוצה עומדת מול סיטי כמו שנאפולי עמדה מולה, המחמאות של פפ מחזקות את זה). עם כמה שאני רוצה את השקט הנפשי לגבי אינטר, אני נהנה מהתחרות המטורפת הזו עד כה וזו עונה מאוד מרעננת עד כה.

בקשר לאינטר - טורינו, אתחיל במחמאות ליריבה שבאה מוכנה והקשתה עלינו מאוד. שיחקו הרבה יותר צפוף מהצפוי, הניעו כדור בצורה מצוינת ושיחקו על החולשות הבולטות שלנו (המגנים מין הסתם). אמשיך בכך שהיה משחק אינדבידואלי לא משהו בכלל, למעט קנדרבה שחוזר לעצמו והיום באמת נתן לא מעט הרמות מסוכנות, שקריניאר המעולה והנדנוביץ׳ שלקח כדור ענק בסיום המחצית הראשונה. ואלרו ואיקארדי היו חלשים במיוחד ובסה״כ תיקו שיקף את מה שהלך.
    ואם כבר קנדרבה, הייתי מעדיף להכניס את קאנסלו ולהסיט אותו לעמדת הקשר הקדמי מאשר להכניס את ברוזוביץ׳ או מאריו. מאריו אכזבה ענקית, ברוזו עונה על האפס ציפיות שיש לי ממנו.

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

השחקן עם הכושר הגופני הכי טוב בקבוצה הוא דווקא בוריני

11. VAR Member

האמת שכן, שכחתי ממנו. וזה די עצוב שזה ככה.

12. עודד (אוהד הצלחות) Member

מקווה שההופעה הטובה של בונו היא לא רק בזכות חולשת היריבה

13. VAR Member

נקרא לזה בישול ראשון של בונוצ'י?

14. עודד (אוהד הצלחות) Member

בעצם גם סוסו יכול להיות אחד הנמכרים

15. Alta Tensione Member

Fc suso.

אגב, עשינו טעות ששיחררנו את קוצ'קה ו\או שלא הבאנו מחליף בדמותו. יכל לספק באופן קבוע את המנוחה שקסיה כל כך צריך. היכולת "החלשה" כביכול שלו נבעה מזה שפשוט טחנו אותו בלי לתת לו מנוחה.