המחזור ה-12 בסרייה A - עושים את אותו הדבר שוב ושוב, אך מצפים לתוצאות שונות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏4/11/16.

1. SerieA Il Capitano

לא יכולתי לראות את המשחק אתמול, אבל לפחות לפי התקציר נראה שלא היינו מזעזעים מאד. מצבים לא רעים, השתתפות של רוב השחקנים בהתקפה אבל כרגיל רק איקארדי מושיע אותנו.

אינני יודע מה יהיה עם סטפאנו פיולי אבל נראה שגארי מדל יחזור להרכב ואני מקווה שעל חשבונו של ברוזוביץ' שפשוט לא נראה טוב כבר זמן מה. כמובן שהייתי מעדיף שמדל יחזור להיות בלם וישדרג את ההגנה שלנו סוף סוף אבל נראה שזה טאבו אצל כל המאמנים עד כה.

בסך הכל אינני מצפה לניסים מהמאמן החדש. אני מצפה שהשחקנים ירוצו ויתאמצו, אבל כיצד אפשר לתקן טעויות מפגרות בהגנה?

מה שכן, אני מקווה שפיולי יגיד לקאנדרבה להפסיק להגביה כל כל הרבה. זה עובד מעט מאד והנזק גדול מהתועלת.

אני שמח שהקורבה לא שותק.

אני חושב שכדאי לנסות לשלב את יובטיץ' יותר. שילמנו עליו 15 מיליון, ויש לו מה לתרום. רק שלא ינסה לעשות הגנה כי הוא עלה לנו במשחק ברומא.

אחרי הפגרה שתודה לאל שהגיעה, דרבי. נגד יובנטוס ראינו שאנחנו יכולים להיות מסוכנים מאד במשחק גדול, ומילאן הוכיחה את זה גם, והרבה יותר. לדעתי, יהיה דרבי גדול השנה.

(אני עדיין שונא את פגרת הנבחרות).

2. DRORIKO Member

תגידו זה השלושער הראשון של סלאח בסריה?

3. Bravo'Al'HaLancia Member

מחוץ למצרים לדעתי כן.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כבש אתמול 4 (אחד נפסל בגלל פדיחה של השופט) ובפעם נוספת נעמד מול שער ריק ובמקום לשים את הכדור ברשת מסר (עקום) לצד כי "רציתי שדז'קו יכבוש".

עוף מוזר, אבל העונה אין שחקן התקפה טוב ממנו באיטליה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

מסכים

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA @Mamadu

http://www.interload.co.il/upload/9439210.Xxx

26 קרוסים ב-83 דקות של משחק. ממוצע של קרוס כל 3 דקות בערך. ברור שקנדרבה נופל ביחד עם כל הקבוצה, אבל הנפילה שלו הכי בולטת לדעתי. מעניין מה יהיה עם פיולי.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל שערי המחזור לפני עוד פגרת נבחרות מעיקה ומיותרת:

8. SerieA Il Capitano

מצד אחד אני חושב שהגבהות זה לא דבר יעיל במיוחד וקאנדרבה עושה את זה הרבה יותר מדי.

מאידך, הוא לא מפסיק לרוץ. להתאמץ. לעבוד. הוא שחקן שמאיים כל הזמן על השער. הוא לא פסיבי. חסר לנו שחקן כזה שנים כבר.

עם זאת, יש לנו חלופות על הספסל. יובטיץ' יכול לקבל הזדמנויות נוספות אך לא באגף. הוא לא מספיק מהיר והשיטה צריכה להשתנות כדי שהוא יוכל לשחק.

בסך הכל, קאנדרבה הוא השחקן האהוב עליי בקבוצה ואני חושב שלמרות שאני לא מאד אובייקטיבי, הוא מהשחקנים הטובים ביותר שלנו.

בשביל חלקנו הפגרה המזעזעת הזו יכולה להציל את העונה. בוא נהיה אופטימיים [emoji2]

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים ומחזק את אסף.
    מה גם, קניתי חולצה עם השם של הבחור, חסר לו שידפוק אותי כמו ראנוקיה, שאני חושב הרבה לפני שאני לובש את החולצה שקניתי עם השם שלו :)

SerieA אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באמת שמאסתי בלדבר עליו אבל לתמוך בקנדרבה מכיוון שהוא לא מפסיק לעבוד, לרוץ ולהתאמץ מצד אחד ולצאת על אדר, שנותן את אותם אספקטים בצורה דומה אם לא יותר טובה, זה נראה קצת מצחיק מהצד. שניהם מעצבנים מאוד בעיניי, מקנדרבה אני מצפה להרבה יותר מאשר הגבהה בכל התקפה שהכדור מגיע אליו.

אני לא רואה איפה יובטיץ' משתלב באינטר כרגע. אני מאוד אשמח שיקבל דקות, אבל איקארדי עם מספרים נהדרים ובאגף אין לו מה לחפש, ופיולי לא משחק במערך של שני חלוצים ממה שזכור לי. כטרקוורטיסטה אני מעדיף את באנגה, למרות שזו האופציה הכי טובה למימוש היכולות של יובטיץ' במערך הצפוי של אינטר.

שוב הגענו לגאביגול שעוד לא התחיל את העונה בעצם. אני לא רואה סיבה לא לתת לילד את הדקות, גם אם זה יעלה לנו בשכר לימוד.

11. SerieA Il Capitano

לאדר וגם לקאנדרבה יש מגרעות אבל בעיני לאדר המגרעות בולטות יותר ופוגעות בנו יותר.

ראשית מבחינה מספרית מדובר על חלוץ שכבש שני שערים מאז שהגיע אלינו. קאנדרבה כבש אף הוא שניים ככל שזכור לי, בישל יותר, וזה בהרבה פחות זמן כאן. בנוסף, הוא שחקן הרבה יותר חכם. היכולת שלו לעבור שחקנים טובה יותר וההשפעה שלו על המשחק, באופן מובהק, גבוהה יותר מאדר. הוא כבש מול סאות'המפטון, בישל מול בולוניה, מול פאלרמו (שם אדר לא היה טוב בכלל), מול יובנטוס הוא למעשה סידר לאיקארדי את הבישול בגול השני. באופן כללי כשאדר עם הכדור אני יודע שלא יקרה שום דבר. נכון, כבש בברגמו ובישל בגארבג' טיים מול קרוטונה. עם קאנדרבה יש לפחות פוטנציאל.

זו תחושתי.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קנדרבה שחקן הרבה יותר טוב, אין ספק בכלל, אבל דווקא בגלל הסיבה הזו אני מאוד מאוכזב ממנו, הוא בין השחקנים שאני מצפה שיהיו מעל הרמה של הקבוצה ובינתיים הוא נראה פחות טוב מרוב הקבוצה לדעתי, כולל אדר במשחקים האחרונים וכולל פלאסיו גם. אם על אדר אני אומר שהוא מביא המון השקעה ורצון, אז על קנדרבה אני רוצה להגיד שהוא מביא יכולת ברמה גבוהה.

אני מאוד מקווה שקרוב היום שקנדרבה יהיה באמת מה שציפינו לו וביחד עם פריסיץ' ואיקארדי, כשעל הספסל מחכות כל מיני אופציות, תהיה לנו התקפה מאוד חזקה.

13. SerieA Il Capitano

אני גם מאוכזב מקאנדרבה אבל אני חושב שמלבד איקארדי כולם לא טובים. ז'ואאו מאריו התחיל מצוין אצלנו, והוא היה פשוט פנטסטי נגד פסקארה, יובה ואמפולי. מאז הוא בירידה למרות השער מול קליארי.

אבל צריך להבדיל בין כוכבים (איקארדי, הנדאנוביץ') לבין שחקנים שהם כמעט כוכבים (ז'ואאו מאריו, קאנדרבה, באנגה) לבין שחקנים משלימים (פריסיץ', המגנים שלנו). הכוכבים תמיד ישחקו טוב, השחקנים הכמעט כוכבים ישחקו לא רע ויהיו "כמעט" אלו שמשנים את המשחק.

השחקנים המשלימים תמיד יראו די רע כשהקבוצה משחקת רע. אני בכוונה שמתי את פריסיץ' שם כי הוא היה טוב רק כשהיינו טובים. הוא כבש שער נוח מול קרוטונה והוא כבש שער ענק מול יובנטוס כשהקבוצה שיחקה טוב. הוא בפירוש לא שיחק טוב כשהיינו גרועים.

דוגמה טובה מאד היא המגנים שלנו, השחקנים המשלימים. ליובנטוס למשל יש יכולת פנטסטית לשלב שחקנים מאד בינונים במערכת שנראית מושלם. דוגמאות טובות הן סטורארו, פדואין ובעבר לגרוטלייה ואני בטוח שיש דוגמאות רבות נוספות. המגנים שלנו נראים נורא כבר במשך שנים, מאז הטרבל. הסיבה היא לא שהם שחקנים גרועים (שים אותם בקבוצה אחרת והם לא יראו כ"כ רע), אלא שהקבוצה מאד לא מאורגנת. ד'אמבורזיו לא שחקן רע, אבל הוא שחקן משלים וככזה הוא תלוי באופן מוחלט באיך שהשחקנים סביבו נראים. אפילו נגאטומו נראה סביר בחצי העונה הראשונה שלו, כשתחת לאונרדו ניצחנו הרבה.

זוכרים איך השחקנים המשלימים ביובנטוס נראו תחת דל נרי? צ'ירו פרארה? אין מה לעשות - ככה זה.

בראייתי אינטר צריכה להיבנות סביב כוכבים נוספים מלבד איקארדי (אולי ז'ואאו מאריו יהיה כזה, קאנדרבה ובאנגה בוודאות לא יהיו כאלה, ואנחנו צריכים לרכוש בלם שיהיה כזה כי מיראנדה כבר בן 32), שחקנים "כמעט כוכבים", אבל לפחות 50% מהשחקנים יהיו משלימים שיזינו את המערכת שצריכה לעבוד באופן הרמוני.