המחזור ה-12 בסרייה A - עושים את אותו הדבר שוב ושוב, אך מצפים לתוצאות שונות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏4/11/16.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לו אשמה ״מיוחדת״ בשער שהצגת.

נגיחה שסופר קשה לעצור.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחשבה שניה, השחזור הזה בו הוא נותן כיף לכדור הרי מואט בשביל הצופים.

מקבל. ביחס לפינת הבולשיט השבועית שלו מתחילת העונה האשמה כאן לא מיוחדת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/16
  3. yonmu Member

ההרכב של מילאן לפאלרמו:
    דונארומה: אבאטה-פאלטה-רומניולי-דה שיליו: קוצ'קה-לוקאטלי-פסאליץ': סוסו-באקה-בונאונטורה.

ניאנג לא כשיר אז ג'ק תופס את מקומו ופסאליץ' מרוויח הזדמנות להראות שהוא שווה מקום ברוטציה.
    מצד אחד הייתי מעדיף לראות את סוסה או פרננדז כי הם כנראה יהיו בסגל שלנו שנה הבאה (ולכן כדאי לבחון אותם כשאפשר), מצד שני עם מדיניות ההשאלות של צ'לסי יש מצב שפסאליץ' ייראה מדהים ועדיין יישאר אצלנו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחזור הקודם אמפולי הציגה רצון בלתי נגמר לקום מהקרשים. היום זה התגבש להתפוצצות כדורגל ורגשות.

https://pbs.twimg.com/media/CwlSXefXcAA7nP_.Xxx

סריה א.

Don Joan Roman ו-SerieA אוהבים את זה.
  5. Roma מנהלים

יובנטוס עם חוליית קישור מביכה שכוללת את פיאניץ', סטורארו והרננס. שאר ההרכב כבר ברמה הרגילה שהיא מעל הליגה.

המשחק בין אטלנטה לססואולו הכי מעניין היום, כל כך הרבה איטלקים מוכשרים.

6. Don Joan Roman Member

"מביכה", ביחס ליובה אולי, ביחס לקייבו ולרוב הליגה היא בסדר גמור, כמובן אם כל אחד מהם נמצא ברמתו הרגילה, הבעיה היא שפיאניץ' על תקן נעלם במשוואה והרנאנס כבר הרבה מעבר לשיאו למרות שהוא באמת נותן הכל והוא שחקן רוטציה נחמד סך הכל, סטורארו כנראה לעולם לא יהיה יותר משחקן של העברת זמן, הוא כבר 3 שנים בקבוצה ובכל עונה רק יורד ברמה, מקווה שמרקיזיו יכנס במחצית.

לגבי השאר - סנדרו בעוד משחק מצוין, כמוהו גם קוודראדו שמעורב ומנסה ליצור דברים מעניינים, מנדזוקיץ' והיגוואין עובדים קשה אבל לא חדים בפעולות שלהם ברחבה וחבל, ליכטשטיינר עושה עבודה יפה בהגנה אבל חסר לי בהתקפה ובנעטיה תענוג.

מתי דיבאלה חוזר?

עריכה: שמח שמנדזוקיץ' כבש, מקווה שזה ישחרר את הפקק אצלו שלא כמו השער נגד סמפ'.

עריכה2: מה יהיה עם הפישולים בהגנה?
    עריכה3: פיאניץ' מתחיל לעלות לי על העצבים, קבלת החלטות של ילד בן 8, קיבל כדור גדול מקוודראדו, תן מסירה למרכז, סעמק והגיע הזמן שגם סטורארו יפסיק להסריח את הדשא
    עריכה4: סוף סוף הוא פרע כמה יורואים וסטורארו אוי ואבוי וקוודראדו ענק אבל מה זה חחח

Sent from my m3 note using Tapatalk

7. DRORIKO Member

ההגנה שלנו די נחלשה העונה. זה כבר משחק ליגה חמישי ברצף שאנחנו סופגים(ותוסיפו לזה את הגול שקיבלנו מליון). זה שילוב של הקישור החלש ומכת הפציעות בהגנה

8. VAR Member

שער מדהים של לפאדולה אבל אני מצטער, גם אם ננצח זה שידור חוזר של אינטר 2015/16. התוצאות באופן לא מוצדק בצד שלנו, זה לא יחזיק מים.

9. Carlo Ancelotti Member

גישה פשוט מחורבנת של מילאן.

מבקיעים -> מפסיקים לשחק -> חוטפים -> חוזרים ללחוץ.

תוך כדי שאני כותב לפאדולה מבקיע אבל זה משחק רע מאוד מול הקבוצה הגרועה בליגה. פאלרמו במשחק טוב בסטנדרטים שלה ומגיע לה יותר.

- מונטלה עם brain fart בהכנסה של פולי
    - סוסו מסתמן כשחקן הכי טוב שלנו בהתקפה.
    - המשחקים האחרונים מזכירים לי קצת את אינטר בתחילת העונה שעברה.

yonmu אוהב/ת את זה.
  10. VAR Member

great minds think alike

Carlo Ancelotti אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

עכשיו קראתי את ההודעה שלך על עריכותיה :)
    -דיבאלה אמור לחזור אחרי הפגרה. סך הכל הצלחנו לעשות את המוטל עלינו בלעדיו עם 9 מ-9. לדעתי זה מראה על עצמה של קבוצה.
    -לגבי ההגנה. קרא את התגובה הקודמת שלי,העלתי אותה לפני שהכנסת את זה בעריכה

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך קובי אמר(נראה לי), פיאניץ׳ יאסוף לנו כמה נקודות מול הקטנות עם כדור חופשי או שתיים

13. DRORIKO Member

הוא כל כך טוב בזה שלפעמים שווה להשאיר אותו במגרש רק בשביל זה

14. Don Joan Roman Member

1. וואו, משחק קשה היה היום בבנטגודי, עד השער של פיאניץ' הם נלחמו בטירוף (ותמשיכו לדבר על הרמת ידיים של הקבוצות נגד יובה) , אח"כ היו לנו כמה מצבים לסיים את זה עם תוצאה גבוהה שלא היינו ראויים לה.

2. חבל שלא השכלנו להבקיע, קוודראדו עשה מהלך מדהים והחמיץ ממצב קורץ וזו הבעיה שלו מאז ומעולם, יש לו החמצות שאין ליובל אבידור אבל אין ספק שהוא שחקן מצויין.

3. סטורארו זה כבר סיפור אחר, לא מספיק שהוא לא משחק מספיק פיזי, לא קורא נכון את המשחק ומאוד מפוזר הוא גם החמיץ ממצב מטורף שהיה אמור לסגור סופית את הסיפור במשחק הזה, מזל גדול שלא שילמנו על זה בסיום, לא סתם אלבס רצה לתת לו כאפה, כי הוא יכל גם לסדר לו שער.

4. הרנאנס נלחם ונותן הרבה, נכון שהוא לא שחקן טופ אבל אני מאוד אוהב את המחויבות של הבחור, גם טכנית יש לו מה לתרום לקבוצה, סך הכל מחליף טוב, עם זאת אשמח אם בעונה הבאה הוא ישחק במקום אחר.

5. פיאניץ' - נתן גול יפה ובעט עוד חופשית אחת טובה, אבל לא נמאס לו לחיות על זה? יש לבחור המון כדורגל, טכניקה ברמה גבוהה מאוד, מהירות יחסית, הוא גבוה ויש לו אפשרות להיות שחקן מאוד ורסטילי, במקום זה נראה שהוא לא מתאמץ מדי להשתפר באספקטים שחסרים לו במשחק וחבל.

6. ברור לי שהקישור השנה חלש בהרבה מאשתקד, בתיאום, ברמה הפיזית וברמה הטכנית אבל יש בהגנה חורים שלא מתקבלים על הדעת, סגירות לא טובות ועוד, זה מתחיל להדאיג.

7. בינואר צריך לעשות מקצה שיפורים, לדעתי סטורארו ואסמואה חייבים להימכר, במקומם הייתי מביא את ויטסל ועוד שחקן התקפי.

Sent from my m3 note using Tapatalk

15. תומר1989 Member

היה מגיע אדום לליכשטיינר בהכשלה של הפנדל. אבל זה היה יותר מידי בשביל השופט לשרוק לפנדל נגד יובה אז גם לתת אדום?