המחזור ה-12 בסרייה A:: יובה מצמצמת ל-5 הפרש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏6/11/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאציו לא קבוצה. בכלל, נדמה שהעונה הליגה מעט חלשה. לקבוצות אין עמידות ולא צריך להבריק כדי לנצח. זה פשוט נראה קל מדי.

אני משלב בין ערוץ הספורט ומולטיקאסט, אז הצלחתי לקלוט עוד כמה דברים:לקסאני מגיע זימון ניסיון בנבחרת. הבחור בכושר נהדר.לבולוניה כבש צאלאשטה! (לא נקודה מעניינת, אני סתם אוהב לכתוב ככה את השם שלו)מוטב שבפגרה סיינה תצא למשחקי ידידות בפיאצ'נזה וגרוסטו - שתתרגל, בכל מקרה היא תשחק שם בקביעות בעונה הבאה.

2. 亚历山大帕托 Member

השער הראשון של טיאגו סילבה יותר חשוב משהונטלאאר יכבוש.

:aaarse:

3. riquelme1 Member

לדעתי אין קשר, לאציו בהחלט הרבה יותר חלשה מאשתקד, אבל אי אפשר להגיד שהליגה האיטלקית התחלשה העונה, ההפך הוא הנכון.

מי שממשיך להרשים אותי עוד מהמצמד משחקים נגד ריאל הוא פירלו שנירא שחזר לעצמו, מנהל את המשחק של מילאן ונמצא בכל מקום, גם רונאלדיניו ממשיך את השיפור. ופאטו הוא גאון.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, אני היחיד שחושב ששווה לנסות את אבאטה במקום בוריילו, כשהאחרון ורונאלדיניו בכנפיים ופאטו בשפיץ? אני מבין את הרעיון שבהצבה של בוריילו, אבל אנחנו כמעט ולא משחקים על הקלף של חלוץ ציר שעוצר כדור עם הגב לשער ומחכה לאחרים. זה סוג של ביזבוז.

5. 亚历山大帕托 Member

לא כאשר אין לנו שחקן כמו קאקא במרכז שיתקוף יחד איתו. מה הוא יעשה שם לבד? ימסור אחורה לסיידורף? הוא צריך שטח, לא שני בלמים שיישבו לו על הגב.

סראטה מטומטם. בעיטת הדרדל'ה שלו נהדפת משני שחקני הגנה ובמקרה נכנסת לשער, לאציו עדיין מפגרת 1:2, והוא עוד מעיז להשתיק את הקהל. [אנצ'לוטי]אני חושב שיש מקום להוסיף שחקן קישור על חשבון בוריילו ולתת לפירלו ורונאלדיניו לשלוח את פאטו לכדורים ארוכים.[/אנצ'לוטי]

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/11/09
  6. 亚历山大帕托 Member

לא מבין את המאמן הטירון שלנו. בשביל מה אנחנו צריכים את פיפו? הוא אחד שמעניק יתרונות, לא עוזר לשמור עליהם. במצב שבו הקבוצה צריכה להתגונן במשך 20+ דקות הוא חסר ערך. למה לא לחסל את השליטה והלחץ הגובר של לאציו?! עוד לפני השער המקרי נסטה התחנן עם תנועות ידיים לעזרה נוספת מאחור. אחרי משחק נפלא כל כך, היינו צריכים להסתפק במזל שההתקפה של לאציו לא שווה כלום. לאונרדו, תרים טלפון לקרלו.

מקום 3! :aaarse:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/11/09
  7. דימה Member

פלאמיני כמעט נתן את השער הכי יפה שהיה במילניום הנוכחי.
    אורנג' אם אתה רוצה תשלח לי כסף בדואר אני ישים בווינר כל הזמן על מילאן.
    כשאני שם עליהם (בניגוד לשאר קבוצות איטליה), הם היחידים שלא מאכזבים...

8. GRANDE LAZIO Member

נו נראו רוקו, מה אתה אומר עכשיו על החיבור של באלרדיני ללאציו? עזוב אל תענה לי.

באלרדיני פצו די מרדה!
    בובה!

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה רוצה ממני? לא סבלת אותו מהרגע הראשון שבו הוא דרך בפורמלו, וכל מה שאמרתי זה תן לו הזדמנות, כי הוא עשה עבודה סבירה בפאלרמו. לא אמרתי שהוא יצעיד אותכם לאליפות או משהו... צדקת. הוא לא מתאים לכם. לך מגיע פרס, אבל לי לא מגיע עונשhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

במי אתה תומך להחליפו? ובלי אריקסון, הוא לא יבוא עכשיו כשמשלמים לו 200 מיליארד יורו בחודש בנוטינגהאם. אומרים שהאוהדים רוצים את מיכאילוביץ' - אתה גם בקטע?

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

באמת זה נראה קל מידי, לפחות במחצית הראשונה אז ממש התלהבתי ממה שראיתי אבל במחצית השנייה כל מה שהתלהבתי בראשונה הפך לגרוע. ההגנה חדירה הרבה יותר והקישור היה נרפה וחדיר ותודות לחולשה הכללית של לאציו לא ראינו שיוויון או אולי גם מהפך תכול. יש דברים חיוביים ויש דברים שליליים שאפשר לקחת מהמשחק הזה אבל אפשר להיות מרוצים מהכיוון הכללי וכן, לדעתי המיקום של מילאן אחרי פתיחה כזו נוראית מראה על היחלשות הליגה.

מסקנה נוספת היא שהונטלאר סיים את הסיפור שלו במילאן, זה נראה שלאונרדו איבד את האמון סופית בהולנדי שגם ככה מההתחלה לא היה הבחירה הראשונה שלו. תודה לטיאגו סילבה ולפאטו על מתנת יום ההולדת הכי טובה שיכלתי לבקש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/09
  11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הפתעה או לא אבל סמפדוריה כבר לא תדבר יותר מידי בצמרת, ההפתעה הנעימה של תחילת העונה נמוגה ממחזור למחזור והיום אחרי אירועי קאסנו והקהל היא מפסידה 2-0 לקליארי.

בולוניה מפתיעה את פאלרמו 1-3 (מישהו ראה את פאסטורה עושה משהו מתחילת העונה?) ובכך מרעידה מעט את האדמה מתחת לזנגה. פארמה ובארי ממשיכות להנות מעונה שקטה באמצע הטבלה עם נצחונות נוחים על קייבו וליבורנו בהתאמה.

ג'נואה מתאוששת עם רביעייה לרשת של סיינה אבל סופגת שניים וההגנה ממשיכה להיראות על הפנים, מי שכן יכולה להיות מעודדת שלא ספגה וגם ניצחה היא פיורנטינה שהשיגה ניצחון יקר מאוד בפריולי על אודינזה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראה שעדיין קשה לו להשתלב בסגנון המשחק האיטלקי, אבל בו זמנית מפגין יכולות טכניות מעולות. יש על מה לבנות. זנגה דיבר על זה לפני שבוע בערך כשאמר שגם פלאטיני התקשה בחצי העונה הראשונה שלו באיטליה. לפאסטורה בהחלט יש כדורגל ברגליים וזנגה צריך לתת לו כמו שיותר דקות כדי שיתרגל כמה שיותר מהר לקאלצ'ו. חוץ מפאלרמו שהיא המרוויחה הישירה, הליגה כולה תרוויח מכך.

13. GRANDE LAZIO Member

רק התלוצצתי איתך בנאדם, אתה לא אשם במצב של לאציו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

סיניסיה... מה אגיד, דמות משוגעת בחדר ההלבשה, לא אימן פעם אחת קבוצה (אם אני לא טועה, לא עקבתי), ובמצבנו הוא האחרון להתאים, אבל כן, אני בקטע. מחוייבות, רצון, איכפתיות, נשמה, את כל זה הוא יחדיר בשחקנים. לפחות אם אין כישרון ואיכות, שתהיה מלחמה. ברוב המשחק היום ראית התבטלות מחפירה, באלרדיני נראה קשוח רק כלפי חוץ, בפועל ההתנהלות שלו מול השחקנים ליצנית. סיניסיה הוא לא רק שחקן עבר אהוב, אלא גם פרסונה שתדע להחדיר אופי אחר בשחקנים, האופי שלו כשחקן, ואת זה הקהל של לאציו רוצה לראות.

14. 亚历山大帕托 Member

סינישה*.

הוא אימן את בולוניה בעונה שעברה והחזיק אותה בקרבות תחתית עד שפוטר לקראת סוף העונה, וכך בעצם הקבוצה ניצלה מירידת ליגה כנראה.

15. JR-Riquelme Member

ראיתי את פאסטורה נגד יובנטוס והוא היה מצוין באותו משחק. קשה להוציא לו כדור מהרגל, כאמור הוא בסה"כ צריך זמן. מה ציפית שהוא יתן אחרי 10 מחזורים שהוא בליגה עם כדורגל שחדש לו במדינה זרה והוא שחקן מאוד מאוד צעיר?