המחזור ה-12 בליגה האיטלקית 2018/19 - מילאן מארחת את יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏9/11/18.

1. DRORIKO Member

איך זה מסביר את זה שבמדי נאפולי הוא הבקיע לרשת של יובה. יובה אז היתה הקבוצה הבכירה לא?

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא טען שהוא לא מסוגל בשום סיטואציה להבקיע במשחק שיש הרבה על הפרק, אלא שכמעט תמיד הוא לא וזה גם מלווה בהחמצות ורגעים מזעזעים כמו אתמול. הייתי טורח להציג בפניך את המאזן שלו במשחקים שאני מגדיר כבאמת גדולים שנדרש ממנו לתת אקסטרה, אבל האמת שכבר עשיתי את זה לפני כמה חודשים בדיון דומה בנוגע אליו, וגם אז הדיון היה איתך, והדעה שלך לא השתנתה. אז אני לא הולך לטרוח עוד פעם.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. yonmu Member

@DRORIKO
    תגדיר משחק גדול באיזה צורה שבא לך, תעבור על הקריירה של היגוואין ותבדוק את התפקוד שלו במשחקים גדולים לפי ההגדרה שלך.
    אני מבטיח לך שהשורה הסטטיסטית שלו תהיה הרבה פחות טובה מהשורה הסטטיסטית שלו במשחקים בכלל.
    אני ממש לא חושב שאפשר להגיד את אותו הדבר על שחקני התקפה אחרים, כמו רונאלדו או דרוגבה אפילו איקרדי.
    לשלוף שער אקראי ממשחק אקראי לא משנה את זה. אנקדוטה לא מפריכה טיעון סטטיסטי.

אגב, גם המזל (ההחמצה של היגוואין והריבאונד של רונאלדו) וגם השופט (העבירה על רומניולי והרחמנות על בנעטיה) קיפחו אותנו, כך שבהחלט אפשר לצאת מעודדים מהמשחק אתמול.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/18
  4. DRORIKO Member

מילא רונאלדו ודרוגבה, אבל איקרדי? מה הוא עשה בקריירה שהחלטת שהוא יותר וינר מהיגוואין? באיזה מעמדים חשובים הוא שיחק? הוא מעולם לא היה במאבק אליפות או בשלבים המאוחרים של ליגת האלופות.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. yonmu Member

@DRORIKO
    אתה קורא מה שאני כותב?
    המדד מבחינתי זה תפקוד במשחקים גדולים מול תפקוד בדרך כלל.
    איקרדי לא פחות טוב כשהוא משחק מול היריבות הגדולות של אינטר. היגוואין כן פחות טוב כשהוא שיחק מול היריבות הגדולות של ריאל\נאפולי\יובה\מילאן. זה מה שמשנה, ובפעם העשירית - אתה מוזמן להסתכל על ההיסטוריה שלהם משחק-משחק במקום לקפוץ להתנגד.

6. DRORIKO Member

קופץ? בגילי כבר אין לי את הכח לקפוץ יותר מדי. הפעם האחרונה שקפצתי היתה שפיפיטה נתן לנו אליפות על הראש של המרדות :)
    בכל מקרה מקווה שלא יענש מעבר למשחק אחד.

7. טל. Member

תיקנתי לך.

8. DRORIKO Member

טוב על הרגלי התזונה שלו אני כבר לא יכול להגן