המחזור ה-12 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏2/11/07.

1. T0XiN Member

אני מזכיר שאת תקצירי ושערי המחזור ניתן להוריד ולצפות בדיון המולטימדיה של הפורום,תיהנו.

2. Mehmet Member

השער של גומז באמת מדהים.

3. הגבר באדום Member

יש לי תחושה, שהם סיכמו לפני המשחק, שרק קבוצה אחת תתקוף ואחרת תתגונן.

באיירן, בניגוד להרבה משחקים שלה העונה, לחצה עד הסוף, אבל ניקולוב - היה במיטב יכולתו.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נירנברג - שטוטגרט 1:0
    רפאל שפר חזר לאיצטדיון הביתי הקודם שלו ונתן (שוב) משחק מצויין. גם השוער של נירנברג עצר כמה פעמים בצורה מדהימה (אם כי הייתה לו פחות עבודה מאשר לשפר). אכן, כמו שלירן אמר, גומז עם שער אדיר מבישול של בק. בק פתח בפעם השניה העונה (הפעם כמגן ימני). במשחק הקודם שפתח הוא כבש ואתמול בישל. פעם שישית העונה שנירנברג בפיגור 1:0 בבית והפעם הם היו יותר טובים משטוטגרט והגיע להם לפחות שער אחד. נקדות חוץ ראשונות (בוודאי נצחון חוץ ראשון) לשטוטגרט העונה.

האנובר - דורטמונד 1:2
    בניגוד למה שיוני אמר היה פנדל במאה אחוז של דגן. פנדל מטופש לחלוטין של דגן, בלי שום טעם ובלי שום ריח, אבל פנדל. קלוימוביץ' סוף סוף לא פתח, אבל נכנס כמחליף והראה מה הוא (לא) יודע. משחק שישי רצוף להאנובר ללא הפסד והחבר'ה האלה כבר במקום הרביעי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לדיטר הקינג, ההנהלה והשחקנים שהתגברו על פתיחה גרועה של הליגה.

לברקוזן - בילפלד 0:4
    אף קבוצה (לפחות ערב המחזור) לא מחמיצה ממצבים בטוחים ופוגעת בקורות והמשקופים יותר מאשר לברקוזן (אולי אחרי אתמול באיירן עברו אותם). בילפלד שהיו כבר במקום שני, עכשיו עם 7 משחקים רצופים ללא ניצחון ורק 2 נקודות משבעת המשחקים האלה. ברברז היה המצטיין אתמול. כבש שניים ובישל שניים. את שער הליגה הקודם שלו כבר ברברז לפני שנה וחצי וגם אז זה היה במשחק בית מול בילפלד. גקס שהבקיע שניים אתמול (ובסה"כ 6) היה יכול בקלות להבקיע עוד 3. מבילפלד לא ראינו כלום.

המבורג - הרטה 1:2
    המבורג היא הקבוצה הכי טובה בשנת 2007 (53 נק'). המבורג שלטו במחצית הראשונה עם 0 מצבים להרטה. לעומת זאת במחצית השניה הרטה התעוררה ופטריק אברט המצויין השווה בשער יפיהפה, שער בכורה העונה לשחקן המעולה הזה. במשחק היו כמה פצצות מצד שתי הקבוצות והמבורג כבר 11 משחקים ללא הפסד, רק שתי נקודות מבאיירן. בשבוע הבא יש להם את שאלקה על הראש.

ברמן - רוסטוק 0:1
    11 כובשים שונים כבשו עד עכשיו לברמן. אתמול היה אלמידה עם שער נהדר. משחק בית ראשון שברמן לא סופגים העונה.. ובסה"כ ברמן שיחקו אתמול טוב מאוד.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה רשמים שלי ( פרט למשחק של שטוטגארט, עליו כבר רשמתי גם בדיון שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ).

הנובר - דורטמונד: סה"כ דורטומונד היתה יותר טובה, שוב משחק נהדר של רוברט אנקה, שוב החמצות ללא הפסקה של דורטמונד, לא יודע לא ואלדז ולא קלימוביץ מספקים את הסחורה, שניהם פשוט נאיבים בטירוף ולא מתאימים לרמה. במקום דורטמנד אני עובר למערך של 1-5-4 שבקישור ההתקפי אני משלב את פרדריקו, קרינגה, באקלי ובלאת'ובסקי ( או איך שלא קוראים לו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )שמאחורה עם הקאמבק של קל יש לדורטמונד מספיק אפשרויות. שימו לב לצעד אמיץ שמוכיח את עצמו בנתיים של דול, הקפטן של דורטמונד ואחד השחקנים הוותיקים שלה וורנס שוב על הספסל וההגנה של דורטמונד נראת סה"כ סולידי לגמרי, כך שלא הכל שלילי.

לברקוזן - בילפלד: ארמיניה צריכה להודות לאלוהים על הפתיחה הטובה שלה, כי כל נקודה שהקבוצה הזאת תאגור תעזור לה במאבק ההישרדת בתוכו השנה היא שוב תהיה. לברקוזן קבוצה נחמדה, נאבית אבל נחמדה, גקאס כמו שחשבתי חלוץ לא רע, לא מעבר לזה. פרט לכך בתחילת המשחק הזדמנות טובה לבילפלד שהיתה יכולה לשנות את כל המשחק, ארמיניה החמיצה והעירה את לברקוזן שבדקה ה9 החלה כבר את החגיגה שלה. משחק דומיננטי לחלוטין של באייר.

המבורג - הרטה: המבורג אפורה אבל אפקטיבית. נדהמתי ששמעתי על השער של הרטה, קבוצה שכמעט ולא מגיעה למצבים כובשת מול הגנת הברזל של המבורג, אחרי שראיתי את השער של אברט הבנתי בדיוק איך, שער נהדר של הקשר הכישרוני. לא ברור לי איך קבוצה זוהרת כמו המבורג עם המון שחקנים אינדבדואלים לא זוהרת. אבל מצד שני את אוהדי המבורג האפרוריות של המועדון לא אמורה להפריע להם כל עוד הם נמצאים על שביל ההצלחה.

ברמן - רוסטוק : בסיום רק 0-1. כל זה בהרכב מאד חסר של ברמן, שמוכיחה שגם עם חצי הרכב יש לה מה להציע.

באיירן - פרנקפורט: לכולם ברור שאיינטרכט צריכה להצדיע לאלוהים המקדוני שלה. משחק שהיה אמור להיגמר ב3 או 4 שערים לטובת באיירן נגמר רק ב0-0. אבל לכולם ברור שהתוצאה משקרת, מעין אשליה אופטית לכל היריבות של באיירן שחושבות שהיא נחלשת, הרי עם קצת יותר דיוק של טוני ( שבד"כ מדוייק להפליא) זה היה נגמר אחרת לגמרי.

6. דנידין Member

לירן, לגבי גקאס אני לא בטוח, בא לא נשכח שהוא כבש העונה וכמו כל חלוץ הוא צריך זמן התאקלמות.

לגבי דורטמונד, אני דיי בטוח עם פריי וקל כשירים דורטמונד היתה אפילו יכולה להיאבק על האליפות. אבל לנו יש את הצרות שלנו, ככה שלהם יהיה את הצרות שלהם.

ורוסטוק אחרי פתיחה עלובה מרשימה אותי ממשחק למשחק, למרות ההפסד בברמן הם יכלו לצאת עם הנקודה, ובכלל לעומת הקבוצה שפתחה את העונה עם 0 נ"ק אחרי 5 מחזורים הם השתפרו פלאים.

נקווה שבוע הבא ששטוטגארט תנחיל לגאווה הבווארית מכה כואבת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. הגבר באדום Member

לא רק לו, אלא גם לעובדה, שעם כל הכבוד ללחץ של באיירן, 80% מהמסירות האחרונות שלהן לא הגיעו לנמענים.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא עם המאמן שיש להם.

9. דנידין Member

בחודש האחרון הם משחקים בסדר גמור וגם בהנובר היה חסר להם מזל ( שזה דבר שלא קשור למאמן שלהם). אני חשבתי כמוך, אבל בחודש האחרון בא לי להקיא שאני אומר את זה, אבל הם נראים מצויין!

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך טוב שהם כבר עם 6 הפסדים (מ 12 משחקים בסה"כ) ובמקום ה - 12. מזל בא פעם פעמיים אבל כשזה משהו קבוע זה כבר לא עניין של מזל. זה חוסר אימון, חוסר אמון, חוסר תיאום, חוסר ביכולת וכו'...

11. דנידין Member

שים לב מה קרה לנירנברג או לשטווטגארט עם הפצועים שלהם, בלי ששמת לב שני השחקנים אולי המרכזים שלהם חסרים, ולמורת זאת הם מציגים לדעתי יכולת טובה, אתה מדבר על התחלת העונה אז הם נראו כמו הפרצוף כולל התבוסה אצלנו, אני מדבר על החודש האחרון, בו דווקא אם זיכרוני לא מהתל בי יש להם בסה"כ הפסד אחד.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומי אימן אותם עד החודש האחרון? מישהו אחר? או שעד לחודש האחרון אחראי עוזר המאמן ורק לחודש האחרון אחראי דול?
    דרך אגב, בארבעה משחקים האחרונים הם עשו שני תיקו, הפסד אחד וניצחון אחד (וגם הוא על בוכום). לא הישג מי יודע מה. בטח בהתחשב בסגל הטוב (מאוד) שיש להם.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

משחק מדהים בין בוכום לוולפסבורג שמסתיים ב 3-5 לטובת בוכום. בוכום כבר הוליכה 0-4 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx וולפסבורג צימקה עוד ל2-4 והיה ריח של קאמבק אבל גרפיטה הברזילאי לבד לא יכול פשוט.
    ד"א שחקן נהדר הברזילאי החדש של הזאבים גרפיטה, עוד נשמע עליו.

במשחק השני קרלסרוהה ניצחה את בילפלד 0-1, מתישהו המזל שלהם יגמר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

בעניין אחר, בשאלקה הרוחות סוערות וענן כבד של חוסר אונים מרחף מעל הקבוצה, בנוסף אוטו רהאגל מאותת על חזרה לבונדסליגה, נשמע כמו שידוך, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Mehmet Member

קרלסרוהה ניצחו את דואיסבורג.

15. נעם Member

אם כבר אז זה שידוך מושלם לדורטמונד שרוצה לשחזר ימים יפים