המחזור ה-12 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏2/11/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

טוב לי אישית נמאס, אחרי 74 בפיגור 2-0 אצל האנובר כאשר אנחנו משחקים הרבה יותר אבל לא מנצלים מצב, האנובר קיבלה פנדל שלה היה ולא נברא. חבל מאוד שזה מה שקורה לנו אחרי משחק מרשים בגביע ואחרי תיקו בליגה שהשחקנים שיחקו מעולה נגד באיירן. יש עוד רבע שעה אבל זה נראה רחוק מתיקו או ניצחון.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ניצחון חוץ ראשון העונה ועוד אצל הכבשה השחורה נירנברג. מזלסטי אבל הכי חשוב ניצחון שני רצוף ובתוך שבוע 3 ניצחונות רצופים. אחרי ששברנו את רצף ההפסדים מול נירנברג נקווה שגם בליגת האלופות נעצור את רצף ההפסדים, דווקא בליון.

עד אז שיהיה לנו שבתם שלום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

3. riquelme1 Member

גם אני מסכים עם אורי ואמרתי את זה מזמן, סלומקה הוא מאמן בינוני מאוד, המערך של שאלקה פשוט הזוי.

אני מתגעגע לראלף ראגניק

4. T0XiN Member

ההגנה היום של פרנקפורט היתה פשוט מדהימה היום,שלא נדבר על היום המצויין של השוער המקדוני שלה. משחק שיכלונו בקלות לקחת את שלוש הנקודות אבל יום גדול של שוער מנע את זה.

5. Mehmet Member

מה שפרנקפורט שיחקו היום זה היה פשוט אנטי כדורגל.

אני יודע שהם באו לאליאנז ארינה במטרה להוציא נקודה, ושהם לא חשבו שהם יכולים לעשות יותר מזה, אבל זה פשוט לא כדורגל. משחק כזה מבריח את הצופים מהמגרשים ומוריד את הפופולריות של הענף.

יש עוד המון אופציות איך להוציא נקודות מביירן מינכן. דורטמונד ושאלקה גם שיחקו כדורגל על כל המגרש, והוציאו בדיוק את אותה נקודה...

6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שהבונקר של פרנקפורט לא היה אגוז כל כך קשה לפיצוח אבל משחק ענק של ניקולוב מנע מבאיירן ניצחון מוצדק. באמת קצת חבל שכבר מחזור שני רצוף שבאיירן נטולת שערים, זה כבר מתחיל להרים כמה נורות אדומות. ואם כל הכבוד להצלות של ניקולוב טוני חלק מהמצבים לפחות היה חייב לנצל.

7. T0XiN Member

שום נורות אדומות זה יכול לקרות,אל תשכח שבאמצע השבוע ניצחנו את גלדבאך וכן הבקענו שערים.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתם חייבים לראות את השער של גומז, פשוט פנומנאלי!!!!

כמו שאמרתי נירנברג היתה הקבוצה העדיפה במגרש, החמיצה המון ( בעיקר קנדי עם 5 המחצות חלקם של מאה אחוז), אבל מה שהיה חסר לשטוטגארט בקרלסרוהה או ברוסטוק היה בכמויות גם מול לברקוזן וגם מול נירנברג. להתלונן כרגע השוואבים לא צריכים.

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לגלאדבך, היא לא השוואה לכלום. הגנות של קבוצות מהבונדסליגה כפי שראינו היום נראות יותר טוב מהגנת גלאדבך וכך גם ההגנות של אריות גביע אופ"א.

10. T0XiN Member

זה לא נכון,מכוון שבאיירן הגיע לעשרות מצבים היום ופרצה את הגנת הברזל של פרנקפורט,מה שעצר אותה היה שוער שנפל על יום טוב,זה הכל.
    זה עדיין לא אומר שבאיירן לא יכולה לכבוש כי המון כדורים הלכו למסגרת ולמקומות הנכונים,זה שהשוער היה ביום ענק זה משהו אחר לגמרי באיירן יכולה לכבוש וזה העיקר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/07
  11. דנידין Member

ולמרות כל התוצאות והתתקדמות של המבורג וברמן לבאיירן, ולמרות שבאיירן בשבת הקרובה אצל שטוטגארט, אני דיי בטוח שהאליפות שלהם. אם כי זה יהיה הרבה יותר קשה מאשר כמה אוהדים יומרנים חשבו.

לפחות ההפסד של דורטמונד מעודד אותי בסוף שבוע המדכא הזה.

12. נעם Member

ניצחון חשוב לברמן שכבר 2 משחקים שומרת על רשת נקייה! (נראה לי שיא)
    לא ראיתי את המשחק אני אוריד אותו במלאו עוד יומיים אבל חשוב שאלמיידה כובש (בכושר אדיר) ושברמן מתפקדת גם ללא סאנוגו למרות שהבנתי שרוזנברג עם 4-5 החמצות מבישות.
    ודרך אגב קרלוס אלברטו לא היה על הספסל...למה?

13. דנידין Member

לפי מה שהבנתי הוא עדיין לא כשיר ואמור בדיוק כמו קלאסניץ לשחק תחילה עם קבוצת המילואים. ואכן אלמיידה מתחיל להתפוצץ. בהצלחה ביום שלישי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. נעם Member

אלמיידה מתגלה כסקורר רציני ויחד עם סאנוגו יש לנו את ההתקפה השנייה הכי מסוכנת בליגה (אחרי טוני וקלוזה) שהיא הרבה יותר צעירה ועלתה אוליי שליש מהנ"ל.
    סאנוגו למרות הגידופים של רובכם הוא סקורר אדיר והקיקר כבר הכריז עליו כמעבר הכי משתלם שנעשה בבולי ועם 26 שערים (1 פחות מביירן) אפשר בשקט להגיד שאין לנו בעיה בהתקפה גם אחרי עידן קלוזה.
    למרות שמוקדם מלדבר אנחנו עדיין מתחרים חזק ב3 המפעלים ,הצמרת מתחילה להצתופף וזאת למרות פציעות של שחקנים כמו אוומויילה האנט פרינגס אלברטו (שאמור ליהיות שחקן אדיר) ווואמה. עד עכשיו ברמן מנוהל פשוט למופת

אהה ותודה Auf gehts WERDER!!!

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/07
  15. רפאל Member

השחקנים של באיירן נראו עייפים, שווינשטייגר עדיין חלש מאוד.