המחזור ה-11 של הסריה A:: נאפולי ויובנטוס נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏4/11/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כן ירבו משחקים כאלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הפאראגוואי הפתיע אותי והראה, לפחות היום, שאין לו בעיה לשחק ברמות האלו. כנראה שמה שבעיקר היה חסר לו, בארגנטינה, זה מוטיבציה.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, משחק הגנה רע של יובנטוס. בונוצ'י בגול השלישי הזכיר לנו בדיוק למה חיפשנו בלם כל הקיץ ולמה התבאסנו בסוף אוגוסט כשלא הגיע אחד. פשוט סגירה גרועה שהייתה מונעת מאיתנו את אובדן 2 הנק'. לצידו ברצאלי היה מעולה לפרקים והזכיר לנו למה הוא אלוף עולם. יחי ההבדל הקטן בין שני הבלמים בקו ההגנה שלנו...

מסקנה לינואר - בלם ברמה גבוהה (רצוי מאוד) בדחיפות!

משחק הקישור השתנה מקצה לקצה במחצית השניה ואין לי כל כך סיבה לזה מלבד הטירוף שקונטה מכניס בשחקנים שלו, זה היה נראה כל כך שונה שכל שינוי טקטי לא היה עושה כזה הבדל. גם פה אמנם, מרקיזיו היה חסר וזה ביטל בעצם את כל התמיכה ההגנתית שלנו מהקישור ועצם הרעיון של לחטוף שלישיות הוא רע.

מסקנה לינואר - קשר מרכזי ברמה טובה לגיבוי/להתחיל להשתמש באפלט הצעיר מהנוער בדחיפות!

בהתקפה אין מה להגיד. מירקו ממשיך עם היום עסל יום בסל שלו כשלעומתו מאטרי ביום טוב. אסטיגריביה היה מרענן מאוד נחמד להרכב והייתי רוצה להמשיך לראות אותו משחק ברוטציה לפחות במשחקים הקלים.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בקלות המשחק הכי מרגש שלנו העונה ותאר לעצמך את הטירוף שהלך שם בסן פאולו, אני בטוח שלא דל פיירו ולא קונטה חשבו על איך תיראה ההצגה ה-700 של הנסיך בנסיבות האלה. אתה צודק, זה פשוט היה משני. אני מקווה שההופעה ה-701 תפצה על כך.

לגמרי משוכה לא קלה וטוב שעברנו אותה מבלי לאבד את רצף הנצחונות. זה מעלה לשחקנים את המורל וזה הכי חשוב כרגע, למרות שקונטה עושה את העבודה הזו מצוין. גראציה אקס-קאפיטנו על מחצית שניה מדהימה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/11/11
  3. Muurad Member

איזה מהם? גבריאל או גילרמה? הם מצליחים שם בנוער?

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

למרות שמנגד, אפשר להגיד שלהבקיע 3 שערים ולא לנצח, בכל מצב שהוא, זה פשוט מתסכל.
    עדיף כבר לעלות עם בלם מהנוער במקום בונוצ'י הזה, יותר גרוע לא יכול להיות...
    נבחרת איטליה באמת התדרדרה שבלם כזה בסגל שלה?

עצוב.

ודבר נוסף - נראה שכל מי שצפה במגרש, וגם האוהדים בסאו-פאולו ראו עד כמה ליכשטיינר שפך מנוע כבר בדקה ה-65 ואילך, מה שגם עלה לנו ב3 עבירות מאוד מסוכנות על יד הרחבה (שכבסר ספגנו גול אחד ממצב נייח במשחק). קונטה באמת לא ראה את הסימנים האלו?
    פתאטי משהו...

5. 亚历山大帕托 Member

http://farm4.static.flickr.com/3468/3989112534_122010a553.Xxx

6. Vanitas Member

חשבתי שאוהדי מילאן יהיו שמחים יותר מתיקו של 2 קבוצות צמרת מאשר ניצחון של אחת מהן. כן ובכל זאת, יובה הוכיחו אופי מיוחד היום, אולי אפילו מזל של אלופים זה יתברר בהמשך וזה דבר שאין להקל בו ראש. להוציא נקודות באחד המגרשים הקשים, הולך להם העונה, אין לדעת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/11
  7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גבריאל, עושה חיל בנוער. אני חושב שגיז'רמה בכלל חלוץ.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עומר....המנחס הלאומי, לא תלמד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

היה יופי של משחק עד שמצארי החליט שבא לא להתאבד מול קונטה, ניהול המשחק שלו במחצית השנייה היה פשוט עצוב ועוד יותר עצוב זה שהאוהדים של נאפולי הלכו הביתה עם נקודה אחרי שהגיע להם יותר מזה. אני מניח מנגד שזה סימן מעודד בעבור אוהדי יובה שהקבוצה שלהם נזכרה במזל המעצבן שלה וחזרה לחיים, אבל אני לא חושב שהגיע להם לצאת עם נקודה בסופו של המשחק.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהגיעו לנו 3 נקודות אחרי המחצית השניה, אבל אין מגיע בדברים האלה. בסיכום שתי המחציות אי אפשר להגיד שנאפולי היו עדיפים עלינו.

10. 亚历山大帕托 Member

בסיכום שני המשחקים האחרונים שלכם בקושי אפשר להגיד שאתם עדיפים על קבוצה כלשהי עם שם בליגה. לא יכול להיות שאתם חושבים שאתם משחקים טוב, נכון? מילא אם רק התוצאות היו עוזרות לכם, אבל אתם לא מצליחים לפתוח פער על מילאן שמשחקת במקביל באירופה, פצועה באופן קבוע (עכשיו גם נסטה עד סוף השנה ואביאטי לשבועיים לפחות) ועם הפסד בטורינו. בארבעת המחזורים הקרובים תבקרו ברומא ובאודינה, וזה יהיה נס אם תצליחו להישאר במקום הראשון בינואר (שלא לדבר על החיזוקים של מילאן).

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו לא משחקים טוב, אנחנו משחקים מעולה, ואיכשהו כל חודש אתם בטוחים שבסופו תהיה במקום הראשון וזה איכשהו לא קורה. אני במקומך הייתי מספיק להצהיר הצהרות סתם. אתם לא קבוצה יותר טובה מאיתנו העונה וכל עוד אנחנו ביכולת הזו אתם תמשיכו להסתכל עלינו מלמטה. (אפרופו חזרנו לעצמנו)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/11
  12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Genoa (4-4-1-1): Frey; Dainelli, Granqvist, Kaladze, Moretti; Mesto, Rossi, Veloso, Constant, Markel; Ze Eduardo

Subs: Lupatelli, Pratto, Jankovic, Seymour, Jorquera, Marchiori, Caracciolo

Inter (4-4-2): Julio Cesar; Zanetti, Lucio, Samuel, Nagatomo; Faraoni, Motta, Cambiasso, Poli; Milito, Pazzini.

Subs: Castellazzi, Cordoba, Forlan, Alvarez, Obi, Zarate, Muntari

עריכה - ספורטינג נגד מאיורקה? באמת?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/12/11
  13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר משחקת בצורה מאוד משעממת והכי לא יצירתית. נחשו למה?
    ראניירי עולה עם שני חולצי מטרה (פאצו ומיליטו) וללא אף קשר התקפי.

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/11
  14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר מאוד שבלונית...מיליטו יורד יותר מדי לאחורה בשביל להתחיל התקפות,לא הוא זה שצריך להיות שם

אינטר מאז השער במומנטום שהם חייבים לנצח... השער של גנואה שנפסל, רק לי זה נראה מאוד מאוד גבולי ויותר בכיוון של שער חוקי?

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/11
  15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע אם זה בגלל חוליית ההתקפה של ג'נואה או בגלל סמואל ולוסיו, אבל זו היא הפעם הראשונה מזה שנה וחצי שאפשר לומר שההגנה נתנה משחק כמעט מושלם.
    סך הכל אינטר שיחקה לא רע בכלל, אבל היה כל כך בולט חוסר היצירתיות בהתקפה, משום שראניירי עלה עם פאציני ומיליטו בתור חלוצים, מבלי לשחק עם אף קשר התקפי ועד כניסתו של אלבארז, אינטר כמעט ולא איימה על השער של ג'נואה.
    אני מקווה שראניירי יתחיל להתנהג כמו מאמן שרואה בעיניים ואינו עיוור, אולי אז הוא יבין שהשיטה שלו לא עובדת ושיש לשנות אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/11