המחזור ה-11 לעונת 2021/22 ב-SerieA:: מוריניו ורומא ינסו לעצור את הדהירה של מילאן במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏29/10/21.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אינטר יכולה וצריכה לנצח את שריף גם בלי דז'קו. מאידך, היא תתקשה בהרבה בלעדיו מול מילאן מאשר איתו. אלכסיס צריך להיכנס לעניינים וחשוב מאוד שיכנס כי הוא כוח משמעותי, בין אם יעזוב בינואר ובין אם לא (ההימור שלי? לא).

2. SerieA Il Capitano

אני מסכים איתך במאה אחוז אבל אני לא רואה את אינזאגי פותח ללא דז׳קו במשחק הכי חשוב של העונה (עד עכשיו), ואני מקווה שאטעה.

לדעתי אנחנו נראה את אלכסיס משחק יותר גם כדי שיהיה מרוצה ולא יבקש לעזוב בינואר. בעיני הוא יכול לעשות את ההבדל בין סקודטו למקום השלישי. הוא נהדר וכל דקה שלו על המגרש היא פוטנציאל לשער.

ובאשר לקוראה, למרות השערים אתמול הוא עדיין לא מספיק טוב. השער הראשון היה כל כך מזעזע מבחינה הגנתית שקשה לי להתרשם. קייאר היה תוקף אותו בצעד הראשון ואולי לוקח לו את הכדור (ואולי לא) אבל מי נותן לו לרוץ בכזו קלות לרחבה? השער השני היה מהלך קבוצתי יפה. אני רוצה לראות אותו מעורב יותר. זה לוקח זמן ואני מאמין בו, אבל עד עכשיו זה לא מספיק טוב.

EO11 אוהב/ת את זה.
  3. DeRossi16 Member

נקודה יכלה לתת המון , אם לא בטבלה אז מנטלית בטח כשאתה מצליח לעצור קבוצה שנמצאת ברצף.
    לגבי מילאן , הם לא מרשימים אותי בכלל , לא הם ולא הסגל , גם אתמול חוץ מזלאטן אין שם כלום.
    הבלוף הזה עוד יתפוצץ. העונה זו העונה של נאפולי , אם לא ספאלטי הייתי מוכן לשים על זה הרבה כסף.

מישהו מבין מה הקטע עם החרם של מוריניו על שמדורוב? איך פליקס עקף אותו בדירוג?

4. SerieA Il Capitano

לא רואה במילאן בלוף. במחצית השניה שראיתי הם שיחקו מעולה. יש שם המון שחקנים טובים ולמען האמת כל פעם שהם רוצים באמת הם הגיעו לרחבה של רומא בקלות. הגנתית היו מעולים. לא הייתה שום תחושה שרומא יכולה לעשות משהו במשחק הזה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. טל. Member

גם לדעתי מילאן שיחקו מעולה. חצי שעה רומא היתה ביתרון מספרי - לא הרגישו את זה בכלל.
    בבית.

הבעיה היא שאני (ורבים כמוני אני מניח) פשוט לא מסוגלים לשים את האצבע על "למה ואיך זה קרה" ומילאן הפכה לכזאת... -לכן גם הציפייה שהנה הנה אוטוטו באה ההתרסקות.

קשה להאמין בהמשכיות של משהו שאתה בכלל לא מבין מאיפה בא ואיך הוא פה.

נוטה להסכים עם קובי לעניין הנק' שלא משנה דבר.

נאפולי ושתי המילאנזיות בדרך הבטוחה לעונה של 80 נק' וצפונה. (80 זה המינימום של המינימום לאור הריצה שלהן).
    רומא עם המערך הנוכחי שווה בדיוק מה שיש לה בערך 20-19 נק אחרי 11 משחקים = 65 נק' בעונה.
    -אם יבוצע רכש מדוייק ובריא בינואר: אז ה 4-2-3-1 הזה של מוריניו אולי יגיע ל 75 בעונה.
    זהו.
    לשם השגת מקום 4 צריך גם רכש מדוייק ובריא בינואר, וגם שיובה לאציו ואטאלנטה שלושתן ימשיכו לדשדש כל העונה. (בדגש על "שלושתן")

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/21
    SerieA אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קשה לי להגיד על קבוצה שמינואר 2020 נראית טוב בלוף. יש להם שחקנים טובים, מאמן מצוין וכקבוצה הם נראים הכי מתואמים ומאומנים בליגה, לפחות מבין הגדולות. התוצאות בצ'מפיונס אמנם משחקות לטובת אלו שטוענים שמילאן אוברייטד, אבל לדעתי היא התעלתה על אתלטיקו באופן ברור ברוב שלבי המשחק וליברפול הנוכחית באנפילד זו היריבה הקשה ביותר בעולם לצד באיירן באליאנץ ארינה.

לדעתי גם מילאן וגם נאפולי צוברות נקודות בקצב שלא תואם את היכולת שלהן, אבל הן בהחלט ראויות למקומות שהן נמצאות בהם. במקרה של מילאן זה הרבה יותר מרשים כי היא עברה משוכות קשות על הנייר בדמות לאציו במאצה, יובה, רומא ואטלנטה בחוץ, בעוד שנאפולי עוד צריכה לפגוש את היריבות העיקריות לצמרת.

פיולי פשוט מצא דרך פשוטה לנצל את היתרונות של הסגל שלו בצורה שתקשה מאוד על יריבים לעצור אותה והיא לשלוח הרבה שחקנים קדימה ומהר. מתפרצות של מילאן כמעט תמיד מתקיימות ביתרון מספרי של שחקנים וזה יתרון התקפי עצום, בטח עם האיכויות של שחקני ההתקפה שלהם.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי קסייה ותאו הם טופ גם מחוץ לסרייה א׳. אה וגם לאו נראה שהשנה עשה קפיצת (חצי) מדרגה.

בכלל, מה שכתבת גרם לי לחשוב אם יש שחקן שלנו (פיורנטינה) שהיה נכנס להרכב של מילאן היום... אולי ולאהוביץ׳ כשזלטאן פצוע. זהו.

וגרם לי להיזכר, במשהו שאני לא בטוח שהרבה זוכרים:

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קדנציה מצערת, אבל גם עשור אחריה, ההשאלה הקצרה באטאלנטה עוררה את הצד ההומני לקחת אותו לחצר האחורית עם Shotgun. במילאן משהו השתחרר אצלו. היום הוא טופ.

Gianzola01, DRORIKO, uri ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. SerieA Il Capitano

זו הקדנציה המפוארת באמת

https://secure.static.goal.com/95500/95595_gallery.Xxx

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי קייר יזכור את הקריירה שלו כך: פאלרמו, פה ושם (10 שנים), מילאן.

11. yonmu Member

לא ברור לי מאיפה מגיע הזלזול הזה במילאן.
    זלטאן ספציפית כמעט ולא שיחק עדיין העונה, אז מוזר לתת לו את הקרדיט על התפקוד של הקבוצה.

מאלדיני בנה סגל מאוזן ופיולי עושה בו שימוש יוצא מהכלל.
    יש כאן שחקנים שיכולים להיאבק על מקום בהרכב בכל קבוצה בעולם (מאינן, קיאר, תיאו, קסי, זלטאן), יש כאן שחקנים שהם מהטובים בליגה בתפקידם (קלבירה, בנאסר, טונאלי, דיאז, רביץ'), יש שחקנים שבשימוש ובציוות הנכון שפיולי דואג להם היתרונות שלהם מודגשים והחסרונות מועלמים (טומורי, רומניולי, סלמיקרס, לאאו, ז'ירו) ואפילו סותמי החורים עושים את העבודה כמו שצריך כשמסביב הכל מנגן (טטרושנו, בלו-טורה, קרוניץ, קסטיחו, מאלדיני).

כל זה אגב כשמילאן נאבקת בשתי חזיתות במקביל (אם כי נכשלת מאוד בצ'מפיונז, אבל לא נראית גרוע במיוחד מלבד מול פורטו) ועם מכת פציעות לא פשוטה בכלל. יש עוד שחקנים בסגל שעוד לא ממש השתלבו או תרמו העונה (גאביה, קלולו, פלורנצי, בקאיוקו, מסיאס, פלגרי).

בקיצור, אין ספק שיש כאן אובר-אצ'יבינג של פיולי, אבל הוא לא מוציא מים מהסלע אלא פשוט מנצל מה שיש בצורה מצוינת.

12. טל. Member

סעיף א- נראה לי שאם היה שופט נורמלי: לא היינו מדברים כלום על קייאר ופיולי עכשיו - חוץ מאיך הם וכל מילאן פיספסו 3 נקודות בתוך 3 דקות (האחרונות של המשחק).

סעיף ב- נראה לי שביום שבו שחקן של אינטר או יובה (אפילו לא הסופרסטאר של הקבוצה) יקבל כרטיס צהוב בדקה 5 (!!) בגלל שדיבר עם הקוון, במשחק עונה ביתי: נהיה קרובים יותר ליום שבו יקרה סעיף א.

13. טל. Member

רומא קבוצה מאכזבת. מוריניו מאמן מאכזב.
    מילאן קבוצה אדירה. פיולי מאמן אדיר.
    הכל נכון. חותם על כל מילה.

-אבל אתמול בדקה 95 השופט במודע החליט לתת לכם 2 נקודות במתנה. ממנו.

14. DRORIKO Member

לא יודע למה מתעכבים על הכשלון בצ׳מפיונס. מילאן זאת לא יובה של עד לפני שנה שמצפים ממנה להאבק בכל החזיתות, זה מועדון שנמצא בתהליך של טיפוס חזרה למעלה, עצם זה שמילאן בכלל חזרה לצ׳מפיונס אחרי מלאנתלפים שנה זה לא מובן מאליו. אני חושב שכמו אינטר שנה שעברה אם מילאן תיקח השנה אליפות אף אחד לא יזכור מה היה בצ׳מפיונס.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. Zakutaroma Member

אני מסכים עם מה שאתה אומר,
    מה שאותי מדאיג יותר זה שהקבוצה לא משחקת בכלל עד שהיא סופגת גול ומתעוררת.
    ראה ערך קליארי,ססוואלו,מילאן,ורונה.
    שיטת המשחק של לא להחזיק בכדור ללכת אחורה ושלוח כדורים ארוכים לא מוכיחה את עצמה מחצית אחרי מחצית בכל משחק. רק שסופגים מתחילים לצאת קדימה ואז רואים את הפוטנציאל בקבוצה.ולפעמים זה מאוחר מידי(ורונה,מילאן).
    זה מה שהכי חורה לי כרגע בקנדציה של מוריניו, עשר דק פתיחה טובה תמיד ואז היעלמות, גם בבית וגם בחוץ.
    השינוי האמיתי צריך לבוא מהגישת משחק לדעתי