המחזור ה-11 בסרייה A:: נאפולי מתארחת אצל יובנטוס והיגוואין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏29/10/16.

?

גונסאלו היגוואין שוב יצא צ'וקר או יהפוך לג'וקר?

1. יובנטוס מנצחת והיגוואין מככב

3 הצבעות
    27.3%
  2. תיקו ומשחק פושר של החלוץ הארגנטינאי

3 הצבעות
    27.3%
  3. ניצחון של נאפולי והקהל הדרומי חוגג על דמו של היגוואין

1 הצבעות
    9.1%
  4. ניצחון יובנטיני למרות משחק בינוני של החלוץ

4 הצבעות
    36.4%
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחודש האחרון אטאלנטה של גאספריני בית ספר לכדורגל.

2. yonmu Member

הרכב רשמי -
    דונארומה: אבאטה-גומז-רומניולי-דה שיליו: סוסה-לוקאטלי-בונאונטורה: סוסו-באקה-ניאנג.

ניאנג כשיר ככה שהבלגן נחסך, ובכל זאת מונטלה נותן לסוסה לפתוח על חשבון קוצ'קה. החלטה חכמה לדעתי.

3. SerieA Il Capitano

בראבו גאספריני.

ההחלטה לקחת את ברישה על חשבון ריינה בפנטזי עשויה להתברר כמוצלחת.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

פאפו גומז מספר אחד על כר הדשא. עושה הכל מהכל - כובש, יוצר וסוחט אין סוף פאולים. הצעד הראשון שלו עם הכדור בתוספת למהירות והדריבל יוצרים שחקן פשוט נהדר. שווה יותר מהקבוצה מברגמו. גם פטאניה נראה מאד חד מתחילת העונה, לא כזה עגלה כמו שעשה רושם בתחילה. 2 בישולים על שמו.

פתאום גאספריני אלוהים אחרי שכבר התחילו לארוז את המזוודות במקומו. משחק מדהים ומוזר הכדורגל.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוך חמש המשחקים האחרונים של אטאלנטה צפיתי בארבע. אני כל כך נהנה מהם והם הרשימו אותי מכל יריבה שפגשו, בינהן הקבוצה שלי, נאפולי ואינטר. אבל שימו לב לזה, מי לוקח בקבוצה הזו חלק, מי ניצח היום 0-3 את ג׳נואה:

מאטיה קאלדארה בלם בן 22, לאנדרו ספינאצולה מגן שמאלי בן 23, אנדראה קונטי מגן ימני בן 22, רוברטו גאליארדיני קשר מרכזי בן 22, ואנדאה פטאניה חלוץ בן 21. ויש עוד את גראסי וקאסי.

6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

גול גדול של ג'אק.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חייבים לנצל את התוצאות של רומא ונאפולי ולהתקרב אליהן חזרה.

איך רומא שיחקו?

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לקרוטונה על ניצחון ראשון אי פעם בסריה A!

אגב, אותה קרוטונה נשארת, גם אחרי המחזור ה 11, לקבוצה היחידה שספגה מאמפולי העונה.

באשר למשחק שאני צפיתי, ראשי לאציו צריכים להודות לביילסה שאיפשר לאינזאגי להמשיך לעבוד.

9. SerieA Il Capitano

לאציו מתחילה להדאיג אותי עם התוצאות. יש לה קבוצה לא רעה בכלל, ללא אירופה. יכולה להיות ההפתעה של המקום השלישי כמו בעונה ההיא עם פיולי.

חובה לנצח הערב!

10. DRORIKO Member

רומא שיחקו רע,ולמעט לחץ על השער בזמן פציעות,כשכל אמפולי הסתגרה, לא עשו יותר מדי. דווקא אמפולי הגיעו לכמה מצבים קורצים שלא מומשו, אבל אני בטוח שהם עדיין יצאו מרוצים מהמשחק.
    מבחינתי שחקן המשחק זה השוער של אמפולי(סלחו לי שלא זוכר את שמו) שסיפק מספר הצלות,כולל הדיפה נהדרת לבעיטת וולה של אל שרעווי מטר מהשער. גם ההגנה של אמפולי היתה קשוחה והשלישיה הקדמית של רומא לא ממש הסתדרה איתה.

עריכה:אני נכנס עכשיו לטבלה כדי לבדוק את יחס השערים של אמפולי ונראה שהמשחק הזה די מייצג אותו. אמפולי לא ספגה יותר מדי שערים(מילאן למשל ספגה יותר) אבל ההתקפה שלה אימפוטנטית והיא כבשה העונה רק 2 שערים. לפי מה שזכור לי גם לנו הם עשו חיים קשים עד הגול של דיבאלה עמוק במחצית השניה ששחרר את הפקק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/16
  11. DRORIKO Member

לאציו שנמצאת בכושר נהדר מנצחת 1:2 את סאסוולו המאכזבת(שער תשיעי לאימובילה). בנצחונה עולה לאציו למקום הרביעי כשהיא עוקפת בנקודה את נאפולי. בשבת השתיים נפגשות.

12. Alta Tensione Member

- משחק די לא מוצלח פרט למבחן התוצאה והבעיטה המהממת של ג'ק, אבל יש 3 נקודות ואני בסדר עם זה שכל משחק שלנו יראה כך ויסתיים כך.

- בונוונטורה: ממשיך לבסס את עצמו כאחד הקשרים הטובים בליגה. יש מצב שסוסו הוא השחקן עם התקרה הכי גבוהה בקבוצה פרט לשוער. זו השערה שבאה בעיקר בגלל הטכניקה שלו שמפליאה אותי כל פעם.

- פאסליץ': נראה נחמד. הבעיה ("בעיה". ככה זה עם ילדים) שהוא בוסרי כמו בערך חצי מההרכב. לא יהיה חכם "להשקיע" גם בו זמן כי לא בטוח שהתקרה שלו באמת שווה את זה.

- 18 מיליון יורו, המעט שהיה לנו לחזק את הסגל בקיץ, הלך על שתי שחקנים שלא היינו צריכים ולא נמצאים גם ברמה הדרושה. חבל.

- דונארומה הוא השוער ששמר על רשת נקיה הכי הרבה פעמים באירופה. גם היום נתן עבודה לתפארת.

- פסקארה קבוצה נחמדה. אחלה כדורגל יחסית להרכב שעדיין שייך לרמה של סריה בי. מאמין שאם ימשיכו ככה ישארו.

yonmu אוהב/ת את זה.
  13. תומר1989 Member

לאציו די מרשימה בנתיים, בשנים האחרונות היא די יציבה מול קבוצות ברמתה או מתחת אבל נראת אפסה מול הגדולות. לא זכור לי מתי פעם אחרונה הם נתנו פייט ראוי ליובה ,רומא או נאפולי.

אימובילה חלוץ מעולה לטעמי . לאציו קלעה איתו בול.

14. yonmu Member

לגבי פאסליץ' - אם היתה לנו עליו אופציה לרכישה היה כדאי לשלם את שכר הלימוד שלו. בהתחשב בזה שאם הוא באמת יתפתח אצלנו הוא יחזור לצ'לסי, אין בשביל מה. הנקודות שלנו חשובות יותר מהקריירה שלו.

ההגנה לא היתה מדהימה היום אבל גם לא רעה במיוחד. אני חושב שעיקר הבעיה היתה בתיאום בין הקישור האחורי להגנה כי קוצ'קה לא פתח וגם אחרי החילופים זה לא הסתדר. בכל מקרה גומז שיפר את המעמד שלו מאז תצוגת הבלהות נגד נאפולי.

יש למישהו הסבר למה אדריאנו עלה ולא לפאדולה? או בכלל מה התפקיד שמיועד ללפאדולה בסגל הזה?

בונאונטורה נפלא כרגיל. מונטלה צריך לגרום לו להיות כמה שיותר דומיננטי, ויכול להיות שהפתרון לזה הוא עם ברטולאצ'י\סוסה בקישורו וג'ק במקום ניאנג. גם ניאנג וגם באקה בהרכב זה קצת יותר מדי שחקני תכליתיים וקצת פחות מדי שחקנים יוצרים (ייתכן שבלי ניאנג המצב יהיה הפוך, ואז כל משחק יצטרך להיבחן לגופו).

15. SerieA Il Capitano

איזה כיף שגארי מדל בהשעיה. שלושה שחקנים בקישור של אינטר שיודעים לתקוף זה מעולה.

בנוסף השמועות אומרות שדה בור לא מחבב את פליפה מלו. טוב מאד.