המחזור ה-11 בסרייה A:: נאפולי מנצחת בטורינו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏30/10/09.

1. !Sempre Inter Member

הרכב מוזר. למה אטו לא פותח? מנוחה היא לא סיבה. זה משחק חשוב מאוד - W ופתחנו פער רציני מיובנטוס בדרך לעוד סקודטו.

רק עכשיו שמים לב כמה הסגל של אינטר קצר. קרין? שיהיה בהצלחה.

אוהדי אינטר, משהו כמו 2000, נותנים אווירה נהדרת לשחקנים. יושבים אחרי השער מצד ימין. פורצה אינטר!

אבי מלר, תן לשמוע את הקהל והשדר האיטלקי. :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/11/09
  2. Roma מנהלים

פספסתי את הדקות הראשון והפתיחה אבל ממה שאני רואה רומא חוזרת לשחק אטרקטבי ויפה הגענו להזדמניות ומקסה הקפטן מתאים לו.

כנראה שרק הרחקה של טאאדי תגרום לגוברטי המצוין לשחק ועד עכשיו הוא משחק נפלא.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אחרי שנה וחצי של מרור יש לי את כל הזכות שבעולם להחליט מה אני רוצה לחשוב על רונאלדיניו והברקות שלו נגד קבוצות קטנות לא ישנו עובדות בשטח. לא הכחשתי מעולם שאני לא אוהב אותו בלשון המעטה גם ובעיקר בגלל שהוא לא הובא בעבור התוכניות המקצועיות של אנצ'לוטי אלא כגחמה מפגרת של ברלוסקוני. במשך אותה שנה וחצי הוא הוכיח שהוא לא מקצוען, שהוא לא מתאמץ ברגעי האמת ולא ראיתי אותו לוקח על עצמו ממש את האחריות בהיעדרו של מאסטרו אמיתי כמו קאקה, בינתיים זה נראה שלסיידורף איכפת הרבה יותר.

מה שהיה הכי חשוב זה לקחת את שלושת הנקודות ולהמשיך למעלה, בינואר חייבים להתחזק.

4. Roma מנהלים

אף אחד לא טען שאסור לך לחשוב ככה ונכון אומנם רונאנלדניו לא עונה על הציפיות של אוהדי מילאן ובכלל אבל עדיין לשמוע את זה שבוע לאחר שבוע וגם לאחר שהוא משחק טוב אז תלמד להחמיא ולא סתם להגיד "כל אחד יכול" אתמול הוא היה הכי טוב ביחד עם בורילו והם נראים צמד צמד אתם נראלי מחכים לכל טעות שלו ולהאשים אותו במצב של מילאן כי אומנם הוא גרוע אבל אני לא רואה את מילאן גם כן טובה אז אי אפשר להאשים רק אותו!

לא צריך לבכות כל שבוע על רונאלדניו.

ווציניץ עם פתיחת עונה מאכזת וחבל שלא עבר למנצסטר, הוא לא חד,רדום לא יודע מה עובר עליו מנז נלחם בשביל שניהם. סוף סוף גם אני רואה הגנה שאני קצת יותר בטוח לגבי ריסה-חואן-מקסה©-מוטה.

עריכה:
    1-0 לבולוניה בגלל פיזארו הגמד פשוט שחקן לא אחראי,חבל!

5. Roma מנהלים

1-1! ווציניץ הופה מזל טוב גול ראשון העונה.

גול עם נגיעת יד של פרוטה ואז של שחקן ההגנה תוך כדי הבעיטה של פיזארו(?) ואז ווציניץ עם ספק נבדל.
    כל זה כבר לא משנה העיקר ה1-1 הזה יאלה קדימה ל2-1

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק בקצב טוב באולימפיקו. שמח בשביל ווצ'יניץ' ששובר את הבצרות, שער מכוער מאוד אך חשוב לביטחון שלו.

אוף טופיק : תודה לג'אסטין טי וי שהחליפו את השדר הערבי מאל ג'זירה בשדר אנגלי, מהנביחות שלו הבנתי ש"מארקו ויצ'יניץ'" כבש את השער, לא מבדיל בין מקסס לדה רוסי בגלל סרט הקפטן ואני כבר לא מדבר על ביזארו, ברוטה וגריגי.

7. Roma מנהלים

2-1 סימונה פרוטה עוד גול מזליסט אבל העיקר הגול.
    מנז פשוט שחקן נפלא ואני מצפה לשיתוף פעולה שלו ושל הפנומן שלנו טוטי פשוט מבצע מצוין בעיטה גם כן לא רעה השוער עם הצלה ופרוטה עם הריבאונד יאלה לשם את השלישי ולהשיג נצחון חובה פשוט חובה.

ההגנה היום נראת הרבה יותר טוב גם כן לא אימפריה אבל יותר טוב זה בטוח.

1-0 לאינטר דייגו מילטו איזה שחקן נהדר זה ואני זוכר שפעם בפורום של רומא לא רוצה אותו עוד לפני שעבר לשחק בגנואה חבל.

עריכה:
    חילופים מפגרים של קלדיו דקה 72:
    מנז יוצא נכנס באפטיסטה למה דווקא מנז!!!
    סיסניו נכנס במקום מוטה שנתן משחק סולדי

טוב נו נקווה לטוב.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/09
  8. !Sempre Inter Member

אואה אואה אואה אואה אינטר! אינטר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

אני מריח את זה..

9. 亚历山大帕托 Member

גם אני מריח משהו...

http://www.programmemaster.com/football/admin/logos/UEFA%20EUROPA.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוטה ומנז החמיצו אימונים השבוע בגלל פציעות ולא היו אמורים לשחק 90 דקות. שניהם סחבו את רגליהם החוצה וקיבלו טיפול רפואי על הספסל. גם חואן בטח נפצע בשירותים או משהו בהפסקה והוחלף על ידי אנדראולי.
    ראניירי ידוע בחילופים הזוים שלא ניתן להסביר אבל הפעם כל החילופים היו במקום.

מקסס - הנהיג מצויין את ההגנה, טוב לדעת שיש קפטן שלישי עליו אפשר לסמוך. חבל ששתי נגיחות טובות שלו נעצרו בידיו של ויויאנו.
    מוטה וסיסיניו - האגף הכי פרוץ בליגה מתחילת העונה נראה אחרת לגמרי עם מוטה שחזר סוף סוף לכושר של העונה שעברה. סיסיניו שיחק שונה ממה שהתרגלנו לראות. סולידי מאוד בהגנה, הראה כמה תיקולים נקיים שאחריהם נתן ספרינט כדי לצאת מהאזור המסוכן ולאחר מכן שיחרר את הכדור וחזר למקומו (אצל ספאלטי היה יוצא למתפרצת ומשאיר למישהו אחר להגן על העמדה שלו)
    אנדראולי - חבל לי לראות בלם ברמתו נמצא בעדיפות רביעית מאחר ויכול היה לקבל הרכב בכל קבוצת אמצע טבלה. מחצית מצויינת שלו וכמו מקסס היה קרוב לכבוש.
    פיזארו - מפתח עיוורון צבעים, אחרת קשה להסביר את המסירות שלו ליריב. חוץ מזה הסתדר לא רע בלי דה רוסי.
    ווצ'יניץ' ומנז - שניהם מהירים מאוד ובעלי טכניקה ויצירתיות נדירה. חייבים להפסיק להפצע ולהתחיל לשחק ביחד לעבוד על התיאום שלהם.
    פרוטה - השער שלו מראה כמה חשובה העבודה שהוא עושה ללא כדור.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות אתה יודע שזה המפעל שתשחקו בו בשנה הבאה...

2 שאלות:

1. יש פה מישהו שמתכוון לבוא ליציע של יובה? אולי נעשה מפגשון.

2. האם אני היחידי שחושש שיובה הולכת לקבל בראש מחיפה?

-------

בנושא אחר, 7 הפרש כמו שאמרתי...האליפות בדרך, רק תסיימו כמו שצריך את הסיבוב הראשון ואפשר לקרר את השמפניות. (ז"א לנצח את רומא, יובה ולדאוג לפער דו סיפרתי)

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/09
  12. 亚历山大帕托 Member

מכיר את ההרגשה הזאת אחרי נצחון על קבוצה טובה בצ'מפיונס? ברצינות, מכיר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/09
  13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אבל אני מרגיש איך זה לנצח קבוצה שמשחקת בצ'מפיונס...ולא סתם לנצח, אלא להביס אותה 0:4.

אנדריי, באמת שאיך שהקבוצה שלך משחקת עם כל הפוקסים בליגה ובצ'מפיונס ליג, עדיף שלא תדבר. אז נכון אינטר לא משחקת טוב בצ'מפיונס, אני הראשון שיגיד לך את זה בתור אוהד אינטר, אבל בתאכלס, אם יש מישהו שיכול להיות מעודד, זה אני ולא אתה. אני מוכן לחתום לך עכשיו שאנחנו נפסיד בקאמפ נואו ואולי נובס (איך שבארסה משחקת לפעמים גם מנצ'סטר, ריאל ומילאן יקבלו שם חמישייה) אבל לשלב הבא אנחנו נעלה, יהיה קשה אבל נעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/09
  14. Roma מנהלים

באמת אנדרי אתם בדרך לליגת אירופה ואינטר לאליפות.

בקשר לשאלה א-אולי אני יהיה ביציע של חיפה

לשאלה השנייה כן יש חששות חיפה קבוצה מצוינת שיובה ניצחה "רק" 1-0 ובורדו גם ובאיירן בגלל שחיפה יצאו להתקפה ועכשיו זה פה ברמת גן ויהיה קשה ליובה לאור הפצועים אני הייתי מהמר על תיקו עדיין יובה עם הנסיון.

15. 亚历山大帕托 Member

ואני מכיר את ההרגשה של לפרק אתכם 0:6, אז? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx איך זה קשור למה שאני אמרתי? אם תעופו מליגת האלופות, וזה יקרה בשלב כלשהו, האליפות הנוכחית (עליה אתם מתמודדים כרגע עם סמפדוריה) לא תשנה שום דבר.

רומא - אנחנו 2 נק' מהמקום שני עם הפורמה הכי טובה בליגה. מה מראה על דרך לליגת אירופה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/09