המחזור ה-11 בסרייה A:: נאפולי מנצחת בטורינו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏30/10/09.

1. cazzo Il Capocuoco

בינתיים אני חושב שאפשר לענות רק על השאלה האחרונה שלך, כי נאפולי יקח לה זמן עד שנדע מי היא באמת.

במצב של 2-1, קרן בדקה ה19 של המחצית השנייה, מאג'ו מרים מהאגף וקייליני מרחיק. אז בקרן הגנת המארחים נרדמת, בופון עוצר את הדחיקה של דניס, אבל בכדור החוזר של דאטולו אף אחד לא מגיע. 2-2. המחצית השנייה של יובנטוס הייתה פשוט נוראה, לא מבין מאיפה זה בא להם עכשיו...כולם חשבו אחרי ה5-1 זה יובנטוס אחרת, בלה בלה...תמיד מוקדם מדי לדבר ולסכם.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אולי הדבר הכי מוזר בכדורגל האיטלקי העונה. יש לנו, בפער ניכר יותר מכל מדינה אחרת, כל כך הרבה מאמנים גדולים. אם אלה הטובים בוודאות סטטיסטית כמו קאפלו, ליפי, טרפאטוני, אנצ'לוטי, מנצ'יני, ספאלטי. או מאמנים כמו פראנדלי, גאספריני, די קרלו ואחרים שמוכיחים זאת בקבוצותיהן . ובאיזה פלא לא מובן מילאן ויובנטוס תוקועות עם מאמנים שזו עונתם הראשונה בקריירה כמאמנים. לא רק סימני שאלה, אלא מאמנים לא מנוסים שילמדו לא רק על גבי הקבוצות, אלא גם על חשבון יוקרת כל הכדורגל האיטלקי. חבל.

לצערי לא ראיתי את המשחק, אז אם יש מישהו שיצליח למצוא אותו להורדה. אודה לו עד בלי די.

3. cazzo Il Capocuoco

זאת סתם אופנה פוסט גוארדיולה. לאחר שהקבוצות יבינו שמאמנים צעירים צריכים לאמן צעירים או קבוצות מילואים, נקבל את המצב כשהיה מלפני כמה שנים.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא למה לבזבז עונות שלמות של מועדוני ענק על מאמנים דרג *הכניסו כאן אות רנדומלית* שלא עשו דבר בקריירת האימון שלהם?
    למה הליגה הולכת עוד ועוד אחורה מבחינת רמת המאמנים שלה? הלכו ספאלטי, אנצ'לוטי ומאנצ'יני - הגיעו ראניירי, פרארה ולאונרדו. לא זוכר מי זה היה (סאקי אולי?), אבל לפני כמה חודשים בא דמות כדורגל ותיקה וטען שהבעיה הכי גדולה כיום בליגה היא ברמת ההנהלות. ההנהלות מורידות את הרמה של כל מה שנמצא תחת אחריותן. פשוט ככה.

כמו שכבר ציינו כאן, בוז'ינוב ופאלוסקי זה צמד מעולה שיכול לעשות לנו הרבה בעיות. נצטרך לקוות שקלאדזה לא יהיה קלאדזה ושטיאגו סילבה לא יחלק את המתנה השבועית שלו.

5. 亚历山大帕托 Member

רונאלדיניו עובר כל גבול עם איבודי הכדור שלו.

דידה יהיה שוער העונה בקצב הזה! :aaarse:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/11/09
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הניסיון המגוחך הזה לעשות תרגיל טיפשי באמצע המגרש הייתי מוציא אותו ושולח אותו להתלבש ולעלות ליציע. אני לא אחד שאוהב לדבר לא יפה על שחקנים שמייצגים את הקבוצה, אבל הוא פשוט אידיוט.

7. 亚历山大帕托 Member

:aaa021:

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער הזה רשום עליי יותר מאשר על רונאלדיניו או בוריילו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

זה לא משנה, בישול טוב לא מכפר על ניסיון לתרגיל מפגר שמזלזל באינטליגנציה ובכבוד של כל אחד מחבריו לקבוצה ואוהדי הקבוצה.

9. 亚历山大帕托 Member

דידה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx מה לעזאזל עבר עליו בשנה האחרונה? הארכת חוזה באופק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. cazzo Il Capocuoco

לא חוכמה שפארמה משאירה לך חצי מגרש להשכרה, גם אני יכול לשלוח כזה כדור לבוריילו.

הייתי רוצה לראות את רונאלדז'יניו משתפר לפחות ומתחיל לרוץ ולשלוט על הכדורים כמו שצריך. אני מאחל את זה לכולנו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/09
  11. 亚历山大帕托 Member

מה יותר גרוע? איבודי הכדור של רונאלדיניו או ההרמות של אודו? הם מתחרים אחד בשני ללא הפסקה.

יש לנו מזל שפארמה כל כך חלשה היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/11/09
  12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אפילו די ג'נארו ינחם יותר מהשפן המעצבן הזה, אני חושב שכבר הרבה שנים לא היה שחקן שכל כך שנאתי בקבוצה שלי ושכל פעם שאני רואה אותו לובש את המדים והסמל אני יכול להשתגע.

משחק סביר שלנו ולא יותר מזה עד עכשיו, פארמה לא ממש בשיאם היום.

13. Andrea21 Member

הגזמתם לגמרי,גם אני לא כל כך אוהב את העובדה שרונאלדיניו של היום הוא שחקן הרכב בקבוצה שאני כל כך אוהב,אבל דווקא היום הוא סולידי,אמנם עושה את השטויות הרגילות שלו פה ושם,אבל עשה כמה מהלכים יפים,ואין ממש אלטרנטיבות יותר טובות על הספסל,ולא,די ג'נארו לא עדיף עליו,למרות שזה לא כל כך רלוונטי כרגע בשל הפציעה שלו.

14. Roma מנהלים

כל אוהדי מילאן נמאסתם!

כל שבוע בוכים,רונאלדניו ככה וככה נמאס כבר.
    כל עוד אתם מובלים אל תבכו (אמן תקבלו גול שיויון) הוא עם בישול ואפילו את זה אתם מנתחים כיאלו כל אחד יכול תאמין לי שאתה לא הייתה מצליח סבבה?!

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/09
  15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx