המחזור ה-11 בליגה האיטלקית 2018/19 - פיורנטינה מארחת את רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏2/11/18.

1. Coutinho10 Member

מה קרה לז'ואאו מאריו היום ?

2. DRORIKO Member

אתה מתכוון לריבורן שלו?(אגב עוד מהמשחק הקודם)

3. SerieA Il Capitano

אמת, אבל בוא ניתן לג'נואה גם ליהנות מהספק - הם שיחקו שלושה משחקים בשבעה ימים. ואחד שהם היו בו עד הדקה האחרונה בחיים - מול מילאן.

אני זוכר היטב את ה-5:0 מול קייבו בעונה שעברה בבית. גם אז קייבו באו אחרי משחק באמצע השבוע.

שם בדיוק החלה הדעיכה הגדולה שלנו בעונה שעברה.

בשבוע הבא אנחנו בברגמו, משחק מאד, מאד קשה.

כמובן שביום ג' ברצלונה באה העירה.

ז'ואאו מאריו - כל הכבוד.

4. גלץ Member

ב10 המשחקים האחרונים בין אינטר לגנואה (לפני המשחק הערב) כל קבוצה מנצחת את השניה בתורה. במשחק הקודם גנואה ניצחה ולפני כן אינטר וכך הלאה עד עונת 2012/2013.
    מעניין אם קרה פעם דבר כזה.

5. Coutinho10 Member

לא ראיתי את המשחקים אבל קראתי כאן את המחמאות מהמשחק הקודם ועכשיו סתם רפרפתי בתוצאה לראות כובשים, ראיתי שכבש ובישל 3.
    מה השתנה ?

6. DRORIKO Member

@SerieA גם אני חשבתי על זה שבאותו שלב בעונה שעברה באה הדעיכה א-ב-ל בעונה שעברה היתה לכם תלות מוגזמת באיקרדי ופרישיץ', כשהם היו פחות טובים(בעיקר השני) דעכתם בהתאם. היום יש לכם הרבה יותר כלים איכותיים מקדימה. איקרדי היום לא שיחק, פרישיץ' לא התבלט במיוחד ועדיין פירקתם את גנואה. זה אומר הכל.

7. SerieA Il Capitano

נכון, אבל אנחנו עדיין Pazza Inter והנפילה תגיע במשחק מחורבן שאנחנו אמורים לנצח. צריך שלא להתדרדר לכדור שלג. ובעיקר לא להיסחף. יש עדיין שתי קבוצות טובות מאיתנו בהרבה בליגה הזו.

אני חושש שה-5:0 הזה יוביל לאיזו מין זחיחות. לשמחתי יש כאן שחקנים מנוסים בסגל הזה (ראדג'ה, מיראנדה) שהגיעו ממקומות אחרים ויודעים איך להתמודד בסיטואציות הללו.

8. yonmu Member

קצת צפוי להגיד את זה עכשיו אבל אני חושב שאינטר הולכת למצב את עצמה העונה בשלישיית 'יובה-נאפולי-אינטר' ולא בשלישיית 'מילאן-רומא-לאציו'.
    עושים שם דברים נכון כבר די הרבה זמן, ספאלטי מאמן מצליח וותיק בליגה שמקבל את הזמן שלו, החיזוקים נקודתיים ומתאימים - שאפו.

מילאן מחר בלי 5 שחקני הרכב: קלדארה, קונטי\קלבריה, ביגליה, ג'אק, הקאן. די מדאיג.

9. DRORIKO Member

להוציא אולי ביגליה לא אבידה גדולה.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בשבוע שעבר כתבתי ש-וסינו הראה יכולת מצוינת במשחקים האחרונים וניכר שספאלטי משחק איתו בעמדה קדמית יותר מאשר בעבר. היום גאילארדיני נכנס לנעליים של וסינו והצמד שכבש היום הוא הוכחה לכך שגם במקרה שלו ספאלטי מאפשר לו לצאת יותר קדימה. שני השערים שלו נכבשו מתוך תיבת החמש והוא נוכח ברחבה כמעט בכל התקפה. זו אחת הסיבות שאינטר נראית הרבה יותר טוב התקפית מהעונה שעברה, שבה התמיכה ההתקפית מהקישור הייתה מועטה. מעבר לצמד זה היה משחק מצוין של גאליארדיני, כזה שהזכיר את הבחור מאטלנטה.

מאריו היה נהדר. היה בכל מקום על המגרש, שיחק בצורה אינטליגנטית ובעצם היה כל מה שרצינו ולא קיבלנו ממנו מאז שהגיע. אם ספאלטי יצליח בפרויקט עם הבחור, אז לכו תדעו מה נרוויח. אני מרוצה מהמצב, פתאום יש תחושה שהקישור באמת עמוק ושיש תחרות רצינית על העמדה לצד ברוזו, כי הקרואטי וראג׳ה הם באנקר מבחינה מקצועית. יהיו רוטציות, וכשברוזוביץ׳ לא ישחק כולם יעמדו לסוג של מבחן, אבל בינתיים זה נראה מצוין.

כמו שציינו כאן, הבשורה מהמשחק היום היא שאינטר כבשה חמישייה ולא פריסיץ׳ (משחק נוראי שלו) או איקארדי היו מעורבים אפילו באחד מהשערים. זו התקדמות משמעותית מהעונה שעברה ובשבילי זו חתיכת זריקת הרגעה, בתור אחד שתמיד חשש מהתלות המוגזמת בצמד הנ״ל ובמיוחד באיקארדי. לאוטארו וקייטה עוד לא השתלבו במאה אחוז, אבל אני לא מודאג, אני בטוח ביכולת של שניהם לתרום לקבוצה. פוליטאנו מצוין ומביא כל מה שקנדרבה לא הביא בעונה שעברה, כיף לראות אותו ואני שמח מאוד על ההחתמה הזאת. כנ״ל דה פריי שנותן המון שקט והשילוב בינו לבין שקריניאר פשוט פנטסטי.

11. DRORIKO Member

לא היה שום פנדל, נטו צלילה של סימאונה..

מאד מקווה שזה לא יעלה במשרה של די פרנצ'סקו.

12. תומר1989 Member

עצוב שעם כמה אנזונזי פח הוא באנקר בהרכב כי פשוט אין מחליף

13. תומר1989 Member

כפי ששכתבתי מספר פעמים בעבר. אף פעם לא ראיתי ממאריו שחקן רע בכל בדל הזדמנות שהוא קיבל באינטר, בטח לא אחד כזה שמצדיק שהדקות הראשונות שיקבל יהיו במחזור העשירי.

אני מתחיל לחשוש שהחוסר בדקות משחק מאז שהגיע לקבוצה זה יותר מחדל של המאמנים שלו מאשר שלו

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  14. טל. Member

לדעתי זאינולו ופלגריני מתופקדים פה כמאצלות. אין כאן שום 4-2-3-1.

זאינולו מה זה מרשים אותי דרך אגב. וואלאק אחלה שחקן הוא עוד יהיה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פשע מה שedf מוציא מהסגל הזה.

קייזה מפלצת, בדיוק השחקן שחסר לנו.