המחזור ה-11 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏25/10/07.

1. Dimitar Berbatov Member

ראיתי את השידור החוזר של שאלקה-ברמן והיה יופי של משחק.
    שאלקה פתחה את המשחק מצוין, שלטה באמצע עם השלישיה הנהדרת שלה במרכז המגרש. השער של גרוסמולר היה פנטסטי, למרות שויזה היה קרוב מאוד לכדור, והבעיטה לא היתה הכי מדויקת. בכל מקרה, גרוסמלר נתן משחק נהדר, קשר אחורי ברמה גבוהה, רק חבל על ההחמצה שלו בסוף המשחק.
    לא מובן לי למה ראקטיץ', שאני מאוד מחזיק ממנו לא פתח, שחקן נהדר.
    חבל לי על ברמן, קבוצה כל-כך טובה, אבל אין לה חלוץ. סאנוגו עם החמצות מזעזעות, וגם רוזנבורג הוא לא החלוץ שברמן צריכה. עם חלוץ טוב ליד אלמיידה ברמן יכולה להגיע רחוק.
    אגב, פנדר - שחקן פנטסטי. אני זוכר את משחק הידידות של אנגליה נגד גרמניה והוא כבש אז את שער הנצחון לגרמנים עם בעיטה מצוינת. רגל שמאל שלו זה משהו נדיר.
    קצת הפריע לי המשחק האגרסיבי, בעיקר במחצית הראשונה של שתי הקבוצות, אבל סך-הכל נהנתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/07
  2. Mehmet Member

איפה נעם שיגן על סאנוגו...

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נעם נהנה באמריקה, אני לא מאמין שהוא יגן עליו אחרי אתמול, פשוט היה זוועה, החטיא כדורים של שער בטוח, לא נכנס למשחק מתחילתו.

4. איזאקו Member

משחק אחד רע של הבן אדם ואתם כבר צולבים אותו... תזכרו שזאת גם חוכמה להגיע למצבים, וסאנוגו בניגוד לאלמיידה הוא זה שהצליח להגיע מול שאלקה למצבים. אני יודע שעומדים להגיע עשרות תגובות למה סאנוגו גרוע, אז אני אוותר על הקרב האבוד מראש. הדעה שלי היא שצריך לחכות עד סוף העונה כדי לחכות לראות אם החלוץ הוא ברמה מספיק טובה לברמן או לא, כי עד עכשיו ממש אבל ממש אין תשובה חד משמעית, הוא אמנם לא מבריק אבל הוא גם לא שחקן ברמה של ליגה ג' כמו שמנסים להציג אותו.

צריך לחכות ואז להחליט.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אם הוא היה יוצר לעצמו את המצבים אז אין בעיה, אבל דייגו יצר לו את כל המצבים, הוא פשוט בלוק.

זה לא הראשון, אני חושב שגם לא האחרון.

אף אחד לא אומר שהוא ברמה של ליגה ג', אבל הוא פשוט לא מתאים לקבוצת צמרת כמו ברמן לצערי, הייתי מצפה למשהו קצת יותר טוב מברמן.

6. T0XiN Member

איזה משחק מותח היה לנו היום.
    החמצות כאלה עוד לא ראיתי!
    דורטמונד הגיעו להזדמנויות נהדרות והחמיצה פעם אחר פעם,אסור שדבר כזה יקרה אבל כנראה מישהו שם למעלה אוהב את באיירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    במחצית הראשונה המשחק היה די מאוזן והתקפות לשני הצדדים,במחצית השניה ראו שליטה גדולה מאוד של דורטמונד והרבה מאוד החמצות.
    זהו המשחק הראשון של באיירן העונה ללא שערים אך למרות זאת באיירן מצליחה לשמור על החלק של ההפסדים בטבלה נקי מתחילת העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/07
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מתברר שהניצחון בסרביה לקח חלק גדול מהכוחות, כי באיירן מסוגלת להרבה יותר.
    ולא יודע מה איתכם, זה לא פעם ראשונה שהבווארים לא משכנעים, ולבטח לא הפעם האחרונה, השאלה הקובעת מתי שאר נציגות הבונדסליגה יתחילו לנצל את זה.
    המבורג במשחק בינוני מאד מנצחת בדואיסבורג וקרובה עד כדי 4 נ"ק מבאיירן. הכל רחוק מלהיות גמור,ואם באיירן תמשיך ככה הרי שצפוי לנו בניגוד לתחזיות מאבק מעניין על התואר.

ד"א סוסה היום היה דיי חלש, טעות לדעתי של היצפלד אחרי פציעה ארוכה לתת לו לפתוח בהרכב.

8. bayer04 Member

רגע..שאני אבין..סאנוגו אמור להיות המחליף של קלוסה אחרי העזיבה? בדיחה עצובה.

רבותיי, זה באיירן ועוד 17 לצערי. אף קבוצה לא יכולה לדגדג את החבר'ה מבוואריה. בדיוק כמו בית"ר אצלנו (ואל תגידו לי נתניה..) להבדיל אלפי הבדלות.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

10. רפאל Member

מזל, דורטמונד הגיעה לכמה מצבים מאוד מסוכנים שלמזלנו לא נכנסו למרות שגם לבאיירן היו שתי כדורים רצופים למשקוף מדמיקליס.
    במצית השנייה דורטמונד הצליחה לשלוט יותר בכדור אוליי בגלל שבאיירן עייפים מאין סוף העברות שנעשו עליהם ומאמצע השבוע.
    לוקה טוני היה מצוין ביחד עם זה רוברטו היחידי שהצליח להחזיק את הכדור.
    שווינשטייגר היה ממש טיפש לפי דעתי בשניות האחרונות כשהוא החליט למשוך זמן לפני הבעיטה החופשית ובכך לספוג את הצהוב המיותר.

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

היינו כל כך קרובים לנצח את המשחק הזה, חבל מאוד שככה הוא נגמר, אבל אני מאוד שמח מהלחימה של הבחורים בצהוב שחור שהראו שהם יכולים להשתלב בטופ הליגה הגרמנית. תוצאה טובה לנו אך היינו יכולים יותר מזה.

12. tiktin Member

המחזור הכי חלש מבחינת שערים, ממוצע של 1.33 למשחק. מבחינת רמת כדורגל המחזור הזה לא היה נחות אבל מבחינת גולים הוא היה נחות ביותר. בדרך כלל הממוצע הוא פי 2 ואפילו 3. אני לא זוכר מתי פעם אחרונה היו 3 משחקים שנגמרו ב0:0.

13. bayer04 Member

נכון אמנם, אבל אני בטוח שזה לא יורגש במאזן העונתי. במחזורים הבאים זה יתאזן.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

... אבל למי שיראה את התקצירים יראה שחוץ ממשחק אחד כל השאר היו סופר מעניינים עם המון מצבים ורק ב(חוסר) מזל הובקעו כל כך מעט שערים.

15. Mehmet Member

העיקר שהוצאנו נקודה במגרש קשה ולא הפסדנו.