המחזור ה-1 בסריה A:: אינטר מתקרבת לצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏20/12/11.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/1246.Xxxאודינזה - יובנטוס http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/1242.Xxx

יום רביעי, 19:00 שעון ישראל:: שידור ישיר בספורט5+:: איצטדיון: 'פריולי' שבאודינה:: שופט המשחק: א.רומאו

http://www.planetnana.co.il/fux/udinese_home.Xxx
    אודינזה מגיעה בפורמה מצויינת למשחק, שבעצם יכול להוות הצהרות כוונות לעונה; בתחילת העונה ציפו בקבוצה להתברג בצמרת, אך לא חשבו שיגיעו לדצמבר במרחק של 3 נק' מהמקום ה1 (עם משחק חסר).
    הקבוצה, שמגיעה עם 4 משחקים רצופים ללא הפסד (3 נצחונות ותיקו ליתר דיוק), תחסר את מאחדי בנאטייה, כאשר פאולו בארטו, עמנואל אגיימנג-באדו ואנדראה קודה בספק למשחק עקב פציעות.
    אודינזה, הקבוצה היחידה עד כה העונה עם 100% הצלחה בביתה, תקווה לא לשבור את הנתון הסטטיסטי הזה ולהידבק למילאן בראשות הליגה.
    למרות ההצלחה היחסית עד כה, צפוי מאמנה לשעבר של פאלרמו, פרנססקו גוידולין, לבצע 4 שינויים בהרכב שפתח ביום ראשון בתיקו 2-2 מול לאציו, כאשר בנאטיה (מורחק), פאסקוואלה, טורז'ה ופלורס יסופסלו ובמקומם יפתחו דומיצי, ארמרו, אבדי ודי-נטאלה המצויין.
    הרכב משוער (3-4-1-1): הנדנוביץ', פרונטי, דניילו, דומיצי; באסטה, איסלה, פינצי, אסמואה, ארמרו; אבדי; די-נטאלה.

http://www.planetnana.co.il/fux/Juventus-2010-Soccer-Jersey.Xxx
    יובנטוס מגיעה למשחק גם כן בפורמה די טובה, כאשר לאחר 15 מחזורים היא הקבוצה היחידה בסריה א' ללא הפסד.
    נתון מנגד מראה כי 4 מ6 תוצאות התיקו שלה היו במשחקי החוץ, ו2 משחקי החוץ האחרונים בפרט (נאפולי ורומא) הסתיימו גם כן בתיקו.
    יובנטוס לא יכולה להרשות לעצמה לאבד נקודות כאשר מילאן ממשיכה לנצח, וכרגע מקדימה את הביאנקונארי בנקודה אחת, לאחר ששיחקו אמש.
    אנטוניו קונטה צפוי לחזור לשיטתו המוכרת והטובה 4-3-3, וזאת עדיין ללא מירקו ווצ'יניץ' הפצוע.
    מי שממשיך לקבל את הקרדיט בהרכב במקומו של ווצי'ניץ' יהיה גם הפעם ג'אקריני.
    בונוצ'י, וידאל ומאטרי צפויים לחזור להרכב במקומם של דה-צ'לייה, דל-פיירו וקוואליירלה, ששיחקו בניצחון 2-0 של יובה על נובארה ביום ראשון.
    הרכב משוער (4-3-3): בופון; קייליני, ברצאלי, בונוצ'י, ליכשטיינר; מרקיזיו, פירלו, וידאל; ג'אקריני, מאטרי, פפה.

כמה נתונים סטטיסטיים יבשים:
    * יובנטוס ואודינזה שתיהן בעלות מס' הספיגות הנמוך ביותר בליגה עד כה.
    * הזברות מאודינה היא הקבוצה היחידה בליגה עם לא פחות מ-100% הצלחה במשחקי הבית שלה!
    * אודינזה ספגה ב-7 משחקי בית עד כה 2 שערים בלבד!
    * הגברת הזקנה הוציאו תיקו ב2 משחקי החוץ האחרונים שלה (נאפולי ורומא), כאשר 4 מתוצאות התיקו שלה מה-6 עד כה הוצאו מחוץ לטורינו.
    * יובנטוס הקבוצה הבלתי מנוצחת היחידה עד כה העונה (ריצה של 15 משחקים ללא הפסד!).

מפגש קודם (30.1.2011) - 2:1 לאודינזה בחוץ (!), כאשר מרקיזיו קבע 1-0 ליובה בדקה ה-60' במספרת מדהימה, אך זפאטה (67') וסאנצ'ז (85') הפכו את התוצאה.

המאזן בין הקבוצות ב5 המשחקים האחרונים: 3 ניצחונות לאודינזה מול 2 בלבד ליובה, 7-7 מאזן השערים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/11
  2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק שמראה את העוצמה של יובנטוס. לחץ, הגנה על סף המושלמת (ללא ספק ברצאלי הבלם הטוב בארץ המגף בכושר הנוכחי), שליטה במרכז הצפוף ורק השליש האחרון... בושה. פפה ומאטרי עם החלטות שאני הייתי יכול לקבל טובות מהן (בעיטות ומשחקים מיותרים הכדור- למה?) ואסטיגריביה מצדו נעלם מדי כדי להראות לנו את ההחלטות ההזויות שלו. כמו שתמיד אמרתי, בלי ווצ'יניץ' - צפוי, שבלוני ומגמגם. רק שימו שחקן כמוהו בשמאל ואנחנו כבר מגיעים עם יתרון לכר הדשא בפתיחת המחצית השניה. חייב להגיע שחקן התקפי בינואר ולא בוריילו בבקשה.

3. Jimmy Jazz Member

מאטרי מביך היום, מזכיר לי את אמאורי "בשיאו". הגיע זמן הקואגס (הוא הגיע מזמן אבל לצפות מקונטה לעשות חילוף לפני הדקה ה70 זה לא הגיוני).

עריכה - בשעה טובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/11
  4. 亚历山大帕托 Member

במשך 90 דקות די נטאלה הורס לאודינזה כל התקפה טובה.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמאורי בשיאו לפחות היה מתבכיין על כל דבר קטן - מאטרי היה פשוט אדיש. וזה מרגיז!

אני שמח שהרקורד שלנו לא נשבר, קצת מאוכזב מזה שאנחנו בשיוויון נקודות עם מילאן, אבל נחכה שהם יגיעו לפריולי - אודינזה קבוצה עיקשת עם הגנה מעולה וזה מה שהחזיק אותה לאורך כל המשחק.
    מי היה טוב אצלנו? בופון, ההגנה והקישור. ההתקפה לעומתם הייתה כל כך ביזיונית וטוב שזה בא משחק אחד לפני המיני-פגרה כדי שקונטה יראה בדיוק היכן הוא צריך להתחזק - לשם שינוי אני מאמין שמארוטה ייתן לו את מבוקשו.

שימו לב שמהרגע שהציוות קואגס-דל פיירו יצא לדרך זה כבר היה הרבה יותר מסוכן. ווצ'יניץ' תחזור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

קווארליירלה ב20 דק' עשה יותר ממה שמאטרי עשה ב70 דק', וזה אומר הכל.
    חבל שנזכרים לעשות את החילופים האלו בדקות מאוחרות יחסית של המשחק.
    ממשיכים ביכולת הבינונית. חבל.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

רועי, לא היכולת הייתה בינונית, נהפוכו - מול אודינזה לא לספוג+לשלוט בכדור זה הפגנת כדורגל עילאית. אבל מההתקפה (הכן בינונית) ציפיתי לקצת יותר.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מחצית אחת שלטנו, אבל לא עשינו עם השליטה הזאת כלום, מה זה עוזר?
    עדשיף כבר לא לשחק שבלוני - להתבנקר, ולעשות מתפרצות יעילות במצב כזה.

על המחצית השנייה אני בכלל לא רוצה לדבר.

אודינזה קבוצה מצויינת העונה, אבל אל תעשה מהם ברצלונה או ריאל מדריד.
    זה עדיין לא הטופ, ואם יובנטוס רוצה את האליפות היא צריכה לקחת יותר מ3 נק' בחוץ מול נאפולי-רומא-אודינזה, טובות ככל שיהיו (ונאפולי ורומא עוד בינוניות העונה...).

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נראה לי שמגיע לאנדריי שאפו. הבטיח וקיים, מילאן במקום הראשון.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אף פעם לא מרוצה מאיבוד נקודות, אבל אי אפשר לשחק עם אודינזה על מתפרצות. מול קבוצות כמו יובה היא תיתן את מרכז השדה כדי לעקוץ בזכות היציאה המהירה של ארמרו, פינצי והשאר להתקפה אלא שהפעם עמדה מולה קבוצה עם הגנה לא פחות טובה. קשה מאוד להבקיע מולה כשאתה בא עם יתרון ברור במרכז השדה, בוודאי כשהחלוצים שלך נראים כמו שהם נראים היום. שחק מול הקבוצה הזאת עם דל פיירו וקוואליירלה מההתחלה ותקבל תוצאה אחרת.

לגבי רומא - שיחקנו רע.

לגבי נאפולי - אתה מכיר את הסן פאולו ויודע כמה קשה לצאת משם עם נקודות. היינו מאוד קרובים לנצח שם ואני אפילו די מבסוט שאפילו לא הפסדנו שם - גם מילאן והסיטי לא הצליחו להוציא משם נקודות.

באיזה טבלה?...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/11
  11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני זוכר נכון בהוא אמר שבסוף אוקטובר נהיה במקום הראשון. בכל אופן, יובה עדיין במקום הראשון כי מפגשים פנימיים קודמים להפרש שערים.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הסופר קאפ הפריע לנו קצת! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Jimmy Jazz Member

התוצאות במפגשים הישירים נכנסות למשוואה רק אחרי ששתי קבוצות שיחקו אחת מול השנייה פעמיים. אי לכך ובהתאם לזאת, מילאן כרגע במקום הראשון בעקבות הפרש שערים עדיף.

14. Milanista Member

עד כמה שאני זוכר, במהלך העונה הולכים לפי הפרש שערים. על מאזן מפגשים בין הקבוצות מסתכלים רק אחרי שני מפגשים אז טכנית אנחנו כן במקום הראשון, לא שזה משנה יותר מדי כרגע.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר הליגה ובשאר האתרים האיטלקיים (חוץ מהטוטוספורטhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx) מילאן ראשונה כך שאני נאלץ להסכים איתך.