המחזור ה-1 בליגה הלאומית:תיקו מאכזב בין ב"ש לסכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏25/8/06.

1. idans Member

לסכנין זאת תוצאה לא רעה בכלל תיקו בבאר שבע, אני בכלל חושב שכל אחת מקבוצות הליגה תחתום כבר עכשיו על תיקו במשחקים בבאר שבע.
    לדעתי הבעיה של סכנין היא בחוד אני לא מחזיק לא מקדוסי (שחקן אוברייטד, לא סתם שיחררו אותו מהרצליה ופתח תקוה), ובטח לבטח שלא מוילנר החלש, הרבה חושבים שלסכנין יש התקפה מצוינת אבל לדעתי זאת הבעיה של הקבוצה.
    בקשר לבאר שבע, קבוצה צעירה וכשרונית שלדעתי תעלה ליגה בסוף העונה.

בקשר למשחק מחר של הפועל, רוב הקבוצה עברה בבקרה חוץ מהזר קיפאני, יהודה ג'נאשוילי, ומוסא סלמן..בנוסף סלמן עמר לא ישחק (פצוע) יוני אליאב צפוי להחליף אותו.

הרכב משוער
    יניב והבה
    יוני אליאב, אורי פסו, רפי סרוסי, תומר סולטן
    אופיר עמרם, ז'אן טלסניקוב, כריסטי ברטו, כפיר צוקול, אדם מזרחי
    שי אהרון

2. הרצליה Member

לקדוסי יש יתרונות וחסרונות.
    אחד היתרונות הוא שהוא תמיד נמצא במקום הנכון בזמן הנכון וכל השערים שלו הם שערים קלים.
    הוא חלוץ ליגה לאומית טוב, אם הוא היה מעל ומעבר לליגה הזאת בהרצליה לא היו חושבים פעמיים וקופצים עליו.

אני מאמין שהוא יבקיע כמות יפה, 8-9 שערים זה נחמד מאוד.

הפועל ירושלים החתימה את ג'נשווילי? הוא שחקן נחמד ששיחק כאן לפני שנתיים, אם המטרות של הפועל ירושלים הם מרכז טבלה לפי מה שהבנתי הוא יכול להיות בסדר גמור דווקא,הבעיה אצלו היא שהוא לא שיחק כמעט בכלל בעונה שעברה.

3. ReL Member

תגידו זה נכון שבני סכנין שיחקו עם התלבושת של באר שבע??

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כן... סכנין שיחקו עם החולצות הכחולות של מדי החוץ של ב"ש.

5. אחי נצרת Member

מכבי אחי נצרת <נגד> עירוני רמת השרון
    שעת תחילה המשחק: 17.00
    שופט: איתן שמואליבץ'
    איצטדיון:עילוט

למרות שתי הירידות הרצופות של הקבוצה מליגת העל לליגה הארצית, הצליחה אחי נצרת להתאושש ולחזור חזרה לליגה כבר בשנת 2006 שנה אחת בלבד אחרי שירדה לליגה הארצית.
    כל השינוי הזה בא עם היושב ראש החדש,רמי בזיע,שהגיע לקבוצה לפני שתי עונות, והביא איתו את הסדר ושם לעצמו מטרה אחת "נצרת מעל הכל",והצליח להחזיר את הקבוצה לליגה לאומית.
    השנה הוא העמיד מהכסף שלו,קבוצה מסודרת,חזקה,ותהיה המטרה להיות בחלק העליון של הצמרת, וצירפו שחקנים איכותיים כמו הבלם גבראיל ווחין והחלוץ יניב אברגיל,ועם שאר שחקני הרכש,והשחקנים שנשארו מהעונה שעברה יחד עם שחקני הבית,תהיה קבוצה חזקה ומושלמת.
    הקבוצה תפגוש את רמת השרון,עם סגל מלא,וללא היעדרות,לאחר שדודו אברהם שלא שיחק שבוע שעבר בגלל צבירת 5 צהובים ציפויי לחזור להרכב.
    הנהלת הקבוצה מזמינה את הקהל המקומי,לבוא לעילוט לעודד את הקבוצה.

הרכב הקבוצה הצפוי:
    קובי שלו,גבראיל ווחין,חמודי עלוש,רג'א זועבי,נג'ואן ג'רייב,גל גבע,מוחמד עווד,דודו אברהם,עבד מועד,חמודי כיאל,אברג'יל(קריסטבר).

רמת השרון:
    (הכין מתן)
    לאחר 2 עונות הישרדות ברמה"ש השנה הולכת הקבוצה להיראות טוב מתמיד עם החתמת רכש מצוין כמו אסי טובי יוגב בן סימון אבי אלפסי ליאור לנציסקי ומצד שני עם עזיבתו של גל אדיר לנצרת עילית בונים ברמה"ש על ההרכב הקיים עם שחקני רכש מצוינים .
    בינתיים רמה"ש לא בונה על זרים.השילוב בין שחקנים צעירים למנוסים גורמת לרמה"ש להיראות הרבה יותר טוב מהעונה שעברה ומקווים השנה שלא תיאבק בתחתית.
    לפני יומיים,האחים מולדובסקי קנו את הקבוצה והעבירו את הבעלות לידם,והצעד הראשון שעשו,הוא שהעבירו את כל השחקנים בבקרה,בכדי שיוכלו להשתתף במשחק של היום נגד אחי נצרת.
    משורות רמת השרון,יעדר אסי טובי,ששיחק לפני כמה עונות באחי נצרת,עקב קב נפיחות בברך שמאל.

הרכב הקבוצה הצפוי:
    מנחם קורצקי..לירן מזרחי, איתי טואף, רוני בן נחום, יוגב בן סימון..הירקלי שנגלייה ,חיים שבו, אבי אלפסי, תמיר פור..רועי הררי ,עדי סבג

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/06
  6. נדב מיכאלי Member

לא ראיתי את כל המשחק אבל מישהו יכול להגיד איך היה אלון אברמוביץ' במדי סכנין?איך הוא שיחק?

7. לא מצאתי כינוי Member

היה בכלל לא רע, בעיקר במחצית הראשונה.

8. MHFC Member

לא הסתכלתי את המשחק של באר שבע נגד סכנין, כי לא הייתי בבית אבל מה שראיתי (את הדקות האחרונות), היה משחק משעמם מאוד, היה בקויש קהל, היה חם מאוד ואולי זה השפיע מאוד על השחקנים במגרש, אבל זה לא אומר שהם לא יכלו לשחק יותר טוב.

הוא פתח בהרכב של סכנין.

אני אתייחס גם למשחק של אחי נצרת מול רמת השרון, אחי נצרת חוזרת לליגת העל אחרי עונה די קלה בארצית, עכשיו היא רוצה לחזור שוב פעם לליגת העל ויש לה את הכלים, שחקנים כמו ווחין, גרייב, דודו אברהם, אברג'יל יכולים להחזיר אותה לליגת העל.היא מארחת את המשחק הזה ועם הקהל הביתי שלה לא נראה לי שהיא הולכת לאבד נקודות.מצד רמת השרון, רמת השרון קודם כל רוצה לשרוד, אם היא תתברג טוב בטבלה יהיו לה כבר מטרות אחרות.

9. idans Member

היה בסדר גמור, לדעתי מחצית שנייה הוא היה יותר טוב..הוא תיפקד יפה בלחץ של באר שבע...ובכלל גם במשחק שלו בטדי נגד הפועל הוא היה טוב, הוא צועק ומכוון את השחקנים של סכנין, לוקח מנהיגות.
    אני כ"כ מקוה שהוא יצליח! ויחזור לעצמו כבר!

10. נדב מיכאלי Member

תודה.
    מעודד מאד לשמוע.
    תגלית עונת 01-02 ,בלם כשרוני שסבל מחוסר מזל.
    הלוואי שיצליח לשקם את עצמו .

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

שום מילה על המשחק שלנו? טוב נו...כנראה שאנחנו באמת לא מעניינים אף אחד, ובצדק.

היום יוצאת לדרך העונה של הפועל חיפה. הרבה סימני שאלה מחכים לתשובות שאותן צריך לספק רפי כהן המאמן החדש. האוהדים פאסימיים (לא שיש סיבה לאופטימיות) אבל צפויים להגיע היום.
    אם אינני טועה, בפעם הראשונה מזה 5 שנים אנחנו פותחים את העונה בבית, סוף סוף.
    בשבילי זו פעם ראשונה שאני רואה את הקבוצה העונה, התאמצתי ולא הלכתי למשחקי גביע הטוטו המרתקים. כמעט כל הקבוצה חדשה, כך שאני לא מגיע עם ציפיות. בשבילי הסיבה היחידה לכך שהפועל פייבוריטית היום היא השם של המועדון.
    נקווה לעונה מפתיעה, רוויה בכדורגל טוב, הצלחה של שחקני בית ופרישה מהכדורגל של יואב כץ. מי יודע? אולי בסוף העונה נחגוג בחוף דדו.

יאללה הפועל!!!

12. XabiAlonso Member

יאלללה הפועל !!!!

אני מקווה מאוד שהמשחק לא ייגמר בעוד 0-0 משעמם וסוף סוף נשיג ניצחון להעלאת המורל.

אמן ואמן

13. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

יאללה רעננה!!!
    אני מקווה שהשנה העיר שלי לא תרד ליגה, כי אני הולך למשחקים של רעננה ברעננה לפחות 3 פעמים בשנה, ובליגה הארצית זה יהיה משעמם...

14. עד המוות הפועל Member

ההרכב המשוער

מזרחי
    בלסטרה, חודידה, אלקיים, הרוש
    סיבוני, צ'קראטה, נוריאל, כיוואן
    אבידור, משה\יצחק\אלכסיס

וזו בדיוק הסיבה שאני נוסע למשחק- 6-7 שחקני בית בהרכב! אותם, ורק אותם אני נוסע לראות.
    יצאתיייי יאללה הפועל חיפה!!!

15. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

חכה אתם יכולים גם להפסיד, אבל כל הכבוד, נצרת היא קבוצה חזקה