המחזור התשיעי של הסריה A:: מה? כבר?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏24/10/11.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לואיס אנריקה, ביום שבת אני מצמיד לטיאגו סילבה שמירה אישית כפולה.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אנדריי, עדיין טוען שהוא היה צריך לעזוב בקיץ? השחקן הכי טוב של מילאן העונה עד עכשיו. יופי של משחק לנוצ'רינו, אני ממש מתחיל לחבב את הבחור, הרבה הקרבה יש לו וקשר טוב עם האוהדים..מזכיר לי מישהו את האמת...

פארמה קבוצה כל כך אנמית ומשעממת, קצת מאכזב לראות איך הקבוצה החביבה הזאת תלויה בלעדית בג'ובינקו, צריך לעשות שם חושבים על רכש בינואר ובמהרה.

-צ'זנה, מה יהיה? נראית מועמדת סופר בכירה לרדת ליגה למרות הסגל שחוזק, ג'אמפאולו איבד הרבה מהקרדיט שהיה לו עד לפני כמה שנים ספורות. רומא? אנריקה צריך לסגל לקבוצה שלו יציבות כי בינתיים זאת רומא הטיפוסית, רכבת של הפתעות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/11
  3. Milanista Member

עוד אחלה מחזור. אינטר, רומא, לאציו, אודינזה - כולן איבדו נקודות. עם כל הפתיחת העונה הרעה שלנו, אנחנו רק 2 נק' מהפסגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. 亚历山大帕托 Member

מילאן - המקום בו שחקן צריך לכבוש שלושער כדי שימחאו לו כפיים למרות שהוא המצטיין בסגל מהמשחק הראשון שלו בהרכב.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס - מחרבנת מפחד עקב הידיעה שהשטן עומד 2 מטר מאחוריה.

6. zoharco Member

say what?!
    משחק גרוע של קסאנו. אל תיתן לבישולים להטעות אותך. אין ספק שתרומה סטטיסטית הוא נותן אבל הוא מאוד לא עקבי במשחק שלו. יותר מדי פעמים הוא נעלם על המגרש. גם היום הוא היה חושך כמעט כל המשחק כולל מהלכים שגרמו לי לרצות לבעוט במסך. הוא ממש לא השחקן הטוב ביותר שלנו העונה.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מבחינת מספרים הוא כןhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx, מבחינת יכולת נטו לא.

8. Muurad Member

ותודה רבה לקוצקה על הרווחיםhttp://www.xtratime.org/forum/images/smilies/proud.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/11
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מחזור נהדר, החלוץ הטוב בעולם כובש (לא, לא התכוונתי לקלוזה), והשחקן עם הכי הרבה כישרון ביחס לקילוגרם מבשל (לא, לא מי שמסר לסניידר) ולפי מה שסיפרו לי גם שיחק טוב.

כן ירבו. ברכות גם לנוצ'רינו שנהנתי לראות אותו בעבר.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאושר עבור נוצ?רינו. מתחילת העונה השחקן הטוב ביותר בקבוצה ומגלה יציבות, דבר מדהים עבור שחקן חדש. השלושער הוא בונוס עבור העבודה הקשה שלו, השער השני שלו היה מדהים ועוד מדובר בקשר אחורי. כשהגיע בקיץ טענתי שהוא יהיה רכש מוצלח ושמסוגל להיות שחקן פותח, אני שמח שצדקתי בינתיים. פארמה היא קבוצה חלשה שתלויה באופן מוחלט בג?ובינקו ובכל זאת מילאן מרשימה ועוד בהרכב חצי משני. הייתי רוצה שנספוג פחות אבל כרגע סגירת הפער מיובה הוא הדבר החשוב ביותר. 

שיגיד תודה למי שבישל לו את השער. מרקל מתחיל לפרוץ.

שער מצויין ללאבצי.

11. cazzo Il Capocuoco

המקום הראשון יכול מצידי להגיע במחזור ה36, הלפני האחרון או האחרון, העניין האקטואלי שלמרות ההשתפרות הצפוייה בתוצאות וביכולת (4 נצחונות מתוך 5 המשחקים האחרונות) עדיין מילאן ממשיכה לספוג שערים בכמויות של קבוצת תחתית (ג'נואה וקטאניה). אף קבוצה באזור העליון של הטבלה ספגה 12 שערים ב8 משחקים ועדיין תגידו שאני סתם דוחף סטטיסטיקה לא רלוונטית....השיפור גם צריך להגיע בהגנה ועל כל משחק שאביאטי שומר על רשת נקייה צריך לברך. אך הפעם השער הגיע שוב, עוד פעם מאגף שמאל כמו כל השערים של לצ'ה ביום ראשון.

מול רומא, נקווה שאנריקה שוב יכניס להרכב או בהמשך כמות של ארבעה או חמישה חלוצים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התחלתי לקרוא את התגובה שלך, אבל אתה סתם דוחף סטטיסטיקה לא רלוונטית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מהמעט שאני רואה, עד כה עושה רושם שמילאן רמה מעל שאר הקבוצות (חוץ מקאטאניה, אבל זה רק בגלל ברחסיו), צדק יותם "שלא נלחץ" עם תוצאות פתיחת העונה. יש עוד מספיק זמן להפתעות עד סוף העונה, קבוצות מוכשרות יכולות להתחבר, פציעות יכולות לפגוע, רכש בפגרה וכדומה. אבל לא סתם אני כותב זמן להפתעות, כי אני אופתע אם מילאן לא תתפוס את הפסגה.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתון סטטיסטי נוסף על ההגנה של מילאן- מסקירה קצרה שערכתי באף עונה ב 25 שנים האחרונות, הקבוצה לא ספגה 12 שערים בשמונת המחזורים האחרונים. על עונות קודמות יותר לא היה לי כוח לבדוק.

ונתון חיובי- בשמונה משחקי ליגה מילאן כבשה 16 שערים מתוכם קסאנו אחראי על תשעה מתוכם (שבעה בישולים ושני שערים). מה שאומר לדעתי שהוא השחקן היעיל ביותר בקבוצה.

14. cazzo Il Capocuoco

ראיתי רק את המחצית השנייה (מישהו ראה את כל המשחק?) ונראה ששום דבר חדש: פאלרמו ממשיכה לפשל מחוץ למבצרה, ובביתה שומרת על מאזן מושלם, מצד שני לצ'ה בעיקר מפסידה העונה. כמו עונה שעברה הקבוצה מסאלנטו ממשיכה לספוג הרבה שערים (כבר 15) אך כובשת הרבה פחות, ולבטח תילחם עד המחזורים האחרונים על ההישרדות לעוד עונה.

המשחק היה די שקול ובחלק הראשון של המחצית השנייה היה משחק מאוד שוטף עם קבוצות שמשאירות הרבה פתחים ושטחים מתים, אז לצ'ה בעטה מעט מאוד למסגרת של צורבאס ולבסוף ההזדמנות המוצלחת נפלה ברשת של בנאסי. זהבי שהחליף את פינייה (כובש הפנדל) נתן משחק טוב והחליף עם הרננדס מסירות עד שהאורוגוואז'ו נתן בעיטה קטנה והלך לחגוג עם ריקוד ללא חולצה. וכרטיס צהוב כמובן.... שמחתי לראות את לואיס מוריאל אבל הילד הקולומביאני לא ממש בא לידי ביטוי, בניגוד לבן מדינתו, קואדרדו שהיה מאוד פעיל אך מול השער הוא לוקה מאוד בסיומת. ברטולאצ'י נכנס מאוחר מדי והיה קרוב לשער ניחומים. הקבוצה יודעת לשחק אך בהגנה היא פגיעה וגם בהתקפה חסרת מחץ אמיתי, כנראה איזה די מיקלה חסר.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני ראיתי את כל המשחק, אבל הרבה לא פספסת, המחצית הראשונה הייתה כמה רמות מתחת לשנייה ולוותה בפיהוקים רבים מצידי וכמו שזה (לא) נשמע, גם מהקהל במגרש עצמו. מהשנייה כבר נהנתי כשהכדור זז מהר יותר מצד לצד ויש יותר מצבים.

קשה לי להאמין שמישהו יחשוד בי בחיבה כלשהי לשחקן ישראלי, האמת שגם ספציפית את זהבי אני בקושי מכיר ולא ברור לי מה העמדה שלו, אבל זהבי היה הטוב במגרש לדעתי וחלק גדול בשיפור משחק ההתקפה של הורודים תלוי בו. אבל הרנאנדס כבש, גם סחט ת'פנדל אם אני לא טועה, והיה סביר במחצית השנייה, אבל בראשונה אחוז הפעולות המוצלחות שלו היה נמוך מכמות האוכל הבריא שמיקולי צורך. אני מצפה ממנו להרבה יותר. הקשר האפריקאי (?) היה לא רע לדעתי, כמו גם הקפטן הקירח שנתן המון עבודה. מיקולי חייב דיאטה, או שלא בעצם, אולי ככה זה יותר מיוחד.

לצ'ה קבוצה נחמדה שמשחקת כדורגל נחמד והכל טוב ונחמד וסבבי באבי, אבל ככה לא נשארים ליגה. מאוד נאיבים ורכים בהגנה. מוריאל הראה טיפול טוב בכדור, אבל קשה עדיין להתרשם. נהנתי לראות את אוליברה אחרי הרבה זמן שהוא נעלם לי מהרדאר, חסר תכליתיות אבל עם טאץ' נהדר. להפתעתי גיליתי שנאצ'ו פיאטי חזר לעשות הגנה כמו שהיה עושה בתחילת הקריירה לפני שהשתן עלה לראש.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/11