המחזור התשיעי לעונת 2020/21 ב-SerieA:: דרבי השמש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏28/11/20.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO - אמרתי שארתור וראביו במגמת שיפור, ושבמצב הנוכחי - הם הציוות הכי טוב שלנו(שזה ביקורת על הקישור שלנו מן הסתם) זאת מחמאה כזאת גדולה?

ועדיין, עם כל זה שהוא התחיל בנקודה בלתי אפשרית, ועדיין זכאי לקרדיט מבחינתי, הבעיה בקבוצה היא שהיא פשוט לא מאומנת, אין לה שיטה ברורה.

ושוב - אם אתה לא מצליח לנצח את בנוונטו בלי רונאלדו - כנראה שלא מגיע לך.

אם יובה תקח אליפות השנה - זה בעיקר תעודת עניות לכל השאר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

מסכים בגדול למרות שאני חושב שכן ייצרנו מצבים, פשוט חוץ ממוראטה(שאגב הורחק) אין אף אחד שיכול לעשות איתם משהו. ועזוב רגע דיבאלה שנמצא בתקופה שהוא נמצא, לא יכול להיות שאין לך אף קשר שיודע לתת מספרים, זה מחדל אדיר, זה לא מתאים לקבוצה בלבל של יובה.

3. ASROMA Member

בכיה לדורות. זו היובה החלשה ביותר בעשור האחרון בשילוב עם סיטואציה הזויה של מגיפה עולמית.
    אני מאוד מקווה שבינואר מילאן\אנחנו נעשה חיזוקים נקודתיים כדי לרוץ בלי אירופה על הראש על אמצע פברואר עם יריבות חצי גובה.

4. yonmu Member

כדאי לנשום גם אחרי איבוד נקודות מבאס.

זה שרונאלדו 'לא מסכים לשבת על הספסל' זו ספקולציה פרועה.
    מעבר לזה, מופרך להציג את זה כמשהו שלילי כשהקבוצה לא מתפקדת בלעדיו. אפשר לדבר על תאוריות 'הוא גורם לתלות בו' ו'הסגל נבנה עבורו' או 'דיבאלה מוקרב בשבילו' כמה שרוצים ויכול להיות בזה אמת מסוימת, אבל ברמה הבסיסית -
    יובנטוס עם רונאלדו: 5 נצחונות, 2 תיקו, 0 הפסדים.
    יובנטוס בלי רונאלדו: 2 נצונות, 3 תיקו, 1 הפסד.
    להגיד שצריך לזרוק אותו או למצוא פראיירית שתיקח אותו אחרי זה - זה פשוט הזוי.
    אגב, מספיק להסתכל על ריאל מדריד ומנצ'סטר יונייטד עם רונאלדו לעומת בלעדיו כדי להבין כמה האמירה הזו לא מחוברת למציאות.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

אגב יובה של שנה שעברה היתה לא פחות חלשה. אם לאציו היתה ממשיכה את היכולת מלפני הנגיף הסיני היא היתה משאירה לנו אבק.

6. DRORIKO Member

אז אני אשאל עוד פעם. אם רונאלדו צריך מנוחה, למה הוא לא יכול לעשות אותה על הספסל? הטוסיק שלו רגיש לכסא?

7. ASROMA Member

רונאלדו השיג לכם את הנקודה נגדנו השנה. אי אפשר עליו. לוותר עליו זה גובל בטירוף.
    הוא יסיים את החוזה אצלכם שנה הבאה וילך ל MLS - אף אחד באירופה לא ישלם לו את זה יותר. אולי פסז', אבל הוא כבר נראה לי יהיה עם הראש באמריקה.

8. DRORIKO Member

במצב הנוכחי זה אכן גובל בטירוף כי הוא כבר פה ובנינו את כל הקבוצה עליו. אבל אם עם הכסף ששמנו עליו היינו משקיעים ב-2-3 שחקנים איכותיים? תחשוב למשל כמה קשר אחד נורמלי היה מרים את הקבוצה. אחד.

9. itzik.miro Member

אני חושב שיש פה פאניקה מוגזמת, קצת איפוס של דיבאלה ברגל וקצת יותר גרינטה של ארתור ואנחנו מנצחים פה 4-0 חלק.

יש כאן קבוצה מוכשרת שנקלעה למצב לא פשוט אבל יש לנו את האיכות לתקן את זה, הכל תלוי במנטליות שלנו בסופו של דבר ואם נצליח ליצור רצף ניצחונות משמעותי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Enzo Maresca אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אגב לא יודע מה ניסית להגיד במשפט האחרון אבל יונייטד מאז שרונאלדו עזב זכתה בשתי אליפויות ועשתה גמר צ'מפיונס(שם הפסידה לקבוצה הכי גדולה בהיסטוריה) מה שהפיל את הקבוצה זה העזיבה של אלכס פרגוסון, לא של רונאלדו.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הזה לא שינה כמעט כלום בתפיסה שלי. גם לפני השנה חשבתי שזו כנראה ההזדמנות הטובה ביותר שהייתה פה בעשור האחרון לקבוצה אחרת לקחת אליפות, מאז תחילת השנה הטיעון הזה התחזק.

לא מבין איך אפשר לבוא בטענות לרונאלדו על משהו בכלל. אמן וכולם היו עובדים קשה כמוהו, ומתייחסים לספורט ברצינות כמוהו.

יאללה הלכתי להתרכז באטלאנטה, שיהיה לי סיום מוצלח יותר לסופש

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

לא דיברתי על מוסר העבודה שלו(בחדר כושר...) אלא על השטיקים שלו. במצב נורמלי הוא היה אמור לשבת על הספסל ולעלות במחצית במקום דיבאלה המקרטע. מה שהכי מרתיח זה שנגד קייב הוא פתאום יפתח, משחק שהוא גרבג' טיים לחלוטין.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התלמיד גובר על המורה (וגם עוקף אותו בטבלה כרגע).

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אינטר עם 18 נקודות רק בזכות הסגל שלה (לא ש-66% הצלחה זה משהו להתגאות בו). היום זה היה ניצחון של סגל, כי מבחינת אימון וניהול משחק - החרא נשאר אותו חרא רק באור טיפה יותר יפה בזכות התוצאה. השלישיה ההגנתית נהדרת, בארלה נהדר, אלכסיס נהדר. פריבילגיה להעלות מהספסל את אריקסן, לוקאקו, סנסי וחאכימי כשאינגולאן וברוזו לא בסגל, זה משהו שאין לאף מאמן באיטליה חוץ מקונטה והקטע שהוא הכי פחות ראוי לזה. עם האפס התקדמות שרואים, עם ניהול המשחק המחורבן, עם היחס לשחקני סגל שלא באים לו טוב בעין, עם ההתבכיינויות (יא אפס, יש לך קבוצה טובה יותר מריאל וכל יריבה שפגשנו עד כה העונה).

תנו לי את אלגרי ויש לפחות תואר אחד בכיס. במקום זה העונה הזאת תלך לעזאזל רק בגלל ההתעקשות של ההנהלה על החמור הזה.

15. yonmu Member

כי 'מנוחה' זה לא קסם. יש הבדל גדול בין מנוחה שבה אדם בן 35 באמת נח, לבין מנוחה שבה הוא צריך לנסוע עם הקבוצה למשחק חוץ, להתכונן ליריבה פיזית ומנטלית, להתכונן למשחק עצמו ולהיות זמין פיזית לעלות לשחק מהספסל במקרה הצורך. איכשהו אני משער שה'מנוחה' באופציה השניה קצת פחות אפקטיבית.

מנצ'סטר יונייטד פוסט רונאלדו הרבה פחות דומיננטית מאשר מנצס'טר יונייטד פוסט רונאלדו.
    גם ריאל מדריד פוסט רונאלדו לקחה אליפות, וזה עדיין לא אומר שהיא לא נחלשה.
    כרגע, עם קולוסבסקי ודיבאלה וקייזה ומוראטה, יובנטוס בלי רונאלדו היא קבוצה בינונית לגמרי שנכנעה בקלות במשחק בית לברצלונה החלשה ביותר ב20 השנים האחרונות. בלי רונאלדו ניצחון הליגה היחיד הוא ניצחון טכני על נאפולי, לעומת 3 תיקו מול קבוצות חלשות. התפיסה של 'נזרוק את רונאלדו ואת התלות בו ואז כל הכוכבים האחרים יפרחו' היא פנטזיה לא מבוססת.

Bianconeri אוהב/ת את זה.