המחזור התשיעי לעונת 2020/21 ב-SerieA:: דרבי השמש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏28/11/20.

1. DRORIKO Member

רק דיברת על ארתור והמטומטם הזה מכר אותנו. הכדור היה אמור לצאת החוצה והאידיוט מבשל להם שער.

2. itzik.miro Member

אני משתגע מהקבוצה הזאת
    במקום להוביל בכיף 3:0 אנחנו בכוח מסבכים את הכל. בכל משחק מחדש מישהו אחר עושה טעות קריטית שעולה לנו בשער - אי אפשר להמשיך ככה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. DRORIKO Member

ארתור, אחת הרכישות הכי גרועות שראיתי ביובה, גמר לנו היום את העונה. אני רוצה לדבר גם על מישהו שלא היה שותף למה שהיה היום. מר כריסטיאנו רונאלדו. הקטע הזה שהבן אדם לא מוכן לשבת על הספסל זה ביזיון שבחיים שלי לא נתקלתי בו. לפני שבועיים ראיתי את מסי, שחקן גדול מרונאלדו, עולה מהספסל של בארסה ונותן הצגה, אבל מבחינת רונאלדו זה פגיעה בכבוד. הבן אדם מרוויח 31 מיליון דולר לעונה ועוד יש לו את החוצפה לשחק משחקים? מקווה שנצליח למצוא פריארית שתשלם לו את השכר הזה ולהיפטר ממנו בקיץ. לא היינו צריכים להביא אותו מלכתחילה.

4. VAR Member

יש מקור לכך שהוא לא ישב על הספסל ממניעי אגו?

5. DRORIKO Member

אתה שמעת על פציעה של רונאלדו?

6. VAR Member

פציעה זו לא הסיבה האפשרית היחידה לכך ששחקן מחוץ לסגל, אתה יודע.

7. DRORIKO Member

אם הבן אדם כשיר אין שום סיבה שהוא לא יהיה בסגל. אתה רוצה לתת לו את לנוח על הספסל? סבבה, אבל לא לכלול אותו בסגל בכלל זה סיפור אחר, והמקרה הזה קרה כמה פעמים בעונה שעברה. רק שאז לא היה זלאטן מהצד השני. שים לב שתמיד כשהוא לא פותח בהרכב הוא "במקרה" גם לא בסגל.

8. VAR Member

קשה לי להאמין שהוא לוקח לעצמו יום חופש וזה עובר בשקט בלי שאף עיתונאי מעלה השערה דומה לשלך.

יש מספיק סיבות אישיות שאפשר לתת לו להבריז ממשחק בגללן, בטח ממשחק כל כך נוח על הנייר.

ואני מניח שבדקת שהוא לא מושעה בגלל צהובים או משהו בסגנון (לא יודע כי לא בדקתי).

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO - אתה סתם מתעצבן, פירלו דיבר שזה חלק ממנוחה שנקבעה מראש עבורו כחלק מתכנון שנתי. וזה לגיטמי.

מה שבושה זה שאנחנו לא מסוגלים לייצר כלום. הקבוצה פשוט לא מאומנת, מעבר לפרסונל הקיים.

וכמובן כמובן - מנטליות מנטליות מנטליות.
    מחצית שניה פשוט חשוכה.

10. itzik.miro Member

זהו שייצרנו מלבד הגול ארבעה מצבים לשער בטוח ואת כולם החמצנו ברשלנות - הבעיה זה לא שלא יוצרים כלום אלא שמלבד רונאלדו, מוראטה ולעיתים קולוסבסקי אנחנו לא שמים את הכדור ברשת.

אה וכמובן שתמיד חייב להיות השחקן המטומטם שיעשה שטות שתוביל לגול.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

11. DRORIKO Member

אז אמרתי, אין לי בעיה שיקבל מנוחה. אבל למה לא על הספסל? נשארה לך מחצית סופר קריטית, מחצית על עונה שלמה, דיבאלה לא פוגע מסנטימטר, אתה לא צריך את רונאלדו על הספסל שיחליף אותו ? אז סבבה הוא נח 90 דקות ויחזור רענן יותר, אבל מה זה עוזר לי אם העונה הופכת לגרבג' טיים? שיהיה לו כח לשבור את השיאים המטופשים שלו? הרי ליגת אלופות אנחנו לא ניקח ושנינו יודעים את זה.

ותסלח לי אבל החמאת פה לארתור יותר מדי. התקפית הוא במקרה הטוב סולידי, הגנתית לא קיים, והיום גם עלה לנו בשער שכנראה גמר לנו את העונה. עוד שחקן שאני לא מבין למה הגיע לפה מלכתחילה.

12. SerieA Il Capitano

אני לא חושב שיובנטוס שיחקה כל כך רע היום ובייחוד במחצית הראשונה, אכן התלות ברונאלדו גלדה מיום ליום. למזלה של יובנטוס רונאלדו הוא מנייה בטוחה וישחק כמעט בכל המשחקים. אם יצטרכו שישחק בכולם כדי לזכות בליגה - ישחק בכולם.

אינטר לא מספיק טובה, וזלאטן בן ה-40. האליפות של יובנטוס.

13. DRORIKO Member

מניה בטוחה למה? אם מילאן מחר מנצחת את פיורנטינה זה 6 נקודות ולך תחזור מזה. מה זה עוזר לי שמעכשיו רונאלדו ישחק את כל המשחקים, הייתי צריך אותו היום.

14. SerieA Il Capitano

קראתי את אותן הודעות של פאניקה בעונה שעברה אחרי איזו תוצאת תיקו מול קבוצת תחתית. במאי הכל ישכח.

VAR ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

אין לך מושג כמה אני מקנא בסגל שלכם, תראה עם איזה חמורים אנחנו עולים לשחק. זה בושה למועדון.