המחזור התשיעי בפרמיירליג: חצבים פורחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/17.

1. סולשאאאר Member

עוד מוקדם לדבר על כך.

לצד זה שקשה לגרום לקבוצות כגון האדרספילד או ווטפורד להיראות טוב כי אין להן יותר מידי שחקנים טובים, צריך לזכור שהמאמנים שלהן מתמודדים עם ציפיות מאווווד נמוכות.

רובם לא מצליחים לעשות את המעבר לקבוצות אמצע-טבלה-ומעלה כמו אברטון או סאות'המפטון, שלא לדבר על להגיע ממש למועדונים הבכירים ביותר ביבשת.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצא לי לראות את המחצית השניה של סיטי מול ברנלי מלאת הנגרים. עוד פעם לא הרשימו (אותי) יותר מדי, אבל ברגע שהם לוחצים מעט על הדוושה הם מבקיעים שערים בקלות מרגיזה; המשחק היה יכול להתפתח בצורה שונה לחלוטין, לברנלי - באופן מפתיע - היו דק׳ לא רעות בכלל כשבין היתר הגיע להם פנדל דיי ברור (נגיעת יד של דלףהבינוני במקרה הטוב לטעמי), כמו גם כמה חילוצי כדור ברגע האחרון מצד פרננדיניו.

אגב, מאז שעשינו בפורום השוואה בין קד״ב לאריקסן הבחור לא מפסיק לספק מספרים. עוד כדור עומק נפלא בשער של סאנה.

אפשר להוסיף שמי ששיחק היום בהרכב - כנראה כתוצאה של רוטציה - היה ברנרדו סילבה. סיפק כמה רגעי קסם עם הכדור כמו שהוא יודע, אבל מה שהיה לי מוזר היה קבלת ההחלטות של קד״ב וסילבה לא ללכת - דיי בעקשנות - לאגף שלו עם ווקר. כל הזמן העדיפו לחפש את אגוארו וסאנה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/17
  3. k_700 Member

מה זה?? סופיאן בופאל או דייגו ארמנדו מארדונה???!?

4. גלץ Member

עניין של זמן עד שדה ברוינה הזה יימכר לריאל/בארסה

5. k_700 Member

לא, הוא לא טוב מספיק הוא לא הצליח אצל מוריניו.
    הוא נחמד כזה לקליפים לא וורלד קלאס מטיריאל.
    הוא גם ג'ינג'י עם נמשים, לך תשווק את זה בעולם.

On the other hand-

6. Andrei Kanchelskis Member

לצד זה שקשה לגרום לקבוצות כגון האדרספילד או ווטפורד להיראות טוב כי אין להן יותר מידי שחקנים טובים, צריך לזכור שהמאמנים שלהן מתמודדים עם ציפיות מאווווד נמוכות.

רובם לא מצליחים לעשות את המעבר לקבוצות אמצע-טבלה-ומעלה כמו אברטון או סאות'המפטון, שלא לדבר על להגיע ממש למועדונים הבכירים ביותר ביבשת.[/QUOTE]

חשוב לזכור שרוברט מרטינז הגיע מוויגאן לאברטון. העונה הראשונה שלו שם הייתה מצויינת(מקום 5),העונה השנייה בינונית, והעונה השלישית כבר כישלון טוטאלי ובכל זאת זה לא מנע ממנו להתמנות למאמן נבחרת בלגיה ולהצעיד אותה למונדיאל. נכון שעוד מוקדם לדבר על ואגנר כמרטינז הבא אבל כרגע הוא בדרך הנכונה ואין לדעת איך דברים יתפתחו, ואגנר יכול להזכר באופטימיות במאמנים גרמנים בכירים כמו אוטמר היצפלד שבנה את עצמו מאפס בליגה השוויצרית האלמונית, וגם ביורגן קלופ שעשה את הפריצה שלו במיינץ הקטנה.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22687934_1439930002781469_4513383546883887997_n.Xxx?oh=f0a4c4b63449c3e6b2edeb4c74f5adf9&oe=5A786ED2

לא זכרתי שלקומאן היה רצף שלילי עם סאות'המפטון.
    שלא תהיה אי הבנה, אני לא מאמין שננצח, בטח שלא בתוצאה הדמיונית הזאת. זה רץ בקבוצות אוהדים של אברטון והייתי חייב לשים את זה כאן...

לדעתי ההולנדי היה צריך להיות מפוטר לאחר ההפסד לברנלי בגודיסון פארק, הפסד היום כנראה יסלול את דרכו החוצה, אבל אני חושש שמויס יחזור לקדנציה שניה במועדון.

8. Big Virgil Member

הומור עצמי זה דבר חשוב:

9. alexshw Member

רוני גם בכסא גלגלים עם עין אחת ואוזן אחת יבקיע מול ארסנל. אגב שער יפה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל פתחו מעולה, ואז בא ג׳אקה. שוב. איזה פלופ אדיר.

11. AS R Member

לא רואה את המשחק, אבל 9 בעיטות של ארסנל למסגרת במחצית אחת במשחק חוץ. חריג.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים איתך שג׳אקה בלוף. אבל תן לי להתחיל מההתחלה ברשותך.
    כבר אחרי עשר דק נראה היה כי זו ארסנל שעוד לא ראינו העונה. 7 או 8 בעיטות לשער ו70 אחוזי החזקה בכדור אחרי 20 דק.
    לאחר מחצית אפשר להגיד באופן חד משמעי שזו המחצית הטובה ביותר שלנו העונה.

החיסרון הגדול הנראה לעין הוא קבלת ההחלטות בהתקפה. באולי 5 או 4 בעיטות במחצית הזו, ארון ראמסי עמד פנוי מול שער ריק ובנתיב מסירה פנוי מאותו בועט. וחבל. עוד פרגון במהלך עוד מסירה אחרונה והתוצאה הייתה שונה.

נקודה חיובית היא שלדעתי לראשונה רואים את הקבוצה השלמה, אולי להוציא את מוסטאפי. מסוט ואלכסיס נראים טוב רק שהאחרון מעט יותר חלוד בפעולות.

בנוגע לשער של רוני. תסכים איתי אלעד שהאשמה היא לא כולה עליו. ובכלל זה מעין שער שמרגיש כאילו הוא שידור חוזר של לא מעט שערים שספגנו העונה. המון איבודי כדור כתוצאה מהובלת כדור איטית.

אלעד אל תשכח שג׳אקה הוא 50 50 מובהק. ובארסנל הוא הפך לקשר אחורי פרופר. לא קל בפריימר ליג, בטח לא כשאין לידך קשר אחורי ואתה מחזיק את הקישור האחורי לבדך.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג׳אקה פלופ מהדהד ולא רק בגלל השער של רוני.

הוא הולך כמו פנסיונר על המגרש = הרבה שערים באשמתו הישירה והעקיפה.

אברטון אחת הקבוצות הגרועות בליגה, וארסנל זו ארסנל.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שמחתי ביום שאשלי וויליאמס עבר מסוונזי לאברטון, כיום כל דקת משחק שלו גורמת לי לדפיקות לב מואצות.
    פיקפורד לא אשם בשער שספגנו, בניגוד לדעתו של סוכן השחקנים האדיוט. אלמלא הוא, ארסנל היתה יורדת להפסקה ביתרון 4-1 לפחות.

אידריסה גיי, אחד המחלצים הטובים בליגה, סוחב כרטיס צהוב. לא סיבה לאופטימיות לקראת ההמשך.