המחזור התשיעי בפרמיירליג: חצבים פורחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/17.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים גם אם אתה בכלל בינוני בנצחונות שלך, עצם זה שאתה כל הזמן מנצח מכניס טירוף לקבוצה ומשפר אותה.
    יש אינספור דוגמאות איך מומנטום יכול לדחוף קבוצה, לייצר נצחונות וגם לשפר מאוד את איכות המשחק.
    הרוח הייתה בגב שלכם כשהגעתם לאנפילד, במקום שמשהו על הדשא ישנה את זה, המאמן שלכם בעצמו תרם לזה.
    זאת הייתה הנקודה, שאתה בטח מסכים איתה.

oranfu ו-סולשאאאר אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

אחרי העונה האחרונה כולנו טענו שצריך עוד בלם.
    אז זה קצת חוכמה בדיעבד להגיד עכשיו שבסגל הזה יש בלמים כמו מים.
    יש בכמות, לא באיכות.

הבחירה להביא בלם ממש לא הייתה מוטעית ושוב אתה חוזר לעניין הכסף כאילו זה אישיו בכלל.
    יכולת להביא בלם יקר ועוד 3 מגנים יקרים ולהשאר עם כסף לפלאפל וספרייט.

3. Gass12 Member

זו מהות הצדק הפואטי!!!
    כשהרע נענש בנשק שלו

4. k_700 Member

לגמרי מסכים,
    וטענתי את זה בכל השבוע למשחק שקדם נגדיכם שזו הטעות הכי גדולה לבוא לשחק מול הליברפול שפגשנו רק כדי להוציא תיקו כמו באנפילד בשנה שעברה.

אתם הייתם קרובים לתחתית מבחינת מוראל ובטחון(ותראה מה המשחק נגדינו הביא לכם אחר כך באלופות) ואנחנו היינו בצד השני של המתרס אחרי תקופה ארוכה שזה היה זר לנו.
    אבל שוב, מוריניו לא רק פחדן הוא גם צפוי.
    אתה פשוט יודע מה תקבל בכל רגע נתון.

למשל היום, למישהו היה ספק שהשחקן שיצא במחצית זה מארסיאל וכשלינגארד נשאר על הדשא?
    למישהו באמת היה ספק שאשלי יאנג הולך להיות המגן השמאלי הבכיר של מוריניו מהרגע שהחלים?(אנשים כל הקיץ סיפרו לי כמה שואו חזק בתמונה אצל מוריניו ושהוא מעריך אותו ושאר הבולשיטים).
    מישהו מופתע מזה שפלאיני כל כך מועדף וכשעל הספסל הוא תמיד יכנס חילוף ראשון?
    הכל צפוי.

5. סולשאאאר Member

גרמת לי לצחוק בקול רם. ענק

6. סולשאאאר Member

אני בהחלט מסכים עם זה.
    מומנטום זה דבר שאי אפשר להמעיט בחשיבותו.

אבל יש רצפים של נצחונות שברור לך שזו רק עניין של זמן עד שהקריסה תתחיל.

כך עם יונייטד כיום,

וכך גם היה כשוואן חאל הצעיד אותנו למקום הראשון בליגה עד אוקטובר (בעונתו ה... שנייה כמדומני?) אבל הכדורגל היה כל כך רע שפשוט לא היה לזה סיכוי להימשך.

מאז הפציעה של פוגבה יונייטד התפרקה לחלוטין. כל מי שמופתע היום... ובכן, זה ממש מוזר. אפשר היה לראות את זה מקילומטרים (לא בהכרח שנפסיד להאדרספילד היום, אבל שהתוצאות יתחילו להיראות כמו היכולת החלשה מאוד שאנחנו מציגים כבר תקופה ארוכה).

7. alexshw Member

בסדר צריך היה בלם. אבל צריך היה גם מגן שמאלי. השאלה מה סדר עדיפויות. מגן שמאלי עמד יותר גבוה בסדר הזה.

8. k_700 Member

עדיף לא עדיף, זה לא סותר.
    אתה לא מתמודד עם בורד ובעלים קמצנים כמו במרסיסייד אתה קונה שחקנים ב75 מליון פאונד ו100 מליון פאונד אז אתה יכול בקיץ להביא בלם שאתה רוצה ומגן שמאלי טוב, בטח בקיץ שהיו לא מעט כאלה על המדף לתקופה מסוימת.

המאמן שלך החליט שמה שיש לו מספיק טוב לצד שמאל.וכנראה מאוד התלהב מקצב ההחלמה של יאנג שכמו שאתה רואה הוא COACH FAVORITE.
    מקסימום אפשר גם ללכת עם התירוץ ששואו השמן שבתחת יש לו בן דפק למוריניו את התוכניות כי מוריניו ממש בנה עליו אבל בקיץ הוא נראה סקיני ועכשיו הוא שואו השמן שבתחת יש לו בן, אז מסכן מוריניו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היינו מנצחים באנפילד זה היה מעלים את העייפות או אולי מונע ממאטה וללינדלוף לתת שני שערים במתנה ליריבה?

אלכס, אם לא מנצחים את טוטנהאם ואפילו חס ושלום מפסידים לה זה יכול להיות 8 נקודות פער ממקום ראשון וזה יותר מידי בשלב הזה של העונה בטח מול סיטי שנמצאת בפורמה אדירה.

10. alexshw Member

אם היינו מנצחים? איך אתה רוצה לנצח אם למנג'ר אין תוכנית כזו בכלל?
    עזוב אותי מי ממה יקרה במשחק איקס. הבעיה פה בפילוסופיה של מוריניו ותמיד נתקל בזה איתו.
    שוב מינו אז מינו אבל להמשיך איתו לעונה שנייה הייתה טעות חמורה ביותר. שוב יותר גרוע מטעות במינוי מאמן זה לא לדעת מתי לסיים את הרומן.
    זה בכלל לא מעניין אותי איזה מקום בדיוק נסיים, ראשון או חמישי. אני רוצה מאמן עם ערך מוסף שיטמיע כדורגל מודרני. למה אני צריך לראות קבוצות כמו ווטפורד שמשחקות כדורגל מעניין יותר מיונייטד?
    זה מביש. יש ביונייטד את כל הכלים לשאוף לרמות משחק הגבוהות ביותר וכמובן גם התוצאות יהיו בהתאם.
    אני לא מבין מה הפואנטה להשקיע כאלה סכומים במאמן שרק מחפש לבוא קטן כל פעם.

11. Andrei Kanchelskis Member

בחיי שאני מחכה כבר לסיום העונה, לא מאמין שיש סיכוי ולו הקטן ביותר שיש לנו שאפשר להגיע לאנשהו השנה עם מוריניו.

אולי גביע הליגה אחרי איזה ניצחון מזליקי בגמר, לא מעבר...

12. סולשאאאר Member

אחרי כל מה שנאמר על יונייטד, צריך גם להגיד- ניצחון סופר מוצדק של האדרספילד, ותצוגה מופתית של הקהל שלהם.

13. alexshw Member

בכללי מתחילת העונה הם קבוצה שמתגוננת ממש לא רע יחסית לכלים. קלופ 2 בהחלט שם מרענן בליגה.

14. alexshw Member

שוב מינוי זמני בלסטר מיד מנצח משחק לא קל על הנייר עבורם.
    לבחור קוראים מייקל אפלטון. השם צלצל לי מוכר ובאמת מסתבר שהבן אדם לוקאל בוי של יונייטד (יליד סולפורד), שיחק באקדמיה שלה, יליד 75 כמו סקולס, 2 הופעות בגביע הליגה בעונת 1996/97 ופרט לכך 3 עונות מלאות במילואים. המשיך לליגות נמוכות.
    בעבר כבר היה קרטייקר במשחק ווסט ברום אחרי פיטורי די מתיאו. בשלוש העונות הקודמות אימן את אוקספורד, העלה אותה מליג טוו לואן וסיים שם מקום 8.

באשר למינוי קבוע, רק קראתי שאנצ'לוטי סירב להם(ממש הפתעה).

15. Andrei Kanchelskis Member

האדרספילד בהחלט קבוצה סימפטית שמפתיעה לטובה והמאמן שלה בהחלט מתגלה כמאמן מוכשר שאולי עוד יגיע רחוק.
    גם אם הם יירדו ליגה בסיום העונה אחרי קרב עיקש נגד הירידה אני עדיין חושב שיזכרו אותם לטובה כפי שזכרו את בלקפול של 2011.