המחזור התשיעי בסריה A:: כשמילאן ויובנטוס נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏29/10/10.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית ספר. שיחקנו עם הרכב שני ברוב עמדות המגרש ובכל זאת לא הגעתם ליותר הזדמנויות ממשיות מאיתנו. שיחקנו בסן סירו מלא בלי שחקן שהיווה 75% מהתפוקה ההתקפית שלנו. שלטנו לפרקים, ומלבד ה-10 דקות הראשונות והאחרונות לא הפגנתם שום עליונות עלינו בכל מה שקשור לכמות מצבים. הקשרים שלנו סיכלו את מרבית ההתקפות שהלכו דרך המרכז והמגנים שלנו (לא העיפרון הכי מחודד בקלמר) סיכלו את חלקן גם בצדדים (לא מושלם, אין מה לעשות). ההגנה שלכם הייתה רחוקה מלהראות ביצוע ודיוק ברמה גבוהה שכזו. אם אתה קורא לשליטה בכדור (במשחק בית, ממש פרפרתם אותנו) עליונות, אז פשוט אין לי מה לכתוב יותר.

2. Yoavzruya Member

זה לא רק השליטה בכדור, אתה מוזמן לראות את השידור החוזר ולראות מי איימה יותר לשער(ובצורה טוטאלית אתה תגלה שמילאן)

לזה אני לא קורה בית ספר-אני קורא לזה ניצול הזדמנויות. ועל כן עשיתם את זה מצוין היום ואנחנו לא ולכן הגיע לכם לנצח, לא בגלל איזה "בית ספר" או שליטה אבסולוטית כמו שאתה מנסה להציג פה.

ודרך אגב לא רק אתם חסרתם שחקנים היום, השחקן הכי חשוב בקבוצה שלנו לא היה היום, וזה כמובן סילבה, גם דיניו היה חסר וזאמברוטה, שהוא הרע במיעוטו בין המגנים שלנו.

3. cazzo Il Capocuoco

רגע, אתם זה לא אותם אוהדי יובנטוס שבכיתם על ההחלטות שההנהלה עשתה בקיץ? אני מאמין שאם יובנטוס ומילאן היו נפגשות לפני חודש זה היה נראה קצת יותר מאוזן.

לא ממש התרגשתי לפני המשחק כי הייתה לי תחושת בטן גם ככה לא טובה. אין לי ממש חשק להגיב על המשחק הרע הזה.

מה שכן, אני מקווה שהניצחון של רומא על לצ'ה יעזור לה בביקור בבאזל.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10
  4. N כמוני Member

יובה נראתה היום לא רע. היא היתה רחוקה מלהבריק, אבל יחססית להרכב שהעמידה ולכלים שהיו לרשותה אני בהחלט יוצא מרוצה מהמשחק הזה.
    פליפה מלו היה פשוט נהדר היום, אני חושב שזה היה המשחק הכי טוב שלו מאז הגיע ליובה. גם בעצירת התקפות היריב, גם באגרסיביות שהראה, וגם בהוצאה קדימה של ההתקפות.
    גם בונוצ'י סופסוף הצדיק את ההשקעה והזכיר משהו מהיכולת שלו בבארי.
    עדיין יש בעיות, כמו קווארילה שעדיין ממעט להגיע להזדמנויות (אם כי היום כבש שער נהדר), ומרטינז שעדיין לא תורם מספיק מהאגפים.
    מישהו יודע מה נסגר עם טראורה, הביאו אותו בקיץ על תקן מגן שמאלי,לאחר שקיץ שלם דיברו על קרישיטו, ועכשיו כשבאמת צריך אותו, דלנרי מעדיף לשים את פפה בתפקיד הזה.

חוויה היה היום לראות את דל-פיירו מבקיע שער.

5. עודד (אוהד הצלחות) Member

אנטוניני נכנס לסוקרטיס בין הרגליים והשער הוא בעיקר באשמתו. מה שכן, גם סוקרטיס היה לא מאופס על עצמו מבחינת מיקום וקשר עם השחקנים האחרים, מה שמביא אותי לנקודה הבאה- אלגרי אפס. הוא לא הליח לשלב לא את סוקרטיס ולא את בואטנג, לא לייצר שיטת משחק, ולא למצות כלום מהכשרון של ההתקפה. החילופים היום היו מאוחרים ומטומטמים להחריד. אמנם פאטו נתן מחצית שניה גרועה ובואטנג היה חלש כל המשחק, אבל להחליף את פאטו שמשתתף בהנעת הכדור בחלוץ שלא שווה כלום כשלא מפעילים אותו, ואת בואטנג האנרגטי, בסה"כ, בקשר הכי גרוע בסריה A- זה פיגור שלא הייתי מצפה לו מפורסט גאמפ.

לגבי פאטו- ההבדל בין המחציות שלו מראה כמה הוא שחקן של מומנטום- פתח מעולה את העונה, הגיע משחק חלש של כל הקבוצה מול ריאל- הוא נעלם גם במשחק הבא. פתח טוב מול יובה, הגיע גול יובה והיחלשות של מילאן- הוא התפגר לגמרי. מה גם שכנראה מחצית שניה הוא שוב נפצע. כשרון...

ופירלו... אוי פירלו... מאיפה החוק המטומטמם הזה שאף פעם, אבל אף פעם אסור להחליף אותו? הוא נתן משחק של אפס כדורים מדוייקים, מליון איבודי כדור, ועדיין נשאר על הדשא. "כי אין מי שאירגן את המשחק..." איזה הנפצה. יודעים מי הוא? הוא הבועט מבוסטון. תמיד דורש לקבל את הכדור ואז מעיף אותו...http://www.youtube.com/watch?v=KaiSupV9wiE

6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

נתחיל מהסוף: דל-פיירו פשוט ענק. כבר מזמן נגמרו לי המילים שיוכלו לתאר, ולו במעט את מה שאני מרגיש כלפיו. אף פעם לא חשבתי שאפשר לאהוב כ''כ בנאדם שאתה בקושי מכיר אישית. כמה שאני שמח שהוא שבר שיא שהחזיק מעל ל-40 שנה, ועבר אגדה נוספת ששמה בוניפרטי. זה רק ממחיש כמה אלכס הוא פנומן. רק מראה את גודל ההישג שלו. עכשיו הוא חתום בדפי ההיסטוריה של יובנטוס בכל דרך אפשרית. בקיצור, שלא יגמר לעולם ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx).

בונוצ'י אתמול היה אדיר ומתחיל לפרוע שטרות על האמון שההנהלה נתנה בו הקיץ. לגרו גם היה טוב, וגם אני לא שמתי לב בכלל שקייליני בכלל לא היה על כר הדשא לפחות עד הדקה ה-30. מרקו מוטה נתן סוף סוף משחק נורמלי, אם כי הוא כמעט ולא עלה לעזרת ההתקפה. דה-צ'לייה, שחוץ מבישול השער, היה סביר מאד, אך חבל שנפצע ויעדר כנראה כ-3 חודשים (להפתעתי, פפה היה בהחלט סביר בתור מגן).

מרטינז סוף סוף נתן אתמול משחק סביר כאשר גם בהתקפה הוא היה לא רע, וגם בהגנה עשה את המיטב ועשה ספרינטים של 70 מטרים לאורך הקו. כפי שזה נראה כרגע, הוא הפצוע הכרוני החדש שלנו שנפצע כל חצי משחק. ואמור להיעדר כחודשיים. מארקיזיו היה אתמול לא רע, אך שוב: הוא לא יכול לשחק באגף. אין לו את הדריבל הנחוץ, אין לו את ההגבהות הנחוצות ובטח שאין לו את המהירות הנחוצה, אך עם כל זה הוא היה לגמרי לא רע. כפי שזה נראה כרגע, אין לו מקום במרכז השדה כאשר מלו ואקווילאני נראים כמו שהם נראים מתחילת העונה, וההחלטה של דלנרי להציב אותו באגף מובנת.

ועכשיו נעבור לכוכב של אתמול - פליפה מלו. תמיד חיבבתי אותו, גם כשחסרו לו מספר ברגים בראש במהלך השנה האחרונה. תחת צ'ירו וזאקרוני בעונה שעברה היו לו מספר הופעות טובות אך לא מעבר, והעונה זה פשוט נראה שונה. מתחילת הקמפיין הוא מצוי פשוט בפורמה אדירה, שמצדיקה את המחיר הגבוה ששולם עליו. פשוט אדיר, בכל פרמטר, מחטיפת כדור פשוטה ועד למסירה נהדרת על שלושים מטרים. מספר 1 על המגרש. הבחור הזה הוא פשוט לוחם שמשחק כמו שחקן בית מן המניין. בכושר הנוכחי הוא אחד הקשרים הטובים בעולם, ביחד עם אלברטו שאתמול הוא היה קצת פחות טוב ממה שהתרגלנו ממנו, אך עדיין פשוט פנטסטי. מרכז שדה איכותי להרבה מאד שנים.

סיסוקו אם כמה שהוא גרזן אדיר, מצד שני הוא כ''כ טיפש שזה מדהים כל פעם מחדש. אם לא הנבדל הגבולי (מאד), היינו מקבלים פנדל אידיוטי עמוק בתוך תוספת הזמן. לפחות הוא (סוג של) בישל לאלכס את השער אחרי חטיפה נהדרת.

קוואליארלה היה נהדר במחצית הראשונה, אך די נחלש במחצית השנייה. ללא ספק שחקן שהייתי משאיר לעונה הבאה (כאשר יאקווינטה ואמאורי יפנו סוף סוף את מקומם). לא בדיוק משחק מדהים מהצד שלנו, אך משחק עם המון הקרבה ונחישות שהזכירו לי במעט את אותה גרנדה יובנטוס של לפני מספר שנים.

http://img215.imageshack.us/img215/4079/melomilan.Xxx

La Juve è sempre la Juve! :aaa15:

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/10
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר שצפיתי ביותר משעה של אודינזה נגד בארי, אני יכול לומר שזאת האודינזה הטובה ביותר שראיתי מאז ספאלטי. שלישיית ההגנה נראת טוב, אינלר ואסמואה צוות חייתי, צמד הצ'יליאנים (שער לכל אחד) דרסו את המגנים המסכנים של בארי פעם אחר פעם. להבדיל מהעונה שעברה, בה כל התקפה הייתה חייבת לעבור דרך טוטו, אודינזה משחקת פשוט וקבוצתי יותר וכמובן שמגיע גם הקרדיט למאמן שהצליח להוציא אותה מהבוץ של תחילת העונה.

8. cazzo Il Capocuoco

http://www.tuttocalciocatania.net/res/site20773/res253543_stadiomassimino.Xxx

http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_catania_medium.Xxx קטאניה - פיורנטינה http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_fiorentina_medium.Xxx
    סטאדיו אנג'לו מאסימינו (צ'יבאלי), קטאניה (מחוז סיצ'יליה)
    יום ראשון, 21:45 שעון ישראל

עם מרקו ג'אמפאולו יהיה מאוד קשה להגיד שקטאניה משחקת רע, אבל משהו בכל זאת השתנה. זה לא שהמצב בטבלה מאוד מדאיג, 9 נקודות מתוך 24 זה גם משהו, אבל זה יותר ממה שפיורנטינה עשתה עד עכשיו. מה שהשתנה זאת כנראה המטרה. עושה רושם שבאגודה של הפילים מהאי הכי גדול בים התיכון הנמיכו את הציפיות ועכשיו חושבים על לשרוד, בדיוק כמו בעונה שעברה עם סינישה מיכאילוביץ' שעכשיו חוזר לביקור נוסף כדי לנסות לשמח קצת את אוהדי פיורנטינה המתוסכלים. בקטאניה רצו להמשיך באותו קצב של סוף עונה שעברה, בה מקסי לופס היה הכוכב שכבש איזה 11 שערים. העונה הוא כבש רק שער אחד. אולי הוא מאוכזב שבקיץ לא מצא קבוצה הרבה יותר מפורסמת ומפוארת. למרות זאת עדיין צריך להבין שאין הרבה הבדל בין הסגל של עונה שעברה לבין הסגל הנוכחי, מה שכן אנטונינו פולבירנטי הרוויח מיובנטוס המחאה נחמדה על חורחה מרטינס ומהצד הביא עוד איזה ארגנטינאי צעיר בשם פאפו גומס שהגיע אחרי עונה טובה בסן לורנסו. כרגע פאפו משחק כמחליף וכבש רק שער אחד העונה,בתיקו האחרון נגד נאפולי. אפשר להתנחם בעובדה שהאדומים כחולים עדיין לא הפסידו בבית (צמד נצחונות, צמד תוצאות תיקו). לויולה לא יהיה קל, האיצטדיון על שם הנשיא לשעבר הוא מבצר, אלא אם כן החברה של מונטוליבו יצליחו לפרוץ את החומה. למעשה 8 נקודות מתוך ה9 נעשו בבית, ובחוץ הגיעו שלושה הפסדים. אומנם מקסי לא יהיה, אבל מסקרה כן, והוא כבר בישל ארבעה שערים העונה, מתוך כל השמונה שהמארחת כבשה. חוץ מהארגנטינאי המוצהב שיוחלף ע"י מירקו אנטנוצ'י, פצועים פאבלו מרטין לדסמה, אקס בוקה ג'וניורס, כרסיטיאן טרליצי ובלאז'יי אוגוסטין הפולני שעדיין לא רשם הופעה העונה. טאקאיוקי מורימוטו גם לא בכושר אבל אולי יקבל דקות בסיום המשחק.

http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2010/4/5/1270461608272/Catanias-Maxi-Lopez-001.Xxx
    וואנדה נארה חסרה...אאאא....סליחה...מקסי חסר,באמת?

זה היום של אדריאן מוטו. תשעה חודשים אחרי ההרחקה שקיבל עקב החומר ההוא, ועכשיו כולם סיימו לחכות לו ולהשעייה שתסתיים. האוהדים סומכים עליו שיביא את הקבוצה לחלקים העליונים של הטבלה. סינישה מיכאילוביץ' שזקוק לאיכויות שלו כדי להחזיר את הויולה למקום הראוי לה. החברים לקבוצה, במיוחד אלברטו ג'ילארדינו, שיודע היטב כמה חשוב הרומני הבינלאומי במשחק ההתקפה. בקיצור, משחק החוץ בקטאניה נגד הפילים הכחולים אדומים זה לא סתם משחק, לא עוד משחק. אחרי הניצחון על בארי בבית משערים של דונאדל והכנר ההוא, הסגולים זקוקים לעוד נקודות בשביל לצאת מהמשבר: "אנחנו נצא מהמשבר מוקדם, אני בטוח, אני הסברתי בצורה ברורה לשחקנים שאני ואח שלי דייגו שיש תחושה לא נוחה עם המיקום הזה בטבלה". ככה דיבר אנדראה דלה וואלה. המאמן הסרבי של הקבוצה סינישה מיכאילוביץ' יודע שכדי לנצח לא יהיה פשוט לטייל ככה במגרש של עיר הפיל, במגרש שהוא אימן עונה שעברה: "נצטרך להיות מאוד זהירים, אני מכיר את קטאניה, זה נחמד לחזור אבל אני לא מצפה לשום קבלת פנים מיוחדת. אנחנו חיפשנו לתת את היד ולעזור לאדריאן ועכשיו תורו לעזור לנו. באימון ראיתי אותו טעון ואני מקווה שיוציא את זה על המגרש. בכל מקרה אני לא יודע אם הוא ישחק מהדקה הראשונה או יקבל דקות בהמשך, אחליט ממש בסוף."
    בקבוצה ישנם ארבעה פצועים: סטבאן יובטיץ', דה סילבה דאלבלו דיאש פיליפי, כריסטיאנו זאנטי וגם גאטאנו ד'אגוסטינו. לא ברור אם שחקן העבר של קטאניה, חואן מנואל וארגאס, הפרואני הבינלאומי והפצוע החמישי ישחק. סביר להניח שיהיה על הספסל.

http://1.bp.blogspot.com/_NDMEIWLQA0I/StR0YKhmZpI/AAAAAAAACDM/si4kERxeBzE/s400/adi_mutu2_jpg_web_580094691.Xxx
    אדריאן מוטו. הוא חוזר. אחרי שנתן מכות למלצר קוסובארי....

http://img517.imageshack.us/img517/483/48101342.Xxx

מפגשים אחרונים:

מסקרה מכריע את תוצאת המשחק עם שער אחד ויחיד.

הניצחון האחרון של הויולה בקטאניה.

וזה המפגש מלפני שלוש שנים בערך...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/11/10
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ומאמנה של אודינזה בשנה שעברה ושל פארמה כיום פאסקוולה מארינו אומר היום לאחר התיקו המאופס מול קייבו שהוא לא יודע אם הוא יעמוד על הקווים במחזור הבא. בינתיים ניחוש שלי שאו הוא, של צ'זנה או של לצ'ה. אחד מהם הולך בימים הקרובים.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו תהיה טעות מצידה של פארמה, בטח שבשלב הזה בו שני נצחונות יכולות להקפיץ את הקבוצה לאיזור אירופה. מארינו מאמן טוב מאוד וחבל יהיה לאבד אותו בצעד נואש כבר עתה.

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מחצית פשוט נוראית בין קטאניה לפיורנטינה. חוץ מחצי התעופפות של פריי לא היה במשחק שום מצב לשער. השחקנים משחקים בהליכה, עושים לנו טובה שבכלל עלו לכר הדשא. רמה שאולי מתאימה לליגה הלוקסמבורגית.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק 13 שערים במחזור הזה. שיא שלילי אם אני לא טועה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.up2me.co.il/images/3348602.Xxx

14. kadm Member

שברנו שוב שיא שלילי השנה. 12 גולים במחזור.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/10
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני המשחקים שראיתי במחזור הזה לגמרי סיפקו את הסחורה.

בראשון :

טוטי חזר להיות טרקוורטיסטה והיה מסיים את המשחק עם יותר מבישול אחד אם לא ההחמצות המזעזעות של ווצ'יני'ץ'. דה רוסי חזר מפציעה ונראה ממש טוב לשם שינוי. ווצ'יניץ' המשיך לא לחגוג שערים מול הקבוצה של אביו המאמץ. ראניירי פגע הפעם בחילופים שלו כשהכניס את סיסיניו וסימפליסיו שתרמו לא מעט ללחץ שנוצר על ההגנה של לצ'ה.

על השני כבר דיברתי :

הגול של סאנצ'ז מדהים. הנדאנוביץ' הציל כבר 10! פנדלים מאז שהגיע לאיטליה.

שאר המשחקים נראים דיי מאכזבים, לפחות לפי התקצירים.