המחזור התשיעי בסריה A:: כשמילאן ויובנטוס נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏29/10/10.

1. 亚历山大帕托 Member

זה רשמי. קייליני בחוץ, לגרו בפנים.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה מצויינת עבור מילאן, לגרוטלייה לא יוכל לשרוד מול המהירות של פאטו ורוביניו. שיהיה בהצלחה.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעזעזאל. בלי ג'ורג'ו ומילוש (2 מהשחקנים המרכזים שלנו העונה, בנוסף למלו) אין לנו הרבה מה לחפש בסן סירו. נקווה שהייתרון שלנו בקישור יתבטא במהלך המשחק.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופט הרחיק את אוליביירה רק לאחר התגובה של טוטי.

ראית את התגובה שלו בכלל? היא שווה אדום?

אני מניח שלא ראית מה הלך שם ונתפסת בידיעה שטוטי קיבל אדום. טוטי קיבל אדום גם נגד דרום קוריאה.

המראיין שאל עכשיו את מוטאלי האם רומא מתכוונת לערער על האדום. הוא אמר שעירעור על אדום נעשה רק כאשר יש טעות בזיהוי של השחקן. טוב לדעת..

לצ'ה מרשימה, על הנייר יש לה את הסגל החלש ביותר, ובכל זאת השחקנים הגיעו לאלומפיקו ושיחקו פתוח והתקפי עם קצב טוב. מסביר קצת את ה11 נקודות שהם אספו עד היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/10
  5. 亚历山大帕托 Member

סוקרטיס...

http://img823.imageshack.us/img823/1553/1287017496385.Xxx

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מחצית שכולה חושך וזוועה. נקווה למשהו שונה מאוד במחצית השנייה.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדריי, זה גול של אנטוניני ואך ורק הוא. מיליון פעם התלוננתי על מגנים שנכנסים לרחבה ללא סיבה טובה ודופקים את הבלמים שלהם ואני אמשיך לחזור על זה כל עוד הם יעשו את השטות הזאת - אם אתה מגן ואין לך יכולת נגיחה ומשחק ראש טוב - אל תיכנס לרחבה אלא אם יש לך סיבה טובה מאוד לעשות זאת. סוקרטיס היה שם לבד על קוואליירלה, לא הייתה נחיתות מספרית שאנטוניני היה צריך לעזור איתה וכל מה שהוא עשה בכניסה שלו זה למנוע מסוקרטיס להתקרב לקוואליירלה. משחק ראש גם ככה אין לאנטוניני (אלא כשהוא נוגח בשחקנים אחרים או שלטי פרסומות), אז מה הוא חיפש שם בכלל?

באופן כללי - אנטוניני, קווין-פרינס-לך-מפה-כבר-בואטנג ורוביניו: חלשים מאוד. גאטוזו עוזר בסגירות והכל, אבל ספרתי 4 מסירות לא מדויקות שלו והנזק מבטל כל תועלת שבו. פירלו לא מדויק, כל השאר אחלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/10
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוואליירלה במחצית מושלמת. גם ללא השער הפנטאסטי. עבודה טקטית מצויינת בהשקעה אדירה של כושר, מרץ וריכוז, העסיק לבדו את כל הגנת מילאן, בכל חלק בחצי המגרש של היריבה. הקישור חזק, בהגנה לגרו עושה סדר, מוטה ודה צ'ליה משתפרים עם התקדמות העונה.
    במילאן, אותן נקודות התורפה מהמחזור הקודם. בסדר מהגרוע לפחות גרוע: רוביניו, בואטנג וסוקרטיס. אבל בגדול זה דל נרי 1, אלגרי 0. נראה אם במחצית השניה אלגרי יצליח להביא את הקבוצה שלו ליכולת טובה יותר, לנצל את העובדה שיובנטוס בהרכב כל כך חסר (בטח אחרי הפציעה של דה צ'ליה). הייתי מציע לוותר על רוביניו כקשר מאחורי החלוצים ולשחק איתו כחלוץ שלישי, או בכלל לוותר עליו ולהכניס את פיפו. סיידורף במקום בואטנג.

9. ASROMA Member

יש שידור און ליין איפהשהו?

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חוסר התיאום בינו לבין סוקרטיס שנראה מבובל היום, ופחות אנטוניני לדעתי. עם סילבה זה לא היה קורה.

11. 亚历山大帕托 Member

סוקרטיס התחיל לעשות שטויות כשהוא השחקן האחרון, הסתבך, גרם לאביאטי להרחיק לא טוב, ואז כשחזר לרחבה לא ידע איפה נמצא קוואליירלה. לא סתם אנטוניני היה השחקן הכי קרוב אליו.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

(נשימה), איזו הקלה. ההפסקה הזאת באה בדיוק בזמן, 5 דק' נוספות של לחץ כזה מצד מילאן והשוויון היה מושג. הגנת הרפאים הזאת היא הדבר שהכי מפחיד אותי לקראת המחצית השניה - פפה, לגרו, בונוצ'י ומוטה. 75% מחליפים ו-25% כישרון שטרם מוצה לגמרי (רינאודו לא על הספסל? לדעתי עדיף להשתמש בו, על אף האוריינטציה ההגנתית שיש לפפה) ועם היכולת האישית בהתקפה של מילאן - זה מתישהו ייכנס. סטורארי ייצטרך לעבוד קשה, אבל אני לא מודאג - 4.5 מיליון שהצדיקו כל פרוטה עד כה.

החולשה בהגנה של מילאן (נסטה מחפה טוב על סוקרטיס, והאגפים ובמיוחד אנטוניני פשוט חדירים למדי) גורמת לקוואליירלה להיראות מצוין, כשגם דל פיירו במשחק לא רע. המרכז שלנו עדיף, ואני רק מחכה לסביבות הדקה ה-70 שבה גאטוזו ופירלו יפסיקו לנשום ואנחנו נתחיל להשתלט על המשחק. קו ההגנה שלנו נמוך אבל ללא חיפוי מצד הקשרים אנחנו נספוג מהלהטוטנים של מילאן, לכן מלו צריך לעזור הרבה יותר.

אני רק מדמיין מה מילוש היה עושה למשחק הזה ואוכל את הלב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו אתכם מהמאקרו הזה. מיקרו זה אנטוניני ונמאס לי לראות מגנים נמוכים שנתקעים בבלמים בזמן הגבהות. זה שסילבה היה צורח עליו ומעיף אותו מהאזור לא משנה את העובדה שלמגן החביב שלנו לא היה מה לחפש שם. ובכלל, משחק חלש שלו. לא מדויק, לא מסתדר עם קוואליירלה בכל פעם שזה נע ימינה - המכה בראש שקיבל בנאפולי לא עשתה לו טוב.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רינאודו יחזור מניתוח אפילו אחרי בופון.

15. 亚历山大帕托 Member

לאונרדו עשה את זה מול רומא במחזור השמיני בעונה שעברה, עכשיו גם אלגרי צריך לחזור על אותו ההישג. המבחן הגדול שלו הוא ב-45 הדקות הבאות. GO!