המחזור התשיעי בסריה A:: כשמילאן ויובנטוס נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏29/10/10.

1. Muurad Member

לרשום את הדברים האלה זה קל... ושתספוג את הגול שהיה נראה כאילו הוא קרב הוא בא, מה אז תגיד? ברור, תאשים את בניטז.... בנתיים התחת שלו על המוקד פה לא שלך, זה כמו שתגיד למישהו במשחק פוקר "יאללה מה אכפת לך תעשה אול-אין, בדוק הוא יברח ויעשה פולד".

יש דינמיקה במשחק שלא ממש אפשר להסביר אותה לפעמים, ובמצב כמו שהיה היום החילוף של קורדובה היה הכרחי(לדעתי), הרבה בגלל שמייקון על הפנים פשוט ונראה כאילו הוא מפחד על הרגליים שלו בהגנה, ושקרישיטו קיבל כ"כ הרבה חופש באיזור שלו.

אינטר של מוריניו לא נראתה הרבה יותר טובה בהתחלה שלו בקבוצה, אבל אתה משוחד כנגד בניטז ולא משנה מה יקרה באת עליו עם דעה מהבית לפני שהוא הגיע כמו שאמרת בעצמך, ככה שאין ממש מה להכנס לויכוח פה, כי אתה מסתכל על הדברים עם משקפי אנטי-בניטז ולא ממש אפשר להזיז אותך משם.

עריכה:
    לא מאשים אותך ואתה בא ממקום מוצדק עם איך שהקבוצה הקודמת שלו נראתה.. המצב הוא לא ורוד, אבל הוא גם לא כ"כ אפור כמו שאתה אומר, זה מה שאני בא להגיד... ושלהגיע אחרי המאמן אולי הכי טוב בכדורגל העולמי היום גם צריך להלקח בחשבון, לא צריך להשוות אותו למוריניו כל הזמן ולעונת הטראבל, כי אם ככה אף מאמן לא יהיה טוב אף פעם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף לספוג גול כשאתה משחק כדורגל ותוקף ולא מתבנקר...

לא באתי אליו עם דעה סתם, מה לעשות שראיתי מה הוא עשה מליברפול עם 100 משחקים רצופים של חילופי הרכבים, חוסר ההישגיות, אי האפשרות להתברג בצמרת למרות שהוא קיבל כל שחקן שהוא רצה בעצם...

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אור, דווקא רוב ההתקפות של ג'נואה הלכו על הצד של סאנטון (ממש לא טוב היום) ולא על מייקון לדעתי. מי שכן היה טוב היום בהגנה, ולדעתי אולי הטוב באינטר, הוא סמואל שניצח בכל תיקול שזכור לי.

לא ברור לי ממה ג'נואה כל כך חששה במחצית הראשונה ולמה הלכה כל כך אחורה, כל פעם שהם יצאו קדימה עם מספיק שחקנים זה נראה מסוכן וכמו שראינו במחצית השנייה, לא היה צורך בכל כך הרבה שחקנים בהגנה בשביל להתמודד עם התקפת אינטר. עוד קצת העזה והמשחק היה נגמר עם לפחות נקודה לג'נואה. אדוארדו שוער טוב, גם היום הוא הראה זאת בהופעה בטוחה להוציא את הגול (גם אם לא נזקק להצלות מרהיבות מלבד מול הילד הלא חכם של אינטר). חבל שהכדור של מונטארי ברח לו.

הייתי מבסוט על המשחק של סוקוליני, בעיקר אם אני לוקח בחשבון שאין לו המשכיות. לא דפק חשבון לאף אחד והכניס הרבה מרץ, גם אם חסר דיוק עדיין. אהבתי את הנחישות כמו בחטיפה לסאנטי (אחרי האיבוד אמנם) ובמספר נאה של חטיפות נוספות, גם את ההרמה באוויר של סניידר כמובן. לילד יש דם, בזה אין ספק.

משחק מהנה בסה"כ, למרות שמחצית שנייה אינטר הייתה עסוקה בעיקר בלהעביר את הזמן, האצטדיון הנהדר הזה מוסיף "רמת הנאה" לכל משחק מבחינתי.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ואתה מאשים את בניטז?תאשים את ווסלי סניידר שמתחילת העונה נראה כמו הצל של עצמו.
    הוא אמור לבנות את ההתקפות האלה ובינתיים קאוטיניו עושה את זה(באופן יצירתי אפשר להגיד אבל לא מדויק כמו סניידר),ואפילו הוא בועט פחות לשער.

משהו עובר על סניידר וזה פוגע בכל אינטר,בנוסף למכת הפציעות שנוחתת על הקבוצה מידי שבוע.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://cdn.guyism.com/wp-content/uploads/San-Siro-at-night.Xxx

http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_milan_medium.Xxx מילאן - יובנטוס http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_juventus_medium.Xxx
    סטאדיו ג'וזפה מאצה (סאן-סירו), מילאנו (מחוז לומברדיה)
    יום שבת, 20:30 שעון ישראל

אין ספק שלאחרונה מילאן אוהבת את המפגשים מול הזברות מטורינו. בעונה שעברה הרוסונרי השלימו שני ניצחונות בתוצאה 3-0, למרות שני משחקים בינוניים יחסית. העונה היריבה השתדרגה - בעיקר בעמדת המאמן שיעמיד קבוצה מאורגנת הרבה יותר - אך מילאן השתדרגה בהתאם והמילאנזים רוצים לחשוב שיחסי הכוחות בין הקבוצות נשמרו. למרות האופטימיות הזהירה שנובעת מהמפגשים של העונה הקודמת והמיקום המעולה בטבלה הנוכחית, לא הכל מושלם בצד האדום-שחור של המפגש. ההגנה שוב פעם תופיע בגרסה חלקית כשטיאגו סילבה נשמר לקראת המשחק הקריטי מול ריאל מדריד ביום רביעי. מלבד הבלם הברזילאי, יעדרו בהגנה גם מאסימו אודו, שהפתיע לטובה והיה אחד ממצטייני ניצחון החוץ בנאפולי, וג'אנלוקה זמברוטה. כמו בהגנה, גם במעלה המגרש יש סוג של סטטוס קוו בנוגע לנעדרים. הקפטם אמברוזיני עדיין פצוע, ורונאלדיניו, מאושר מזימון מחודש לנבחרת ברזיל, ייאלץ לצפות מהיציע ברוביניו אוחז בעמדתו. אותו רוביניו, שקיבל ציון עובר בקושי בניצחון המדובר בנאפולי, יעמוד ככל הנראה במבחן הטקטי הגדול בקריירה שלו לאור העובדה שזאת הפעם הראשונה שבה ישחק במשחק עונה איטלקי. בשפיץ נקבל את זלאטן מול אחת מהאקסיות שלו, בדו-קרב מרתק עם ג'ורג'ו קייליני, שלו החמיא השבוע בראיון כשאמר שהוא הבלם הכי טוב ששיחק מולו בקריירה.

http://cache.daylife.com/imageserve/0g850639yL5J4/610x.Xxx
    רוביניו - גשם של עיניים עליו

יובנטוס לא מגיעה למשחק הגדול והכל-כך קריטי כפי שהיא ציפתה. במקום להתכונן כמו שצריך, היא נאלצת להגיע לסאן-סירו בלי השחקן הכי טוב שלה העונה והכלי ההתקפי החשוב ביותר שלה. מעבר לבעיה המקצועית שמעמידה ההרחקה של מילוש קראסיץ', הסערה התקשורתית שהחלטת ההתאחדות הקימה פגעה ככל הנראה בשקט שנדרש לרוב לפני משחקים טעונים מהסוג הזה. האובדן הפתאומי יחסית מעמיד את דל-נרי בדילמה בנוגע לשחקן שיחליף את קראסיץ' בהרכב. יובנטוס בכל מקרה תעלה כנראה למשחק עם אוריינטציה הגנתית, אך לבחירה של המאמן תהיה ההשפעה של עד כמה הגנתית האוריינטציה תהיה. במידה ופפה יקבל את המושכות, דל-נרי יוותר על היצירתיות ההתקפית ויבנה על עבודה טקטית בכל עמדה אפשרית במגרש. אם יעלה עם מרטינז, עמדת הקיצוני תקבל שחקן התקפי וטכני שיעזור להתקפה על חשבון ההגנה. יהיה אשר יהיה הקיצוני הימני, ישלימו אותו בקישור המשולש הקבוע של מלו, אקווילאני ומרקיזיו, כשבהתקפה ישחקו דל-פיירו וקוואליירלה. המערך לא יהיה מאוזן ובכל רגע נתון סביר להניח שאחד מהחלוצים ומרקיזיו ימצאו את עצמם מכסים את עמדת הקיצוני השמאלי שמשלים את מרטינז. בהגנה הכל כרגיל מלבד הפציעה של גריגרה, שתכפה על דל-נרי לפתוח בעמדת המגן הימני עם מוטה הלא יציב והמאכזב עד כה. הנוכחות של מוטה עלולה לשכנע את דל-נרי להעניק לו עזרה בצד ימין עם סימונה פפה.

http://cache.daylife.com/imageserve/04Xebtla4S8ED/610x.Xxx
    מילוש קראסיץ', האיש שלא יהיה שם

http://img207.imageshack.us/img207/5572/captureog.Xxx

מפגשים קלאסיים:

שנות ה-50'. סאן-סירו עם שתי טבעות וללא גג...

בעיטות העונשין בגמר ליגת האלופות ב-2003

התגובה היובנטינית והעדכנית לתבוסה משנות ה-50'

המספרת האגדית של ADP והשער של טרזגה במשחק העונה ב-04/05

תודה ליניב (Nesta) שעזר בהכנת הסיקור!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/10/10
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנימה אישית: אני בבעיה רצינית כאן. חזרתי הביתה די מאוחר, אבל לא משהו יוצא דופן. אני "מאותגר רגשית" לקראת המשחק וממש לא יכול להרדם. מכיוון שהפעם האחרונה שישנתי הייתה לפני הרבה מאוד זמן, אני מתקרב לסף שבו אם אני הולך לישון אני עלול להסתבך עם להתעורר בזמן. מצד שני, להחזיק מעמד עד אז זה קצת יומרני, בטח עם מזג אוויר כמו של היום שלא ממש מדרבן לפעילויות כאלו ואחרות. בקיצור... מאמה מיה! יובנטוס באים לסאן-סירו ולמרות שהם קבוצה קצת נכה, לראשונה מאז הקאלצ'ופולי יש לי תחושה של קרב אמיתי.

נ.ב.
    קסאנו מחוץ לסגל של סמפדוריה לאחר שהייתה לו איזה תקרית עם הנשיא גארונה. צפו לשבוע של "קסאנו בדרך ל-X" ואיך לא - קובי: "אמרתי לכם שקסא... בלה בלה בלה"

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בדיחה.
    בניטז הפסיק עם הרוטציות ב2007 כבר, אם כבר בשנים האחרונות היה אפשר לצפות את ההרכבים שלו שבוע לפני המשחק. זה מגוחך שבישראל ממשיכים עם המיתוס הזה.
    מה זה צמרת בשבילך בדיוק? אני לא אוהב את ההישגים של בניטז בליגה אבל אי אפשר להגיד שלא היינו קבוצת צמרת תחתיו חוץ מעונה אחת.
    כמובן שהחלק הכי מצחיק זה שהוא קיבל כל שחקן שרצה. קשה להתחיל לחשוב על איך להגיב לאמירה מטומטמת כזאת בכלל. עומר מאייסוקר יודע דברים שאנחנו לא, מתברר שהיקס וג'ילט היו בעצם הבעלים הכי טובים של העשור בכדורגל. איך לא עלינו על זה, פאק.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר הנוכחית של בניטז די מזכירה לי את אותה אינטר משעממת וכבויה בעידן איברהימוביץ'. אותה אינטר הסתמכה על שחקן אחד שהיה חלוץ שאפילו כשיחקה גרוע ומשעמם הצליחה להומיא נקודות. אז זה היה זלאטן רק והשנה התלות היא באטו (מאייקון וסניידר על הפנים ומיליטו פצוע) וזה מתבטא בכיבושים- 63% נכבשו ע"י אטו (קצת פחות מזלאטן). באירופה המצב מנוגד לחלוטין ביחס לליגה- אינטר כובשת בצרורות וסופגת כמעט שני שערים למשחק.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי התקציר (לא ראיתי את המשחק, היתי במופע ג'אז) אינטר הסתמכה על איש אחד, אבל זה היה ז'וליו סרג'יו ולא החלוץ הקאמרוני.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ז'וליו סזאר אתה מתכוון.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ברירה, אחד מהם חייב ללכת! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/XXfridge.Xxx

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא והשוער המחליף לא טעו, אבל מלבד הצלה אחת או שתיים (של הברזילאי) שחקני ג'נואה לא ממש סיכנו את השער ובמצבים שכן הצליחו לייצר, בעטו\נגחו מחוץ למסגרת.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוקו קוקו, הפעם אני דווקא מרחם על קסאנו. לפני כמה שנים הוא נכנס עם סוכנו למשרד של פראנקו סנסי ז"ל וביקש חוזה משופר (טיימינג לא הכי מוצלח לאחר שהקבוצה נאבקה נגד הירידה). פראנקו אמר שקודם יוכיח את עצמו על המגרש, קסאנו יצא בהפגנתיות מהפגישה עם כמה קללות בדרך. הוא נחתך מהקבוצה, נמכר בהזדמנות הראשונה וגמר חלקית את הקריירה. הפעם השתן שוב עלה לו לראש (כנראה מרוב הסגידה שהוא מקבל באייסוקר) וגם הפעם נראה שהוא סיים את דרכו בסאמפדוריה ואולי גם בנבחרת. צריך להיות ממש ממש טיפש כדי לעשות את אותה הטעות פעמיים.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראטי חייב לתת את הדעת על מה שהולך בקבוצה, עם כל הכבוד לזה שסניידר חלש יותר מהעונה שעברה, שזה הגיוני אחרי עונת שיא, ואני חושב שזה לא רק הוא, אלא כל הקבוצה במומנטום לא טוב ובכושר פחות טוב מהשיא שהיה בשנה שעברה (פרט לאטו), אבל זה גם אחריות של מוראטי ושל בניטז, מה הוא חשב שבלי חיזוקים הקבוצה שלו תשייט לאליפות ותרוץ באירופה באותו שיא שהיה בשנה שעברה? היה חייב לבוא שינוי רציני, שחקנים מנוסים היו חייבים להגיע, עם כל הכבוד לביאביאני ולקוטיניו, הם לא המושיעים של אינטר וגם לא יהיו כאלה בשנתיים-שלוש הקרובות, הם כמו שאמרו פה, שחקנים לעתיד, לעוד 3, 4 ו-5 שנים אם ימשיכו בקצב ההתפתחות. אבל לא יכול להיות שהקישור האחורי יהיה כל כך רך השנה, ולא ישלוט במשחק, בטח כשקוצ'ו נפצע כל שני וחמישי. אטו לבד כי מיליטו גם פצוע וגם לא פוגע, אז מכרנו את באלוטלי ו...מי נכנס במקומו? איזה שחקן מצוין בדיוק נכנס לעמדה שלו? פאנדב הבינוני שבשנה שעברה הביא ניצוצות אדירים הרבה בזכות המרקם ומוריניו? אינטר גם היתה חייבת עוד קיצוני התקפי ברמה גבוהה או שחקן שישחק לצידו של סניידר וזה לא קרה. צריכים עד ינואר להישאר צמודים ולהביא חיזוק. אינטר של בניטז משחקת משעמם, אפילו יותר גרוע מאינטר התלויה בזלאטן, אינטר הזאת יותר מזכירה לי את אינטר תחת שלטונו של הקטור קופר את זאקרוני שכל משחק היה נגמר בתיקו או ב-1:0 קטן אם היינו מנצחים בכלל.

נגד בולוניה - משחק עקר בלי אירועים פרט לנגיחה מקרוב של אטו
    נגד יובה - הביאנקונרי היו עדיפים ברוב המשחק וגם שלטו בקצב, בסאן סירו
    נגד קליארי - פיהוקון של אחר הצהריים, הברקה בודדת של אטו במצב היחיד ניצחה לנו את המשחק אבל כמובן הודות לז'וליו סזאר שאם לא הוא היינו חוטפים שלוש.
    נגד סאמפדוריה - אינטר התחילה לשחק רק אחרי 50+ דקות עם הגול של סאמפ
    נגד רומא - קבוצה שכל אחת מנמושות הליגה עשתה ממנה שמות, לא הגענו למצב אחד אמיתי והפסדנו בסוף, כשבניטז מתבנקר אחרי ההוצאה של מיליטו שנפצע

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום צורך לרחם על קסאנו, וגם לא לדאוג לו. מילאן, אינטר ויובנטוס ילחמו על שרותיו. פאציני, סמפדוריה ואוהדי הקבוצה, עליהם צריך לרחם. מבחינת "הסוגדים לו באיסוקר" באמת חבל כי מעכשיו עד חלון ההעברות בינואר לא נזכה להנות ממנו על המגרש. אתה מוזמן לרחם קצת עלינו.