המחזור התשיעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏18/10/13.

1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

מילא זה היה קרוב והיה קשה להבחין, אבל זה היה כל כך רחוק והשופט אמור חד משמעית לפסול ואז ללכת ולבדוק את הרשת. מי יכול לאשר שער כזה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

בתגובה ראשונית זה היה מאוד מצחיק. אין לי ספק שאם הייתי אוהד הופנהיים הייתי כועס, אבל כשראיתי את זה צחקתי.
    לאלה שאמרו שקיסלינג יצא אפס והוא שחקן מלוכלך - אני לא מצדיק את מה שהוא עשה, אבל תחשבו רגע אם הייתם במקומו - ניסיתם להבקיע ופתאום הכדור נכנס לרשת. השופט מחליט לאשר את השער...
    קודם כל, ברור שקיסלינג לא ניסה להבקיע ככה. לעומתו, שחקנים כמו מראדונה ומסי למשל, שהשתמשו ביד בכוונה כדי לכבוש שער, הם היום אהובים ונערצים על ידי רוב אוהדי הכדורגל - למרות שהם לא אמרו לשופט ?כבשתי בעזרת היד, בבקשה תפסול את השער או תקיים משחק חוזר?. התגובה של קיסלינג היא הגיונית ואלו שכן היו אומרים לשופט הם לדעתי יוצאי הדופן ולא אלו שלא היו אומרים.
    לגבי ההחלטה של השופט - אחרי שהראו לו את החור בשער, מה הוא היה יכול לעשות? המשחק כבר חודש, הטעות שלו הוא שהוא לא פסל את השער מההתחלה.

נ.ב. בהמשך המשחק הופנהיים קיבלה פנדל שלא היה. לא ראיתי שהם אמרו לשופט ?לא הייתה עבירה?... 

3. aloneli Member

לא רק שהשופט בזווית טובה בנוסף הוא גם רואה את קיסלינג מניח ידיים על הראש באכזבה ואת שחקני לברקוזן לא חוגגים ממש מול הפנים שלו אז צריך יותר מזה?

מוזר שאף שחקן של הופנהיים לא אמר כלום והם ממשיכים כאילו כלום.קשה להאשים באותו רגע את קיסלינג אבל באמת חבל שלא ביקש לפסול את השער.מה לעשות לא לכל שחקן יש את ההגינות של קלוסה שלא היה מוכן לוותר לשופט עד שהוא פסל את השער שלו.

4. hai80 Member

חייב להגיד שגם אני מהילוך ראשון הייתי בטוח שזה שער חח

מי שאשם פה קודם כל הוא הקוון, תפקיד הקוון בין היתר הוא לבדוק לפני משחק ולפני תחילת המחצית השניה שאין חורים ברשת, והוא פישל בענק.

ליבי עם אוהדי הופנהיים המסכנים להפסיד ככה לא מגיע להם ועוד מול לברקוזן.. תיקו מול לברקוזן היתה נותנת להם רוח גבית אדירה אחרי פתיחת עונה גרועה שלהם

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת לא בסדר קיסליג שבניגוד לכל אלה שמקבלים פנדל שלא היה או כובשים מנבדל או ביד ורצים לשופט ומתקנים אותו ובטח ובטח אלו שעושים פאולים שלא נשרקים ורצים לשופט שיתן את הפאול.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב השכונה הלא פחות גדולה היתה בפנדל. אחרי ההחטאה איכשהו הכדור פגע פעמיים בקורה כלל כמעט השער העצמי ההזוי והיפה בהירטוסיה עם העקב

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מיינץ חווים אורגזמה כרגע.

בינתיים בכל המכלול של המשחקים של באיירן השנה בליגה ובאירופה, אין בכלל מה להשוות, באיירן לא מתקרבת ל70 אחוז מהרמה של העונה שעברה, זה הגיוני אבל אנשים נותנים יותר מדי קרדיט לגוורדיולה ורק מעצם השם שלו מדמיינים שבאירן נראית טו יותר. עונה כמו שעברה הם לא ישחזרו, למעשה אם מסתכלים על ההיסטוריה, הסיכוי שלהם לזכות באלופות שואף ל-0 (ועדיין הם פייבוריטית זה הזוי), דורטמונד למדה להסתדר בשני מסגרות והיא תרוץ עד הסוף, ולברקוזן? יפתיע אותי אם תהיה נחשבת לצלע השלישית, ועדיין היכולת של באיירן רחוקה בעיניי לעין שעור, אין מה לעשות מי שהופך את להאם לקשר אחורי ומוותר על השחקן הי טוב שלו בשנה שעברה אחרי ששילם עליו 40 מיליון עונשו לחטאות בחטא היוהרה. לפני שמישהו יגיד זה כולה 10 מחזורים הם שיחקו, אז אני יגיד שגם בשנה שעברה בתחילת העונה באיירן היתה אדירה עם אזיה הפרש שערים מפחיד ו-9 נצחונות רצוף אני חושב בדהירה

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/13
  8. בונקר מפואר Member

צר לי להפריע לניתוחים שלך, אבל מרטינז פצוע.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לפני כן גווארדיולה לא כל כך נתן לו לשחק, והוא גם לא ייתן לו לשחק כשיחזור.
    ובינתיים באיירן הופכת, ל-1:2. גרררררר

10. VAR Member

היכולת של מחיטריאן מאוד מדאיגה. אני חושב שזה פשוט לא התפקיד המתאים לו. לא בבונדסליגה.

11. AS R Member

משחק רע מאוד של דורטמונד. הניצחון הוא העיקר אבל הקבוצה של קלופ ממשיכה לא להרשים.
    אני חושב שהרבה מזה קשור לפציעות של גונדוגאן ופישצ'ק, אבל זה לא תירוץ. מחיטריאן פשוט נעלם במשחקים האחרונים, אובמיאנג מחמיצן וכרגע לא ממש מתאים לקבוצה ואני בכלל לא בטוח אם לבנדובסקי שיחק היום.
    לא מעט חששות לקראת השבוע הגורלי שמתחיל עם שני משחקי החוץ מול ארסנל ומול שאלקה.

12. Echte Liebe Member

אל תשכח שיש לך בסגל 4-5 שחקני סגל/הרכב פצועים. ביום רביעי כשמלצר יחזור יהיה שיפור ניכר בהחלט באגף, בלעדיו זה לא אותו אגף. כנ"ל לגבי פישצ'ק. אלו 2 שחקנים שמוסיפים את הטאץ' שלהם למשחק עם העליות קדימה והסגנון המשחק שלהם. גם כשגינדואן יחזור, מה שלא הולך לקרות בקרוב, ייקח לו זמן לחזור לכושר אבל אחר כך הוא יהיה מעולה. כמו שאמרת 2 משחקי חוץ קשים מאוד נגד שאלקה וארסנל, שיהיה לנו בהצלחה.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מה שקרה היום בבראונשוויג מאוד מתאים לקבוצה שהתארחה שם, מה שקרה שם בדקה ה90, עם זאת, ממש לא אופייני לאותה קבוצה. ווינריות שמתאימה יותר לברצלונה או באיירן מינכן. איזה כיף.

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע לגול של קיסלינג אתמול, אני מעריך שכמו שהיה עם באיירן ב94' גם הפעם ההתאחדות הגרמנית תקבע משחק חוזר. לדעתי חובה במקרה הזה משחק חוזר רק לשם ההגינות.

לגבי באיירן היום, שוב רחוקה מלהרשים. מבחינתי נקודת האור היום הוא מריו גצה במשחק טוב ונראה שסוף סוף הוא החל מתאקלם במועדון.

מי שאני דווקא רוצה לדבר עליה היא הקבוצה של יינס קלר. כל כך הרבה חוסר יציבות לקבוצה הזאתי. לצד צד התקפי לא רע בכלל של המועדון יש את ההגנה המביכה שקיבלה רביעיות מבאיירן וולפסבורג ושלישיות מהמבורג והופנהיים. הפתיע אותי שער הניצחון הלא אופייני שלה היום אבל בוא נקווה שאלת המזל הזו תהיה לצידה גם ביום שלישי, כי היא הולכת להזדקק לו.

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אלת המזל צריכה לעשות שיחה בינה ובין עצמה ולהחליט על המועד בו היא מגיעה: מול צ'לסי או בשבת בדרבי. Tough decision TBH.