המחזור התשיעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏4/10/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומנם רק משער, אבל לדעתי מדובר דווקא בגישה של פולדי. לי נראה שבמקום לעבוד קשה יותר הוא מתנהג לא כמקצוען ולכן היצפלד מעדיף לתת הזדמנויות לשחקנים אחרים.

תמיד שאני מנסה להבין באיזו עמדה אנו (שאלקה) חלשים ביותר, אני מגיע למסקנה שזה החלוץ השני. פולדי בהחלט יתקבל בברכה. גם לו זו תהיה אופציה טובה. אם הקרע בין פודולסקי להיצפלד (בתנאי שבאמת יש) ימשיך לגדול. הצעה עליו בינואר תתקבל בברכה גם מצד באיירן לדעתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/10/07
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהוא יתאים לשאלקה. סלומקה לא משחק עם שני חלוצים אמיתיים. אלא עם קיי קיי ועוד שניים באגף ואת זה פולדי לא יודע לעשות. לאחרונה אמנם אסמואה משחק כחלוץ שני, אבל זה יותר אופטי מאשר אמיתי ועדיין משחקים עם חלוץ אחד. אם סלומקה רוצה לשחק עם שניים יש לו אופציה נהדרת של סורנסן (נדמה לי. ברח לי כרגע השם) שכרגע פצוע. יש לו הבנה מצויינת עם קיי קיי. הבעיה שסלומקה לא ממש רוצה. אם כי אני חייב לציין שלדעתי פולדי וקיי קיי יכולים להשלים אחד את השני. אבל, שוב, זה מחייב שינוי גישה אצל סלומקה.

3. דנידין Member

נדב, אחת הבעיות של שאלקה שמאז הפציעה של סורן לארסן אין לה גם את האופציה לשחק עם שני חלוצים. לא אסמואה, לא אלטינטופ ובטח שלא לובנקרדס מוגדרים בעייני חלוצים קלאסים. לעומת זאת פולדי מתאים מאד לצד קוראני, ואת זה ראינו גם בנבחרת.
    אז אולי בשיטה הנוכחית פולדי לא מתאים, אבל איתו מגוון האפשרויות שלנו גדל.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוצמזה שלדעתי גם אלטינטופ יכול לשחק חלוץ שני (רק לא נותנים לו) אני מסכים איתך.
    השאלה אם סלומקה מוכן לשנות את השיטה.

5. דנידין Member

אלטינטופ מאז הגיע מקייזרסלאוטרן אכזבה גדולה. בעונה שעברה נתנו לו הרבה הזדמנויוית להוכיח את עצמו בעמדת החלוץ והוא נכשל בגדול.
    מסקנה: או שהוא מתאים לקבוצה קטנה או שהוא פשוט לא חלוץ.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שהוא לא שיחק ממש בתפקיד שלו או שלקח לו זמן להתאקלם.

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי-שכח מזה! אין סיכוי שבעולם שבאיירן תוותר על חלוץ העתיד של המועדון, אולי השאלה. אבל גם זה לפחות כרגע לא נראה לי ריאלי.

פודולסקי עשה הרבה הדים בקיץ של המונדיאל וכבר הגיע לבאיירן במעמד של סופרסטאר ולכן זה קצת הקשה עליו. בנוסף, עושה רושם שהוא הלך לאיבוד עם כל הפציעות האלה ועם החלפת החלוצים בקיץ האחרון. אבל שער אחד שלו ואני מאמין שהוא כבר יחזור לעצמו.

8. testz0r Member

פולדי קיבל המון המון קרדיט מהיצפלד העונה והעונה שעברה והוא אף הבקיע אבל בכל משחק אנחנו מקבלים את הרושם שפולדי הולך לאיבוד איפשהו וששוב הוא צריך להבקיע בכדי לחזור לעצמו,כל פעם פולדי כאילו נאלץ להתחיל מההתחלה בשביל לחזור לעצמו הוא לא ממשיך מאותה נקודה.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאתה צודק, אבל אין לשכוח שלבאיירן יש גם את ווגנר וגם את שלאודף לעתיד. אם פדולסקי ירצה לעזוב, אני לא חושב שמישהו יחזיק אותו בכוח, בטוח אם תגיע הצעה סבירה (בסיבובת ה-10 מיליון אירו).

10. tiktin Member

אתה גם משווה את שני השחקנים האלה לפודולסקי? ואגב יש לך את שחקן הנבחרת הנוער של גרמניה טוני קרוס. אם כבר אפשר לשוות את פודולסקי למישו זה אליו.

11. testz0r Member

קשה להשוות את פולדי לקרוס כי קרוס משחק בעמדה אחרת לגמרי ואין ספק שהוא יהווה חוליה חשובה מאוד בקישור של באיירן בעתיד.
    חוץ מזה שכמו שאתה אומר וצודק אין להשוות את ואגנר לפודולסקי לפחות לא עכשיו.
    פולדי עוד יחזור לעצמו אתם תראו.

12. tiktin Member

עכשיו סיימתי לראות את המשחק של שלקה נגד קרלסרוהה ורק עכשיו שמתי לב שפורח (למרות שהוא כבר לא ילד) שחקן מעולה ששנה הבאה כבר לא אמור להיות בקרלסורהה, טומס היינל. בישול מדהים שגם זה-רוברטו היה מתגאה בו + משחק מעולה. שיגע את בורדון בכל פעם שהוא נכנס לרחבה. פשוט תענוג.