המחזור התשיעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏4/10/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה מתכוון אם ספק ובאיירן יפסידו, כי הם כבר איבדו נקודות מול האנובר ושאלקה דווקא בשאננות האליאנץ ארינה.

לגבי אוטל אין ספק בכלל. היצפלד ממשיך לתת לו הזדמנויות ברוטציה עקב היכולות שלו להיות שחקן מוביל בעתיד. יש לו משמעת והבנת משחק נדירה לילד בגילו.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה אני הייתי כשאיבדנו נקודות נגד האנובר בבית?
    ידידי ניצחנו אותם 3:0. בסה"כ איבדנו פעמיים נקודות. תיקו בחוץ עם המבורג ותיקו בבית עם שאלקה.

3. Mehmet Member

ועדיין, אוטל אמר בראיון איתו שהוא רוצה לעזוב כי הוא לא משחק מספיק.

יש מספיק צעירים שהייתי שמח לשחרר לקבוצות אחרות כדי שיתחשלו (תראו איך גרליץ עושה חיים בקרלסרוהה-נקבל אותו חזרה כשהוא הרבה יותר טוב!), אבל אוטל הוא לא אחד מהם. שחקן שבהחלט צריך להיות קבוע בהרכב, או לפחות לא על קצה הספסל.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טעות שלי. קמתי משינה ישר לכאן וזו התוצאה.

לא כדאי לאוטל לעזוב, כי זה רוברטו כבר מבוגר מספיק כדי לדעת שהוא לא ישאר עוד הרבה. אין שחקן אחר שיכול יהיה להתמודד על העמדה מול אוטל (זה לא שפרינגס יחזור או משהו) כל עוד הוא ימשיך להתקדם ולשחק טוב (בניגוד לשוויני שנחלש לדוגמא ומאבד את מקומו בהרכב מידי פעם).

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/07
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק או תקציר ממנו, אבל לפי מה שקראתי שוויני דווקא היה טוב מאוד אתמול. אז בואו לא נמהר להספיד אותו. מה גם שרוב התרומה שלו היא מהסוג שלא תמיד רואים בעין בלתי מזוינת.
    עובדה מעניינת נוספת היא שחוץ מנגד שאלקה, טוני כבש בכל המשחקים הרשמיים בהם הוא שיחק. ועוד נתון מעניין - בששת המשחקים הרשמיים האחרונים באיירן ניצחה, הבקיעה 16 שערים וספגה רק אחד.

6. Trnado Member

שווייני גם במשחקים רעים שלו ידע תמיד לתת איזו מסירה גאונית ולהשאיר מישהו מול השוער.
    לפעמים זה נכנס כמו אתמול ולפעמים לא.
    מי הספיד אותו?

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מידי אנשים הספידו אותו. גם כאן. שלחו אותו לספסל, שלחו אותו לקבוצה אחרת, אפילו זה מעלי אמר ששוויני נחלש.
    תשאלו את כפיר. ראינו ביחד את הגומלין נגד הפורטוגלים ולמרות ששוויני לא בלט במבט ראשון הראתי לו כמה הבחור עושה עבודה חשובה. האיש נותן המון המון איזון לקבוצה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, תראה את התקציר שטוקסין העלה פה...
    שוויני עם משחק אדיר ושתי בישולים מדהימים. לצד אוטל וטוני הכי טוב במשחק.
    שמתם לב שריברי פתאום למרות שממשיך להשיג יכולת טובה לא בולט כמו בתחילת העונה?

ועדיין סלע, באליאנס ארינה להוציא נ"ק זה בגדר סנסציה.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול לראות את התקציר ישירות באתר. יש לי שם מנוי. אבל מהלילה מתחילים שידורים חוזרים של המשחק כולו בערוץ 5 ו 5+ ובימים אלה יש לי כל כך הרבה שעות טלביזיה (אני רואה תוכניות שאין לי מושג מה הן) כך שאני אקליט אותו ואראה.

לגבי שוויני. אני צייניתי אחרים, כולל אותך (שלחת אותו להשאלה בקבוצה אחרת כי הוא ירד ואין לו דקות וחבל עליו וכל זה) ואני שוב חוזר, תשאל את כפיר (אפנברג) כמה פעמים הראתי לו דברים ענקיים ששוייני עשה נגד הפורטוגלים, גם אם זה לא היה כידרור או בעיטה לחיבור או מסירה שמשאירה את ינסן מול השוער.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קבל תיקון, הפצרתי בבאיירן להשאיל אותו כל עוד הוא לא משחק.
    בא נגיד ככה שאם קלוזה לא היה נפצע, שוויני היה בשני המשחקים האחרונים בהם הוא פתח, ממשיך לשבת על הספסל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/07
  11. T0XiN Member

אני חושב שעקב כך שריברי הוא מוסלמי הוא מקיים את הרמאדן,דבר שמאוד פוגע בשחקנים מוסלמים בתקופה זו של השנה.
    הם משתלדים שלו לאמץ את עצמם יותר מדי.
    אני מקווה שאחרי הרמאדן במידה וההשארה שלי נכונה אנחנו נראה שוב את היכולת המצויינת של ריברי.
    למרות שגם המיט אלטינטופ הוא מוסלמי (כך אני חושב לפחות) והוא דווקא מציג יכולת יציבה מתחילת העונה.
    אולי שחקן ברמות של ריברי זה שונה כי הוא עושה פי 2 עבודה מאלטינטופ.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שכן או שלא. בשבת לא היה צורך לפתוח עם 5 קשרים שכן פולדי היה כבר בריא.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני חושב שבבאיירן מתחילים לוותר על פולדי. אני גם לא התפלאתי ששלאודראף נכנס לפניו. היצפלד פשוט לא מאמין בו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/07
  14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא לא לגמרי כשיר. אני חושב שבאיירן אף פעם לא מוותרים כה מהר ובטח שלא על סטארים כה גדולים. מקרה דייסלר הוכיח כמה סבלנות יש להם, ופה אפילו עוד לא הגיעו למצב שצריך לאבד רבע סבלנות, כי הוא גם ככה לא שחקן הרכב, כך שלא מצפים ממנו לגדולות ברגעים אלו. קלוזה וטוני יהיו שחקני הרכב של באיירן כמעט לא משנה איך ומתי (למעט פציעות או משחקים לרוטציה מול קבוצות קטנות).

15. דנידין Member

המעבר לבאיירן היתה טעות מבחינתו של פולדי. כמו שמתברר באיירן פשוט עדיין גדולה על פולדי (שיבוא לשאלקה, אצלנו יש לו מקום ליד קיי קיי)