המחזור התשיעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏4/10/07.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

המבורג מנצחת 1-0,הפעם זה את בילפלד,והכובש הוא שוב רפאל ואן דר וארט,שנימצא בכושר שיא,הבחור לא מפסיק ליכבוש. ה-7 שלו העונה (!).
    אחחח איזה שחקן ענק. :aaa021:

2. נעם Member

דרך אגב סאנוגו הבקיע אומנם מקרוב אבל מבעיטה אקרובטית ביותר הנה:

http://www.werder.de/bongarts/GYI0050801525.Xxx

3. john Member

ה-8 אחי !

משחק לא מהטובים שלנו, היה משחק מאוד צמוד, בליפלד לחצה הרבה, מזל שיש את דה יונג שהציל אתנו הרבה. לא יודע אין הרבה מה לסכם, הכל היה כל כך צמוד. העיקר הניצחון והשער של רפא המלאך שלנו ! כל הכבוד HSV !
    :aaa021:

4. samoel Member

ראיתי היום את המשחק של שאלקה נגד קרלסורהה פשוט קבוצה מדהימה. המאמן שלה הוא ממש טוב, רואים את טביעת האצבע בכל מקום. איזה כדורגל מודרני וחכם. ועוד מקבוצה בתקציב כזה, ממש לא הייתי מצפה.

משחק דרך האגפים עם מנהל משחק מצויין באמצע של ההונגרי הזה שחקן ממש טוב(לא מצליח להיזכר בשם המלא שלו, תמאש אינטהר?) גורליץ במחצית ראשונה מצויינת ואחרי הצהוב הוא נרגע, ובמקומו ראו את טים פותח מבערים וכמובן כובש צמד. איזה מסירה גדולה בגול הראשון גם יבישווילי (נדמה לי) היה מעולה באגף בכלל המשחק דרך האגפים בקבוצה הזאת ממש טוב.

וההגנה איזה סגירה איזה חילופי מקומות אוטומטיים ככה רואים שיש מאמן מאחורי הקבוצה ,איך שאמר מלר, הם באו לשים מחסום לשאלקה, פשוט עמידה נפלאה בהגנה. הם באמת לא עוד הפתעה, כרגע הם משחקים טוב,וזה מפתיע ילמדו אותם טיפה הם ירגעו אבל הם לא בדרך חזרה לליגה השניה(חוכמה גדולה להגיד עכשיו אחרי שצברו לא מעט נקודות, אבל בכל זאת רבים עדיין קוראים לניצחון היום הפתעה גדולה, בעוד שאני,תראו בדיון הווינר, לא היה לי ספק שהם יוצאים היום עם נקודות מגלזנקירשן)

ואגב אני לא בטוח שאם לא שורקים לנבדל השוער לא לוקח לקוראני את הכדור.

5. T0XiN Member

6. T0XiN Member

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שדדה היה צריך לראות אדום. אמרתי שדדה עשה כל כך הרבה עבירות ואת כולן שרקו דווקא לטובותו. כשחקן של בוכום הלך עם רגל קדימה הוא שרק נגדו פאול כשדדה עשה את זה כמה פעמים הוא שרק לטובתו פאול והיו עוד מקרים כאלה עם עוד שחקנים של דורטמונד שעשו עבירות ונשרק דווקא לטובתם.
    לא אמרתי שקלימוביץ' היה צריך לקבל צהוב שני, אלא שהצהוב שהוא קיבל היה אדום. הוא חצי שכב על הריצפה השחקן כבר היה צעד וחצי מעבר לו והוא בעט בו מאחור. זה אדום.
    תן מקרה אחד ששחקן של בוכום היה צריך לקבל אדום.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הכניסות הכל כך מיותרות של דברובסקי, קיבל צהוב אבל הגיע לו אדום לא פעם אחת. הכניסות של שסטאק בדדה שהוא לקח ממנו כל פעם את הכדור בדרך אל החצי של בוכום.

9. הגבר באדום Member

ומגיע הרבה כבוד! היה משחק כמעט שווה, אבל יחסית לעובדה, ששיחקתם בחמישי בגביע אופ"א, הכל בסדר גמור (ובוודאי גם התוצאה).

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אסור לזלזל בניצחונות של ברמן ושל המבורג, סתכלו מה קרה לשאלקה...( אני לא מדבר בכלל על שטוטגארט שנראתכמו הצרות שלי העונה)

לגבי שטוטגארט, אני לא הולך לבקר את פה, ואני לא חושב שיש פה בכלל שיקול לגבי המשך דרכו בקבוצה, אבל הוא עושה העונה טעויות ללא הפסקה. הראשית הרוטציה שכ"כ איפיינה את שטוטגארט בעונה שעברה. במשחק אתמול הוא יכול היה לבקר חד פעמית על מיירה, כולם רואים שעוברת עליו תקופה לא קלה, שהוא עושה הרבה שטויות, אפשר היה לתת למגאנין לפתוח. בקישור אפשר היה לתת לקקאו או להילברט לנוח. ופתאום בשטורק בכלל לא משחק שלא נדבר על אוורטון ( שלטעמי יכול לשחק כקשר ימני..)
    בכל אופן גם המקסיקנים העונה לא פוגעים, במקום אוסוריו אפשר היה לתת לבק לשחק.
    מסכת של טעויות שגוררת את הקבוצה לקריזה ולפתיחת עונה גרועה ביותר.

11. joe Member

משחק מעולה של באיירן וטוני נגד נירנברג.
    פודולסקי שיחק 20 - 15 דקות.. אני בספק אם נגע בכדור.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/07
  12. Mehmet Member

אכן היה משחק מצוין.

והנה היצפלד נותן לאוטל לפתוח בהרכב, ומקבל אחלה תמורה.

עם קצת יותר ריכוז, התוצאה היתה יכולה להיות אסטרונומית...

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

משמח אותי לשמוע על אוטל, הילד הזה יכול להתפתח להיות שחקן מאד משמעותי בנבחרת גרמניה ובבאיירן.
    באליאנס ארינה אני בספק אם באיירן תאבד נ"ק העונה.

פרנקפורט עם ניצחון נאה על לברקוזן, ניצחון שיותר מכל מראה שהנאיביות של העונה שעברה מאבדת את החלודה שלה, כל זה בלי שינוי מהותי בסגל.

14. joe Member

אשמח לקישורים לתקצירים מהסוף שבוע.. תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. T0XiN Member