המחזור התשיעי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏26/10/06.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינה התקפית, אני מאוד מרוצה מההרכב הזה. בובאקר סאנוגו פאולו גררו הם לדעתי צמד החלוצים הטוב ביותר שיש כרגע להמבורג. רפאל ואן דר וארט יועיל להמבורג במסירות הגאוניות שלו וניהול המשחק. חוסה פאבלו סורין יוסיף יצירתיות ומהירות.
    רק שיביאו נצחון ביתי, הלוואי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. Raulito Madridista

באיירן מינכן חייבת להתאושש בביתה נגד פרנקפורט אחרי ההפסד, יותר נכון התבוסה, לוורדר ברמן במחזור הקודם. אני חשבתי בהתחלה שפרנקפורט זו יריבה בהזמנה עבור באיירן, להוציא את העצבים, לחזור לשיגרה, ולהיות מוכנים לקראת אמצע השבוע, המחזור בליגת האלופות, אבל, פרנקפורט למרות שניצחה רק פעם אחת, מצליחה להוציא תיקו נגד קבוצות טובות, שאלקה, המבורג ושטוטגארט לא הצליחו לנצח אותה. באיירן כמובן פייבוריטית כי המשחק אצלה בבית והיא קבוצה הרבה יותר טובה. לאחר המשחק החלש שלו נגד ברמן הייתי אומר שללוסיו מגיע ספסל, אפשר לנסות את דמיכליס כבלם. פודולסקי חייב לפתוח בהרכב וגם מקאיי שבמשחקים האחרונים מגלה יכולת טובה. באיירן לא מספיק יצירתית, לדעתי היא צריכה לשחק 4-4-2 רגיל, באלאק עזב , אין טעם לשחק עם פליימקר בקבוצה אם אין לך כזה מובהק.

מסכנה מיינץ שפוגשת את ברמן במומנטום מצויין. גם ניצחה באלופות והיא נכנסת לתמונה על המקום השני, גם הביסה בביתה את באיירן מינכן, הקבוצה קורעת כל מה שזז וההתקפה שלה פנומנלית. מיינץ קרובה לקו האדום ואני לא רואה אותה עושה משהו מיוחד למרות שהמשחק אצלה. הגיע הזמן שקלוסה יגיע לעונה הנוכחית, אבל גם אם יישחק לא טוב, יש את בורובסקי, זידן, דייגו, ולא חסר. קלוסה למרות שלא כבש, טוב במשחקים האחרונים, שהגול הראשון יגיע אני בטוח שכך גם האחרים, מעניין אם הבצורת שלו תישבר מחר. מיינץ יריבה בהזמנה, לא ניצחה מאז המחזור הראשון.

המבורג ניצחה בפעם הראשונה העונה בלבד, בכל המסגרות, את לברקוזן בשבוע שעבר. אולי הניצחון יוסיף לקבוצה ביטחון ויוציא אותה לדרך חדשה, והקבוצה תשאוף לעבר צמרת הבונדסליגה כמו אשתקד שגמרה שלישית בטבלה. האנובר שממוקמת במקום האחרון, לא אמורה להפריע יותר מדיי להמבורג המארחת, אבל המבורג השנה איבדה כל-כך הרבה נקודות וסיימה סתם משחקים בתיקו, כך שאת האנובר אני עדייין לא פוסל. סוף סוף ואן דר והארט חוזר לשחק, הוא היה חסר מאוד להמבורג. מאחל בהצלחה לגררו שייכבוש, כמו במחזור הקודם שהעניק להמבורג ניצחון במו רגליו.

משחק אדיר יהיה בין שטוטגארט לשאלקה אני בטוח, שטוטגארט קבוצה לא יציבה במיוחד, ניצחון שלה על שאלקה השנייה בטבלה, יכול לסבך עוד יותר את הטבלה ולעשות את הליגה אף יותר מעניינת(6 נקודות מפרידות בין המקומות 1 ל12). שאלקה קבוצה יותר טובה, המשחק לא קל להימור ולא צפוי.

לברקוזן נמצאת בתקופה רעה, היא היחידה שהפסידה להמבורג, היא עפה מהגביע השבוע, היא נקודה אחת מהקו האדום והשיגה רק 8 נקודות בשמונה מחזורים, מולה נמצאת מנגשמלאבך, שהשיגה 12 נקודות. היא הפסידה בכל משחקי החוץ שלה אך ניצחה בכל משחקי הבית. גם כן משחק לא קל להימור, לא יכול לחזות תוצאה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/06
  3. MHFC Member

אותי מעניין איך באיירן מינכן תופיע למשחק מול פרנקפורט, אומנם באיירן הצליחה לנצח בגביע את קייזרסלאוטרן, אבל זה לא משנה את העובדה שבאיירן לא בתקופה טובה, הפסד מביך מאוד לורדר ברמן בשבת ו-1-0 על קייזרסלאוטרן שעדיין קבוצה כמו באיירן צריכה לשכנע הרבה יותר מאשר 1-0 קטן על קבוצה מליגת המשנה.
    ההגנה של באיירן נראית רע מאוד, בעיקר לוסיו שהיה פשוט גרוע מול ורדר ברמן, שער עצמי+ טעות בשמירה על דייגו הברזילאי של ברמן שכבש את השער הראשון לזכות הירוקים, במחזור שעוד לפני כן באיירן ספגה בבית 2 שערים מהרטה, כך שההגנה של באיירן לא בשלמותה.פודולסקי הצעיר שבמאזנו שער אחד העונה בליגה ייצטרך לספק את הסחורה במידה ויפתח בהרכב.

את פרנקפורט מאוד קשה לנצח, כרגע פרנקפורט היא מלכת התיקו, 7 תוצאות תיקו (!) ובנוסף יש לה עוד ניצחון שכל זה מעמיד אותה במקום ה-12 בטבלה עם 10 נקודות.

המערך שראיתי על פי הבילד הוא שונה לזה שאתה אמרת:

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bundesliga/aktuell/2006/10/27/bundesliga-mainz-werder/bild-grafik-aufstellung.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/06
  4. אפנברג Member

http://www.bundesliga.de/media/images/vereinslogos/bayern_muenchen_104x104.Xxxhttp://www.bundesliga.de/media/images/vereinslogos/frankfurt_104x104.Xxx

אליאנז ארנה, מינכן.

רקע:

משחק בין שתי הקבוצות הגרמניות היחידות ש"חיות" בכל החזיתות: ליגה, גביע גרמני ואירופה. הן מגיעות למשחק אחרי שהצליחו באמצע השבוע לעשות מה שלא מעט קבוצות בונדסליגה בכירות לא הצליחו: להעפיל לשמינית גמר הגביע הגרמני. פרנקפורט ניצחה בחוץ את אסן 1:2 ובאיירן, ביכולת מאוד לא משכנעת עד שה"בילד" שאל האם הקבוצה לא משעממת, גברה בבית על קייזרסלאוטרן 0:1. באיירן מגיעה מהמקום הרביעי ופרנקפורט מהמקום ה-12, עם מאזן מוזר של נצחון אחד, 0 הפסדים ו-7 תוצאות תיקו! (4 מתוכן בחוץ). מאזן הבית של באיירן מול איינטראכט מאז ייסוד הבונדסליגה: 28 נצחונות, 5 תיקו ו-3 הפסדים, עם יחס שערים 41:94.

http://www.bundesliga.de/media/images/vereinsleiste/bayern_muenchen_28x28.Xxx

במגזין החדש של הקבוצה כתוב Fussball mit Spass (כדורגל עם הנאה) אך זה רחוק מהמציאות של באיירן כרגע. הקבוצה ספגה שריקות בוז מאוהדיה במשחק מול לאוטרן ומגאת' מבין את האוהדים לאור היכולת שחניכיו הציגו. מגאת' מצפה שהקבוצה תעלה הילוך כיוון שאם ברמן מנצחת את מיינץ היום הפער ביניהן יעמוד על 6 נק' ערב משחקה של באיירן. ואן בומל אומר שאם השחקנים מתכוונים לשחק מול איינטראכט כמו ששיחקו בגביע, עדיף שלא יגיעו למשחק...פולדי דווקא לא מודאג ואומר שבמבחן התוצאה באמצע השבוע באיירן הצליחה וזה מה שחשוב. דמיקליס יאייש את עמדת הבלם במקום לוסיו הפצוע.

http://www.bundesliga.de/media/images/vereinsleiste/frankfurt_28x28.Xxx

המאמן, פרידהלם פונקל, אומר שבאיירן חזקה מאוד בביתה אך בשום אופן לא בלתי מנוצחת. הוא ישמח אם רצף האי הפסדים של הקבוצה (היחידה בליגה יחד עם נירנברג שטרם הפסידה העונה) יימשך גם לאחר המחזור הקרוב אם כי הפסד במינכן לא יפגע במטרות הקבוצה העונה. פונקל מצפה משחקניו להיות פחות נאיביים ולעשות פחות טעויות מאשר בביקור האחרון של הקבוצה במינכן בעונה שעברה, אז זה נגמר עם 2:5 לבאווארים. בסה"כ הקבוצה בתקופה טובה וזה בא לידי ביטוי באמון שהאוהדים מביעים בקבוצה עם רכישת כרטיסים הסטרית. הפעם האחרונה בה פרנקפורט ניצחה במינכן היתה ב-18/11/2000, 1:2 אחרי שבאיירן הוליכה 0:1. את איינטראכט אימן אז...פליקס מגאת'.

הרכבים משוערים:

FC Bayern: Kahn - Sagnol, Van Buyten, Demichelis, Lahm - Van Bommel, Ottl, Schweinsteiger - Pizarro, Makaay, Podolski

Eintracht Frankfurt: Nikolov - Ochs, Kyrgiakos, Vasoski, Spycher - Huggel, Fink - Streit, Meier, Thurk - Amanatidis

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דור.ר , לפי מה קבעת ששאלקה טובה יותר משטוטגארט?
    על אחת כמה וכמה שהמשחק בשטוטגארט (לי יש הרגשה של תיקו ד"א). כמו שאפשר היה לראות במשחק החוץ בקלן בגביע שאלקה בחוץ פשוט לא טובה. סיקור יעלה יותר מאוחר, אפשר להגיד רק שהחיסרון של לינקולן פלוס הסיפסול הצפוי של קוראני לא בדיוק מעודד מבחינת הכחולים....

6. joe Member

קראתי באתר של באיירן שפודולסקי נפצע לשלושה שבועות, וייתכן ויחזור למשחק נגד שטוטגרט.
    מעניין אם מאגאת' עדיין יפתח עם שלושה חלוצים.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אכן, פולדי יעדר שלוש שבועות.
    במקומו העלה מגאת מקבוצת החובבים של המועדון אולי את התגלית הבאה של באיירן, בחור צעיר העונה לשם סטפאן מאיירהופר. פולדי מטצרף ללוסיו שלשמחת אוהדי באיירן יעדר גם מהמשחק.
    אצל איינטרכט יעדר כעבור השוער המצויין מרקוס פרול, ניקולוב יעמוד בשער במקומו.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וואו! מסירה מצויינת של האנט, ושער מרשים של קלוזה 0-1 ברמן.

דקה לאחר הגול, איבוד כדור של דייגו, וויזה שהיה מחוץ לשער כמעט חטף גול מחצי מגרש.

דקה 20 ברמן כבר מפרקת לגמרי את מיינץ. נאלדו עולה עד לחצי ומכניס כדור עומק לקלוזה שמפרגן חזרה להאנט. 2-0.

פאק!!!!!! אני לא מספיק לרשום, דקה 21 גול נוסף של קלוזה!!!!!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברמן מוחצת את הקבוצה של קלופ, וממשיכה בפורמה המטורפת שלה...
    קלוסה עם צמד מפרק את הרשת, והוא כ"כ רעב כאילו לא אכל שנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    בארסה הנה אנחנו באים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ששששששש רוזנר אל תפתח פה לשטן!!

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק הרסת לפרנקפורט נגד פאלרמו עכשיו אתה רוצה לחסל את סיכויי ההעפלה של ברמן?

ובאמת קלוזה מלא תיאבון ובצדק רב אחרי שלא כבש חודשיים הגיע הזמן, חבל כל כך שאם לא ננצח מחר הפער מברמן יגדל לשש.

12. ~Man-Utd~ Member

איזה קבוצה מדהימה ברמן, פשוט תענוג לראות אותם משחקים.
    בזמן האחרון יוצא לי לראות המון משחקים שלהם, היום אני רואה את המשחק באינטרנט בגלל ששמתי עליהם בווינר ב+1 למיינץ, ושוב אני נהנה ממשחק מצוין של הקבוצה, היא פשוט דורסת, כל הכבוד למאמן על סגנון משחק אטרקטיבי והתקפי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

13. נעם Member

sopcast תוכנה מצויינת!!!!!
    סוף סוף עובד לי
    ומעכשיו גם אני מפסיק לפתוח פה כשזה נהיה כבר מציאותי...
    אהה ומזלט למירו, אין עליך בעולם!!!!
    ושיפוט ביזיון עם השער שנפסל לדייגיטו שלנו, זה אפילו לא היה קרוב לנבדל.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טעות של וויזה נותנת למיינץ עוד תקווה...
    1-3 אזאווגה מצמק.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הנה ברמן סוגרת עניין, דייגו כדור למרכז ישר לראש של נאלדו 4-1

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/06