המחזור התשיעי בבונדסליגה: הופנהיים כובשת את הפיסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏24/10/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בסביבות 500 ק"מ משטוטגארט. הייתי 5 פעמים במשחקים שלהם, אבל העונה לצערי לא יצא לי...

2. C-J Member

סופסוף יצא לי לראות את הופניהיים מעבר לתקצירים.

הכח של הקבוצה הוא בעצם הקבוצה.
    אין כוכבים שסוחבים, אין סטארים. פשוט יש קבוצה שתוקפת כמו קבוצה ומגינה עם כל הקבוצה.

משחק מהיר מאוד בחלק הקידמי שלעיתים קרובות תופס את היריב לפני שהספיק להתארגן בקו האחורי.

הופנהיים משחקת אותה הנקבה התמימה: מראה טפח מחמוקיה, הזכרים מתקרבים במחשבה שמצאו טרף קל, ואז היא חושפת שיניים חותכות ונושכת. אשכרה נשיונל גיאוגרפיק.

מעניין איפה אוכל למצוא סטטיסטיקה על המצבים מהם הופניים כובשת (מתפרצות, נייחים, התקפות מעבר, התקפות לחץ,...)

3. T0XiN Member

פשוט ת-ע-נ-ו-ג!
    איו לי מילה אחרת לתאר את חוויית הצפיה שעברתי היום.
    האמנם יצא לי לצפות אך ורק במחצית הראשונה אבל על פי התוצאה לא פספסתי הרבה.

הופנהיים מלהיבה,מהירה,צעירה ודורסת. במילה אחת מדהים!
    המבורג עשתה מעצמה צחוק ובכלל ההגנה שלה היתה כמו שלוליות עבור השחקנים הצעירים של הופנהיים.
    כמה לחץ הופנהיים הפעילה בחלק המגרש של המבורג,מה שלא איפשר להמבורג להגיב בכלל. כמה נחישות וכמה כח. חילוצי כדור כ-30 מטרים מהשער של המבורג. דבר שפשוט אסור שיקרה לקבוצה בסדר גודל של המבורג.
    הופנהיים מוכיחה שוב כמה היא אטרקטיבית וראויה העונה למקום צמרת בטבלת הבונדסליגה. אין ספק שאם היא תצליח לשחק כך גם אחרי פגרת החורף מקומה בליגת האלופות מובטח. אבל גם קרסלרוהה בעונה שעברה בתחילת העונה היתה מאוד מלהיבה אך נעצרה לאחר מכן. אני אישית מקווה שזה לא יקרה להופנהיים.

4. kfiros Member

אגב.. סתם נתון מעניין
    הופנהיים זו עיירה עם 20,000 תושבים, אולי פחות.
    מדובר בקבוצה ללא עבר מפואר או הסטוריה של אטרקטיביות למשיכת אוהדים, האיצטדיון העירוני שהושבת לא מזמן בגלל חוסר התאמה לדרישות צמרת הכדורגל הגרמני מכיל 4,000 מושבים.
    כרגע הקבוצה משחקת 35 מייל צפון מערב במאנהיים, עיר גדולה בסביבה.
    רוב האוהדים של הופנהיים הם אוהדים מהישובים הסמוכים שרכשה הקבוצה בעיקר בשנים האחרונות. הופנהיים תעבור בקרוב מאוד לאיצטדיון יפה עם 32,000 מקומות, ממוקם מחוץ לעיר ונגיש מאוד לחלק מהישובים בסביבה.

גם הופנהיים וגם האל, קבוצות מאוד צנועות מהפריפריה ללא הסטוריה מפוארת, ללא שמות גדולים, ללא התמסחרות מאסיבית, עם תקציב מהנמוכים בליגות שלהן עושות בית ספר ללא מעט קבוצות צמרת ובקצב הזה גם יזכו בכרטיסים לאלופות בעונה הבאה. נקודת אור משמעותית בעידן הכסף והמסחור.. מקווה להמשכיות

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/08
  5. NUOVA GUARDIA Member

לא יאמן מה שהופנהיים עושה בבונדס ליגה, בית ספר לכדורגל.
    קבוצה אטרקטיבית שרק עלתה מהליגה השנייה בגרמניה מוליכה את הטבלה בבטחה עם ניצחון על המבורג מהמקום השני.
    אני חושב שהופנהיים בליגה הגרמנית מזכירה לי את האל סיטי בפריימר ליג.
    השאלה היא האם זהו מומנטום של פתיחת עונה או שנראה את הופנהיים מוכתרת כאלופה בסוף העונה?!

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אנחם אותך במשהו קטן, נסעתי אלף!! ק"מ באוטו (מתוכם 400 ק"מ בתוך גרמניה) מבאזל שוויץ (בשעה 07:30 בבוקר יצאתי) והגעתי לוינה בשעה 18:00 רק בשביל לראות את הנבחרת שלי מפסידה לספרד ברבע הגמר.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופנהיים עיירה של 3,500 איש בלבד, אפילו לא 20,000.
    עוד דבר מעניין לגבי המשחק אתמול. האיצטדיון במנהיים מכיל 26,000 מקומות בו בזמן שהייתה דרישה ל - 40,000 כרטיסים.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ראיתי לנכון להביא ציטוט של יוריס מתייסן הבלם של המבורג: " אני לא יודע מה השחקנים של הופנהיים אכלו, הם רצו כמו מטורפים..."

חברים, רק נזכיר לכם שהיום בערב יפתח דיון מחזור אמצע השבוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הופנהיים, סיפור בלתי יאמן. קבוצה שמטפסת מתחתית הליגות בגרמניה אל המקום הראשון בבונדסליגה ועושה זאת לא סתם אלה בסטייל שחבל על הזמן עם כמות שערים מטורפת בהחלט. שחקנים מצוינים בכל עמדה, מועמדת לגיטימית לאליפות. אך כרגיל, כל הקבוצות משחקות בשביל באיירן מינכן. אני לא מתכוון לדבר על השיפוט הקטסטרופלי שהיה במינכן שלשום, פשוט מרגיז ומעצבן.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתכוון לזה ששרקו פנדל שלא היה נגד באיירן? התרגלנו כבר לשיפוט המצחיק נגדנו.

11. T0XiN Member

מנגד לא פסלו את השער של בורובסקי.
    קלוזה דחף בבוטות את השחקן ששמר עליו. רק שזה גם נדחף וגם קיבל כדור לראש מבורובסקי שהלך לתוך השער.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלוזה לא דחף אף אחד. אם מישהו דחף מישהו אז זה המגן דחף את קלוזה או נתקל בו ובגלל זה הכדור ברח לקלוזה מהרגל. מעניין ששתי רשתות שידור בגרמניה קבעו נחרצות והוכיחו שלא היה פנדל ואף אחד שם לא דיבר על פאול לכאורה של קלוזה.

13. C-J Member

קלוזה דחף בבוטות את השחקן?!?!?

לא מהזווית שאני ראיתי את זה לפחות!

14. T0XiN Member

http://soccernewstv.com/bayern-munich-4-2-...urg-highlights/

תסתכל שוב ותגיד לי מה אתה רואה,
    אני בטוח ב-90 אחוז שקלוזה הוא זה שדוחף פה.
    שים לב ליד של קלוזה שממש דוחפת את השחקן.
    רואים בבירור את הדחיפה של קלוזה וגם אם בכל זאת אתה לא רואה מה שאני רואה הסיומת של היד שלו היא סומת של אחרי דחיפה. קלוזה דחף.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/08
  15. odobry Member

רק להבהרה - יש הבדל גדול מאוד בין הופניים להאל.

הופניים = קבוצה שבאה מהליגה השניה ועושה ביתספר לליגה, משחקת אטרקטיבי וכובשת בצרורות
    האל = קבוצה שעד למחזור האחרון הייתה עם הפרש שערים 0 במקום השלישי, משחקת משחק בונקר ומסתמכת על הקרנות ומצבים נייחים, את הנצחון מול ארסנל היא לקחה כי היא באה באנדרגוד ואפחד לא חשב, עכשיו שהליגה ערנית צ'לסי ומנצסטר יראו את ההבדלים.