המחזור התשיעי בבונדסליגה: הופנהיים כובשת את הפיסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏24/10/08.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברמן צריכה לקבל מכה רצינית בדמות עונה רעה וכישלון טוטאלי בשביל להבין שחייבים שינוי גדול, לא רק בשחקנים.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/08
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוטבוס - פרנקפורט 3:2
    לפונקל, מאמן פרנקפורט היו רק 11 מקצוענים בריאים היום כדי לשחק. כל השאר היו מקבוצת החובבים. רנגלוב כבש צמד אחרי ביקורת השבוע מהמאמן שלו. השני היה בראש והיה שער נגיחה ראשון לקוטבוס העונה. פרנקפורט לא היו בכלל במחצית הראשונה. פינק כבש שער אדיר לפרנקפורט. למרות השלישיה שספג טרמל עצר עד היום 81% מהבעיטות שנבעטו לעברו - הכי טוב בליגה. מה שלא עוזר לקוטבוס עם 4 הפסדים מ - 5 משחקי בית והפסד שלישי רצוף העונה. מה שכן, היה משחק טוב עם המון עצירות קשות מאוד של השוערים בנוסף ל - 5 השערים שנכבשו.

גלדבאך - קרלסורהה 1:0
    מפגש מאוד חם שבעברו כבר נפסקו משחקים חוזרים (אחד בליגה ואחד בגביע) בגלל שבמשחק המקורי נזרקו חפצים שפגעו בשחקנים. האנס מאייר מנצחה במשחק הבכורה המחודש שלו בליגה ובמדי גלדבאך (כבר אימן שם בעבר ופוטר). קרלסרוהה עם הפסד שני רצוף של 1:0. קוליבלי מגלדבאך בעט עונשין שכמעט שבר את המשקוף. לקרלסרוהה אף אחד לא היה בהתקפה חוץ מפרייס שגם החטיא בצורה שקשה להבין.

שאלקה - בילפלד 0:0
    בילפלד שיחקה חצי שעה עם 10 שחקנים בלבד. שאלקה יכולה להרגיש מאוד מאוד מקופחת מהתוצאה. החטאות רבות והצלות נפלאות של איילהוף. קוראני עשה עבודה טובה מאוד - בעיקר בדאבל פאסים והכנות לחברים. עד היום בורדון שיחק 11 פעמים נגד בילפלד וניצח בכולם - הוא השחקן היחידי בהיסטוריה שניצח את כל המשחקים שלו נגד איזושהי קבוצה.

האנובר - ברמן 1:1
    שולץ ששיחק יותר ממחצית חייו (12 שנים) בברמן כבש נגדה. מצד שני בישול נהדר לוראנייש (של לירן) לשער יפהפה של אלמידה. פאנדר המושמץ היה מצויין היום והציל נקודה לברמן. גם פרומלוביץ שעשה כמה טעויות קשות בשבוע שעבר היה טוב היום והציל כדור מדהים לרוזנברג.

ודוד - כאן לא אומרים דברים רעים על סנוגו.

3. johnnie walker Member

נדב,

אני מקווה שאתה לא רציני בעניין,

חוץ מזה שלא אמרתי שום דבר רע עליו אלא שהוא בדיחה,בדיחה זה דבר מצחיק.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואים שלא היית כאן שנה שעברה. חפש קצת הודעות מאז לגבי הבחור.
    כשצחקתי על ברמן שהביאו אותו כמושיע (צחקתי על ברמן לא עליו) כמעט צלבו אותי כאן. כל גול (מהלא הרבה) שהוא הבקיע ישר העלו את שמי וניסו לצחוק עלי. בסוף על חשבון מי הייתה הבדיחה (כמו שאומרים באנגלית) כולנו יודעים. עוד לא שמעתי מאף אחד התנצלות או אפילו לא "וואלה, נדב, צדקת".
    תסתכל על החתימה של נעם.

5. FC_Bayern Member

הרכש של ה-25 מיליון יורו שמלר דיבר עליו בוולפסבורג, זה על 2 שחקני הגנה שמגאת' קנה?
    כי אם כן, מדובר בשחקנים אוברייטד לחלוטין. ההגנה של הזאבים אתמול הייתה פשוט כמו מסננת. בושה לקבוצת צמרת גרמנית הגנה כזו (וכאן אני מצטרף גם לקרוא לבושה של הגנת באיירן- פשוט שערורייה מה שהולך שם).

6. נעם Member

שמע אני מצטער אבל אני עדיין בשלב שאני לא יודע איך לאכול את סאנוגו כפי שאני לא יודע איך לאכול את אלמיידה.
    שניהם חלוצים שנוגעים מעט מאוד בכדור וללא טכניקת כדרור יוצאת דופן ועדיין הם לא הוכיחו שום יציבות.
    שניהם בגדר הימור ואני לא אבכה אם אחד מהם יעזוב את הקבוצה...

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלמידה עולה על סנוגו בכל פרמטר של המשחק ובכמה דרגות. אבל לא זה ההבדל ביניהם. ההבדל ביניהם הוא איך הם הגיעו. סנוגו בא כמושיע הגדול (הוא נחת במועדון ביום שלישי וכבר למחרת פתח בהרכב במשחק רשמי). לעומתו אלמידה בא כעוד שחקן, כחלק מקו מחשבתי. לכן סנוגו זכה ל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx ולכל הלעג ואילו אלמידה לא. אפילו אם הוא כישלון (ולדעתי הוא ממש לא. כל פעם שהוא משחק הוא תורם הרבה).

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ועדיין סנוגו שחקן מצויין ל....
    קבוצות קטנות כמו קייזרסלאוטרן ממנה הוא הגיע. שימו אותו בבילפלד או בגלדבך ותגלו שחקן א לה גקאס....

9. johnnie walker Member

טוב שלא נסחפנו, אה?סנוגו הוא חלוץ חלש מינוס מינוס,גם בעונה הגדולה שלו כביכול בסלאוטרן הוא
    כבש בדיוק 10 שערים,ומדובר בקבוצה שירדה באותה עונה ליגה בוא לא נשכח.

ועוד מילה על אלמיידה,הוא לא יותר מחלוץ בינוני מינוס מינוס,זה שהוא שייך לסגל של פורטוגל רק
    מוכיח כמה גרוע המצב בחוד שם כשהלדר פוסטיגה הוא החלוץ הפותח שם...

10. NUOVA GUARDIA Member

עזוב מכה רצינית, יש דיבורים על כך שדייגו יעבור בינואר לשחק ביובנטוס. אני יודע שיובנטוס פנתה אליו, אבל יש דיבורים על זה שבינואר הוא ישמח לעבור לשחק שם. אני לא רואה את ורדר ברמן כקבוצת צמרת בלי דייגו. אבל חוץ מדייגו יש עוד הרבה שחקנים שברמן בנתה עליהם ולא מספקים את הסחורה.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שדייגו נראה עד עכשיו, זו לא אבידה גדולה. מה גם שאותו הדבר אמרו אחרי שמיקו עזב והנה לא קרה כלום. ומה גם שאוזיל לא פחות טוב ממנו או יכול להיות לא פחות טוב ממנו.
    ובכלל, אנחנו מדברים על שינוי תפיסה בקבוצה הזו שאם לא יבוא אז הקבוצה תמשיך להיות הקבוצה שמבקיעה הכי הרבה גולים בליגה אבל לא מגיעה לשום מקום, בטח לא באירופה. שינוי כזה יבוא רק בעקבות זעזוע קשה כמו מקום 10 או משהו כזה. עזיבת שחקן כזה או אחר לא תשנה כלום. יביאו שחקן אחר במקומו לאותו התפקיד ולאותה המטרה (אולי קצת פחות טוב אולי קצת יותר טוב). אבל שינוי לא יהיה וברמן תמשיך להיות רוב הזמן בדיחה.

12. סטפן אפנברג Member

הופנהיים קבוצה מצויינת ... אני לא מאמין למה שאני רואה פשוט תענוג
    מובילים 2:0 אחרי עשר דקות ועדיין מטווחים את השער של המבורג ...

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה פירוק!
    0-3 במחצית להופנהיים הלוהטת על המבורג ( להזכיר לכם בתחילת המחזור היתה עוד במקום הראשון). לא יאמן. צמד של אובאסי ועוד שער של איבסביץ'.

שטוטגארט מאידך פשוט חושך עד עכשיו מול בוכום, שום דבר לא הולך קדימה. לפחות אחורה עד עכשיו יחסית שקט.

הרטה מוליכה 0-1 בדורטמונד ובכך ממשיכה בפורמה המצויינת שלה.

14. נעם Member

הופנהיים פשוט קורעת את המבורג לגזרים. שום איום של האדומים לבנים על השער הנגדי ומנגד פשוט מתווך על רוסט. זה נראה כמו מקום ראשון מול התחתית...
    2 לאובסי 1 לאיביסוויץ (איזה עונה אדירה!)
    זה כבר לא סינדרלה, זה רולס רויס.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ישבתי 45 דקות פשוט בהלם מוחלט מכמה שהופנהיים משחקת מדהים.

0:3 שיכל להיות יותר.

שאלה ללירן: אחי אתה גר בגרמניה כן? אם כן איפה ומה המרחק בין המקום שאתה גר לשטוטגארט. כמה משחקים יוצא לך לראות אותם בשנה?

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/08