המחזור השני של הסריה A :: רומא מנצחת בסן סירו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏1/9/12.

1. South Boy Member

AGENT ORANGE אתה פשוט הורג אותי חחחחח כל שבוע אתה אומר שאוהדי ליברפול בוכים על שיפוט אני לא יכול לעבור פה בלי לראות תגובה שלך על שיפוט ויובה.
    אבל לא היה פנדל היה מגע ומגע קשה אפילו אבל זה לא היה במכוון וממש לא היה מקום לשריקה ובטח שלא לאדום ראו בררירו שהשוער הולך לכדור וג'יוביניקו פשוט נתקע בו.
    אם הא היה יותר גבוהה אולי זה היה פוגע לו בחזה ולא בראש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן לא ראיתי משטח דשא זוועתי כמו זה בסן פאולו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

קליארי במחצית אחת מחמיצה שני פנדלים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/12
  3. Muurad Member

עידן אני מבין שלקוארדאדו יש משחק מצויין.

4. Muurad Member

לגבינו, התחלנו דיי חלש - אבל לאט לאט לקחנו את השליטה במשחק וב25 דקות האחרונות הייתה רק קבוצה אחת על המגרש, ככה שתיקו במחצית היא תוצאה צודקת לגמרי.

אם נמשיך מאיפה בהפסקנו במחצית הראשונה אנחנו גם צריכים לנצח את המשחק הזה בלי הרבה בעיות - נקווה לטוב.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז ה5-3 האגדי (אחד המשחקים הכי טובים שראיתי מעודי) יש בי ציפייה מסוימת כל עונה למפגש הזה, ובינתיים אני נהנה. שני גולים, קבוצות מאומנות (לא עניין של מה בכך אחרי העונה האחרונה), אווירה טובה וסן סירו מספיקים לי - ובכל זאת נקווה למחצית טובה אפילו יותר.

6. Alta Tensione Member

לא מבין מה דסטרו עושה באגף. כפוצ'ר אין לו באמת מה לחפש שם והוא מאבד הרבה מהעוקץ שלו.

רק לי קשה להתרגל לרשתות החדשות בסן סירו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. Muurad Member

ההגנה מאוד רעועה בפתחית המחצית השנייה. צריך להתעורר ומהר מבחינת הקישור כדי לחזור ולשלוט במשחק.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גול מדהים של רומא, הגנה בושה של אינטר, 1 מתגבר על 3. על מה לעזעזאל עובדים באימונים?

9. South Boy Member

פרנצ'סקו טוטי...אפשר לאבד כושר אפשר לאבד מהירות אבל אי אפשר לאבד את הקלאסה.

10. 亚历山大帕托 Member

ברכות לקסאנו על שער הבכורה!

http://i50.tinypic.com/dg1lle.Xxx

11. SerieA Il Capitano

נגאטומו הוא פשוט פשע נגד האנושות באגף שמאל. לא ראיתי בחיים שלי מגן כל כך גרוע. דסטרו התעלל בו כל המשחק, ועכשיו לאמלה עושה מה שהוא רוצה. אני לא מבין מה הוא עושה בהרכב, ואני לא מבין למה הוא בכלל בקבוצה. מצדי שלא ישחק אפילו דקה עד סוף החוזה שלו.

מעבר לזה, סילבסטרה חוטף שער נוסף על הראש שלו, אחרי שאת השני הוא גם חטף על הראש שלו (כי נגאטומו כמובן היה חסר באגף שמאל).

אינטר נוראית מאז שקמביאסו נכנס. אני לא מבין מה זה הכדורים הארוכים האלה?

12. Muurad Member

כמה חבל על החוסר תיאום השערורייתי במרכז ההגנה.

היה לנו את המשחק הזה בידיים שלנו, היינו צריכים לצאת מכאן עם ניצחון.

כל הכבוד לרומא שסה"כ מגיע לה הניצחון. סילבסטרה עם משחק פשוט איום ונורא.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטי מזכיר לך למה אתה אוהב כדורגל (ובמיוחד כדורגל איטלקי). טכניקה שהיא לא סתם ריצה לעוסה עם הכדור וכדרור בין שחקנים אלא משחק חכם, פשוט, טכני, מלא קלאסה. הכדורגל העולמי מאבד עם הזמן שחקנים כמוהו וצריך להעריך כל יום שבאיטליה עדיין קיימים שחקנים שחיים ונושמים טכניקה ומשחק חכם.

התחושה הכללית היא שהמכונה של זמאן סוף סוף פועלת ובחיי, זה נראה מצוין.

14. AS R Member

טוטי היה פשוט רמה מעל כולם במשחק הזה. אני לא חושב שהוא זז מטר אחד עם הכדור, אלא פשוט מסר אותו קדימה בחכמה בכל פעם. שני בישולים גדולים שלו הכריעו את המשחק.

אוסלבדו, שרבים מאוהדי רומא השמיצו אותו ורצו שיעזוב בקיץ, כובש כבר שער שני בשני משחקים, ושער נהדר שמראה את הטכניקה שלו, ועוד בישול גדול למארקיניו. כמובן שהוא היה חייב להרוס את זה עם טעות טיפשית ואדום בדקה ה-90.

למרות זאת, אוסבלדו ודסטרו לא יכולים לשחק ביחד, מהסיבה הפשוטה שהם על אותה המשבצת של החלוץ מהרכזי. דסטרו לא יכול לשחק בצד אלא רק כחלוץ מטרה. לופז/לאמלה צריכים לשחק באגף כשדסטרו/אוסבלדו במרכז וטוטי מאחוריהם.

ההגנה של רומא עדיין נראית פגיעה, אבל אחרי נצחון על אינטר בסאן סירו זה לא מעניין אף אחד.

ניצחון על אינטר בשני שערים הפרש בסאן סירו, כשדה רוסי ובאלזרטי נפצעים תוך כדי זה הישג גדול. 3 בעיטות למסגרת- 3 שערים לרומא.

עומק אדיר יש לרומא בקישור ובהתקפה, חבל שבהגנה פחות. דסטרו, אוסבלדו, לופז, טוטי ולאמלה נאבקים על 3 מקומות בהתקפה. בקישור זה עוד יותר צפוף- פיאניץ' לא שיחק דקה היום.

גם לאינטר מנגד יש עומק אדיר, אבל בעיקר השחקנים הוותיקים הם אלה שאכזבו היום. לא זוכר מתי ראיתי משחק כל כך חלש סניידר, מיליטו וזאנטי ביחד. השחקנים החדשים דווקא נראים לא רע, אבל עדיין לא מחוברים לקבוצה (גוארין ופריירה בעיקר).

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת משתדל להימנע מלשפוט את גוארין, אבל אי אפשר להתעלם מזה שהוא לא בדיוק השחקן שמתאים לתפקיד שהוא צריך למלא. גוארין צריך להכתיב את קצב המשחק של אינטר, צריך לחלץ כדורים משחקני היריבה, צריך לדעת לתת את המסירה החכמה לחלוצים, והכי חשוב, הוא צריך לדעת להרגיע את המשחק של אינטר כשצריך. מבחינה הגנתית הוא לא רע (אבל יש מה לשפר), אבל בכל שאר הדברים הוא בכלל לא מרשים, המסירות שלו מאוד לא מדויקות והוא מרבה למסור ליריבה, הוא יותר מדי פזיז ולא רגוע, אינני יודע אם זה גם גוארין של בפורטו, אבל אם הוא לא יתחיל לספק את הסחורה, אוי ואבוי לנו אם זה היורש של מוטה.
    בנוגע למשחק, הניצחון היה בידיים של אינטר, המחצית השנייה נפתחה עם יתרון קל של רומא, אבל אחרי כמה דקות אינטר השתלטה טוטלית על המשחק והרבתה להחמיץ, והחוק הכי בסיסי בכדורגל אומר שמי מרבה להחמיץ, בסוף סופג שער, ואכן, בדומה לשער הראשון, טוטי תפס את ראנוקיה וסלבסטרה ברגע אחד של חוסר ריכוז ובישל לאוסבלדו שכבש בצורה מאוד אלגנטית. לצערי, אינטר הפסיקה לשחק כמו קבוצה מהרגע שבו פריירה יצא (הופעת בכורה מצויינת), ולא היה לי שום ספק לרגע שאינטר הולכת לחטוף את השלישי.
    על אף התוצאה המאוד מאכזבת, העונה עוד בקושי התחילה, אם סטרמה יידע לעשות קצת קוסמטיקה להרכב הראשון, אינטר יכולה לאיים על הסקודטו.