המחזור השני לעונת 2018/19 ב-SerieA: לאציו מגיע ליובה,מילאן והיגואין פותחים עונה אצל נאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏24/8/18.

1. DRORIKO Member

אנצ'לוטי אחד מגדולי המאמנים שהיו פה, וברמה האישית אחלה גבר שבעולם, שונא אותו אני לא, אני פשוט חושב שבשנים האחרונות הוא איבד את הרלבנטיות כמאמן טופ

2. DRORIKO Member

אגב תגידו על דונארומה מה שתגידו, לבן אדם יש ברזלים בידיים. הוא חתיכת בריון.

3. טל. Member

אנצ'לוטי תחת לחץ גדול. מה שדרוריקו אומר כולם בנאפולי מלחששים. בינתיים בשקט.

אך האמת המרה היא שעם סגל כזה קצר, המאמן כלל לא רלוונטי.
    ADL רוצה לרוץ ב 3 חזיתות במקביל - אבל בנה סגל, ש-כמותית, בקושי מסוגל לרוץ בחזית אחת. וגם זה בספק.

גם אם נאפולי יעברו את המשוכה הזו בשלום. גם אם יעברו את כל פתיחת העונה הזו בשלום - במוקדם או במאוחר המשחקים באירופה יתווספו והעסק יתרסק.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא יודע איך ייגמר הסיפור, אבל לחזור פעמיים מפיגור, ועוד מול מילאן ולאציו, זה לא עניין של מה בכך ואולי מעיד על חוזק מנטלי של נאפולי.

עריכה: טירוף.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע איך ייגמר הסיפור, אבל אלאן אדיר. פשוט אדיר.

Coutinho10, Bayern, DRORIKO ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מזכיר את אלאן שהיה באודינזה ובעונה הראשונה בנאפולי, פשוט תענוג לראות אותו היום.

7. DRORIKO Member

הייתי מציין גם את מרטנס, כמה דינאמיות הוא הכניס לקבוצה, וקינח בגול שכל כך אופייני לו. אגב מסירה גדולה של דיווארה המוכשר שהתחילה את המהלך. ומילאן או מילאן.....

8. Bayern Straße nach sechs

לא ראיתי את הראשונה. לא מתחרט שאני צופה במחצית השנייה.

אלאן פשוט פנטסטי.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאטוזו עשה עבודת הכנה טובה מאוד, אבל נכשל בניהול בזמן אמת.

נאפולי של אנצ׳לוטי מראה ששום פיגור לא מפחיד אותה.

10. yonmu Member

לא חושב שאפשר להאשים את אנצ'לוטי ב'סתם משנה'. ככל הזכור לי, הוא תמיד שיחק עם חלוץ אמיתי. חלוץ מדומה זה נחמד, בטח עם הכדורגל של סארי ועם קשר כמו ג'ורג'יניו. זה לא הכדורגל של אנצ'לוטי ואין סיבה לצפות ממנו להמשיך שיטה שהוא לא עובד איתה. בינתיים הוא עם 2 קמבקים ו6 נקודות מ2 משחקים לא קלים בכלל.

התוצאה מאכזבת לאור היתרון המוקדם, אבל היא לא מדי בעייתית בפני עצמה.
    החששות שלי מתחילת העונה התגברו לאור המשחק הזה - בקאיוקו אולי יכול לשחק על העמדה של קסייה, הוא בטוח לא יכול לשחק על העמדה של ביגליה. זה לא שביגליה שחקן על, אלא שבלעדיו אנחנו לא יכולים להחזיק כדור כי אין מי שינהל את המשחק. כשצריך להתחיל התקפה ממשחק הרגל הבעייתי מאוד של דונארומה זה עוד יותר חמור. מהרגע שביגליה ירד איבדנו את המשחק לגמרי, וזו אשמת מי שבנה את הסגל.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהדקה הראשונה ועד סיום המשחק הרגשתי בהבדל גדול באיכות השחקנים של שתי הקבוצות וזו הסיבה העיקרית שלא שמתי לב לאיזה צד מנטלי חזק של נאפולי, ניהול משחק יוצא דופן של אנצ'לוטי או התרסקות של מילאן. למרות השערים היפים שכבשה לא הרגשתי בשום שלב שהיא הייתה טובה יותר.

הרבה מאוהדי מילאן פימפמו בהקשר של היגוואין על חלוץ טופ 4 שלא היה להם. הכול טוב ויפה, רק שמישהו עדיין צריך להפעיל אותו.

12. DRORIKO Member

בשביל להישאר רלבנטי הוא צריך לצאת מהסיסטמות שלו. תסתכל מסביב, היום כל החלוצים הגדולים הם חלוצים ניידים. נגמר העידן של הקלייברטים והואן ניסטלרויים. אפילו היגוואין הפך את עצמו לחלוץ יותר מגוון ולא רק עמוד חשמל שעומד ברחבה ומחכה לכדורים. מיליק אחלה חלוץ, לטעמי הוא צריך להיות גיבוי מהספסל. ואגב היגוואין, היום הוא נגע בכדור באיזורים המסוכנים אולי פעמיים(וגם זה נגמר בלא כלום). זה מעיד הרבה על ההתקפה העקרה שלכם. אז נכון שאנחנו רק באוגוסט, אבל השאלה אם גאטוסו זה האיש שיכול לשנות את זה. אני מאד בספק.

13. טל. Member

קשה שלא להחמיא לנאפולי אבל עקב הסגל הקצר שנשאר קצר סגל אני לא רואה אותם מגיעים רחוק.
    הזמן יעשה את שלו.

נ-ב: שמתם לב שערוץ one2 (לפחות ביס) לא משדר ב hd?
    אלו מכם עם יס, יכולים לשים לב לסימון של ה hd מותאם (סימן של hd עם חץ מתחת בממשק של יס). דהיינו שידור sd בערוץ hd (אפסקייל).
    זו הסיבה לכך רואים פחות טוב מאשר בערוץ 50 one1. וזו גם כנראה הסיבה שלא מופיע hd על הלוגו של הערוץ one2...

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מסכים שמלכתחילה נאפולי לא הראתה נחיתות ממילאן ומילאן ניצלה את המצבים שלה מצוין. זה לא משנה שגם כשקבוצה משחקת יותר טוב מהיריבה, אם היא תיקלע לפיגור 2-0 סביר להניח שהיא לא תחזור ממנו לניצחון, כשגם תיקו זה קשה. הטיימינג של הגול המצמק של זילינסקי הוא זה שבעצם נתן לנאפולי את הפוש, אבל הקאמבק הזה למרות היתרון ביכולת והביתיות, זה לא מובן מאליו בעליל. כשזה קורה שבועיים רצוף, פעם אחת באולימפיקו ופעם אחת אחריי פיגור 2-0, זה עשוי להעיד על מגמה.

אני חושב שאוספינה צריך לתת יותר. הגולים היו לא באשמתו אבל אני כן חושב שהנדנוביץ' או שצס'ני לוקחים לפחות אחד מהשערים. במחצית השנייה, אחריי מבצע נהדר של היגוואין ולפניי השער השלישי, הוא יצא מהשער והציל את נאפולי ממצב מסוכן, ואלו דברים שצריך לראות יותר משוער שמשחק ברמות האלו.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוספינה שוער מאוד בינוני. מאוד. במכלול של המשחק שלו לא תמצא שום דבר שהוא מצטיין בו כשוער.

אבל זה לא שהתרשמתי יותר מדי מהשוער בצד השני.