המחזור השני בסרייה A:: מחזור מטורף ורב שערים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏10/9/10.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

העבירה הטיפשית של בורדיסו מזכירה לי את העבירות שהוא היה עושה על טוטי בכל פעם שאינטר ורומא היו משחקות בסאו סירו. אני מקווה שהוא ימשיך באותה מגמה.

2. Carlo Zampa Member

זה היה סתם בעצבים של סוף משחק. אני אוהב את ראניירי.
    לעומת זאת אני שונא את בורדיסו ולא מאתמול, היה כסחן ונשאר כסחן, העונה שעברה הייתה נפלאה מבחינתו ובאמת רציתי שנשאיר אותו אבל סכום כזה הוא לא שווה.

ראניירי בהחלט היה צריך להוציא את טוטי. לשחק ב10 שחקנים נגד קבוצה מלאת מוטיבציה בבית שלה עם טוטי שלא עושה בכלל הגנה זה בלתי אפשרי.

בקשר לאינטר, אני באמת מאמין שהיא תזכה באליפות שוב פעם. מילאן פשוט איכזבה, לא האמנתי שהיא תראה ככה בהופעת הבכורה של רוביניו וזלאטן, היא הייתה צריכה לטרוף את המגרש. ובניטז בהחלט לא מאמן הרבה פחות טוב ממוריניו.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

"Cesena and Cagliari tell us more about Serie A than Zlatan Ibrahimovic"

אין על הליגה שלנו!

:aaa15:

4. Muurad Member

פתיחה הססנית ולא מדוייקת של פאלרמו ב-15 דקות הראשונות (במיוחד ליבראני)עם ברשיה כובשת לעלות ליתרון 1-0 אחרי שער דיי מוזר שעדיין סאסא היה צריך לקחת.. אבל לאט לאט הם החזירו את השליטה במגרש ודרך האגפים הגיעו למצבים..

ואיך שאני כותב את זה פאסטורה מרעיד את הרשת אחרי הרמה מצויינת של קאסאני שמוצא את קאסאמי שמוריד בראש לפאסטורה שלא מתבלבל בתוך רחבת ה-5... איך אני אוהב את הריקודים של הרננדז ופלאקו, מזכירים לי את סאנטוס שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10
  5. Muurad Member

ואדר מחזיר את ברשיה ליתרון אחרי התקפה מתפרצת ובילבול בין קאסאני ומוניוז.. טעות של מוניוז לדעתי שהיה צריך לחפות ולא להמשיך לרוץ עם קאסאני... 30 דקות מהנות מאוד בנתיים.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער הזה של אדר הוא 90% שער של דיאמנטי שלקח איתו את שני המגנים וגם מנע שמירה על אדר וגם שבר את מלכודת הנבדל. אתמול צפיתי במשחק של ברצלונה-הרקולס וראיתי את טרזגה מושך איתו 2 שחקני הגנה (של בארסה, לא סתם) והקשר העילג של הרקולס פשוט ניסה למסור לו במקום לחלוץ השני שהצטרף מיד אחריו והיה פנוי לגמרי. אז לטרזגה יש מניין שנים של ניסיון, אבל אלה דברים שרואים רק באיטליה. (הרקולס וברשיה, שתיהן עולות חדשות)

פאלרמו בשליטה כמעט מלאה, ועם הפוטנציאל ההתקפי שלהם אני כמעט בטוח שזה יוליד משהו. הייתי מעלה את מאקרונה במחצית.

7. Muurad Member

ליבראני חייב להיות השחקן הכי איטי בעולם.. הוא לגמרי מחוץ למשחק... וגם מוניוז עם משחק על הפנים(למרות שלא תמיד באשמתו, קאסאני עוזר לעניין שהוא משאיר את כל הצד שלו פנוי)

אני הייתי מאוד רוצה לראות את איליצ'יץ' נכנס במחצית השנייה.. הוא נראה שחקן מאוד מלהיב ב-2 המשחקים נגד מאריבור בליגה האירופית והוא שחקן שרץ ולוקח שחקנים בדריבל, דבר שמאוד חסר לפאלרמו היום..

עריכה 1:
    פנדל לברשיה.. קאסאני עולה למעלה ושוכח לחזור, ההגנה נראית מבולבלת לחלוטין ומוניוז לא מצליח להשאר עם השחקן שלו ומכשיל אותו ברחבה...(למרות שאני לא בטוח שהייתה הכשלה, לא הספקתי לראות את הריפליי אבל ממבט ראשון זה לא היה חד משמעי)

*עריכה, ראיתי את הריפליי ולא היה פנדל, מוניוז לוקח בבירור את הכדור.

וברשיה כובשת את הפנדל ועולה ל 3-1... משחק מוזר מאוד... ההגנה של פאלרמו שמיים וארץ מהתצוגה הנהדרת שהיא נתנה במחזור הקודם.

8. Muurad Member

לפלאקו כנראה נמאס והוא מחליט לקחת את המשחק עליו, לוקח את הכדור מהחצי, עובר 3 שחקנים ומשחרר לקאסאמי שבועט חלש... הוא נראה נהדר היום, נקווה שהוא ימשיך ביכולת הזאת גם במחצית השנייה.. כל השאר חושך.

קאסאני גורם למוניוז להיראות רע שהוא משאיר את כל הצד שלו פרוץ לחלוטין, ומוניוז גם ככה לא השחקן הכי מהיר בעולם מתקשה מאוד לחפות עליו... קאסאמי למרות הבישול לא משהו, ועל הרננדז יש כל הזמן 2 שחקנים..וליבראני מראה שמה שזאמפה אמר עליו לא מזמן נכון ב-100%... קבוצה של שחקן אחד היום, בספק אם זה יספיק..

אם זה ימשיך גם במחצית השנייה זאמפה הולך להרוג מישהו היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראד, תודה על העידכונים, אבל תנסה לצמצם הודעות. תשלח הודעה ותערוך אותה, אין טעם להוסיף 5 הודעות במחצית אחת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

לא יודע. אולי הוא מוכשר - לא ראיתי ממנו מספיק כדי לראות משהו (אם קיים בכלל משהו לראות), אבל לפי מה שאני רואה פה ממוניוז, זה פשוט גדול עליו כרגע. קרא'צולו, אדר ודיאמנטי הורגים אותו. האחרון נהדר ומראה את מה שכל-כך רציתי שיראה בליבורנו כשעלו ליגה בשנה שעברה, לפני שווסטהאם חטפו אותו. עכשיו ברשה עושה את המחטף וזה שחקן שיכול לעשות את ההבדל בין ירידה והישארות.

נ.ב.
    באיוקו :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/9/10
  10. Joel Gion Member

השלישייה ההתקפית של ברשה - תענוג. מהעבר השני רק קסאמי ופאסטורה נראים טוב, ההגנה של פאלרמו חושך (לא מפתיע) ואפילו הרנאנדז נראה חלוד. בכללי, פאלרמו מזכירה מדי את ג'נואה של השנה שעברה - החלק ההתקפי שווה גול בכל משחק, אבל ההגנה הורגת אותם. לא הגיע להם לרדת בפיגור של שני שערים, אבל כנראה שצריך להתרגל לרעיון שההגנה של הסיציליאנים זה פשוט לא זה. מה אתם אומרים, זאמפריני כבר התחיל להדפיס את המכתב?

11. cazzo Il Capocuoco

צריך להגיד תודה לג'אנלוקה נאני שהחזיר לנו תותח כמו אלסנדרו דיאמאנטי ושכנע אותו לעזוב קצת את הכסף של אנגליה לטובתנו.

פאלרמו עוד יותר מאכזבת אותי ממילאן של אתמול, כל הקבוצות שישחקו באירופה השבוע יעשו בושות?

12. Muurad Member

מתחילה המחצית השנייה.. שינוי אחד בפאלרמו, קאסאמי יורד לטובתו של ביג מאק מקארונה.. עכשיו יהיה לפאסטורה יותר חופש לדעתי.. כמו שאמרתי לפני אני מקווה לראות גם את איליצ'יץ' במהלך המחצית.
    ---------
    היציאה להתקפה של ברשיה פשוט נהדרת.. כיף לראות..

מתחילת המשחק בועטים בפאסטורה.. לדעתי השופט צריך לתת לו טיפה יותר כבוד..
    פתיחה טובה של פאלרמו.. אם ההגנה תצליח להחזיק מעמד אני רואה אותם חוזרים למשחק.
    ----------
    בובו מדביק כדור חופשי לקורה.. פאלרמו ממשיכים בלחץ מתחילת המחצית השנייה
    ----------
    ברשיה בלחץ לא נורמלי.. פאסטורה נוגח מרחבת ה-5 לידיים של סרני ובאלזארטי בועט את הריבאונד לכיוון השער, אבל שחקני ההגנה של ברשיה מונעים מהכדור להכנס... למען האמת נראה יותר שלכדור עצמו לא בא להכנס
    באלזארטי הרבה יותר פעיל במחצית הזאת ומשחק מצויין כמו בדרך כלל.. ונראה שקאסאני קיבל קצת בראש במחצית ומהסס לעלות בחוסר אחריות כמו במחצית הראשונה.
    -----------
    עוד הצלה נהדרת של סרני.. פעולה יפה של ליבראני שמזהה את הריצה של באלזארטי, שנותן כדור רוחב להרננדז שבועט לשער אבל כאמור סרני מציל.
    -----------

סלובני נכנס, אבל לא הסלובני הנכון לדעתי... באצ'ינוביץ' עולה במקומו של ליבראני ששיחק פשוט על הפנים.. השחקן הגרוע במגרש לדעתי.

בברשיה פוסאנציני עולה במקומו של אדר שנתן משחק מצויין ומראה שהוא יכול לשחק גם בסרייה א'

-------------
    פאסטורה עוד פעם לא ממש מצליח לשמור על יכולת טובה לכל המשחק.. מחצית שניה הוא נעלם לגמרי מהמשחק.. ממש לא מדוייק ולא מרוכז.. חבל... והבמבינו שלי אבל הרננדס בכלל לא במשחק היום..

אני עדיין מחכה לאיליצ'יץ'. - ואיך שאני רושם את זה מיליאצ'ו מפנה את מקומו בשבילו..

------------

יכול להיות שאני משוחד אבל המשחק זורם הרבה יותר טוב עכשיו.. איליצ'יץ' עושה תנועה בלי כדור ומפנה שטחים, פאסטורה דורש ומקבל את הכדור כבר באמצע..

ושער! פאסטורה מחפש בכדור קשתי את באלזארטי.. הכדור נראה אבוד אבל באלזארטי מתחפש לפיפו אינזאגי לרגע ומהמר שהבלם יעשה טעות וממשיך את התנועה שלו בתקווה... החזרת כדור גרועה מאוד, וריקו מחזיר את פאלרמו למשחק בקלות 3-2.

ואני חייב להגיד שמוניוס נראה טוב מאוד במחצית השנייה.. הרבה יותר רגוע ובטוח בעצמו... זה מה שקורה שהוא נדרש לעשות תפקיד אחד ולא לשמש גם כמגן ימני אני משער.(אפילו שאין לו כ"כ הרבה עבודה.. בהחלט רואים את הכישרון העצום שיש לו)

-------------

פאסטורה כל כך קרוב! הרמה מצויינת של קאסאני מוצאת אותו ברחבה, הוא נוגח חזק ושטוח, אבל סרני קולט.... 3 דקות תוספת זמן..

איזה 2 דקות אחרונות מטורפות.. מסכמות את המשחק.. לחץ מטורף והזדמנויות ענקיות של פאלרמו אבל הם לא מצליחים לנצל את המצבים.. סרני איש המשחק בלי ספק.. הדיפה ענקית שלו מפאסטורה בדקה ה91 אחרי שקיבל כדור מצויין מהרננדס אבל סרני הדף, ומיד אחרי ערבוביה שנהדפה לבאלזארטי שבעט לשער אבל הכדור נהדף משחקני ההגנה.. ובדקה ה-92 איליצ'יץ' עם כדור מ-25 מטר מאוד קרוב לחיבור אבל מחוץ למסגרת.

חבל מאוד בשביל פאלרמו, הם שלטו ללא עוררין.. נכון שבגלל משחק ההגנה שלהם במחצית הראשונה לא הגיע להם ה-3 נקודות, אבל לכל הפחות התיקו הגיע... הם היו צריכים להבקיע 6 שערים היום אבל הפסידו 3-2.. זה הכדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx משחק מצויין ומהנה מאוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/9/10
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוניוז אכן היה טוב יותר במחצית השנייה, אבל זה נבע גם מהעובדה שברשה תקפו הרבה פחות עם היציאה המוקדמת של דיאמנטי (יש לו כושר של ילד בן 9) והמאוחרת של אדר, שקצת הוציאה את העוקץ מהמשחק של הלאונסה. בפאלרמו באלצרטי נתן מחצית שנייה גדולה מבחינה התקפית, ואפשר לומר שפאלרמו הייתה ראויה להשוות. הייתי אומר שאני לא יודע איך הורודים לא יצאו מהמשחק הזה עם נקודה לפחות, אבל זה יהיה שקר. פרס נובל, אוסקר, חסיד אומות עולם, חתן פרס ישראל - לכל אלה ראוי סרני על התצוגה שלו היום. במו ידיו ורגליו השאיר את 3 הנקודות בריגאמונטי. בכלל, אחלה משחק לפתוח איתו את היום.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיאמנטי היה שחקן של נאני וזולה, ברגע שהם עזבו כבר לא נשאר לו מה לעשות באי , מה גם שהמאמן הישראלי לא בנה עליו.

-----

פאלרמו בהמשך ישיר להתרחשויות הקיץ. למרות שזום המצלמה יתמקד באגלי הזיעה של דליו רוסי אני סבור, שלפחות כרגע, הלה אינו האיש להאשים, אלא מי שאחראי לבנית הסגל, שהחליף שחקנים טובים ומנוסים בצעירים חסרי נסיון. ה"קורביניזם" הזה אולי צובע בוורוד את שמי העתיד אבל פוגע בסיכויי ההצלחה בהווה.

-----

נראה לי אני מבטל את ה-YES, סתם בזבוז כסף כשיש את מוראד פה.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

העובדה שפאציני לא משחק היא אולי החשובה ביותר עבורנו. מקווה שדל נרי לא יעשה שטויות.