המחזור השני בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏27/8/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מוזר, כי לפי ה"קיקר" בריוס משחק...
    הוא פצוע או משהו?

2. ג'ק המרטש Member

אוסף של שטויות.
    מנסה את לאבנדובסקי בעמדה חדשה.מנסה?? במשחק ליגה? זה נשמע לך הגיוני?
    אינספור משחקי אימון ואימונים לפני פתיחת הבונדסליגה וקלופ עדיין מנסה שחקן בעמדה זה לא נשמע כלל הגיוני. את שיטת השכונה שלך של ה"אם זה מתאים הולך ואם לא אז לא יילך" במשחקים רשמיים שמורה לליגות נחותות בהרבה מן הבונדסליגה.עקבתי אחר רוב משחקי האימון של הבורוסיה לפני פתיחת העונה,ולאבנדובסקי כקשר זה לא הצלחה גדולה.
    זה פשוט מגוחך מצדך לטעון שהעמדת הקשר שמאלי זרה לקווין ולגוצ'ה בעוד שבעונה שעברה קויין היה מין באנקר של קלופ באגף שמאל וגוצ'ה שיחק מידי פעם כקשר באגף שמאל בקבוצות המשניות של דורטמונד.
    מחד גיסא אתה טוען שטוב שיש רוטציה נרחבת ושזוהי" מטרתה ההעיקרית של רכישה" ומאידך גיסא,אתה כלל לא מעודד תחרות על עמדה מסויימת.

3. Yotam Member

אז אני יכול להגיד לך שעקבתי אחרי כל המשחקים של דורטמונד עד היום וראיתי את לבנדובסקי משתלב יפה בכל העמדות שהוקצו לו.
    במספרת שלו מול לוטה כבר צצו שאלות האם הוא יתחרה בהרכב מול באריוס ועכשיו לדעתי אפשר לשים אותו כרוטציה גם אם הוא סופר מוכשר על העמדות ההתקפיות.
    וכנראה שקלופ בחר בלבנדובסקי כמחליף היום של קובה הפצוע לעמדה אחרת ואת זה אפשר גם לכלול במשחקים רשמיים.
    מי אתה שתגיד שגוצה וגרוסקרויץ לא זרים לעמדת קשר שמאלי, לדעתי גרוסקרויץ תואם יותר לקשר התקפי שם משחק קגווה ובמשחק מול לברקוזן הוא שיחק במקום קובה, וגם אפשר להוסיף שגרוסקרויץ ובנוסף גוצה יכולים לשחק בכל העמדות בקישור ההתקפי.
    ותנסה להיות ראש בקיר ולהתווכח על שיטת המשחק של קלופ.

4. ג'ק המרטש Member

הרגע.אתה לוקח יותר מידי אישי את מה שנכתב פה.צורת הדיבור שלך לא מכבדת בכלל.
    נסה להתנסח כמו בן אדם,ולא להגיד ביטוים כמו "מי אתה שתגיד" וכדו'.
    שנינו ראינו את לבאנדובסקי משחק כקשר.אני לא הייתי מרוצה ממה שאני ראיתי.כנראה הסטנדרט שאתה דורש ממשחק של קשר לא תואם את את שלי.ניחא.

"מי אתה שתגיד שגוצה וגרוסקרויץ לא זרים לעמדת קשר שמאלי, לדעתי גרוסקרויץ תואם יותר לקשר התקפי שם משחק קגווה ובמשחק מול לברקוזן הוא שיחק במקום קובה, וגם אפשר להוסיף שגרוסקרויץ ובנוסף גוצה יכולים לשחק בכל העמדות בקישור ההתקפי."

מה זאת אומרת מי אני שיגיד? זה פורום.
    יסודיו של הפורום מושתתים על ריבוי דעות והשקפות.בתור משתמש בפורום,יש לי זכות להביע מדוע אני אינני מרוצה מדבר מה בכדורגל,מבלי שיענו לי בגסות רוח וחוצפה.
    ולנושא-
    גרוסקרויץ וגוצ'ה לא זרים לעמדת הקשר השמאלי-זו עובדה.
    עצם זה שהם שיחקו כמות לא מבוטלת של משחקים במשבצת זו הופכת אותם ללא-זרים לעמדה.

"ותנסה להיות ראש בקיר ולהתווכח על שיטת המשחק של קלופ."
    איפה אתה רואה אלמנט של "ראש בקיר"?
    חלקתי על השיטה של קלופ,בטענה שהוא לא עוזר לבטא את הכישרון של הקאדר ברמה מקסימלית.לא התעקשתי או דרשתי ישירות מקלופ לשנות את המערך.
    פשוט אמרתי מה אני חושב על קלופ ועל הטקטיקה שלו.
    לא מוצא חן בעינייך?יש דרך להתבטא.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב חברים, רק אל תשכחו ששניכם אוהדי דורטמונד, זה לא שאלקה שאתם מדברים עליה בטון כבד כזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

חוץ מזה אני מסכים עם זאמר, יש נוסח כתיבה בפורום ואני מבקש לכבד אותו ומעבר לזה כל אחד ראשי לרשום את הדיעה שלו מבלי לבטל את הדיעה של משתמש אחר ועוד להתרעם על זה, זה רק דיעה.

הלאה, אל תשכחו שהיום היריבה שלכם זה שטוטגארט ולא קלופ, לבנדובסקי או אחד את השני.

6. Yotam Member

1-0 לדורטמונד, גול עצמי של שחקן הגנה של שטוטגארט, שמלצר הרים וזה פגע באחד השחקנים של שטוטגארט , לדעתי בטראש, בינתיים משחק מעניין והנעת דור נאה של דורטמונד.

7. Bayern Straße nach sechs

אני חוזר הביתה, פותח את המחשב וקולט שגלאדבך - לברקוזן נגמר 3-6!!!
    מדהים. גלאדבך יוצאת למשחק חוץ וכובשת שישייה!
    גם מיינץ עם נצחון חוץ אדיר! הייתה לי הרגשה טובה בקשר למשחק אבל לא עד כדי כך. לואיס הולטבי עם שני בישולים וכשרון אדיר הבחור הזה לטעמי. וולפסבורג תמשיך להתנדנד עם מקלארן שלא בדיוק יודע מה הוא רוצה מעצמו או מהשחקנים שלו.
    כרגע 37 שערים (כולל העצמי של בולארוז ושל באריוס) וזה יותר מארבעה שערים בממוצע למשחק! פשוט מחזור מטורף!
    איזו בונדסליגה!

8. Yotam Member

זה כבר הגיע ל38 ! גוצה שהוא 1.71 כובש בנגיחה וזה מזכיר לי גם את קגווה שכבש גם הוא בנגיחה וגם הוא נמוך קומה.
    מחזור מדהים עם מלא מהפכות, זה הבנודסליגה !

9. werder bremen Member

מדהים מדהים מדהים!
    חזרתי הביתה נכנסתי למחשב יצאתי עם פה פעור!
    6-3 בביתה של לברקוזן מטורף!
    איזה ליגה לא רואה את הליגה הספרדית האנגלית או כל אחת אחרת מבחינת החוויה האווירה האטרקטיביות אני לא מצליח להבין איך אין שידורים בערוץ פתוח...אנשים עיוורים רק "ברצלונה וריאל מדריד" אוהדי הצלחות מסריחים זה מה שמשודר ב55,56 גועל נפש. :aaaprot:

10. eran levy Member

אתם המומים? אני ראיתי את כל המשחק ולא האמנתי למה שקורה, למרות שמי שהיה רואה את המשחק היה מבין שברובו ביטלה גלאדבך את לברקוזן לחלוטין! לברקוזן תקפה חמש דקות בפתיחה ועוד עשר דקות של לחץ כבד שבא אחרי השער השישי של רויס. לא יאומן מה שגלאדבך עשתה במגרש, השחקנים שלהם כל כך מתואמים, אידריסו לא משאיר סיכוי לאף אחד בצד שמאל, והרמן....הילד הזה היה פשוט גדול, ואת השער שלו, משמונה עשר מטרים, מהמקום, ביעף, לחיבור של אדלר (רע) לא אשכח עוד הרבה זמן.

11. אוהד נבחרת גרמניה Member

איזה מחזור ועוד אני אומר לחבר בוינר בצהריים תחזק בלברקוזן.ואיך נגמר מחזור של 7 נצחונות חוץ האוס ראוס.ולא ראינו כלום....ליברפול ברומיץ גול אחד בקושי.סנדרלנד סיטי פנדל דקה 90.שישרף להם הערוץ.תפציצו אותם הזבלים.באתרsport2.co.il אני בעצבים.ועד שהטירוף מתחיל כבר פגרה איזה באסה.

12. werder bremen Member

אני פשוט מקנא בך,לא יצא לי לראות את המשחק שיחקתי כדורגל..מחזור שני וכבר יש כמעט 70 שערים אין דברים כאלו! אחח הבונדסליגה חבל שהיא לא זוכה ליותר הכרה כל הזמן הליגה האנגלית והספרדית נמאס...

13. hai80 Member

חבל שחזרתי לבסיס ופספסתי את המשחק המטורף , אין על הבונדס ליגה , אין על לראות את השירים ושערים שלהם בטלויזיה פשוט תענוג כל דקה גול , המחזור הזה דווקא איכזב בהתחלה כאשר רק וולפסבורג היתה מעניינת ואז פתאום הגולים התחילו להגיע ובכמויות, מי שרוצה להנות שיעיף את הליגה האנגלית מהלקסיקון , 16:30 עד 18:30 יום שבת זה רק ליגה גרמנית.

14. eran levy Member

ויום שישי, ויום א', ושבת ב-18:30.

15. hai80 Member

כן אבל רק ביום שבת בין 16:30 ל18:30 יש לך שידור של 5 משחקים בו זמנית וכשיש גול\פנדל או משהו בסגנון עוברים למגרש עם הדרמטיות של השדרנים ועם השפה הגרמנית שמוסיפה אפילו עוד קצת זה ממש כיף.. כמובן שיום שישי ושבת בערב אני גם רואה אבל הכי מהנה זה לראות את כל המשחקים ביחד ב16:30.