המחזור השני בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏17/8/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני דווקא לא שמעתי כלום...
    מה שכן יש ביקורת עצומה על רומן ווידנפלר שלכאורה קילל אתג'ראלד אסמואה " חזיר שחור" ההתאחדות הגרמנית בודקת.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין, כי אמר לי מישהו שהראו פה בחדשות הספורט את הקטעים מהמשחק (של נאלדו, כמובן) עם הפרשנות של הפרשנים מגרמניה והייתה שם ביקורת קשה עליו.

3. נעם Member

נכון ביקרו, אני שמעתי. בכל מקרה הוא קיבל את אות ההצטיינות מרוב אוהדי ברמן (יחד עם וורנייש) והאמת כמה נורא שזה נשמע אני דיי שמחתי שklo$e ירד מהמגרש. אבל!! לא ידעתי שזו פציעה חמורה וסתם חשבתי שהוא איבד את הבטחון וקצת גדול עליו המשחק הזה. אני לעולם לא יעודד פציעה רצינית של klo$e כיוון שזה פוגע בראש ובראשונה בנבחרת, ברגע שימצא לו מחליף ראוי אז שילך לאלף עזאזלים.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד לא מתאים נעם.
    מעניין אם אתה מאחל פציעה כזו גם לשחקנים שעזבו קבוצות אחרות ובאו אליכם (סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx למשל).

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום ממש מעניין של המחזור בעיתון הבילד. עם ציונים לכל השחקנים. ממוצע ציונים. 5 השוערים/שחקני הגנה/שחקני קישור/שחקני התקפה המצטיינים בליגה באופן מצטבר ועוד כל מיני סטטיסטיקות ונקודות מעניינות על כל משחק ועוד.
    http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bund...ielernoten.html

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב נדב, אחרי בדיקה מתברר שאתה צודק. בתוכנית הספורט של DSF הראו ריפליי של התיקול החריף הראשון של נלדו. כולם שם טענו שהוא היה חייב לקבל אדום וכי השופט טעה.
    טעות אחת מיני רבות, גם הפנדל של הרטה לא היה ולא נברא. מה יהיה עם השופטים ( בכל העולם)

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מדבר בכלל על אם הוא היה צריך לקבל אדום או לא (לטעמי, גם אם זה לא היה אדום אז בדקה ה 34 הוא היה צריך לקבל את הצהוב השני), אלא על המשחק האלים (אולי) במכוון של נאלדו כלפי קלוזה.

8. אוהד נבחרת גרמניה Member

כמה השגות אומנם באיחור אבל טוב מאוחר...
    ראשית לא יודע למה בברמן יש תחושה של פירוק לפני הרכבה.אני חושב שתומאס שאף מתחיל למצות עצמו.ניהול משחק גרוע הקבוצה התפרקה הרכב לא נכון.אומנם יש פציעות אבל למה להרכיב את פסאנן מגן ימני?מדובר בבלם איטי וגמלוני להרכיב אותו מגן ימני זה פשע את כל הקבוצה זה פירק.אני לא יודע למה פריץ לא שיחק וגם עם הוא פצוע.פטריק אוברימולה עולה ללא הכר על פסנאן.ושאף לא ראה זאת.מה עם קרלוס אלברטו?למה המאמן לא דוחף אותו ומעניק לו בטחון.ומה לעזאזל באומן עושה בהרכב?ואיפה המינימום טכניקה של ורנייאש?והכי למה דייגו כל שניה נופל ואוהב להכניס את הראש שלו לתיקולים נכנס עם הראש בקיר?תומאס שאף ממצא עצמו ועם ברמן מודחת מהצ'מפיונס הוא צריך ללכת הביתה.ראוס
    שטוטגארט-אכזבה נוספת מאלופה ראוי שיהיה רתיעה שקבוצות יתנו לה כבוד נכון גם כאן ישנם הפציעות ומאריקה מאכזב ולטעמי בנו עליו יותר מידיי.גם באשטורק לא פנומן ולא יכול לבד לסחוב את הקבוצה.היצפלברגר מצוין אבל לבד לא יושיע.מאגנין איטי ולא מתאים מגושם ומבוגר.אוסוריו לא בענינים והקבוצה חייבת להשתפר.
    ארמיניה בילפלד קבוצה מאוזנת שאם תאמין בעצמה.תלך קדימה.
    הקבוצה הכי שלמה מבחינת איזון היא המבורג וזה משתקף בתוצאות.ההגנה הקישור והחוד של המבורג קרובים הקבוצה לוחצת ומאומנת.אם כי אני לא רואה אותה נאבקת ראש בראש מול הבווארים.חסר לה אופי וינריות ותחת הכי חשוב.קומפני מאתיסן דה יונג ואן דה וארט קאסטלן יארולים זהו ציר טוב לבסיס טוב.

ואם מדברים על איזון הקבוצה הכי לא מאוזנת ומוכנה לליגה היא דורטמונד דול צריך להתעורר
    ואן מרוויק יודע
    השיטה של דורטמונד עם קלימוביץ וסמולארק כחלוצי שפיץ לא מתאימה בקישור חוסר איזון מוחלט קהל קרינגה וטינגה וקובה כל הציר הזה הוא קשרים אחוריים אין מי שיבנה את המשחק.והניסיון למקם את פטריץ כקשר עושה עוול לאוהדי הענף ואוהדיה הנפלאים של דורטמונד.במצב הזה פטריץ הולך לאיבוד ויחד איתו קלימוביץ וסמולארק.במשחקה של ברמן אין מעוף ואינה יצירתיות
    רק שחקן אגף טוב אחד ישנו וזה דדה

נדמה ששנים לא עלתה לבונדס ליגה
    קבוצה חלשה ונטולת כשרון כמו רוסטוק , לירידה.מועמדת בכירה לירידה
    העולות החדשות קרלסרואה.ודואיסבורג המפתיעות מהמחזור הראשון חזרו לפורפורציות אבל בוואדיי שיתנו פייט.
    אומנם הערכה מוקדמת אבל אני רואה את רוסטוק חוזרת לליגה השניה.וכרגע אני רואה חמש מתמודדות על שני כרטיסים נוספים העולות כאמור.קוטבוס. בוכום.

כרגע אני לא רואה את בילפלד או פרנרקפורט נאבקות בתחתית.
    דורטמונד.לברקוזן.והרטה ברלין תמיד יתאוששו בסוף גם עם יבלו בתחתית עד ינואר.כי אחרי ינואר מגיע פברואר והמני טיים.נירנברג וולפסבורג ישתפרו והיהיו בתשיעיה הראשונה.אומנם מוקדם ועוד מחזור ליגה מתקרב...
    אבל הכי בטוח שהעונה זה הולך להיות באיירן ועוד-17
    ואם כבר ישנה קבוצה שיכולה לתת פייט זו שאלקה.
    סלומקה לא יוותר ולמרות אי החיזוק גם כך אני חושב שיש לשאלקה קבוצה טובה עם ספסל עמוק.לארסן.וארלה ..מימון.רודריגז ובוניש .ברימוביץ ווסטרמן.זו קבוצה עמוקה שיכולה לתת פייט.עד כה הכי מרשימים בשורותיה איון ראקיטיץ[מבריק]ופביאן ארנסט[בחזות חדשה ולוחמת].גם פאנדר בדרך הנכונה לדרום אפריקה 2010.זה יהיה בכל זאת מעניין.

9. נעם Member

בוא נתחיל מזה שאוומויילה פצוע גם הוא ובעמדת המגן הימני נגמרו האופציות ופאסאנן חוץ מהפנדל המטומטם לא שגא הרבה (אני לא מאמין שאני אומר את זה).

בקשר לאלברטו-נכון הוא בא ממנטליות שונה לחלוטין של כדורגל(ברזיל), הוא בא לארץ זרה עם שפה שונה (בפורטו הוא דיבר פורטוגזית) ואפשר להמשיך הלאה והלאה. לדעתי הספסול שלו היה מוצדק כיוון שהוא באמת לא חילץ איתנו במשחקים ששיחק. שאף לקח אותו כג'וקר אחד שמשנה משחק ולכן הרכיב אותו מאוחר הוא עוד יקבל את הבטחון הדרוש (לא לשכוח מדובר בשחקן מאוד צעיר בן 22) ולדעתי ברמן עוד יראו ממנו המון קסם.

באומן בהרכב כי הוא הקפטן הטבעי שלנו והקשר האחורי הטוב ביותר שלנו פרט לפרינגס.

ווראנייס מסחינתי תעלומה, הוא כבר לא ילד אבל אני מרגיש שיש לו כל כך הרבה פוטנציאל שלא ממוש עדיין בידיוק כמו ינסן.יש לו טכניקה מצויינת ומסירות חדות כמו סכין והוא היה המצטיין על המגרש בשורות ברמן אז הביקורת לא עליו.

ודייגו זה דייגו קטן קטן אבל נשכן, הוא נופל כי דוחפים אותו ומפילים אותו, הוא המקבילה הקטנה של קאקא שלא נופל כי הוא עצום. חבל ששופטים מתחילים למאוס בו ואני מקווה שהוא ימצא לזה פתרון.

ואתה יודע מה? אם העונה הזאת תיהיה כשלון אז אוליי באמת הגיע הזמן להחליף מאמן...

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/07
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושש, ממה שראיתי עד עכשיו, שאלברטו יהיה הפלופ הכי גדול בליגה העונה ואולי בשנים האחרונות. לדעתי הוא לא מתאים בכלל וגם יש עליו ביקורת, כולל של אלופס שאומרת שהוא אוהב את הכדור יותר מידי, מפסיד יותר מידי "דו קרבים" (לפירוש ראו בטופיק של פתיחת העונה) ושהוא לא מתאים לסגנון המשחק שהקבוצה שאופת אליו. תסתכל בבילד של היום. דרך אגב, עם כל הצניעות, זה פחות או יותר הניתוח שלי לגביו. וקשה לי לראות אותו משתנה.

פרינגס לא משחק קשר אחורי כשבאומן בריא (לא יודע מה יקרה השנה כשכולם יהיו בריאים ויש גם את אלברטו), אלא קשר באחד הצדדים ובורובסקי בשני. פרינגס שיחק הרבה קשר אחורי כי באומן היה פצוע.

לא יודע מה יש לאנשים מוורנייס. גם לאוהד נבחרת גרמניה וגם לך נעם (בד"כ). לטעמי הוא שחקן מצויין שעושה את העבודה שלו בצורה טובה. הוא יותר טוב מיינסן ואולי לפעמים הוא גם צריך לשחק במקום באומן. בכל מקרה, כמו שנעם אמר, הוא היה הכי טוב בברמן בשבת.

11. נעם Member

אני נורא אוהב את ווראנייש. כשהתחלתי שוב לפני שנתיים לראות משחקים לא ציפיתי ממנו להרבה ואפילו לא אהבתי אותו במיוחד, אבל ברגע שאתה רואה אותו על המגרש אתה מבין איזה שחקן מעולה הוא. אני רק מרגיש שאם העבודה הנכונה הוא יהפוך לשחקן הרכב לגיטימי ויורש לפאביאן ארנסט.

פרינגס כנראה ימשיך כקשר אחורי גם כשבאומן יבריא.

ולבסוף כפי שכבר כתבתי אני מאמין באלברטו למרות הכל כי כדרוגל, מה לעשות, יש לבחרו.