המחזור השני בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏17/8/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שאלקה ואליפות...בדיחה גרועה ביותר.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק (אשמח אם מישו יוכל לספר לי איך המבורג שיחקו..) לכן אני לא יגיב על מה שהיה היום על הדשא,אבל עושה רושם שהמבורג נימצאת בכושר טוב,עם ניצחון שני ברציפות,ואן דר וארט פצוע או לא,עדיין כובש ומעניק לקבוצה ניצחון שני ברציפות.
    מחר אני חוזר לבסיס בהרגשה טובה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

דרך אגב מישהו יכול להביא לפה תמונות מהמשחק..?

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/07
  3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוכום ממשיכה להיות הדבר החם בויתר בליגה, אחרי 2:2 עם ברמן ניצחון חוץ היום על קוטבוס והקבוצה הזו עושה רושם בדרך הנכונה עם או בלעדי גאקס.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מיותר לציין שבוכום היתה הקבוצה הנחותה יותר וניצחה עם יותר מזל משכל.

לגבי באיירן, לא הייתי ממהר לשתות את בקבוקי השמפניה אבל הייתי שם אותם במקרר. טוני, ריברי פשוט ענקים, באיירן נראת פשוט גדולה על הליגה, ולטעמי גם עם הסגל בין הטובים באירופה ( רק שיעיפו את לוסיו).
    שחייבים להודות אז מודים, באיירן נראת נפלא, שהקבוצה כבר בשלב זה של העונה תיראה כך אף אחד לא ציפה.

לגבי הקבוצה שלי אני מרגיש דיי מושפל האמת. הפסדנו לאחת הקבוצות החלשות בליגה לטעמי. למרות שלא היה פנדל ולמרות ששיחקנו בלי 4 שחקני הרכב עדיין מקבוצה שמייצגת את גרמניה בליגת האלופות הייתי מצפה לא להישבר אחרי שער שיוויון.
    אני פשוט לא מבין למה פה מרזיק מדה סילבה, יאללה חאלס הבנו שהוא שחקן גרוע, למה להמשיך ולגרום לנו עוול? אוורטון כמו שנדב אמר היה חושך, וככל שהזמן עובר אני מבסוט שהוא הגיע רק בהשאלה. מריקה דווקא היה לא רע, הבעיה שמשהו בקישור לא דופק, מעין אנמיות לא מובנת כזאת. נקווה שעם חזרתם של בשטורק, גומז וקקאו העניינים יראו יותר טוב, למרות כמו שאמרתי זה לא תירוץ.

5. Ofek7 Member

איזה מחזור קלאסיקות...
    זוכרים את היום שהיה בו סופר קלאסיקו ספרדי, איטלקי וגרמני (וגם ישראלי) באותו יום? ככה במחזור הזה עם ארבעה משחקים עם 8 קבוצות גדולות: ברמן-באיירן, שאלקה-דורטמונד, הרטה ברלין-שטוטגרט והמבורג-לברקוזן...

באיירן מאותתת לאליפות עם רביעייה בברמן וואו מי יעצור אותם בדרך לאליפות?
    ריברי עשה בית ספר לשחקנים בירוק וירש טאץ' של זיזו בפנדל יפהפה, שאר הכובשים נתנו הוכחות משלהם: לוקה טוני הוכיח שהוא הרכש שהיה חסר לבאיירן כמו גם קלוזה, חליל אלטינטופ הוכיח שהוא שחקן ברמות הגבוהות ביותר עם שער בקור רוח מרשים ביותר ואנדראס אוטל הראה שלא רק שוויינשטייגר יודע להפציץ מרחוק לחיבורים...

אייאקס של היום ניצחה 8:1 את דה חראפשחאפ; אם היא הייתה מבקיעה חצי מזה בעונה שעברה במחזור האחרון היא הייתה אלופה... זה מוביל אותי לשאלקה, שאת משחק המפתח שלה מול דורטמונד בעונה שעברה לקראת סיום העונה הפסידה, אתמול היא נזכרה לנצח ועוד איזה ניצחון... מעניין מה יעשו לשוער של דורטמונד שכינה את ג'ראלד אסאמואה 'כושי מסריח' או משהו כזה, פשוט מבייש, מקווה שירחיקו אותו...

שטוטגרט היא מעין מכבי חיפה של העונה שעברה-אלופה, אבל בצל של באיירן (המדומה לבית"ר ירושלים במקרה הזה) אבל היא פתחה בצורה עגומה את העונה, עם תיקו והפסד אתמול להרטה ברלין... אולי באמת כמו שלירן אומר כשבשטורק, קקאו וגומז יחזרו יהיה יותר מחץ בהתקפה...

והמבורג גם היא עם פתיחה מושלמת עם שני ניצחונות על האנובר והיום על לברקוזן... אמנם פתיחה צנועה בהרבה מזו של באיירן אבל עדיין פתיחה טובה מאוד לקבוצה שאיכזבה ברמות על בעונה שעברה...

6. C-J Member

מה זה ההשוואות האלה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx
    TURN OFF אמיתי.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המבורג היום והיא שיחקה מצויין. קבוצה כמו שהוב סטיבנס אוהב. הרבה שחקנים שעושים עבודה ואחד או שניים שרק נותנים את הטאץ'. ואן דר וארט בסוף עלה לשחק ועל הפנים והגוף שלו רואים שמשהו לא בסדר. הוא נראה כאילו הוא כועס על כולם. והאמת שלדעתי דווקא לכולם יש מה לכעוס עליו. עם זאת, הוא שיחק היום טוב מאוד. גם טרוכו שפתח היה בהחלט טוב וזידאן כמעט ושבר את השער פעמיים עם שתי בומבות (אחת למשקוף כבר אחרי דקה והשניה לקורה) והמון עבודה, כולל גם יפה לעין. עם זאת, הוא נראה קצת בודד כחלוץ בודד. אני הייתי מוציא את דה יונג (שהיה דיי מיותר, למרות שהייתה הרבה עבודה הגנתית בקישור לעשות) ומכניס את גררו ומשחק 2-4-4. המצטיין לדעתי במשחק, וקשה לי להגיד את זה, הוא דוד ירולים שהיום פשוט היה בכל מקום ורץ במהירויות שאף פעם לא ראיתי ממנו. גם קסטלן נתן הופעה טובה מאוד רק חבל שהפעולה האחרונה שלו כמעט תמיד התפספסה לו (מי ששיבח כאן מקודם את דה יונג, אני חושב שהתכוון דווקא אליו).
    האמת שגם לברקוזן שיחקו בכלל לא רע אבל בנתיים הם היחידים בלי להבקיע אפילו שער אחד. רנה אדלר היה פנטסטי בשער. רק שמישהו יסביר לי למה וידאל? ראיתי אותו היום. הוא לא היה רע אבל הוא גם לא היה יותר טוב ממה שגונזלו קסטרו נותן בד"כ. אז למה להביא אותו בכל כך הרבה כסף מכל כך רחוק?
    כרגע רק שתי קבוצות עם מלוא הנקודות המבורג ובאיירן והן הולכות להיפגש בעוד שבועיים בהמבורג. לא יהיה קל לאף אחת מהן.
    שום דבר עוד לא גמור. המבורג, בטח עם ואן דר וארט, יכולה להתמודד חזק על האליפות, גם שאלקה וגם ברמן ושטוטגרט לא אמרו את המילה האחרונה. הייתי מכליל גם את לברקוזן ודורטמונד אבל עם המאמנים שיש להן אין שום סיכוי. ובאיירן עוד תפסיד את הנקודות שלה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בריאיון אחרי המשחק ואן דר ווארט הצהיר שהחלום שלו זה לעבור לולנסיה אבל הוא יכבד את החלטת המבורג ואם " יכריחו" אותו הוא ישאר.
    לי אישית נראה למרות הלא הברור של המבורג שהסיפור רחוק מלהיגמר.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מה שכן פאן דר פאארט נתן היום תצוגת כדורגל כמו שרק הוא יודע, יכולת פנטסטית יש לבחור ההולנדי הזה חיבור מצוין לקסטלאן שנתן היום משחק סנסציוני וגם מוהאמד זידאן שמתחיל לקבל ביטחון אצל הוב סטיבנס. יופי של קבוצה נבנית בהמבורג, אני אישית מקווה לראות את הסאגה הזאת נגמרת לטובת המבורג ולטובת רפאל שישאר שם, כי שם זה המקום בשבילו.

10. בוסטה Member

ממה שראיתי מהמבורג, יש להם עוצמה שנובעת מהרבה עבודת כוח בהגנה ובקישור, בהתקפה זה עדין לא זה, זידאן מצליח לעבור אך לא מסיים כזה חזק ולא מספק מספיק כדורים איכותיים ומצד שני אין סיומת איכותית מספיק בחוד, אפילו עם ו.ד. וארט .
    מאיך שאני זוכר אותו באייקס שם ראיתי אותו לאחרונה הוא השתפר פלאים ועלה ברמתו - בזמנו אז לא הבנתי מה כל כך מחזיקים ממנו, אתמול ראיתי שהטאץ והמנהיגות שלו חיוניים להצלחתה של HSV, אנלא זוכר כמה פעמים אדלר הציל את לברקוזן מנסיונות שלו.

לדעתי בעוד שבועיים באיירן והמבורג יהיו אחרי נצחונות שלישיים ויצרו את ראש החץ הראשון.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך במאה אחוז. וזה בדיוק הסגנון שהוב סטיבנס (מאמן המבורג) אוהב. כך היה גם בשאלקה הגדולה שלו.
    זידאן הוא חלוץ מצויין (וגם פגע אתמול בקורה פעמיים וגם כמעט פירק אותה). הבעיה היא שהוא חלוץ שיוצא הרבה אחורה ולצדדים כדי לקבל כדור ולפרוץ ולהעביר כדורים לרחבה. אבל, בגלל שהוא משחק (בכל אופן אתמול) כחלוץ בודד אז ברגע שהוא יוצא אין לו למי להעביר את הכדור וכך ההתקפה קצת אנמית. בגלל זה גם כתבתי שאני הייתי מוותר על אחד הקשרים הדפנסיביים (ירולים או דה יונג - בסדר הזה, אבל אתמול ירולים פשוט היה פנטסטי אז רשמתי דה יונג) ומשחק עם עוד חלוץ (אני מעדיף את גררו על אוליץ'). מה שסטיבנס כנראה יעשה זה לוותר על טרוכו בתמורה לחלוץ (לצערי). למרות שטרוכו אתמול היה טוב מאוד גם הוא.

12. Gilbert Member

למי שראה את המשחק של באיירן-ברמן בספורט 5 היה שלב שאבי מלר אמר "לוקה טוני חלש היום"...
    חלש חלש אבל סחט פנדל,הבקיע ובישל. זאת הגדולה של חלוצים כאלו.

מלר אוהבים אותך ! חחח פעם הבאה תתאפק עם היציאות ...

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/07
  13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מלר לא טעה, טוני אכן היה חלש ואיבד כמה כדורים עם מגושמות מסויימת בתנועה שלו. בכל מקרה מדובר בכובש שערים מלידה, יש לו את זה טבעי, והוא לא מחמיץ את ההזדמנויות שלו, זה יותר ממספיק הייתי אומר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. Brian the Lion Member

למה?
    מאז שהנהלת הליצנים נתנה לפלאסנטה לעזוב, היינו בלי מגן שמאלי טבעי ביכולת שוות ערך לליגה.
    אז הוחלט להביא מישהו צעיר (וגם חסר ניסיון אבל עם עוד הרבה שנות משחק) כדי שישחק הרבה זמן בקבוצה.

אני גם לא נהנתי מהמשחק שלו, בסך הכל הוא הגורם לפנדל... אבל הוא צעיר והוא ילמד.

וקסטרו מגן ימיני למה הוא קשור לנושא?

בכלל הסיבה להפסד (או לפחות לאי ההבקעה שלנוו) זה שסקיבה בחר לשים את גקאס לבד בחוד וכל פעם סגרו אותו שני הבלמים והוא לא היה יכול לעשות כלום, והעמיד את קיסליניג בצד שמאל של הקישור כך שלמרות שתקפנו הרבה, לא יצא מזה הזדמנויות ממשיות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    לעומת זאת מהצד השני היה כן קשר שמאלי טבעי שלדעתי היה הטוב במשחק (קסטאלן, אם ימשיך כמו אתמול אז הוא כבר יוכל להיות מועמד לשחקן העונה) וראינו במחצית השניה לפחות שזה אחד הגורמים לניצחון המבורג.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, הבנתי שהייתה לא מעט ביקורת בגרמניה על מה שעשה נאלדו. אתה יכול להאיר את עיניינו?

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/07