המחזור השני בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏17/8/07.

1. Chievo Member

לאחר שבאיירו רכשה הרבה שחקנים חדשים הקיץ לא צפיתי שהשילוב בין השחקנים יהיה כזה יצרתי מתחילה, הכל הולך ומתחבר אצל הבווארים, זה פשוט מדהים!! השחקנים נראים שהם כבר שנים רבות מכירים אחד את השני ומשחקים ביחד.

איזה כיף לראות את לוקה טוני מצטיין :aaa15: השחקן הזה פשוט הסקוררים הכי טוב בעולם, הוא הצליח בפיורנטינה עם קישור פחות טוב מזה של באיירן מינכן, עכשיו בבונדסליגה עם באיירן אני מצפה מהחלוץ הזה שלא יפסיק לכבוש.

2. נעם Member

נדב, אתה כנראה לא מכיר בכלל את שינדלר. אני ראיתי אותו כבר כמה פעמים ומדובר ביהלום אמיתי. עוד שנה שנתיים את תאכל את הכובע. מדובר על חלוץ בן 19- 18 ענק מיימדים בעל שליטה מצויינת בכדור. דיברתם על ואגנר? תתחיל להתרגל לשינדלר.. נכון הוא לא הבריק היום אבל אני לא מאשים אותו אלא את שאף.
    ובקשר לסאנוגו תעשה טובה ותוריד את המשקפיים האדומות שלך: סתכל שוב על המשחק ותראה באיזה אלגנטיות השחקן הזה משתלט על כל הרמה של השוער או כדורים שבאים אליו בלוב. לא אמרתי שהוא נגח טוב (למרות שהוא יודע) ואני זוכר פריצה אחת טובה שהוא השתמש במהירות והוכשל, והטאץ של טכניקן, ואני אומר את זה בתור אחד שיודע ומתלהב נורא כשאני רואה דברים כאלה. אני מהחלוצים שהבחינו כמה טכניקה וכשרון יש לדרוגבה מעבר למסה האדירה שלו ואיך הוא משכיל להשתמש בעקב כשצריך. אני אומר אותו דבר על סאנוגו. ואתה חייב להסכים איתי לפחות שהבנאדם מהיר.
    וחלאס להתנקנק -תודו בזה שאתם לא זוכרים מהלך שדה יפה ונכון של ביירן מעבר למסירה לטוני שנגמרה בפנדל (אם לא היה פנדל אז הייתם כל כך יורדים עליו עכשיו). ביירן היום שיחקה בעיקר על הגבהות כושלות ומתפרצות קטלניות. תפסיקו להצתדק ותודו שהמשחק של ברמן על הקרקע, כמה שלא יעיל שהיה, זרם ושלט הרבה יותר. ברמן השתלטה על המרכז בעוד ביירן עקצה באגפים עם ריברי ולאם, אבל ככה זה שמשחקים 4-4-2 קלאסי מול יהלום.
    לא ראיתי משחק אחר ואתה יודע שאני מספיק אובייקטיבי להגיד שלא שיחקנו טוב וההכנה הטקטית למשחק מצד שאף לא הייתה מבריקה בלשון המעטה אבל לכו תראו שוב תמשחק ותבינו על מה אני מדבר.

ואאאאייי כמה נמאס לי לחפור בהודעות ארוכות אני מפסיק פה ועכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/07
  3. joe Member

טוב מאוד שאתה מפסיק פה ועכשיו. למה אתה מדבר שטויות במיץ .

4. נעם Member

שום שטויות הכל אמת. לא שטפתם אותנו, זה היצפלד שעשה בית ספר.. אבל כל הכבוד מגיע לכם ולא ציפיתי לנצח זה סתם מתסכל איך שזה קרה ועוד בבית. לפחות klo$e לא הבקיע

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות קלוסה לא הבקיע? ההשפלה היום לא הספיקה?.ברמן נראתה כמו בדיחה וזהו,ואולי לא ממש באשמתה,אני לא חושב שיש קבוצה גרמנית שיכולה לענות לבאיירן שאנחנו רואים,לא בטוח שיש קבוצה אירופאית שמסוגלת.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ohne Gomez, Cacau, Bastürk, Delpiere...
    musste man nur ergänzen. aber ja im großen und ganzen du hast recht, die Mannschaft hat gtoten schlecht gespielt.

ABER..letztes jahr..weisst du noch http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. בוסטה Member

רציתי את תגובתכם לגבי המשחק של המבורג - לברקוזן היום..
    האם הרעש סביב ון דר וארט והתעסקות האוהדים בנושא תפגע בהם? לפי מה שהבנתי הוא הפך מגיבור לאנטיקריסט שהתפרסמה תמונתו עם חולצת ולנסיה. האם מחשבותיו על המעבר לולנסיה יפגעו בכושרו להנהיג את הקבוצה במשחק נגד לברקוזן..

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודה. אני לא מכיר אותו, אלא רק מהמשחקים בגביע אופ"א ובליגה בהם הוא שיחק בעונה שעברה (ולא היו הרבה כאלה) והמשחקים שלו שראיתי העונה. בכולם, הוא נראה כמו בוק גמור. אחד שלא ממש מסתדר עם הרגליים ועם הכדור. קצת כמו רוברט הות רק שזה שחקן הגנה וזה שחקן התקפה. עם זאת, יכול מאוד להיות שהוא יתפתח להיות שחקן טוב ומצד שני הוא גם יכול להיות עוד הבטחה שלא יצא ממנה כלום. כשהוא יהיה טוב נדבר עליו. מה אשם בו שאף?

באמת שאני לא יודע איפה ראית את הדברים האלה אתמול. אני לא זוכר אפילו פעם אחת שהוא קיבל את הכדור וממנו הכדור המשיך להיות ברגליים של ברמן. גם את המהירות שלו, שאתה טוען לה לא ראיתי. באובקר סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx יכול להיות חלוץ הרכב בקוטבוס או בבוכום (למרות ששם בד"כ יש מלכי שערים) או בהנזה או בקבוצות מסדר הגודל הזה. לא בקבוצה שרוצה לרוץ לאליפות או לשחק על התארים באירופה. הוא מזכיר לי את ויקטור אגאלי (מכיר? זוכר?). בעונה שאחרי ששאלקה הפסידו את האליפות בדקה ה - 94 (נדמה לי, אבל בכל אופן) הם החליטו להסתער על התואר והביאו כחלוץ מאחת הקבוצות הקטנות בגרמניה (לא זוכר מי) את לא אחר מאשר ויקטור אגאלי והלתהבו ממנו כאילו שישו הגיע. הייתי במשחק הראשון של העונה במינכן וזה היה בדיוק נגד שאלקה המוני האוהדים של שאקלה קנו חולצות של אגאלי, העיתונות התלהבה, ההנהלה והמאמן היו באופוריה (הכל ממנו) ורק אני, טמבל שכמוני, אמרתי עליו בדיוק אותם הדברים שאני אומר על סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx (כולל מה שכתוב רק 4 - 5 שורות למעלה). באותו המשחק הוא לא עשה כלום וגם בכל אותה העונה, ולדעתי עד היום מחפשים אותו. בקיצור. הוא חזר למקום שממנו הוא הגיע. שום מקום. מצטער זה בדיוק אותו הדבר. חלוץ נחמד לקבוצות תחתית מועטות יכולת - לא לברמן.

סתם דוגמא. דקה שניה, שוויני וריברי מחליפים דאבל פאס שמשאיר את ריברי לביעטה מ - 17 מ' ולמזלכם ויזה הודף בקצות האצבעות. סתם עוד דוגמא, פיליפ לאם מעביר רוחב על הרגל של ואן בומל שמ - 16 מ' בועט ליד הקורה. ויש עוד.

[/QUOTE]ביירן היום שיחקה בעיקר על הגבהות כושלות ומתפרצות קטלניות. תפסיקו להצתדק ותודו שהמשחק של ברמן על הקרקע, כמה שלא יעיל שהיה, זרם ושלט הרבה יותר. ברמן השתלטה על המרכז בעוד ביירן עקצה באגפים עם ריברי ולאם, אבל ככה זה שמשחקים 4-4-2 קלאסי מול יהלום.
    לא ראיתי משחק אחר ואתה יודע שאני מספיק אובייקטיבי להגיד שלא שיחקנו טוב וההכנה הטקטית למשחק מצד שאף לא הייתה מבריקה בלשון המעטה אבל לכו תראו שוב תמשחק ותבינו על מה אני מדבר.[/QUOTE]
    אצל האנגלים יש פתגם שאומר (בערך) אם אחד אומר לך שאתה שיכור תגיד לו שילך לישון, אם שניים ויותר אומרים לך שאתה שיכור - לך לישון. כולם (לא רק כאן, אלא גם בכל אתרי ועיתוני גרמני) אומרים שבאיירן שיחקו מצויין ושטפו את המגרש, את המשחק ואת ברמן. אז אולי אתה באמת קצת לא אובייקטיבי ודווקא אתה טועה וכל האחרים צודקים.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.williswappen.de/hamburgersv.Xxxhttp://www.williswappen.de/bayerleverkusen.Xxx

המבורג - באייר לברקוזן

יום ראשון 19.8.07 נורדבאנק ארינה, המבורג

המשחק שיצא לדרך היום בצפון גרמניה מסקרן לא בהכרח בשל היותו משחק צמרת אפשרי לכל דבר, אלא בגלל הסיפור המרתק סביב המעבר האפשרי של ואן דר ווארט. חלק מאתרי האינטרנט בגרמניה מדווחים כי רפאל יפתח במשחק החשוב מול לברקוזן הערב, אך האתר הרשמי של המבורג טוענים לבעיות בגב של השחקן ולא מכלילים אותו כלל בסגל. המאמן הוב סטיבנס עומד מאחורי הדברים: "ואן דר ווארט היה ונשאר פצוע". האוהדים כועסים ביותר על הדרך בה ואן דר ווארט עושה את הדברים כאשר כבר הספיק להצטלם עם חולצה של ולנסיה: "אני חושב קדימה, וזה נראה שאשחק בולנסיה מהראשון בספטמבר" לטענתו של רפאל.
    כך או כך בהמבורג צריכים להמשיך את הקו בו הם התחילו. המשחק ביום חמישי במסגרת גביע אופ"א היה אכזבה לכל הדעות ללא שערים, אך גם בלי ואן דר ווארט. גם במשחק הערב סטיבנס צריך למצוא נוסחה כדי לעבור בהצלחה את לברקוזן בלי הכוכב ההולנדי: "לברקוזן קבוצה מצויינת, אבל אנחנו מתרכזים בעיקר בכוח שלנו ובדרך שלנו" אומר סטיבנס במסיבת העיתונאים.

http://www.hsv.de/typo3temp/pics/422c335bc2.Xxx
    סטיבנס וואן דר ווארט "הפצוע"

לברקוזן מגיעים למשחק הקשה בהמבורג לאחר שהתחלקו בנקודה אחת עם תיקו 0-0 מול קוטבוס במשחק מרהיב מלא ארועים במחזור הקודם. מיכאל סקיבה כבר מנסה לחשוב איך אפשר לקחת נקודות גם מול סטיבנס במגרש הבייתי של המבורג: "לא קשה לדעת שסטיבנס ינסה למנוע מהקבוצה שלו לספוג, אבל עדיין ירוצו מהר במגרשם הבייתי. גם אנחנו לא בטוחים, אך משחק טקטי מוחלט לא בא בחשבון, אנחנו רוצים להגיע להזדמנויות שלנו." אמר מיכאל סקיבה במסיבת העיתונאים. בגלל שגרסקו שיחק בצורה מושלמת בעמדת המגן באגף שמאל במשחק הקודם מול קוטובוס, יכול להיות שיחליף אותו שווגלר בעמדת הקישור האחורי. פראייר וראמלוב כמובן יחסרו ללברקוזן עקב פציעות ולא יכללו בסגל.

http://www.hsv.de/typo3temp/pics/a8dd2d6221.Xxx
    רוצים לכבוש בפעם הראשונה העונה, לברקוזן

Hamburger SV: Rost - Demel, Kompany, Mathijsen, Atouba - Jarolim, de Jong - Castelen, Trochowski, Olic - Zidan

Bayer Leverkusen: Adler - Castro, Haggui, Friedrich, Gresko - Vidal, Rolfes - Kießling, Schneider, Barnetta - Gekas

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

יותר כאב מאתמול לא יכולתי לחוש, הקבוצה שלי שיחקה זוועה בלי שום חשק לשחק כלל, תומאס דול מרכיב שחקנים שלא מכירים בכלל את המושג כדורגל ראו לדוגמא טינגה, דלרון באקליי ורוברט קובאץ' שתם זמנו ככדורגלן. יכולת מבישה של הקבוצה אל מול קבוצה ששטפה אותנו אתמול וגרמה לנו להיראות מסכנים מאוד. מאוד נהנתי לראות את רקיטיץ', רכש נהדר של סלומקה, תזוזה על המגרש וראיית משחק נהדרת. מה שכן אני מסכם את זה ככה, שאלקה תמשיכו לחלום עוד 50 שנה עד שתיקחו אליפות.

11. דנידין Member

האליפות שלנו תגיע מהר יותר ממה שאתה חושב, ולטעמי עמוק בפנים גם אתה יודע את זה. כרגע מה שנותר לי אישית לעשות, זה להנות מניהול ואימון מדהים של המועדון. הכל דופק כל כך טוב, כל כך הרבה שקט, בלי הצהרות לתקשורת, בלי כלום. חבורה של לוחמים שמדברים רק על הדשא, אני כל כך חי את זה...

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עם 50 שנה זה מהר בשבילכם אז אחלה, אבל אתם עוד תיפלו חזק במשחקים קטנים ואני בטוח שגם אצלנו בסיבוב השני כי אנחנו נעשה הכל בשביל להרוס לכם שוב את חלום האליפות. שאלקה לא קבוצת אליפות ובטח שלא תוכל להתמודד נגד באיירן ואפילו מול שטוטגארט שאלקה לקחה נקודה במזל, אז כדאי להוריד הילוך אחד לפני שמדברים אצלכם בהרנה ואסט על אליפות.

EIN LEBEN LANG KEINE SCHALE IN DER HAND

13. דנידין Member

אתם לא בעמדה להתנשא עלינו במילה אליפות, כי אתם קצת יותר קרובים לקחת איזה כמה כאלו בליגה השניה כרגע.
    כדורגל זה לא רק אליפות (תודה לאל), לכן הגישה בה עולים על המגרש היא הכל בעצם. אוהדי הצלחות זה עניין רדוד וחסר לב ואהבה לרוח של המשחק, אבל בשאלקה היה רוח ותמיד יהיה רוח קרב.

Blau und weiss sind unsere Fussballfarben,
    koenigsblau und weiss wie der Schnee,
    blau und weiss wird‘ ich fuer immer tragen,
    weil ich echt auf FC Schalke steh.

Ref.: Schalke 04, Liebe im Revier,
    junge, da faellt mir nichts mehr ein
    Schalke 04 ist die Seele vom Revier,
    sag mich, was koennen schoener sein

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אוהדי הצלחות ? אצלנו בדורטמונד ? לא נראה לי בכלל שאתה יודע על מה אתה מדבר ! כל האוהדים שלנו לא יצאו אתמול עד סיום המשחק בשביל לכבד את הסמל של המועדון, אבל אצלכם זה היה בטוח אחרת במידה והייתם יוצאים בתבוסה הייתם יוצאים החוצה בדקה ה-60 ומחכים לאוהדי דורטמונד בשביל לריב איתם כמו שקרה אתמול איתנו ועם אוהדי שאלקה.

15. בוסטה Member

איזה משחק של המבורג - בהגנה ובקישור ללקק את האצבעות - וינסנט קומפני פששששששש איזה שחקן..
    ואן דר וארט כנראה יעזוב וזאת תהיה בעיה..