המחזור השני באלופות: יובטיץ' חוגג על ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏29/9/09.

1. Mehmet Member

לא האמנתי שקאזאן תצא מאוכזבת מתיקו מול אינטר.

האמת היא שהם היו הרבה יותר טובים היום, וממש לא נפלו מאינטר, וקבוצה קצת יותר טובה היתה משפילה את האיטלקים.

החילוף של דומינגס בסוף היה די מיותר לדעתי, כי הוא שחקן שיכול להכריע משחק גם כשהוא גמור.

2. איגור .פ. Member

אני חושב שכולם צריכים לקום ולהריע למשחק של קאזאן מול אינטר.
    הרוסים שיחקו היום יותר טוב מאינטר ,ברוב המשחק. במשחק הבית הראשון אי פעם של קאזאן בליגת האלופות היא משיגה נקודה מול האינטר ,שהיה יכול וצריך להסתיים בניצחון של קאזאן.

קאזאן יכולה להרגיש קצת החמצה בגלל ,שהיא לא ניצלה עד תום את ההרחקה של בלומנטלי.בקאזאן אפשר לציין את רוח הלחימה ,את המשחק של דומינגז ,שנגמר לו האוויר בדקה ה80.קאזאן היום הציגה כדורגל מרשים מאוד ,זה היה נראה לפרקים כאילו קאזאן היא אלופת איטליה.

אינטר היום במשחק גרוע ,השער שהיא כבשה היה בגלל טעות בין היחידות של קאזאן בהגנה.
    אטו לא הורגש ,זה נראה שהחיסרון של מיליטו השפיע עליהם היום.2 נקודות מתוך 6 אפחד לא חשב שזה יהיה המצב של אינטר אחרי 2 משחקים.

כולם ציפו שהבית הזה יהיה קליל ,בלי עניין ,אבל קאזאן הוכיחה שהיא תשפיע על העולות ל1/8 הגמר.
    קאזאן כנראה תהיה פקטור משמעותי בקביעה מי יעלה לשלב הבא.

הבית שלהם אני חושש שאפילו ברצלונה לא תלקק בו דבש ,ויהיה לה קשה שם.

ההימור לגבי הבית הזה יהיה שברצלונה תעלה ויהיה הפתעה ,אני מעדיף אישית שאינטר לא תעלה שלב ,לא מגיע לה.

המשך מחזור מהנה לכולם

3. !Sempre Inter Member

עוד משחק שמבחינת אינטר השנה רצוי למחוק מהזיכרון, וזה קורה יותר מדי פעמים עד כה.
    מדאיג, מדאיג.
    גם ב-11 שחקנים נראנו נורא, ההרחקה של באלוטלי הטיפש רק הגבירה את הסגנון ההגנתי שהיה גם כך.

באלוטלי מיותר בהרכב, אין לו מקום.
    מיליטו היה חסר והיכולת של מנסיני וקוארסמה עדיין מרגיזה אותי. לא ייאמן שעד לפני שנה וחצי הם היו כוכבים גדולים בקבוצות שלהם, והיום...

2 מ-6, ויש עוד משחק בקמפ נואו.
    אני לא יודע מה עובר על אינטר בצ'מפיונס ליג. כאילו פחד במה. משהו לא מובן.

4. Sergio Ramos Member

סימנתי את קאזן כקבוצה אשר שווה לעקוב אחריה עוד מתקצירי המוקדמות ואני שמח שלא התאכזבתי. האכזבה היחידה שלי היא שאינה יצאה הערב עם שלושת הנקודות שהגיעו לו. אינטר מנגד מסתבכת אך קשר לשער הפתעות, אם כי הצליעה שלו עשויה לספק דרמה בהמשך הבית הזה.

5. דימה Member

יובטיץ' בעל הבית של פיורה בינתיים.
    ליברפול לא במשחק.
    אגב מישהו יכול לציין על הקנס של מוטו (נדב אמר 17 מיליון יורו)?
    לא שמעתי על זה כלום :O

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתכם שאינטר לא נמצאת בתקופה טובה מפתיחת העונה למעשה, להוציא את משחק הדרבי נגד מילאן, אבל בסופו של דבר, אינטר מוציאה תוצאה לא רעה בחוץ, מקום שלדעתי דינאמו קייב תתקשה להוציא בו נקודות, בארסה כמובן תטייל. המשחקים המשמעותיים של אינטר יהיו מול דינאמו קייב בעוד שבועיים בסאן סירו ואז באוקראינה, אם יעברו אותם עם 4 נקודות אני מאמין שהם יהיו בשלב הבא כי בסופו של דבר יש להם משחק בית נגד קאזאן ואני מאמין שאם הם מוציאים 7 נקודות מ-9 במשחקים נגד דינאמו ורובין אז הם בשלב הבא דרך המקום השני.

נניח שבארסה שמובילה על דינאמו קייב כמובן מנצחת אז טבלת הבית תהיה כזו:

1. בארסה 4
    2. קייב 3
    3. אינטר 2
    4. קאזאן 1

פיורנטינה מצוינת, השער רק נתן לה ביטחון...ליוון משייטת לה בהונגריה בינתיים, לדעתי זה הולך להיות אחד הבתים המעניינים, 3 קבוצות במאבק על שני כרטיסים, לא אתפלא אם ליברפול לא תעבור על פי המשחק היום, אבל למזלם של ליברפול, יש להם את הדבר שנקרא אנפילד.

יובטיץ' 0:2, מארקיוני ממשיך עם יכולת נהדרת ווארגאס עם עוד אחת מבעיטות הפצצה שלו...

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/09
  7. avdz7 Member

פיורנטינה פשוט תענוג! איזה יופי, רק שימשיך כך. :aa1:

8. riquelme1 Member

אם כל הכבוד לבארסה, יכולת לא טובה במשחק שלה, הגיע הזמן שיגבירו קצת את הקצב, חששתי שהליגה הספרדית תשפיע לרעה על בארסה שהחוסר תחרותיות שם נותנת להם ניצחונות בקלות, אבל בליגת האלופות זה סיפור שונה ודינמו קייב לא פריארים ולא פותחים רגליים.

מסי עיצבן אותי בחחצית למרות הגול, הוא משחק בנון שלנטיות מרגיזה, איינסטה פשוט לא קשר שמאלי והגיה הזמן שאיינסטה יבין את זה כבר.

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

להוריד את הכובע בפני הבחורים של פיורנטינה. יובטיץ' - ורגאס - מארקיוני - זאנטי. אלו הם השחקים שעושים את ההבדל, משחק נהדר לכולם. זנאטי עם בישול אדיר, מארקיוני חורש את האגף והציל כדור אבוד שהוביל לשער השני, ורגאס ענק כמו תמיד ויובטיץ'... אין מה לומר.

10. riquelme1 Member

כל הכבוד לפיורנטינה, יובטיץ' כשרון אדיר, פשוט אדיר- הכדורגל האיטלקי חיי ונושם.

למרות זאת, ממש לא אהבתי את ההרכב ואל תספידו את ליברפול.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פיורנטינה נהדרת. הכי חשוב מבחינתה זה שהיא ידעה להפוך את היתרון הברור שלה על כר הדשא ליתרון של 2 שערים, כי אם נגד קבוצה כמו ליברפול אתה לא מתרגם את היתרון לשערים בסופו של דבר אתה תיענש על זה. ליברפול רעה מאוד, פיורנטינה בחצי שעה הראשונה עשתה כל מה שבא לה מבלי שליברפול נודעת בכדור. יובטיץ' טוב מאוד, וורגאס מאוד מסוכן, יש לו בעיטות מדהימות.
    פיורנטינה צריכה לשחק כמו שעכשיו 0-0, זה נשמע כמו קלישאה, אבל אסור לאיטלקים לתת לליברפול להיכנס למשחק ולהחזיק בכדור. שפיורנטינה תמשיך לשטוף את המגרש, תמשיך ליזום ולהחזיק בכדור והמשחק הזה שלה. אם הם יורידו את הרגל מהגז וייתנו לליברפול להחזיק בכדור ולתקוף... הם יכולים לשלם על כך.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

רואים שהראש בסטמפורד ברידג' ביום ראשון, אבל לא צריך לזלזל עד כדי כך.
    בניטז יתן להם שטיפה טובה, נחזור טובים יותר במחצית השנייה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראש בסטאמפורד ברידג', אם הראש ימשיך להיות רק בפרמייר ליג, בניטז יסתפק בליגה האירופאית בסופו של דבר...

14. Mehmet Member

למה כל פעם שיש בעיטה מחוץ לרחבה במשחק של בארסה לא רואים את הבועט? איפה כל המצלמות בדיוק?

ודינמו קייב בינתיים מחזיקה מעמד בצורה סבירה, אבל זה רק במקרה שהתוצאה לא הרבה יותר גבוהה.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק גרוע. פשוט גרוע. הרבה דברים שחשבתי אומתו בשבילי עכשיו. הראשון הוא שסקרטל פשוט לא נוגח טוב. אשכרה בישל את השער השני לוארגאס, והייתה עוד פעם שהוא ניסה להרחיק עם הראש ומסר לשחקן פיורנטינה. השני הוא ששילוב בין לוקאס לאורליו פשוט לא יכול להיות. בחיי לא ראיתי את לוקאס כל כך גרוע. באמת. אני ספרתי את איבודי הכדור שלו היום, 13 מתוך 19. הזוי. אורליו לעומתו גם לא מנסה, אני חושב שהוא שיחרר משהו כמו 3 מסירות כל המשחק הזה, כשגם לא את כולן הוא הצליח להעביר.

בניון חושך מצרים, אחד המשחקים החלשים שלו מאז שאני זוכר אותו בליברפול. קויט, ג'רארד וטורס לא נוגעים מספיק בכדור כדי לייצר משהו אבל הם גם כן ממש לא במשחק. אינסואה וג'ונסון לא תורמים בשיט להתקפה, קראגר וסקרטל בתיאום מחורבן כרגיל... רע מאוד.

וכמובן שחילוף במחצית לא יהיה.