המחזור השמיני של הסריה A :: מילאן מנצחת בנאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/10/10.

1. Muurad Member

לגבי קיבו, הבעיה שלי איתו היא שאחרי המשחק אתמול ועוד כמה משחקים מתחילת השנה, זה נראה כאילו פשוט לא אכפת לו.. תראו עוד פעם את המשחק מול סאמפ, כמה פעמים הוא רץ בריצה קלה להגנה ולא מתאמץ בכלל לסגור, וכמה פעמים הקשרים האחוריים או הבלמים צריכים להחלץ לעזרתו.. פשוט חייב לרדת לספסל ולהבין שככה זה לא יעבוד.. נקווה שבניטז הפנים את העניין הזה.

קראסיץ' מורחק ובצדק... לא מבין על מה המהומה.

אה, וכאן ---- המילה קלאסה

וכאן טוטי

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/10
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראד,
    טוטי כבר עשור וחצי ההצגה הכי טובה באיטליה, הוא הסמל והשחקן הכי גדול בהיסטוריה של הקבוצה שהוא אוהד. מודל הערצה וחיקוי לאינספור שחקנים צעירים במחלקות הנוער. הוא הוכיח נאמנות שאף שחקן ברמתו לא הציג. יש לו הכל, תארים, שיאים אישיים ואפילו מהלכי כדורגל שמלמדים ילדים בבתי ספר. עם כל ההצלחה הזאת הוא מתמודד בצורה צנועה עם כבוד גדול לעמיתיו למקצוע. טוטי כבנאדם (שתורם המון מזמנו וכספו לאגודות כמו יוניסף) מדהים לא פחות מטוטי השחקן. כמו בנאדם הוא מאבד את הראש לפעמים למרות שבכל פעם זה מגיע כתגובה לחוסר צדק שנעשה עליו או על חבריו לקבוצה. אז או שאנחנו לא מפרשים את המילה "קלאסה" באותה צורה, או שאתה סתם נגרר אחרי ליצן עם פטיש לתמונות עירום של מוריניו וזה הופך את התגובה שלי למיותרת.

3. Muurad Member

טוטי בהתנהגות שלו על המגרש לא צריך להיות מוזכר ליד המילה קלאסה.

באשר לתרומות ולחייו האישיים אין לי ממש מושג ואני אקח את המילה שלך בנושא, ובאשר להשגיו ויכולתיו בכדורגל אני לא חושב שיש ויכוח, אבל זו לא הייתה כוונתי, אז אני חושב שאנחנו מפרשים את זה בדרכים שונות.

4. cazzo Il Capocuoco

יש בכלל בעברית מילה כזאת "קלאסה"? למה הכוונה? תעזרו לי מאוד עם איזה הפניה למילון עברי-עברי.

ממה שאני יודע ובדקתי, Classis בלטינית (ופה לצרפתית, איטלקית ושאר השפות) זה מעמד, מחלקה, כיתה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ק?ל?ס?ה -

(סלנג) סוג א'; דבר משובח, מובחר, מאיכות מעולה; ש?ם דבר. "מסעדה הזאת היא קלאסה - צריך להזמין לה מקום כמה ימים מראש."

(סלנג) סגנון, 'סטייל', הידור או תחכום שיש בהם כדי להרשים. "גם כשהיא לובשת סמרטוטים יש לה קלאסה."

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx