המחזור השמיני של הסריה A :: מילאן מנצחת בנאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/10/10.

1. עודד (אוהד הצלחות) Member

סוקרטיס היה מצוין היום, וגם בשער האשמה ממש לא נופלת עליו- כן, הוא החליק, וזה גם המון חוסר מזל- אבל לנסטה ואביבאטי (יציאה מיותרת) הייתה היכולת למנוע מלבאצי לכבוש.

בואטנג פשוט לא מחובר לקבוצה, הוא לא יודע איפה להיות, מתי, למי למסור, ומה לצפות מהחברים שלו.

2. Yoavzruya Member

מוקדם להספיד את בואטנג לפי המשחק הבודד הזה, כמו שהיה מוקדם לשפוט אותו כמשיח של הקישור מינימום, אחרי המשחקים הראשונים שלו.

הוא פשוט צריך לקבל יותר משחקים,זה הכל.תן לו עוד 3-4 משחקים רצוף בהרכב הוא יחזור לעצמו ואני משוכנע בזה

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/10
  3. עודד (אוהד הצלחות) Member

בטח, שלא תבין אותי לא נכון- אני מאמין בו. התכוונתי שהבעיה שלו היא של החלטות ותיאום- ולא של יכולת

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת, מה המניע שלך? שאתה לוקח שחקנים, כמו פלאמיני למשל (אתה אשקרה מתעקש שהבחור פצוע מתחילת העונה), וללא כל הצדקה הופך אותם לגדולים, או את אודו ובלא כל הצדקה מגמד אותם... על איזו נקודת חולשה אתה מדבר?! נאפולי, ברגע שאיבדו את מאג'יו, ויתרו על אגף ימין והדביקו את האמשיק לצד שמאל (כדי שלאודו תהיה תעסוקה). מי שהיה מסוכן באגף שמאל כל הזמן היה דוסנה, עליו פאטו/רובינו/גאטוזו/בואטנג היה אמור לשמור. תשים לב שברגע שהאמשיק יצא וסוסה נכנס למרכז אודו "פתאום" הפסיק להיות "נקודת החולשה".

5. 亚历山大帕托 Member

פלאמיני חזר לסגל לפני קצת יותר מחודש וכאשר עלה כמחליף הוא הציג כושר ירוד. זה מן הסתם נובע מפציעה ששיבשה את ההכנות שלו וכאשר לכולם היה פור של חודשיים עליו, לא פלא שהוא נראה ככה וגאטוזו מועדף על פניו. הערב הוא שיחק את הדקות הראשונות שלו מזה חודש. הפציעה הזאת היתה ממש מקל בגלגלים שלו, אבל לא נורא, הוא עוד יתפוס את מקומו בהרכב.

כן, מגמד את אודו... אולי גם ליאנקולובסקי יש מה לתרום לנו? חבל שקלאדזה עזב, לא העריכו מספיק את הפוטנציאל... העיוורון שלך לגבי שחקנים איטלקים זה משהו מיוחד. ללא כל הצדקה?! נכון, בעונה שעברה הוא נראה כמו שנראה בגלל המאמן.

לא הבנתי למה התכוונת כשהתווכחת על כך שהאגף הימני היה נקודת התורפה שלנו שנאפולי לא השכילה לנצל. מעט ההתקפות שעברו דרך שמאל של נאפולי הסתיימו ברחבה. אודו לא היווה שום דבר מבחינה הגנתית. למזלנו, הם שיחקו בעשרה שחקנים במחצית השנייה כשהצליחו להשתלט על קצב המשחק.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מעולם לא מסביר או מבאר את עצמך, אתה מצהיר טענות כאילו היו עובדות גם אם הן מנוגדות להחלטות המאמנים. קבעת שפלאמיני טוב יותר מאמברוסיני וגאטוזו, איך מעולם לא הסברת במה זה מתבטא, איך ומתי ריאנו זאת וכדומה. נכון להיום ולעונה שעברה הוא שחקן ספסל. יכול להיות שפלאמיני יתפוס את מקומו בהרכב, אבל זה יהיה על המשבצת השניה (סיידורף/בואטנג) כי כרגע זו בעייתית (אולי אפילו שווה לנסות).

אנדרי אלו שטויות. יאנקולובסקי וקאלדזה היו רעים, אודו היה טוב, בטח בהתיייחס במקומו בההיררכיה כשחקן בשולי הספסל. אתה גימדת אותו עוד בעונה שעברה, לעומתו העלת על נס את אבאטה למרות שלא הראה עדיפות עליו, ושוב זאת בניגוד לדעת המאמן דאז שכן ראה שאודו ראוי וכן קיבל ממנו 18 הופעות בקבוצה (מתוכן 13 כשחקן הרכב). ואין לזה שום קשר לכך שהוא איטלקי או לא. כאשר אני כותב דברים טובים על סילבה, סיידורף, פאטו או זלאטן, זה כי הם איטלקים?! לא כי הם שחקנים נפלאים. כאשר יש צורך לבקר את אבאטה, את זמברוטה, את נסטה, גאטוזו או אחרים, אני מבקר, כי הם הפכו לזרים?! לא כי אינם טובים. מה שחשוב מבחינתי הוא כי אני עומד מאחורי דברי בהסברים, אתה קובע "עובדות" מבלי לנמק ולבאר אותן. גם אם הינן מנוגדות לדברים על המגרש ובראשו של המאמן. אני לא תוקף אותך, אלא באמת שואל אם יש לך איזהו אינטרס או מניע, הרי פלאמיני החמיץ רק את שלושת המחזורים הראשונים בשל פציעה (בדקת. - ממחזור 4 עד אתמול הוא יושב על הספסל). כמעט חודשיים חלפו מאז ואתה טוען שלא משחק כי עדיין פצוע. בעוד אודו נכנס לדקות הראשונות, והלא צפויות שלו, העונה ובכוח אתה מנסה להפוך אותו לכלום ושום דבר. הוא שחקן ראוי שטוב שיש אותו כרגע בסגל, בטח בהתחשב באופי המתאבד של אנטוניני, ברגלי הזכוכית של בונרה ובכך שגם זמברוטה כבר לא ילד ומבקר מדי זמן בבתי חולים.

התכוונתי לכך שזה היה מהלך טקטי נבון של מצארי, שברגע שאיבד את אגף ימין שלו, הצמיד את האמשיק לאגף שמאל, מה שהשאיר את דוסנה חופשי (כי אין באמת למילאן בהרכב הזה או/ו במערך הזה מישהו שיכל לחסום אותו כשעייניו של אודו בגבו של האמשיק) ולכן אגף שמאל של נאפולי הפך למסוכן. זה התבהר עוד יותר כאשר האמשיק יצא וסוסה נכנס למרכז ומאותו רגע אגף שמאל לא היה מסוכן יותר.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאציו מובילה את הטבלה עם 19 נקודות ומאזן של 6-1-1. החלטתי לבדוק את הטבלאות של העשור האחרון ולראות כמה קבוצות פתחו את העונה במאזן זהה או טוב יותר וכמה מהן זכו באליפות.

2000/01 :: רומא פותחת עונה עם מאזן 7-0-1 (21 נק'). נגמר בסקודטו
    2001/02 :: קייבו פותחת עונה עם מאזן 6-1-1 (19 נק'). סיימה במקום החמישי
    2002/03 :: אינטר פותחת עונה עם מאזן 7-1-0 (22 נק'). סיימה במקום השני - 7 נק' הפרש מהאלופה יובנטוס
    2002/03 :: מילאן פותחת עונה עם מאזן 6-1-1 (19נק'). סיימה במקום השלישי - 11 נק' הפרש מאלופה יובנטוס
    2003/04 :: יובנטוס פותחת את העונה עם מאזן 6-2-0 (20 נק'). סיימה במקום השלישי - 13 נק' הפרש מאלופה מילאן
    2003/04 :: מילאן פותחת את העונה עם מאזן 6-2-0 (20 נק'). נגמר בסקודטו
    2004/05 :: יובנטוס פותחת את העונה עם מאזן 7-1-0 (22 נק'). נגמר בסקודטו
    2005/06 :: יובנטוס פותחת את העונה עם מאזן 8-0-0 (24 נק'). נגמר בסקודטו
    2005/06 :: מילאן פותחת את העונה עם מאזן 6-1-1 (19 נק'). סיימה במקום השני - 3 נק' הפרש מיובנטוס
    2007/08 :: אינטר פותחת את העונה עם מאזן 6-2-0 (20 נק'). נגמר בסקודטו
    2009/10 :: אינטר פותחת את העונה עם מאזן 6-1-1 (19 נק'). נגמר בסקודטו

בקיצור, זאת לא פתיחה יוצאת דופן והיו מספיק מקרים שבהן קבוצה פתחה ככה את העונה ואפילו טוב יותר ולא זכתה בתור. מתוך 11 מקרים - 6 פעמים זה נגמר עם סקודטו, 4 פעמים זה נגמר עם מקום בליגת האלופות, ורק פעם אחת (קייבו) זה נגמר מחוץ לטופ 4. אנדריי, עדיין חותם על זה שלאציו תסיים מחוץ לרביעייה?

8. Carlo Zampa Member

אני חותם על זה שהיא לא תגיע בכלל לאירופה. יש להם בדרך עוד כמה משברים עם הקהל.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנמשיך עם הסטטיסטיקות של העשור האחרון? מעונת 04/05 ואילך (הראשונה שרלוונטית בגלל מספר הקבוצות/משחקים וכו'):
    קבוצה שמסיימת במקום השישי גומרת בממוצע עם 59 נק'
    קבוצה שמסיימת במקום השביעי (אירופה אם מחזיקת הגביע היא בין 6 הראשונות) גומרת בממוצע עם 54 נק'

למקום 7 לאציו צריכה לצבור בעיקרון עוד 35 נקודות מתוך 90 אפשריות (נותרו 30 מחזורים). זה קצב של קבוצה שנאבקת נגד הירידה - כלומר מעתה ואילך לאציו צריכה לשחק בדיוק כמו שהיא שיחקה בעונה שעברה. למה שזה יקרה פתאום?
    למקום 6 לאציו צריכה לצבור עוד 39 נקודות ב-30 משחקים.

על-פי ההגיון ותוצאות/טבלאות עבר לאציו תיאבק על מקום בליגת האלופות ותסיים במקומות 4-5.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא נוהג לההמר, אבל אפ מישהו מצמיד לי אקדח לרכה ודורש הימור כאן ועכשיו, גם אני הייתי אומר שלאציו לא מסיימת בין הארבע הראשונות (במקרה הטוב 4). מה שכן משרת אותה זה שכרגע אינטר חלשה יותר מבעונה שעברה. כלומר, כל אלופה שלא תהיה צפויה לסיים את העונה עם פחות נקודות מבדרך כלל.
    בכל אופן, שני המשחקים הקרובים שלה הם פאלרמו בחוץ ורומא בבית. יהיה מעניין.

11. 亚历山大帕托 Member

לפלאמיני הפוטנציאל להיות יותר טוב למילאן ממה שאמברוזיני או גאטוזו כיום. בשביל שזה יתבטא כבר העונה, הוא צריך לשחק באופן קבוע ולהיכנס לכושר משחק, מה שטרם יצא לו לעשות בשל פציעה.

אודו מעולם לא היה טוב במילאן מעבר לחצי עונה הראשונה שלו כשעבר אלינו בינואר 2007, וזה גם אחרי שהיה בשיאו בלאציו (מה שמעולם לא שיחזר אצלנו). בשתי העונות האחרות שהוא בילה אצלנו הוא היה גרוע. זה מביך שהוא עדיין בסגל, וזה, כמובן, אחרי נסיון כושל לסלק אותו. היתה לו הופעה מוזרה אתמול והוא מעולם לא בישל פעמיים באותו המשחק (זה השיא העונתי שלו במקרה הטוב). מה גם שהוא כמעט ולא עמד למבחן בהגנה. הצליח לו בהתקפה כל מה שהפך אותו לבדיחה אצלנו בעבר, ומצד שני לא היתה לו את ההזדמנות לבטא את היכולת ההגנתית השלילית שאליה התרגלנו. אז כן, הופעה מוזרה שאסור לשפוט על פיה. יכול להיות שזה מסמן על איזושהי פריחה מחודשת מאוחרת, אבל צריך לדבוק בהיגיון.

12. 亚历山大帕托 Member

word is born, son

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: קראסיץ' הורחק לשני משחקי הליגה הקרובים נגד מילאן וצ'זנה.

:aaa021:

14. Carlo Zampa Member

וואו, להרחיק שחקן כל כך משמעותי של קבוצה גדולה שהמשחק הקרוב הוא משחק גדול בכדורגל האיטלקי, זה מצוין, שולח מסר חזק לכולם.
    נראה מי יתחזה עכשיו!

15. 亚历山大帕托 Member

מפתיע לטובה. החלטות כאלה תמיד מבורכות והייתי שמח גם אם המשחק הבא של יובה היה נגד אינטר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/10