המחזור השמיני של הסריה A :: מילאן מנצחת בנאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/10/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שדקות הסיום היו מלחיצות, זה לא השתווה להתקף הלב שקיבלתי בזמן התגרה כשהמצלמה עשתה זום על איברה והראו את הצוות המקצועי שלנו מרחיק אותו מהזירה. במשך כמה רגעים הייתי משוכנע שהוא הורחק וכל מה שעבר לי בראש זה יובנטוס בעוד כמה ימים...

מהמשחקים האלה שאתה לא יודע איך לסכם אותם מעבר לכך שאתה ממש מותש בסיומם. 3 נקודות באיצטדיון שלא ניצחנו בו 13 שנה ובכלל זאת פעם ראשונה שאחת משלושת הגדולות מנצחת שם לאחר 9 ניסיונות עקרים מאז שנאפולי חזרה לסרייה A. עקפנו את אינטר, אנחנו נושפים ללאציו בעורף ובסופ"ש מחכה לנו הגברת הזקנה שרק מחר נדע אם היא כוללת או נטולת קראסיץ'. להרגע, לנשום, לתת לבחורים להתאושש, לתת לפצועים להחלים. מחזור הבא מלחמה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/10
  2. 亚历山大帕托 Member

אגב, רוביניו - טפו בלאט. שחקן מגעיל שאני מתבייש שהוא לובש את החולצה שלנו.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסקנות ותהיות בנקודות:

מילאן,

- אביאטי, כרגיל כשהוא לא פצוע, פנטאסטי.
    - מעניין מה סוקרטיס מראה באימונים (להזכירכם שחקן ספסל בג'נואה ובנבחרת יוון) שגורם לאלגרי להעדיף אותו על פניו של ז'פס.
    - אודו היום, כמו גם בעונה שעברה וזו לפניה, מראה, לי לפחות, שהוא שחקן שראוי לסגל של מילאן ולא ראוי לביקורת שהוא מרבה לקבל פה.
    - רוביניו בקושי חלוץ, אז קשר?! שחקן בין קישור להתקפה היה הופך את המחצית השניה של מילאן היום לקלה הרבה יותר. כדאי למילאן לחשוב על מישהו כזה (קוסו למשל, בהחלט אפשרי) בינואר שישדר את סגל הקבוצה.
    - בואטנג רשמית מצטרף לפלאמיני כ"שחקן שאנדרי נורא אוהב ואורי פשוט לא מבין למה".
    - זלאטאן את פירלו תענוג.

נאפולי,

- דה סאנקטיס אלוהי.
    - פאציינזה (היום) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    - שוב, יכלו להיות לה קוואליירלה וצ'יגאריני כאופציה לשדרוג מהספסל, במקום זה היא צריכה להסתפק ביבדה וסוסה.
    - דימיטרו, שחקן נבחרת איטליה, יליד רומניה והוא בכלל שחור...

4. 亚历山大帕托 Member

אסור בתכלית האיסור להציב את ז'פס לצד נסטה. שניהם בני 34, שניהם איבדו מהזריזות שלהם, חייבים מישהו מהיר ופחות מגושם לצד סנדרו.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לך שתצליח להפשיט כך את השחקן עם הרקע הכי מתוסבך בעולם?

נולד בשבדיה בכלל(!) לאב רומני ואמא ברזילאית. ההורים שלו היגרו לאיטליה כשהיה קטן וכך כל המשפחה כולל ניקולאו הקטן נהייתה איטלקית. הבחור יכול לשחק ב-4 נבחרות שונות.

6. zoharco Member

על מה ולמה? על זה שהוא נפל ותפס את הצוואר? הוא קיבל שם מכה, לך תדע אם זה לא פגע לו בגרוגרת?

7. Interista Member

רומא ניצחה שם כבר מספר פעמים מאז שנאפולי חזרה לסרייה א'. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מה קרה לפאציינצה? טעות מפגרת שגרמה לנאפולי להפסיד שחקן במרכז השדה, חבל. הייתה מחצית שנייה לא רעה ולאבצי נתן שער מוזר ביותר אבל יפה.

נאפולי הייתה שווה תיקו וחבל שזה לא קרה. לעתים רחוקות אני רוצה שיובנטוס תנצח בסרייה א', כנראה שבשבת אני אהיה איתם (אני מוכן לסגור על תיקו), ואינטר חייבת להביא ניצחון במראסי. אמנם זה מגרש לא קל, אבל קייבו הצליחה לעשות את זה, אז למה לא אנחנו?

יהיה מעניין לראות את ראנוקיה (ואולי גם דסטרו) משחקים נגדנו.

נ.ב דה סאנקטיס - וואו!

8. 亚历山大帕托 Member

"גדולות"...

9. 亚历山大帕托 Member

ראיתי אולי נגיעה בחזה, וגם היא קלה ביותר, והוא ישר תפס פנים. שחקן מלוכלך ורמאי, זה לא חדש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/10
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://up203.siz.co.il/up1/mntwu02qyxzd.Xxx

הדבר היחיד שיציב בליגה הוא החוסר יציבות שלה (פרט ללאציו, אבל אף אחד, כולל היא עצמה, מאמין שהיא תשרוד במקום הראשון עד סיום העונה). תראו את אודינזה, לפני שני מחזורים מקרצפת את רצפת הליגה, היום שלוש נקודות ממקום בליגת האלופות.

כנראה שזה באמת היה השיקול של אלגרי. ובכל זאת, רע יותר מזה...

11. 亚历山大帕托 Member

לאציו לא מסיימת בטופ 4 העונה.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

החמש הדקות האחרונות הרגו אותי מרוב מתח, אבל לבסוף יצאנו המנצחים מהסן פאולו לאחר 12 שנים.
    אביאטי נתן תצוגה מדהימה עם מספר הצלות מרהיבות ביותר, כבר מספר מחזורים שאני משבח אותו על הופעות יוצאות מהכלל. נסטה היה טוב כהרגלו, לא התקשה מול השלישיה הנאפוליטאנית. לצידו גם סוקראטיס לא היה רע למרות שיש לו חלק בשער המצמק של לאבסי, אבל אסלח לו בגלל הדשא הרטוב. היווני מראה שיפור לעומת משחק הבכורה מול צ'זנה וכשמספר הופעותיו יגדלו יותר, כך הוא ישתפר עוד. הפגיעה בראשו של אנטוניני נראת רצינית, נקווה שהוא יחלים במהרה כי מילאן צריכה אותו. כשראיתי את אודו נכנס הייתי בטוח שנשלם על כך ביוקר, אך המגן הקשיש היה מהמצטיינים הלילה עם שני בישולים ועבודת הגנה לא רעה בכלל, הכל טוב ויפה, אבל שבמילאן לא יחליטו לבנות עליו על סמך הופעה אחת בלבד. מבונרה לא ראיתי יותר מדי ואם זכור לי נכון כמה מתפרצות של נאפולי באו מכיוונו. גאטוזו ממשיך את יכולתיו הנהדרות מפתיחת העונה, תענוג לצפות בו. פירלו היה שקט (תרתי משמע) ולא בלט יותר מדי. בואטנג כבר מתחיל להראות סימנים של התחברות לקבוצה, משחק טוב מאוד שלו. למרות השער של רוביניו, היה אפשר לראות שהוא לא מתאים לעמדת הטרקווארטיסה, אבל מעדיף לראות אותו שם על פני רונאלדיניו. ביניו היה מאוד פעיל וזריז לעומת דיניו ונראה שהוא משתלב לא רע עם צמד החלוצים. פאטו לא היה להיט, שיחק יותר מדי לבד ובאנוכיות. זלאטן התחיל את המשחק חלש כמו פאטו אך בהמשך התעורר ולמרות מספר החמצות שהיה צריך להבקיע הוא אכן הבקיע בסופו של דבר.
    בניגוד לעונה הקודמת, מילאן כבר עכשיו מתבססת בצמרת וצוברת סכום נכבד של נקודות. למרות הגשם, הסן פאולו והחיסרון המספרי של המארחים, צילאן לא נלחצה שמרה על קור רוח והשיגה את הנקודות שהגיעו לה. בשבת יובנטוס תבוא להתארח בסן סירו ואם או בלי קראסיץ' זהו משחק שאסור למילאן להפסיד.
    לסיום, ארוניקה חתיכת זבל.

13. Yoavzruya Member

מה אתה רוצה מרוביניו? משחק לא רע שלו, מה גם שהוא שינה את האופי המסריח שלו מאז הגיע למילאן. נהיה הרבה יותר בוגר, אחראי, סובלני, וגם היכולת תבוא בהמשך, אם מול אייאקס הוא החטיא כמו טירון תראה הוא כבר 2 מחזורים כובש.

בואטנג- פתח מצוין את העונה ומאז הוא לא מציג את אותה היכולת. הגנתית הוא היה מצוין, אבל התקפית לא תרם הרבה. אבל כשרון לא חסר-הוא רק צריך לקבל את הקרדיט מאלגרי, משחק פה ושם לא מה שיעשה את זה. השחקן הזה צריך לקבל הרכב ועוד 3-4 משחקים קבועים שנראה אותו בהרכב לפי דעתי נראה תוצאות

סוקראטיס היום היה מצוין-מי שטוען אחרת לא ראה את המשחק. סגר מעולה את לאבצי, הגיע לכל כדור ראשון, ובכלל שיפור אדיר מצ'זנה. חבל רק שהגול של לבאצי הגיע מהחלקה שלו.
    אביאטי-גדול.

אודו-אני בשוק, מילאן לא כבשה שנים מהרמה של מגן(אולי מאז קאפו או גג יאנקו תקנו אותי אם אני טועה) ודווקא אודו עם הרמות הזוועה שלו בישל 2 גולים.

זבל ענק, הבעיטה שהוא אכל מבואטנג שכמעט שברה לו משהו סיפקה אותי לגמרי

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/10
  14. cazzo Il Capocuoco

לא להאמין כמה פיות השתיק הערב מאסימו אודו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/10
  15. 亚历山大帕托 Member

אוי ואבוי אם אלגרי יקנה את זה. ראוי לציין שהוא כמעט לא עמד למבחן במשחק הגנתי, ודוקא לא הבנתי למה בנאפולי בכוח הלכו על סוקרטיס, כאשר נקודת החולשה האמיתית היתה באגף הימני שלנו.