המחזור השמיני לעונת 2020/21 ב-SerieA:: מילאן ונאפולי במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏21/11/20.

1. DRORIKO Member

ענק אתה

2. itzik.miro Member

זה היה די קל
    לעומת זאת אני לא הצלחתי להסביר לאף אחד למה טורינו קבוצה כל כך פתאטית

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. DRORIKO Member

אז תגיד להם שהיא נראית כמו התרסקות מטוס

#סליחה

4. Raulito Madridista

אז אני אחדד את הכוונה שלי - גולים יפים שכיף לראות ולא עוד 'דחיקה' או פנדל, כולים שהוא פחות עושה, הרי הדריבל שלו והזריזות נפגמו, כבר ב-2014/15 הוא מיעט לעבור שחקנים. גם השער נגד ליון בבעיטה לחיבורים ברגל שמאל היה שער שהוא עשה אותו מכלום רק חבל שהוא לא הספיק. אני לא משוכנע שרונאלדו יהיה אגואיסט כשהוא יכול למסור לדיבאלה ולהעמיד אותו מול שער ריק. גם בריאל מדריד היו כאלה שהוא מסר להם יותר וכאלה שמסר להם פחות 'סמך עליהם'. אני לא רואה שום בעיה וגם לפניכן היה נוח להפיל עליו את הבעיות הרבות של יובנטוס שבמשחקים שלמים לא ייצרה מספיק מצבים. מקווה בשבילך שתתחיל להעריך אותו.

5. itzik.miro Member

אני מעריך אותו. זה שאני לא סוגד לכל מהלך שלו ומסתכל על הקבוצה שלי במונחים של קבוצה ולא של שחקן בודד לא אומר על ההערכה שיש לי כלפיו כשחקן כדורגל.

ואותי לא מעניין על מי הוא סומך ועל מי לא, אני מצפה משחקן בקבוצה שלי למסור למי שנמצא בעמדה טובה יותר ולא לפי רמת הביטחון של השחקן בחברו לקבוצה.

לגבי זה שלא יצרו לו מצבים, תרשה לי לגחך, זה טיעון הזוי.

הגול נגד ליון זה גול של שוער באופן חד משמעי.

6. Raulito Madridista

מקבל, אבל כבר הבאתם את רונאלדו לפני שנתיים, לדעתי הוא ממש לא כישלון כמו שעושים ממנו גם אם לא הביא את הצ'מפיונס כי יתר חבריו נחלשו - אז לא תשחקו על נקודת החוזק שלו? כן, הוא חלוץ הרחבה הטוב בהיסטוריה כנראה אז צריך להגביהה לו לרחבה וטיקי-טאקה לא תשחקו איתו, הוא לא ממש היה כזה גם בשיאו. חולק עלייך לגבי הגול נגד ליון והיו לו עוד כמה גולים נחמדים לקראת סוף העונה שעברה - בעיטה לחיבור, שער בכדור חופשי. בכל מקרה דיבאלה צריך להסתכל עליו וללמוד ממנו איך להיות רע ברחבה ורעב לגולים, זה פשוט חסר לו. איך את מוראטה אתה מנתח עד עכשיו? (האמת שאני לא זוכר אם התנגדת להצטרפותו או לא). הוא כובש או מבשל כל 90 דקות וזה מעבר למספרים, הוא בא לקחת הכל על עצמו, נהדר לדעתי.

7. itzik.miro Member

אני הייתי נגד הסכומים המדוברים, לדעתי אין מקום לשלם עליו בטוטאל 55 מיליון יורו, זה סכום משוגע אבל אני שמח ממה שהוא מציג עד עכשיו. אני לא מנתח את העונה על פי 11 משחקים, נחכה לתום העונה.

לגבי רונאלדו, הוא לא כישלון אבל הוא גם לא הצלחה, הוא שינה את יובנטוס, לדעתי לא לטובה אבל מן הסתם שזה לא רק באשמתו. בוא נראה מה יהיה השנה, בינתיים הוא יותר קבוצתי ואני מקווה שהוא ימשיך ככה מכיוון שכמו שאמרתי - ברגע שהוא משתף את החברים שלו ולא הולך ראש בקיר, כולם מרוויחים.

8. טל. Member

וואי יש לי הרגשה נאפולי מרסקת היום את מילאן. וואי איזה משחק.

9. itzik.miro Member

תיקו תיקו שיוויון יא פאדי מוסטפא

10. Raulito Madridista

אני מסתכל על האלטרנטיבות שהיו בשוק - אדין דז'קו נהדר אבל מבוגר יותר ויש סיכון קל לפציעות, לואיס סוארס זה עניין של משכורת שמנה מאוד, ומוראטה גולר לא רע בכלל, עבר שינוי ושחקן שיכול לשבת על הספסל, אז למה לא? אנשים לועגים לו משום מה על העונה שעברה במדי אתלטיקו שהייתה קבוצת התקפית לא טובה כמובן, די בונקריסטית. 16 שערים ו-4 בישולים באתלטיקו ומעורבות בשער כל 140 דקות זה לא רע בכלל. לא נגיע להסכמה בנוגע לרונאלדו לדעתי, לגבי הניתוח שלי, אולי דיבאלה נדחק הצידה לאור הגעתו וזה חבל, אבל כשיש שחקן כזה גדול האשמה צריכה להיות גם של היהלום. אני חושב שאלכס סנדרו פחות טוב, שחסר קשר מרכזי אמיתי וגם קשר התקפי (עד להגעתם של קייזה וקולוסבסקי).

11. itzik.miro Member

זה לא מעניין אותי מי נדחק לצד, מעניין אותי ששחקן לא קבוצתי מספיק. אולי אני "אולד פאשן" אבל קבוצה טובה > שחקן כוכב מבחינתי.

לגבי מוראטה, תמיד אהבתי אותו, 55 מיליון לטעמי זה סכום מוגזם.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. טל. Member

למה אתה כל הזמן אומר 55 מיליון..?

-אין התחייבות יובנטינית לקנות אותו ב 55 מיליון.

13. itzik.miro Member

אני אומר כי ההתנגדות שלי היא בהנחה וזה מה שישולם עליו (להערכתי זה גם מה שישולם בסוף, לא מאמין שהם השאילו לנו אותו בתנאים נוחים בלי איזה שהם סעיפים שמוראטה יעבור בוודאות).

14. טל. Member

בנוגע לסעיפים עלומים אני לא חושב שזה ייתכן. יובנטוס חברה נסחרת ויש שקיפות.

אופציה ל 55 (סה''כ) זה נחמד מאוד אבל אם בסוף עונה יובה יבואו לספרדים ויגידו להם 55 לא נוכל, אבל 40 כן - אתה חושב שהספרדים יזרקו אותם מהמדרגות? במציאות הכלכלית הנוכחית? ועוד אם השחקן בעצמו גם יביע עמדה פומבית שהוא לא רוצה לחזור לשם?

-מסופקני.

פרטיצ'י עשה הרבה שטויות אצלכם בשנה וחצי האחרונות. עסקת מוראטה זה לא אחת מהן.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/20
  15. טל. Member

שאפו למילאן איברהימוביץ'.

לא האמנתי.
    הייתי בטוח בשלב הזה נאפולי כבר יובילו 3-0.