המחזור השמיני בפרמיירליג: סדר עולמי חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/10/19.

1. alexshw Member

זה הרי מה שהיה ב - 2018 עם מוריניו בין ינואר לחודש מאי. אז פה בדיוק וודי חושב על האגו. אם יפטר במאי אז יגידו עליו שהוא מטומטם ולא יודע מה הוא עושה. אז מה עושים? נכון הורסים את העונה הבאה בגלל שעושים דווקא למנג'ר.
    מנצ'סטר יונייטד חדלה להיות אירגון באמת. באירגון אנשים עובדים אחד עם השני, ואם לא מרוצים ממישהו אז נפרדים וזה בסדר גמור לטובת האירגון.

ואני לא חושב שתסיים את העונה הזו ברווח בלי הגעה לצ'מפיונס ולהתמשכות כשלונות יש השלכות כלכליות.
    אני גם לא חושב שהספונסרים מרוצים מהמצב.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם מה שאמרנו על מוריניו, בשלב מסוים הטיעון הזה כבר ממצה את עצמו.

3. k_700 Member

ההנהלה הזאת כושלת, בעיקר בבחירה של המאמנים ואם היום בלילה הוא בתפקיד אז זה עוד יותר ברור שגם במועד שצריך לחפף אותם.

כל מי שנתן יד בהנהלה שלנו לקיץ האחרון, כושל.
    אני לא בוחר להכנס על עיוור רק באד כשאין לי מושג מי כל הגורמים הכושלים בצוות המקצועי ובהנהלה(שים לב שהכניסו עוד גורם שעושה משא ומתן בשנה וחצי האחרונות ואף אחד לא מדבר עליו בכלל).

ההבדל הוא שאני לא בוחר לירות לה עיוור על מה שאין לי מידע לגביו.
    לגבי ההתנהלות של המאמן הכל שפוך ופרוס מול העיניים שלך.

אתה בוחר להאמין שההנהלה רק הכשילה אותו, אני לא מנקה מאמן שעושה עבודה פושעת עם מה שיש לו.

אם חשבת שנסיים מקום 14-15 למה לא צעקת את זה בתחילת העונה?
    אם זה מה שהסגל הזה שווה למה לא אמרת את זה?

חוכמולוג.

4. alexshw Member

הכל ברור ושקוף לכולם. תמשיך להיות בת יענה.
    אם כל אחד מאיתנו לפני פתיחת עונה היה יכול לנחש כל תוצאה במדויק ומיקום מדויק, אז היינו מיליונרים אם לא מולטי מיליונרים.
    לא מבין למה אתה דורש את זה תמיד כטענה נגדית.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/19
  5. Sturridge Member

רק לפרוטוקול- אני לאו דווקא חושב שלא הגיע לכם לנצח באחד המשחקים האלה. פשוט זה בקלות יכל להיגמר אחרת.

אני אקח את מה שאתה אומר על המשחק היום כי באמת לא ראיתי. דווקא את השער השני תפסתי כי בדיוק נגמר צ’לסי.

לא פסלתי אתכם כי אתם לא ברמה של סיטי. מטופש לחשוב שיש הבדלי רמות בין קבוצה של 100 נקודות לקבוצה של 97 נקודות (נכון שבתחילת עונה שעברה לא חשבתי שתרדפו עד המחזור האחרון, אבל מי כן). הקיץ צחקתי שאתם נעים בין מקום שני למקום שני כי אף קבוצה לא מדגדגת אתכם מלמטה וסיטי תמשיך לטייל. לפחות בחצי צדקתי.

להגנתי ייאמר שלא התחשבתי בכל כך הרבה פציעות. תדמיין את המשחק הזה בעונה שעברה- סאנה היה עולה מהספסל דקה 70 ומבשל לאגוארו אחרי שלוש דקות ומשם וולבס גם לא כובשת.
    הם היום היו בלי דה בריינה, סאנה והבלמים הראשון והשלישי. תקביל את זה לכל קבוצה אחרת והיא מתרסקת (וסיטי ביום רגיל עדיין מפרקת פה קבוצות למרות זה). באופן טבעי החיסורים האלה גם מבליטים חולשות אחרות וזה נהיה אפקט דומינו.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחת מהקבוצות עדיין לא הגיעה לגבהים של העונה שעברה מבחינת היכולת. סיטי נראית קצת יותר פגיעה מבעונה שעברה וכך גם אנחנו, היו לנו משחקים העונה שבעונה שעברה אחרי ה1-0 כבר היינו יודעים להרוג את המשחק, העונה אנחנו מסתבכים בסוטון, שפילד, לסטר וכו' ויוצאים עם נצחון בשיניים לא רק בתוצאה אלא גם בהרגשה.

טבעי, אנחנו באוקטובר. הפיק של שתי הקבוצות עוד לפניהן. אפשר בהחלט להבין את מי שחושב שהתקרה של הסיטי, כאשר הפיק הזה יגיע, היא גבוהה יותר. אני חושב שגיל לפני כמה שבועות סיכם את זה יפה כשאמר שסיטי היא קבוצה שסביר יותר שתנצח מאשר ליברפול אבל גם סביר יותר שתפסיד, אנחנו קבוצה שמאוד מאוד קשה להכניע אותה אבל אנחנו עוד נעשה כמה תוצאות תיקו מרגיזות העונה בלי ספק.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. golding מנהלים

*/aaarofl

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. cheddar Member

אין לזה קשר לניוקאסל זה ישן בעצם

golding אוהב/ת את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלאח סובב את הקרסול, עוד לא ידועה חומרת הפציעה.
    איזה HONEST BOY חמזה (רוג'רס), זה תאקל שרואים כל משחק (דני מרפי), הוא פשוט נחוש (שירר).
    במקרים כאלה של פאול מכוון יש לי הצעה מאוד ברורה:
    העבריין חוזר למגרשים מתי שהקורבן חוזר.
    תגידו מוגזם בלה בלה, הצעתי VAR ב2000, ב2019 נכנס. גם ההצעה הזאת תיכנס מתישהוא.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

אברטון היו עולים עם המילואים אחרי הדרבי.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני איתך בגדול, אבל אני לא חושב שהתאקל של אפרומן היה כזה אלים... לצורך העניין הדריכה של טרנט הייתה הרבה יותר מזעזעת בעיניי.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מפריד בין מכוון ללא מכוון.
    מכיוון שלא ניתן להוכיח מה מכוון ומה לא אז בוא נחשיב כמכוון תאקלים שבכלל לא קרובים לכדור. תאקל מאחור לעצור מתפרצת בלי שום סיכוי להגיע לכדור זה מה שהיה שם וזה חמור מאוד. הקרסול של סלאח נתפס בתאקל וזה יכול גם לשבור לו אותו ואז הוא יושב בחוץ חצי שנה. זה כדי לעצור מתפרצת...זה לא תאקל רגיל במהלך משחק שאתה מנסה לזכות בכדור ובטעות פצעת מישהו. לדעתי צריך לשים לב להבדלים בין 2 המקרים הכלליים האלה ועליהם לחוקק את החוק.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מחפש ברשת סרטון של התאקל ולא מוצא כל כך, אבל ממה שאני זוכר (וכמו שראינו אתמול המצאתי צמד של קארול באולד טראפורד, אז אולי אני טועה), הוא היה רחוק מהכדור אבל לא ברמה קיצונית. האימפקט המסוכן של התאקל נבע מזה שהקרסול של סלאח נתפסה מתחת לגוף שלו, אני לא יכול לקרוא לזה תאקל מסוכן. ברור שהוא בא במטרה לעצור את המתפרצת, אבל גם שחקנים שלנו עושים את זה ואנחנו קוראים לזה פאול טוב. אלא אם כן פספסתי איזה פקקים קדימה שם בגליץ׳ של צ׳ודורי, זה באמת לא איזה תיקול נוראי בעיניי.

הפאול של טרנט היה גם כן רחוק מאוד מהכדור. יותר ניסיון של תסכול לדחוף את הרגל וזה נגמר בדריכה על האכילס, אחת הפציעות המסוכנות שיש בספורט מקצועי. בעיניי הרבה יותר גרוע מהגליץ׳ הזה ספציפית של צ׳ודורי, מה שכן, לאחרון יש היסטוריה של כניסות מפחידות (התוודעתי לזה דרך החיפוש של התאקל האחרון), אז אולי קלופ צודק במה שאמר.

האמת שככל שאני רואה את זה יותר ככה אני משוכנע שזה אדום ברור.

Clichy אוהב/ת את זה.
  14. Sturridge Member

צפיתי עכשיו בתקציר מלא של סיטי, וואו. כמות הפעמים שהם שמו את וולבס אחד על אחד, הכל ממסירה אחורה בהגנה לשום מקום. לא חושב שהם עשו את כמות הטעויות הזאת בעונה שלמה. אפילו סטונס חסר שם.
    טראורה עם עבודה גדולה על סטרלינג.

15. Sir Alex Las' Killa

מבחינה עובדתית, להוציא כמה הבלחות, מסוף עונה שעברה אנחנו משחקים כמו קבוצת צ'מפיונשיפ.